Opinie o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Fun

Ktoś ma informacje jak wygląda praca junior kam / kam w Pepsi ? Jakie widełki płacowe ?

kroś
@Fun

Mniej niż przedstawiciel który robi plany. Ciśnienie duże najlepiej pracować po 14 godz (usunięte przez administratora). Jak to w korpo pompowanie pompowanie a śmietankę spija góra. O awansie zapomnij klepią się wszyscy już po plecach przed ogłoszeniem wakatu.

Jakie są zarobki w Pepsico w dziale finansów np. w dziale reporting lub analityk finansowy?

Komentator999
@Kandydat

Bardzo niskie. Może mój przykład nie jest stricte z działów które podałeś ale z podobnego obszaru więc w powyższych jest podobnie (wiem to po stopniach zaszeregowania). Z góry ustalone poziomy zaszeregowania więc nic z tym nie zrobisz. Ktoś kto przyporządkowywał widełki płacowe do tego typu stanowisk chyba wogóle nie przebadał rynku. O około 40% zaniżone w porównaniu do rynkowych. Żeby zarabiać w miare rynkowo to prawdopodobnie musisz mieć stanowisko managerskie i być kierownikiem zespołu . Armosfera spoko , praca spoko . Generalnie bezstresowo , miło i przyjemnie, ludzie też spoko ale płace bardzo niskie. Spoko dla świeżaka po studiach chcącego nabyć doświadczenie w bezstresowej pracy natomiat na dłuższą metę tylko w przypadku gdy chcesz mieć spokojną pracą bez konieczności jakiegoś wielkiego trudnego technicznego rozwoju (kóry na wielu stanowiskach analitycznych jest potrzebny) i wystarczają ci zarobki z przedziału 4000-5000 netto (i ta górna granica przedziału to dla osób którzy popracują tam sporo lat, conajmniej pięć albo i więcej). Spokojnie można znależć pracę za 6000 netto w innych firmach. Ponieważ jedynym negatywem są pieniądze a pieniądze to nie wszystko to zaznaczam neutrealna.

Cześć, czy możecie coś powiedzieć o pracy w biurze Pepsico w Krakowie? Pojawia się kilka ogłoszeń do Marketingu I sprzedaży. Jak oceniacie zarobki, atmosfere?

Helena
@Kraków

Mnie udało się dowiedzieć, że firma Pepsico, wszystkim swoim pracownikom, oferuje na przykład: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, komputer do użytku prywatnego i program emerytalny - to są już naprawdę ekstra warunki. Wysłałeś już tam swoje CV, czy czekasz, aż zbierzesz potrzebne informacje?

@Helena

Takie benefity sa w większości korpo. Laptop masz do pracy, a wiadomo ze po godzinach mozesz sobie go używać prywatnie. Firma ofertuje to co większość, ubezpieczenia lux med, ppe( ale to sciagaja podatek od tego jak wszedzie w ppe), ubezpieczenie grupowe (ale obejmujace tylko nas, nie ma z tego np ekwiwalentu za urodzenie dziecka, czy smierc rodzica).

ha ha h
@Helena

Super warunki? Kobieto, kazdy to proponuje a te prywatne opieki medyczne maja sens tylko w miastach gdzie sa placowki tych firm, w mniejszych miejscowościach to juz nie ma roznicy, mam luxmed i co, dzwonie na infolinie a oni mi mowia ze moga mi podac jedynie numer olacowek wspoloracujacych z nimi :) i tak kilka razy :) na 10 lat pracy w korpo nie korzystalem z prywatnej opieki bo nie ma sensu

ha ha h

Tak, a malo kto wie ze jka odchodzisz z korpo to ppe nie odzyskasz jak nie masz wieku emerytalnego, w innym korpo mowili mi ze wyplata na konto i to bzdura, mozliwy tylko transfer na IKE jak je zalozysz, kasa zamrozona i takie cyrki z tymi emeryturami, gra nie warta swieczki. To sa zadne benefity. Auto do uzytku prywatnego i nie pobieranie podatku lub wyrownanie go, to benefit, multisport ok benefit, przyjazna stmosfera pracy bez prac wspolnych i szpiegownia to obecnie tez benefit dla mnie bo to raczej towar deficytowy, paczki, wczasy pod grusza (ale nie 200zl za osibe tylko konkretne kwoty) ,trzymastki, stazowe itr to sa benefity a nie luxmed

RtR
@ha ha h

Witam! Czy jest ktos z dzialu finansow GBS Krakow? Jestem w trakcie rekrutacji ale zastanawiam sie czy nie zmienie na gorsze, raczej nie wierze w to co opowiadaja na rozmowach, bo roznie to bywa. Bylabym wdzieczna za komenarz osoby ktora pracuje w dziale finansow w KRK, jaka atmosfera, nadgodziny, czy jest bonus roczny itd

aplikujacy
@ha ha h

Czy zatem w Pepsico można znaleźć te konkretne benefity: wczasy pod grusza paczki swiateczne bonus na swieta premie trzynasta pensja Jak długo trwa okre róbny? 3miesiace czy pół roku?

aplikujacy
@RtR

I jak dostałaś sie? Mozesz podzielić sie jakie finansowe benefity proponuje firma? Oprocz standardów juz mysle (luxmed, owocki, ubezpieczenie na zycie)?

majka

Pracowałam w oddziale w Szczecinie jako specjalista ds. obsługi dystrybucji. PRacowałam zatrudniona przez agencję pracy prawie dwa lata przez co zarabiałam dwukrotnie mniej niż koleżana zatrudniona na tym samym stanowisku. Ciągle obiecywano zatrudnienie na normalnej umowie , po czym tydzień przed jej koncem dowiedziałam się, że z powodu zmian z CGK na SAP co finalnie wcale się nie stało, nie przedłużono mi umowy. Nie polecam

Ryszard
@majka

Szkoda że tak cię potraktowali. A jakie to były kwoty? Podasz konkrety?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji w firmie Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Rozmowa w biurze w tarnowie. Osoba przeprowadzającą z podejściem amatorskim. Jego główny temat to pytania w stylu co sądzę o pracy powyżej 8 godzin itp. A gdy zapytałem czy jest to rozliczane jako nadgodziny na papierze to zaczął wymiająco się jąkać. Odniosłem wrażenie że szukają jelenia który będzie pracował na niego po 12h w terenie za darmo.... Nie polecam.

Ruda

Jak wyglądają zarobki na pozycji HR Operations Senior Coordinator w Krakowie?

Krakow

Odradzam prace w dziale GBS HR - na kraje europy. Bardzo duzo pracy, przedziwne procesy, kontakt i wspracie klienta przez telefon na co sa gotowe formulki, brak kultury pracy. Łapanie wszystkiego co się da na Kraków bez zrozumienia do końca o czym jest proces i czy na pewno mają zasoby żeby temu sprostać. Stąd nieporozumiena. Lider nastawiony na wyniki, ciśnie a sam/a nie rozumie do konca procesow, ktore chce usprawniac. Byle wiecej, byle do przodu, przeciez trzeba sie czyms pochwalic. Jesli umiecie sie odnalezc w takim srodowisku pracy to powodzenia. Zarobki i benefity nie wyrozniaja sie na krakowskim rynku pracy. Obiecuja wiele aczkolwiek pozniej to kwestia weryfikacji. Pozdrawiam,

SD

Dużo tu informacji o pracy PH i kierowców. Mogę się odnieść do działu finansów. Pracy jest dużo, ale atmosfera bardzo dobra. Zarobki nie są może powalające, natomiast jeśli chodzi o szkolenia HR i ogólny poziom zaopiekowania jest bardzo pozytywnie i profesjonalnie.

R
@SD

Atmosfera chyba nie da się " żyć"

Niestety firma rozczarowuje mimo iż stara się uchodzić za wielką korporacje w której są wielkie mozliwosci. Nie polecam pracy w dziale finansowym, jest to najgorszy dział ze wszystkich w firmie. Pomijany, mimo, iż zespół pracuje bardzo ciężko ze względu na duże obłożenie praca i brak ludzi do pomocy. O podwyżkach należy zapomnieć, a atmosfera " wzajemnej adoracji".

KAM - przedział wynagrodzeń

Pytanie jw. Ktoś zna? Poda?

Picie

Piszę informacyjnie dla chętnych na PH Pepsi..umowa,urlopy,swiadczenia,samochód do dyspozycji,telefon,tablet,wypłata w terminie wszystko ok,praca:dziennie około 28 sklepów nie obsługujemy prawie wszystkich sieci stacji benzynowych,sklepów osiedlowych typu Ż...a,dużych sklepów typu Del.Cen,L...tan,S..r,G...ek, jak Ci się uda coś otworzyć wiekszego i zatowarowac (przykladowo nowy sklep)raz na początku to sukces,potem zabiorą Ci w inny kanał sprzedażowy,piorytety plany z kosmosu,nie wyrobisz wyplata coś delikatnie na 3000 ciągły nacisk na cyfrę,walka z ceną której nie przebijesz z innej hurtowni...nie piszę aby kogoś zniechęcić,piszę prawdę...

Prawda!

@Picie

Jeśli chcesz pracować w prestiżowej firmie, z produktami, które zna większość ludzi na świecie i być ich reprezentantem to musisz też coś z siebie dać. Prowadząc działalność gospodarczą musisz z siebie dać również dużo jak nie więcej byś zarobić na rękę parę tysiecy. 3000 PLN zarabiają najgorsi, którym wydaje się, że skoro dostali pracę to już nic robić nie muszą. Na początku oczywiście może być nie łatwo. Trzeba poznać trasę, klientów, ich zwyczaje. Żeby zdobyć dziewczynę czy chłopaka musisz się mocno postarać, potem, jak już ją masz to tylko musisz utrzymać i pielęgnować. Tak samo jest tutaj. Żeby cieszyć się dobrymi zarobkami musisz się postarać. Wypracowac sobie swoja marke jako przedstawieciela. Pracuję w tej firmie od paru dobrych lat i nie narzekam a nawet chwalę. Jakbyś brał czynny udział w szkoleniach i przyswoił trochę informacji, które są dostępne od pierwszego dnia to byś potrafił zgasić nawet najbardziej zagorzałych fanów hurtowni. Jednak racja jest taka, że to nie praca dla każdego. Kolokwialnie mówiąc, żeby wyjąć to wpierw trzeba wsadzić. Malkontenci i nieroby powinni szukać gdzie indziej. Wyprzedzając komentarze, nie jestem ich pijarowcem czy inna osoba odpowiedzialna za dobry wizerunek. Mam rodzinę, pasje, niestety kredyty i ostatnią rzeczą o której myślę to zmiana pracy. Jak robisz swoje (w pewnym momencie z dużo mniejszym nakładem pracy) to jest bardzo wygodnie.

Szpunti
@Picie

Zgadzam się z kolegą, Dużo pracy i wymagania z kosmosu

Szpunti

Witam proszę o info jakie warunki dla PH na detalu??? Wrocław i okolice! Dziękuję

Yrr

Zatrudnienia po znajomości w Krakowie.

Blue
@Yrr

Rekrutacje na każdym szczeblu są ustawione zawsze! Muszą wrzucić ogloszenie dla świętego spokoju żeby nikt w razie pozwu nic nie zarzucil. Rozmowy rekrutacyjne sie odbywają ale w 99% juz ustawione. 9

Ccclo

Jakim trzeba być desperatem , żeby robić jako PH i mieć 30 wizyt na dzień i mówić że jest ok. Firma dno . Nie warto tam iść

@Ccclo

Zgadzam się, najgorsze jest kolesiostwo i to ze koledzy kierownicy mysla ze boga za nogi złapali.

Lekarz
@Poznań

Kolesiostwo w PepsiCo to podstawa . Bez tego się nie dostaniesz . Nie ma żadnych szans .

@Lekarz

Najgorsze jest to ze kazda rekrutacja na wyższe stanowisko jest ustawiona z góry. Fikcyjny assesment jest oczywiście ale zawsze kolega wybiera kolegę.

@Lekarz

Dostałem się z ulicy. Miałem już doświadczenie. Byłem PH w innej firmie. Nie 5 minut tylko kilka lat. Sprzedałem się na każdym kroku rekrutacji. Kupili mnie. Pracy nie zmieniam i nie mam zamiaru.

PH

przedstawiciel handlowy Płaca 4800 jak zrobisz wszystkie premie (po odciągnięciu ubezpieczen,kart multisport i innych) Prawda jest taka ze nie ma szans w tych czasach zrobić jakiejkolwiek premii wiec dostaniesz 3000. Bardzo dużo pracy i wiele wymagań sporo stresu. Plusy auto do jazdy bez limitu. Minusy Praca po godzinach jeśli chcesz mieć normalne pieniądze, ciśnienie przełożonych,ciągle spotkanie jak nie online to w terenie.

@PH

Pracuję po MAX 8h. Częściej 6-7. Wszystko wymalowane. Samo się kręci. Od lat zawsze MAX wypłata. Da się ale trzeba sobie to wypracować. Czasy komuny się skończyły. To jest praca a nie lezakowanie. W pracy TRZEBA PRACOWAĆ

Bob

Sam proces rekrutacji mowi o firmie wszystko.. Pierwszy etap przez telefon - Pan zadzwonil i po potwierdzeniu przeze mnie ze aplikowalem na stanowisko ph zaczal zadawac pytania, bez podstawowego czy mam teraz czas by na nie odpowiedziec. Drugi etap spoznienie na rozmowe jakies 15-20 minut czekalem pod drzwiami firmy. Podczas rozmowy Pan regionalny wpatrzony w komputer ewentualnie telefon, czulem sie jakbym rozmawial sam ze soba, nie sluchal w ogole odpowiedzi na pytania. Najlepsze chyba bylo jak zdzwonil mu telefon a on wstal odebral i wyszedl z pokoju bez slowa ???? Po drugim etapie dostalem telefon ze zakwalifikowalem sie do 3 ostatniego etapu, postanowilem sprobowac bo pilnie poszukiwalem pracy. I tutaj dopiero zaczyna sie jazda :) 3 etap to dzien pracy spedzony z pracujacym juz PH oczywiscie nieodplatny, a co najlepsze trzeba samemu dojechac w wyznaczone miejsce w moim przypadku ponad 100km w jedna strone!!!! Oczywiscie zadnego zwrotu za paliwo ???? jak to uslyszalem to oczy wyszly mi z orbit nadal zaluje ze sie na to zgodzilem.. Podczas calego dnia pracy PH praktycznie nie przekazal zadnych sensownych informacji, zdradzil tylko ze w rekrutacji bierze udzial jeszcze kobieta (a one sa raczej odrzucane ze wzgledu na plec, wola zatrudniac mezczyzn, fajnie ze PH wprost mowi cos takiego byc moze przyszlemu pracownikowi) i drugi facet ktory jak to okreslil „juz przez telefon zrobil zle wrazenie” wiec podkreslal ze mam szanse na prace i ze widzi we mnie potencjal. Sama praca wydawala mi sie bardzo latwa ale bez nadgodzin nie wykonalna. Na koniec dodam ze firma miala mnie poinformowac niezaleznie od decyzji i nigdy nie dostalem nawet glupiego maila czy smsa - jesli ktos z wlasnej kieszeni pokrywa koszty transportu i poswieca 11 godzin to chyba bylo by milo dostac przynajmniej odpowiedz. Moim zdaniem firma totalne (usunięte przez administratora) PS: PH mowil ze zarobki sa bardzo dobre czyli w granicach 3-5tys na reke ???? za 10/12 godzin bo dojazd do pierwszego punktu sie nie wlicza, powrot rowniez. Wiec jesli ktos chce wstawac o 5 i wracac do domu po 18 za 4 tys (jak dobrze pojdzie) to polecam prace w tej firmie

Eronim
@Bob

W jakiej miejscowości jeździłeś na dniu próbnym? bo też ostatnio bylem na takim dniu i mam zbliżone odczucia

Kliknij
@Bob

Miałem tak samo. Szkoda iść na dzień próbny.

Wyzysk i tyle

PH ma do odwiedzenia dziennie 30-35 sklepów do tego obszar rozległy ze dziennie spokojnie można przejechac ponad 200km. Zrobienie tego w 8 h jest rzecz jasna trudne, wiec jeździsz dłużej.Zarobki średnie.Slaba organizacja pracy samej firmy.

Aaa
@Wyzysk i tyle

Kkierowcy robią po 300-400 km i przeżucają po 3,4 tony towaru bo wam ph zawsze mało. Oprócz tego musimy się użerać z babami na sklepach bo oddają towar którego nie zamawialy, a mimo to i tak go dopisaliscie.

Johny
@Aaa

Nam mało?? Muszę sprzedawać abym ja zarobił,firma i ty!!! Nie znasz mojej pracy nie oceniaj!!

Kapitan
@Wyzysk i tyle

Potwierdzam. PH TT dokładnie tak wizyt 30-35 i duże rejony bo jeździ tylko po małych sklepach nie sieciowych zza lady . Nie warto . Szkoda życia i zdrowia. Dla desperata

Łyskota
@Kapitan

W kanale TT dramat 30 wizyt , praca po 14 h na dobę , zbieranie pieniędzy od klienta . W kanale Top End wizyt już 6-8 , ale tam są możliwości tylko z rekrutacji wewnątrz do tego kanału . Jednym słowem nie ma po co tam iść . Wymagań masę , realizacji plany , nowości , układanie i setki innym spraw do ogarnięcia.

Czy Pepsico ma ściśle ustalone godziny pracy?

Eldo

Zależy od stanowiska

Majk

Czytam i smutno się robi. Ludzie robią w firmach max 3-4 wizyty mają 4k netto na rękę podstawy! Czas liczy się od odpalenia auta do wyłączenia. To co piszecie to (usunięte przez administratora). Kadra zarządzająca jest nieudolna. Takie warunki to były 12 lat temu.

Verix

Witam, pojawiła się oferta pracy jako Key account manager - czy ktoś może podpowiedzieć coś w temacie samej pracy, systemu rekrutacji i zarobków? Będę zobowiązana.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
  • Zamoyskiego 24/26
    03-801 Warszawa

Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.