Opinie o Ka- Ro - Roman Bornus w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ka- Ro - Roman Bornus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ka- Ro - Roman Bornus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ka- Ro - Roman Bornus w Warszawa

Mońka Nowy wpis

To ja się odniosę do tej rekrutacji dla pomocnika geodety, bo teraz szukają ludzi. Ja akurat nie jestem osobą bezrobotną, a ogłoszenie jest z urzędu pracy. Prywatnie też mam szansę składać papiery? Ciekawa jestem, dlaczego proponują umowę tylko na rok i czy potem jest możliwość jej przedłużenia.

Maria Nowy wpis
@Mońka

Szukają osób do pomocy na dany Kontrakt dlatego umowa jest krótka, możesz kandydować też prywatnie- nie koniecznie z urzędu pracy

Dorota Nowy wpis
@Maria

Jak na dany Kontrakt, tzn na ile konkretnie? Mówisz, że poza urzędem można też aplikować, bezpośrednio do firmy, tego nie wiedziałam. A jak lepiej?

Jeśli chcesz pracować na komputerach na starym oprogramowaniu Windows, na nielegalnym oprogramowaniu, po 10 godzin dziennie i jedyne co słyszeć, to co zrobiłeś źle, to polecam. Każą robić rzeczy bez przeszkolenia, atmosfera jest niefajna, w lato panuje w pomieszczeniach temperatura po 30 stopni i nikt z tym nic nie robi. Nic dziwnego, że ciągle wiszą ogłoszenia o pracę, kto normalny chce pracować w takich warunkach?

A co z krytycznymi uwagami i najwyraźniej brakiem docenienia tego, co zrobiło się dobrze? Na to wiatrak też pomaga, jeśli istotnie jest to tu problemem, na co kolega wskazywał? Jedno bowiem z jego wypowiedzi już się nie zgadza, gdyż nie ma w sieci żadnych ofert z pracą tutaj. Ani aktualnych, ani archiwalnych, co też sugerował. Jedyne, co można znaleźć to formularz do wysyłki CV na firmowej stronie.

Greko Nowy wpis

Oczywiście że dalej są, proszę przestać opowiadać nieprawdę

Z półtora roku temu podawano tu, że warunki zatrudnienia, to czysta pensja bez żadnych premii, bez dodatków świątecznych. Miało też brakować możliwości dodatkowego ubezpieczenia grupowego. Piszącemu brakowało też pochwały, czy dobrego słowa. Czy prócz upływającego czasu zaszły jakieś zmiany? Starają się docenić pracowników poprzez premie lub podwyżkę, albo zwyczajnie powiedzieć "dobra robota" od czasu do czasu?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ka- Ro - Roman Bornus?

Bystry

Jeśli należysz do grona managerów to oni sami sobie robią za kasę od Romka a inni to nie mają mało tego kursy sami sobie robią zamiast pracowników wysłać tak się to kręci

Geodeta

odebrał jakiś arogancki typ mający nazwisko na M. proponujący mi pracę za najniższą krajową w momencie kiedy w ogłoszeniu widnieje 5 tysięcy brutto. jakiś cwaniaczek

nie tyle pytanie co rozkaz pracy po 12 godzin i gdzie pracowałem i czy już mogę zacząć

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jurek

słabe zarobki, nie polecam, zero benefitów, zero premii i ogólny brak szacunku dla pracownika....

Dorota
@Jurek

To w ogóle możliwe, żeby były jeszcze tego typu firmy? Jak rozumiesz tak właściwie benefity, bo może coś jest i tego nie wymieniasz? :/

@Dorota

Brak benefitow. Czysta pensja bez żadnych premii, bez dodatków świątecznych, brak możliwości dodatkowego ubezpieczenia grupowego, pochwały i dobrego słowa też raczej nie uraczysz. Pensja=podstawa na papierze i reszta pod stołem. O podwyżkę prosisz miesiącami i nie jest to miesiąc lub dwa a raczej koło 10. Inflacja w tej firmie nie obowiązuje. Jak już jakimś cudem wywalczysz podwyżkę to musisz liczyć się z tym że przynajmniej następne 2 lata właśnie tyle będziesz zarabiać + te 10 miesięcy rozmów na temat podwyżki. Co jeszcze chcesz wiedzieć ?

Wesoły geodeta

Jeśli chodzi o odział w Krakowie to jest git, a jak patrząc na opinie to nawet świetnie na tle innych oddziałów

Nesri
@Wesoły geodeta

Jednak kierownik a pseudo project manager robi różnicę

manager
@Nesri

manager jest odpowiednikiem dyrektora technicznego kontraktów, niżej kierownik - jeżeli pracownik ma z tym problem to świadczy o nim!

Joanna
@manager

Trochę nie rozumiem o czym piszecie. Gdzie ten geodeta wspomniał o różnicy między managerem a kierownikiem, że nagle zaczynacie dyskusję o tym kto jest nad kim w hierarchii? To jakiś dialog wewnątrzfirmowy przeniesiony do sieci? :))

Majk
@Joanna

Widocznie kogoś to zabolało czytaj ktoś ma kija w duqie z tych pseudo managerów hehehehe, firma nawet boi się dać ogłoszenie w sieci tylko dodają incognito mejle bo ludzie nie chcą pracować, wstyd

Elżbieta
@Majk

A czemu uważasz, że są sztywni? Nie wiem, jakieś sytuacje to potwierdzają?

Kil

Umowa zlecenie

Łucja
@Kil

Po jakimś czasie można liczyć na umowę o prace?

@byly
@Łucja

Słyszałem o osobach które nawet po 2 latach pracy nie mogły się doprosić o zmianę umowy zlecenia na o pracę, nie polecam

Barbara
@@byly

Serio? Wiesz może dlaczego niektórzy pracownicy dostają umowę o prace a niektórzy muszą tyle czekać? Bo chyba nie chodzi o jakość pracy, wtedy zwalnia się pracownika, a nie odwleka decyzję o zmianie umowy..

@witek aż tak jest złe ze nie ma niczego ? Może jednak są jakieś pozytywy

Kik
@Karolina

Nie, nie ma nic pozytywnego.

posejdon

maszczyk przestan dodawac oferty w ktorycj klamiecie z pensja co za (usunięte przez administratora) trzeba byc a by pisac ze od 5 do 10 placicie chyba od minimalnej do 3 tysiecy (usunięte przez administratora)

Speedy

KUNEK DALEJ DORABIASZ JAKO KURIER? CZY COŚ NA LEWO KRĘCISZ? PRACUJESZ TU JESZCZE CZY WRESZCIE DAŁEŚ SOBIE PODWYŻKĘ I ZARABIASZ W GEODEZJI WIĘCEJ NIŻ NA PACZKACH?

Ss

Jak dla mnie jest w porządku. Praca jak każda inna. Czasami lepiej czasami gorzej

PYTANIE

Czy to prawda że na umowie widnieje najniższa krajowa a reszta wypłacana pod stołem łamiąc polskie prawo?

GeoPolGeo

To któremu project managerowi sam szanowny panujący nam prezes podziękuje za te przeteragi przechodzące koło nosa i za to, że ludzie nie chcą pracować? Kunek nie nadąża z dodawaniem od nowa ogłoszeń tylu chętnych

Seba

Dlaczego w ogłoszeniach są przekłamania i nieprawdziwe warunki zatrudnienia? Podczas rozmów okazuje się że jest zupełnie inaczej niż w czytanej ofercie pracy. Dlaczego?

Konrad

Wypłaty zawsze na czas, atmosfera w łomżyńskim oddziale bardzo dobra, pracuje się z przyjemnością. Możliwość rozwoju i nabywania kolejnych umiejętności to dodatkowy plus. Ponadto warto podkreślić wyrozumiałość szefa w obliczu niespodziewanych rodzinnych problemów, a to w obecnych czasach panującej znieczulicy jest coraz rzadsze i dlatego to podkreślam. Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie i nie rozumiem negatywnych opinii na tej stronie.

@Konrad

A od kiedy to wypłata może nie być na czas? Chyba że mówisz o wypłacie pod stołem bo tak się w geodezji robi. Popracujesz trochę to może zrozumiesz co i jak. Jedna osoba raczej nie wystawiła tych wszystkich opinii...

@Zainteresowany

Popracujesz w różnych firmach nie zawsze rzetelnie podchodzących do terminowosci wypłat to zrozumiesz docenianie tak, wydawałoby się, oczywistych kwestii. W Ka-ro niedługo stuknie mi 2 lata stażu pracy także już "trochę" popracowałem więc moja opinia nie jest opinią świeżaka.

@Konrad

A znasz Państwową Inspekcję Pracy albo Sąd Pracy? Jak Ci nie płaci to możesz walczyć o swoje a nie dawać się wykorzystać i później tutaj płakać jacy to pracodawcy są źli. No tak 2 lata to dużo nie ma co, powiedz ile Ci zaproponowali za pisanie tych bredni bo coś szybko odpisujesz w godzinach pracy... Pewnie za lenistwo potrącą Ci z pensji albo zostaniesz po godzinach

@Zainteresowany

Odpowiadasz na moje wpisy błyskawicznie, dużo szybciej niż ja ale to niby moje odpowiedzi są "podejrzane". Ciekawa wybiórcza logika. Na nieszczęście dla Twojej nienawistnej argumentacji jestem teraz na urlopie. Nie wnikam dlaczego mnie tak atakujesz. Czy to zawiść, czy to robisz dla sportu, a może na zlecenie konkurencji. Nie mam przyjemności i interesu "kopać się z koniem". Dla mnie koniec tematu. Spokojnego dnia!

kuba
@Konrad

Zajrzałem tu tylko aby zobaczyć opinie o firmie po tym jak przeczytałem ogłoszenie o pracę dotyczące Ełku, Augustowa, Suwałk, Grajewa, Łomży i Olsztyna. Dodam tylko że na fb jest jeszcze kilka lokalizacji w całej Polsce ale tamte mnie nie interesowały. Muszę powiedzieć, że jednak słabo to wygląda skoro w tylu miejscach poszukiwania pracowników trwają i oddział o którym osoba tu mówiła raczej nie ma się dobrze. To była chyba tylko zanęta dla kandydatów. Dziwne też, że osoba na urlopie pierwsze co robi to wchodzi rano i wieczorem albo w trakcie dnia aby podzielić się swoimi przemyśleniami po 2 latach pracy hmmmmm... . Może mi ktoś jeszcze odpowie skoro pojawiają się pracownicy kto niby jest konkurencją która ma coś zlecać?

Dowódca
@Konrad

Najwidoczniej to zależy pod kim się pracuje. Jak kierownik oddziału jest lipny to i opinie są złe. Ryba psuje się od głowy. Pan Bornus niekoniecznie o wszystkim wie lub nie wnika jeśli mu się cyfry zgadzają.

barbakana

już można współczuć tym co będą pracować przy Częstochowie, ogłoszenie że 7000 brutto to plucie w twarz gdy w momencie rozmowy ktoś mówi że nie da Ci nawet 4000 brutto, ja się pytam po co dodają takie ogłoszenia i wypisują bzdury, do tego coś o uprawnieniach, sam szef ma jeden zakres tylko jak sprawdziłam, cuda na kiju nic więcej, praca w młodym dynamicznym zespole czyli po 10 godzin minimum, uważajcie tam

($&)

To już jest nawet śmieszne, że firma pracowników szuka przez agencje pracy. Nikt już chyba nie chce w niej pracować i trzeba incognito szukać. Ładnie się zmieniło wszystko przez te 10 lat, równia pochyła i upadek bęc.

ONEDAYMORE

A Kunek to już musi nawet na zamkniętych grupach szukać ludzi do pracy bo mu wstyd co miesiąc dodawać ogłoszenie na ogólnie dostępnych stronach

Majkel

Wpadłem tylko z ciekawości gdy zobaczyłem jak chłopaki z byłej pracy bawią się w weekend służbowymi samochodami. I powiem tylko tyle, że w dobry czas znalazłem inną pracę po tym co tu czytam. Prawda taka dla nowych osób i zaczynających tu pracę, że możecie zapomnieć o zarobieniu tu pieniędzy. Jak wam ktoś powie inaczej to się zapytajcie wielkiego project managera (tak ładnie się nazwali) z Warszawki dlaczego po godzinach dorabiał jako kurier a to bezpośredni podwładny człowiek szefa. I dlaczego zatrudniają takie osoby, które mają doświadczenie w prowadzeniu tira a o geodezji nie wie nic. Może dlatego, że innemu project managerowi odpisał ziemie powie ktoś a może nie... A może po prostu wyszły te ich mejle w których nazywają żulami spod żabki pracowników. Kto to wie hahaha. Jedynie mnie bawi, że już nie mogą znaleźć ludzi i szukają po urzędach pracy ale z zerowym skutkiem. Pęka mydlana bańka?

Jako obecny pracownik uważam że większość tych negatywnych opinii jest napisana albo przez zlośliwą konkurencję albo przez byłych pracowników, którzy nic nie wnieśli do tej firmy i liczyli że przychodząc zaraz po studiach albo po szkole odrazu będą milionerami, mając zero doświadczenia. Przerwy tak jak to w każdym miejscu pracy są i nikt nikomu nie wylicza ile mają trwać. Pracując tutaj nieraz miałam okazję wykazać się swoją wiedzą i zawsze było to zauważone przez kierownictwo (usunięte przez administratora)

Ciekawe

Może to dlatego że jesteś płci żeńskiej to wiele wyjaśnia

@Ciekawe

A co to ma do rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ka- Ro - Roman Bornus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ka- Ro - Roman Bornus?

Zobacz opinie na temat firmy Ka- Ro - Roman Bornus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ka- Ro - Roman Bornus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ka- Ro - Roman Bornus?

Kandydaci do pracy w Ka- Ro - Roman Bornus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ka- Ro - Roman Bornus
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Nowodworska 25 lok. 105
    03-133 Warszawa