Opinie o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

2/5
Na podstawie 35 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Verix

Witam, pojawiła się oferta pracy jako Key account manager - czy ktoś może podpowiedzieć coś w temacie samej pracy, systemu rekrutacji i zarobków? Będę zobowiązana.

Elo

Widzę że firma poszukuje przedstawicielka Top End, możecie powiedzieć o jakie konkretnie chodzi stanowisko bo pierwszy raz się spotykam z takim nazewnictwem

Grzegorz
@Elo

Rekrutacje na każdym szczeblu są ustawione zawsze! Muszą wrzucić ogloszenie dla świętego spokoju żeby nikt w razie pozwu nic nie zarzucil. Rozmowy rekrutacyjne sie odbywają ale w 99% juz ustawione.

Oliwia22
@Grzegorz

Dokładnie przekonałam się na własnej skórze !

Blue
@Oliwia22

Ooooo powiedz prosze coś więcej może być ciekawie. Najgorsze jest to ze dyrygują tym managerowie wyższego szczebla.

Ola
@Grzegorz

Niestety to prawda. Przykład ostatnio rekreacja na PH rejon Kraków.

Magda

A ciężko dostać się do HRu?

JJ

Jak wyglada praca w GBSie w Krakowie ? Interesuje mnie dział HR.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji w firmie Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Niebieski Mikołaj

Zarobki słabe, atmosfera różna, miejsce pracy na Zamoyskiego jak z lat 80-tych. Najgorsze warunki są paradoksalnie w pionie Finansów, głównie jeśli chodzi o wysokość zarobków. Kierownicy działów bywają różni - mniej lub bardziej kompetentni, częśc utrzymuje się od lat na stanowiskach z powodu znajomości z górą a ich kompetencje są słabiutkie. Szczególnie warto uwazać na dział Danych Statycznych - unikać za wszelką cenę!

Czy zdarzają się nadgodziny w Pepsico?

Malmo

Prawie zawsze

Stefan.

Obecnie przyjmuja do pracy w Pepsico Mszczonow.Jak tam działa przepływ informacji w kadrach że przyjmują zwolnione osoby dyscyplinarnie.Dodam że zwolniona osoba była z Pepsi Michrow i nastepnie z magazynow w Grzedach.To są oddziały Pepsi.W obu przypadkach byla to kradzież i pijanstwo.Zniszczenie mienia na hali magazynowej.Dwa razy pracował i bez problemu przyjety do Mszczonowa. Aż tak ludzi do pracy brakuje.U nas w okolicy śmieją sie z tego.Dodam jeszcze ze ta osoba była przez firmę pośredniczącą.Jest to Paweł.G.

Kolega.Grojec
@Stefan.

Oj to już go przyjeli.Był u mnie na zmianie.Wylecił po imprezie Wigilijnej. Zresztą on pije caly czas.Tylko ma plecy w biurze.Tylko że trudno się tam będzie utrzymać pijąc i z lepkimi rękoma.Haha świetny początek na otwarcie magazynu.

Hsb
@Kolega.Grojec

Paweł zwolnił się w sierpniu. Lewarek trochę byl

Fama wawa

Widzę że firma zaczyna oszczędzać więc pewnie na pracownikach też zaraz zaczną ,więc to chyba początek końca?

Tom

Co słychać u pana P.K nadal jest kierownikiem w TT? w Warszawie 2? jak idzie mu rządzenie ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Pepsico?

Greg

Do poziomu PH jak by go nie nazwać jest pozioma czyli niby awansujesz a tak naprawdę skok w bok. Kierownikiem możesz zostać jak wyczekasz sobie stanowisko i będziesz robił za 2och, może to potrwać kilka lat.

Mmm

Cześć, czy ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w Krakowie? Ostatnio widzę coraz więcej ogłoszeń o pracę w dziale finansowym, czy warto startować?

PH Horeca

Witam, Aktualnie firma poszukuje PH Horeca na Sosnowiec. Ma ktoś informacje jak wygląda praca? Czy są to sklepy czy lokale gastro? Mam spore doświadczenie w tych drugich i wolałbym nie przestrzelić ze składaniem CV. Ktoś ma info na temat godzin, kasy, sytemu pracy ip.?

Johny pep
@PH Horeca

Kolego piszesz że masz doświadczenie w gastronomii a nie wiesz ,że dział Horeca to dział gastronomiczny?????...mniejsza o to. Praca ciężka ,dużo punktów i zadań do wykonania(ponad 8h).Kasa nawet jeśli wyrabiasz plany i kpi.Zajmujesz się praktycznie wszystkim i pilnujesz wszystkiego oraz obrywasz za wszystkich(jak to pH).Czyli jak w każdej pracy plusy i minusy.Auto do dyspozycji prywatnie,karta Multisport i signal induna to duży plus i jak wspomniałem kasa też o ile wyrobisz normy. Pozdrawiam i powodzenia.

Eldon

Jak wygląda atmosfera w PepsiCo Mszczonów? Czy jest ciężko?

Ladybag

Największy minus - 30 minut bezpłatnej przymusowej przerwy, wiec trzeba być w miejscu pracy 8,5 godziny, co jednak skaraca czas wolny poza praca i myślę ze długoterminowo nie służy efektywności i zadowoleniu pracowników. 30 minut poza praca jest bardziej efektywnym odpoczynkiem niż 30 minut w pracy. Moje sugestie dla Pepsico: Wprowadzić 8 godzin lub 8.15 i zostawić pół godzinna przerwę: 15 bezpłatne i 15 płatne. Niektóre firmy stosują takie rozwiązanie.

Krzysztof
@Ladybag

Nie ma możliwości, aby zrezygnować z takiej przerwy w firmie Pepsico? Wiesz może, dlaczego firma stosuje akurat taki system, że przerwa ta jest bezpłatna? Może mógłbyś wypowiedzieć się również o warunkach zatrudnienia oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do wypowiedzi.

Daniel
@Ladybag

czyli realnie pracuje się 8h, a płacą za 7,5h - dobrze rozumiem?

Ladybag
@Daniel

Pracuje się 8 h normalnie jak to na pełnym etacie plus przerwa 30 min.

@Ladybag

Czyli w sumie 45 min., bo jest jeszcze ustawowe 15 minut. Nie znoszę tych przerw, bo to manewr pracodawcy, żeby pracownik popracował za darmo dodatkową godzinę. Zawsze sprawdzam w zegarkiem w ręku ile zamuje mi zjedzenie posiłku i to jest zawsze max 10-15 min....

Pepe
@Ladybag

Cześć , przerwa 30 min to już przeszłość. Został zniesona w 2019 roku. Czas pracy to 8 gdz.

Ziom

Szukaja pracowników ?

Badziebadla

Jestem ponad miesiąc po rozmowie rekrutacyjnej do części biurowej w Pepsico w Warszawie, mimo obiecanej informacji zwrotnej - nic mi nie przesłano, telefonu pani AR nie raczyła odebrać, ba nawet po upomnieniu się o informacje zwrotną nadal pozostał brak kontaktu! Bardzo „wysoki profesjonalizm”. Rozmowa, jak rozmowa - wypytano o wszystko co w CV, wszystko + plus pytanie po angielsku, łatwe. W pewnym momencie rekruterka jakby na chwile przysnęła - po krótkiej pauzie poleciała jej głowa do przodu i wtedy się ocknęła ???? Firma wydaje się być taka o, zwyczajna jak wiele innych, ale poprzez takie podejście do potencjalnych kandydatów wiem, że już nigdy w życiu nie złoże tam aplikacji na jakiekolwiek stanowisko, tak samo ciężko będzie mi te miejsce komuś polecić, pierwsze wrażenie mocno przeciętne - Candidate Experience wraca niczym karma :)

Helena
@Badziebadla

Można przypuszczać, że znajdą się osoby, które poszukują konkretnych informacji na temat przebiegu procesu rekrutacji w Pepsico. Dobrze zatem, iż w porę zechciałeś go nam tu opisać. Oczywiście - jeśli osoba rekrutująca obiecała Cię poinformować o decyzji, to powinna tak zrobić. A może sam udałbyś się bezpośrednio do siedziby firmy i dopytał o to?

Robson
@Badziebadla

Myślę, że każdy z czasem zrozumie, że pracując w korpo raczej milionerem nie zostanie,

Bartosz
@Robson

Milionerem to może nie, ale uważasz, że nie ma szans, aby godnie zarabiać? Chciałbym zweryfikować, czy będąc osobą wykonującą powierzone obowiązki z ponadprzeciętnym zaangażowaniem, można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Mam nadzieję, że zechcesz ten fakt przedstawić.

Exkandydat
@Badziebadla

Niech zgadnę, czy rekruterką była niejaka pani Ewa? bo opis mi się zgadza...

@Bartosz

Na jakim świecie ty żyjesz? Ponadprzeciętne zaangażowanie to jest cos czego oczekuje każdy pracodawca i nikt nie będzie podnosił z tego tytułu pracownikowi wynagrodzenia. Jak pracownik się sprawdza to ok, statystyczny szef myśli tylko o swojej kariere i czubku swojego nosa. Ewentualnie przy ocenie rocznej może zostać oceniony maksymalnie - na skali jest właśnie coś takiego jak "ponadprzeciętne zaangażowanie" i wtedy premia roczna jest wyższa, ale ramach z góry ustalonych widełek.

Niezadowolony

Poraz pierwszy od tylu lat co pracuję w pepsico dostałem na święta 100zł.Żałosne.Na budowie kolega ma 1200:- a w biedronce 600.W zeznaniu pytacie ile osób jest pod dachem.W moim przypadku jestem sam ale mam 4 dzieci a o to już nie zapytaliscie.To że sam to nieznaczy że mam łatwiej bo samemu trzeba opłacić mieszkanie i rachunki itd.Poraz kolejny polska zabłysła jak z 500+.Żałosne.Wesolych Świąt.

Golek

Super firma , warto ciężko pracować bo później doczekasz się profitów. Praca dla wytrwałych daje konkretne korzyści

@Golek

Employer branding dla ubogich hahahaha :))))))))))

Lol

Odbyłem 3 rozmowy kwalifikacyjne ( telefoniczne ) na to samo stanowisko !!! Ale miałem ubaw ! Niezły tam macie burdel siostry ! Oczywiście nikt mnie nie powiadomił czy projekt rekrutacji się zakończył, czy nie, czy trwa nadal, a może zadzwonią do mnie 4 raz ??? Dzwońcie !

@Lol

Nie doczekasz się odpowiedzi, bo ja po roku nie dostałam żadnego feedbacku. Zresztą rekruterka, pani Ewa, z którą rozmawiałam, prowadziła rozmowę w taki sposób, że nie miała duże poczucie niesmaku. Pytała na przykład ile zarabiam w aktualnej firmie, co jest przecież niedopuszczalne, albo czy przypadkiem nie zależy mi, żeby tylko dostać się do takiej organizacji, bo niektórym tylko o to chodzi. Dodam, ze od 12 lat pracuje tylko w dużych korporacjach, niektóre z nich były większe niż PepsiCo.

Kandydatka

Właśnie trwa wzmożona rekrutacja na różne stanowiska w firmie. Miałam "nieprzyjemność" obycia rozmowy na stanowisko administracyjne. Cóż. Obowiązków sporo, a pensja jaka zaproponowali to kasa w Lidlu po roku, bądź na poczcie przyklejając znaczki. Czyli ciut poniżej 2 tyś na rękę. W Warszawie tylko idiota przyjmie ofertę. Tyle od kandydatki z doświadczeniem i znajomością języka.

mała
@Kandydatka

Hej, możesz napisać coś więcej ? o jakim stanowisku piszesz ?

Iza
@Kandydatka

Możesz bliżej przedstawić, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie Pepsico? Czy osoba rekrutująca starała się w jakiś sposób sprawdzić poziom Twojej wiedzy i umiejętności, które będą przydatne w tym miejscu pracy? Jeżeli możesz to proszę, abyś opisała krok po kroku, jak to wyglądało.

@Iza

Dwóch Panów przepytało tylko z CV. Miałam doświadczenie w obsłudze klienta. Klasyczne pytania typu dlaczego chce zmienić pracę itp. Oferowane stanowisko to administracja. Dużo obowiązków, za które inne firmy płacą minimum 2500 netto. Tu dostałam propozycję 2700 brutto plus premia uznaniowa. Chyba 400zł. Czyli grosze. Praca dobra dla dzieciaka po maturze. A i tak po kilku miesiącach ucieknie. Tyle ode mnie.

@Iza

A i bardzo zachwalali, że można bez ograniczeń pić Pepsi. Cóż. . . Dodatkowe 30-40zł miesięcznie zostaje w kieszeni. Słabe to Proszę Panów.

Iza
@Kandydatka

Dziękuję za przedstawienie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Możesz dodać jeszcze informację o tym, czy pracodawca mówił coś o ewentualnych podwyżkach? Otrzymałaś jakieś zapewnienie, że Twoja stawka wraz ze stażem pracy może wzrosnąć? Ciekawi mnie, jak to wygląda w przypadku tej firmy.

Lidel
@Kandydatka

W Lidlu aktualnie 4300 brutto...

@Kandydatka

A ile potem będzie kosztował dentysta i gastrolog...

Zostaw merytoryczną opinię o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
  • Zamoyskiego 24/26
    03-801 Warszawa