Opinie o Ka- Ro - Roman Bornus w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ka- Ro - Roman Bornus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ka- Ro - Roman Bornus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ka- Ro - Roman Bornus w Warszawa

Winnicz

uczciwe warunki współpracy i możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju to banialuki

Czym Ka- Ro - Roman Bornus zachęcają? Jakie mają dodatki?

Witek

Niczym, przewiń sobie do dołu to sobie poczytasz a jedyne dodatki to nadgodziny

To nie macie przerw ? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem

@Paweł

Nie

Przemek

Wypowiem się na temat tej firmy krzak. Na całe szczęście pracowałem tylko w okresie wakacyjnym i to mnie uchroniło przed dłuższą współpracą z nimi bo nie chciałem już podpisać kolejnej umowy o którą nie mogłem się doprosić więc po 2 dniach nie pojawiłem się w pracy. Umowa oczywiście zlecenie nie ma mowy o umowie o pracę. Kwota oczywiście na niej najniższa jaka się da, reszta kwoty pod stołem czego i tak nie ma dużo bo zarobki to grosze. Praca po 10-12 godzin bez przerwy. Za mało osób do pracy, sprzęt się sypie, wszystko nie jest w komplecie. Kwatery to jakiś (usunięte przez administratora) materace w piwnicy i za małe metraże dla ludzi. Pseudo kierownicy tacy jak Masz****, Szo*** czy Kun ** to jakiś dramat, jeden nie odbiera telefonu ciągle i ściemy wali i kantuje, drugi drze jape nie wiadomo o co siedząc w swoim jednym mieszkaniu a w swoim drugim wynajmuje biuro dla niby szefa, trzeci śpi całe dnie i udaje, że pracuje wysyłając mejle nocą a prowadzą swoje działalności przy okazji pod pieczątką karo i zatrudniają ludzi pod sobą aby nie robiła tego firma karo. Zero szczerości ciągle coś kombinują na lewo, nic się nie idzie z nimi porozumieć a samego szefa nikt na oczy nie widział i to nawet pracownicy co pracują kilka lat. Podwyżek brak z tego co mówili pracownicy, ciągle poniżanie i praca do upadłego. Ciągle oszczędności a kierownicy sobie nowe samochody służbowe załatwiają. Trzymać się od nich jak najdalej to jedyna słuszna rada. Jedynie podziwiam ludzi co pracują tam kilka lat ale było widać, że są już na kresie swoich wytrzymałości, jeszcze trochę i jak pójdzie płaca minimalna do góry to sam szef ze swoimi pseudo kierownikami będą musieli się brać do roboty!

Geodeta

odebrał jakiś arogancki typ mający nazwisko na M. proponujący mi pracę za najniższą krajową w momencie kiedy w ogłoszeniu widnieje 5 tysięcy brutto. jakiś cwaniaczek

nie tyle pytanie co rozkaz pracy po 12 godzin i gdzie pracowałem i czy już mogę zacząć

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Damian

I nie dają umowy o prace.

@gregor w jakim sensie ciezka współpraca ?

sołtys

Firma bardzo porządna płatności ok wykonanie też jest dobre

Gregor

Nie polecam. Jedna z tych firm, które psują rynek zaniżając ceny. Ciężka współpraca, dużo obietnic bez pokrycia.

@Gregor

TYLKO NIE WINIĆ ZA TO PRACOWNIKÓW TYLKO SAMEGO SZEFA, PRACOWNICY AKURAT ROBIĄ CO MOGĄ, ZEROWA WIEDZA SZEFA CO SIĘ DZIEJE NA KONTRAKTACH, TYLE W TEMACIE, TYLKO KASA KASA KASA

maciek

Dlaczego jest tak małe zainteresowanie pracą w tej firmie? Czy jest to wynik niskiej płacy i kiepskich warunków jakie oferuje pracodawca?

Na jakie benefity można liczyć w Ka- Ro - Roman Bornus?

Witek

NA ŻADNE, NO CHYBA ŻE BENEFITEM JEST BRAK WSZYSTKIEGO CO ISTNIEJE NAWET SZACUNKU

Edyta
@Witek

Każdy wie, że benefity potrafią dodatkowo zmotywować pracownika do jeszcze większej wydajności. Dlatego szkoda, iż w Ka- Ro nie oferuje się żadnych dodatków. A co z dostępem do bezpłatnej opieki medycznej? Pracodawca go zapewnia?

Inżynier GW

Tragiczna obsługa geodezyjna. Przez ostatnie 20 lat nie spotkałem się z czymś takim.

@Inżynier GW

kolejny podwykonawca który siedzi w samochodzie i wydzwania bo mu się palik wywrócił. JESTEŚ TRAGICZNY

Inżynier GW

Tragiczna obsługa geodezyjna. Przez ostatnie 20 lat czegoś takiego nie widziałem.

magic

Słowni ludzie,nowoczesny i profesjonalny sprzęt.Zdecydowanie POLECAM.

Romek
@magic

Zdecydowanie mam odmienne zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ka- Ro - Roman Bornus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ka- Ro - Roman Bornus?

Zobacz opinie na temat firmy Ka- Ro - Roman Bornus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ka- Ro - Roman Bornus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ka- Ro - Roman Bornus?

Kandydaci do pracy w Ka- Ro - Roman Bornus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ka- Ro - Roman Bornus
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Nowodworska 25 lok. 105
    03-133 Warszawa