Opinie o DPD Polska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Gdańsk

Brak

Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy muszą pracować w tym oddziale, od kurierów, poprzez magazynierów, brygadzistę w dresach i wszystkich biurowych pracowników.

Janek

Specyficzna firma !! Bardzo dobrze zorganizowana pod względem kadrowo/płacowym, jednak sama praca fizyczna wygląda trochę jak jedna z najgorszych linii produkcyjnych. Niesamowicie ciężkie limity, kobiety pracujące na skraju wytrzymałości, ciężko o przerwę ...

Luck

Dużym plusem jest dojazd do i z pracy.

Ty hy
@Luck

Noooo, super plus, naprawdę. Dużym plusem jest też smród z szadulek, który każdorazowo towarzyszy pracy, być może dlatego jest tam taki ogolnopanujacy syf, smród, jedna czy 2 toalety ma 300 chłopa...

Da się tu coś napisać ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DPD Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
tomasz

Zastanawiam się nad aplikowaniem na magazyniera do DPD w Kowalach. Czy coś się zmieniło w traktowaniu ludzi i charakterze pracy od tych kilku miesięcy? Czy jest zmiana poranna?

K.k.
@tomasz

Jest jeszcze gorzej NARKOTYKI

Paulina
@K.k.

Niestety potwierdzam. Nie raz spotkałam się z Jaraniem zioła na magazynie.... Kierownik udawał, że nic się nie stało.

cez.
@tomasz

Zero kontaktu,niesłowni,nie polecam

Maciej Kurzawa (Turysta)

Niniejszą opinią chciałbym serdecznie podziękować załodze DPD GDANSK oraz pani z Infolinii, którzy przyczynili się do odnalezienia/pościgu mojej paczki Dnia 16/17 Czerwca 2022. W paczce zostawiłem paszport i gdyby nie pomoc przemiłej załogi DPD zostałbym uziemiony na 3 tyg., co skutkowałoby ogromną ilością problemów osobistych. W pierwszej kolejności pragnę podziękować przemiłemu kurierowi Panu Jakubowi (ADW), który obsługiwał rejon BIAŁOGÓRA, który również przy/po odbiorze paczki, wciąż był ze mną w kontakcie i udzielił wskazówki gdzie mogę paczkę jeszcze przechwycić. Druga osoba jest Pani Klaudia, recepcjonistka pracująca przy ulicy Botanicznej 20, która z uśmiechem na twarzy oraz matczyną wyrozumiałością i cierpliwością wraz z pracownikiem zaplecza magazynowego ekspresowo odnaleźli poszukiwaną przesyłkę. Nie mogę zapomnieć tez o pani z Infolinii która kilka minut po 8.00 i ponownie po 9.25 skrupulatnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania (niestety jej imienia nie pamiętam). Nawet taksówkarz, który mnie wiózł na Botaniczną udzielił mi cennej wskazówki. DZIEKUJE SERDECZNIE WSZYSTKIM ZA POMOC W MOJEJ SPRAWIE. BARDZO WAM DZIEKUJĘ-POZDRAWIAM... Niebiosa na pewno były ze mną w ten dzień

Niniejszą opinią chciałbym serdecznie podziękować załodze DPD GDANSK oraz pani z Infolinii, którzy przyczynili się do odnalezienia/pościgu mojej paczki Dnia 16/17 Czerwca 2020. W paczce zostawiłem paszport i gdyby nie pomoc przemiłej załogi DPD zostałbym uziemiony na 3 tyg., co skutkowałoby ogromną ilością problemów osobistych. W pierwszej kolejności pragnę podziękować przemiłemu kurierowi Panu Jakubowi (ADW), który obsługiwał rejon BIAŁOGÓRA, który również przy/po odbiorze paczki, wciąż był ze mną w kontakcie i udzielił wskazówki gdzie mogę paczkę jeszcze przechwycić. Druga osoba jest Pani Klaudia, recepcjonistka pracująca przy ulicy Botanicznej 20, która z uśmiechem na twarzy oraz matczyną wyrozumiałością i cierpliwością wraz z pracownikiem zaplecza magazynowego ekspresowo odnaleźli poszukiwaną przesyłkę. Nie mogę zapomnieć tez o pani z Infolinii która kilka minut po 8.00 i ponownie po 9.25 skrupulatnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania (niestety jej imienia nie pamiętam). Nawet taksówkarz, który mnie wiózł na Botaniczną udzielił mi cennej wskazówki. DZIEKUJE SERDECZNIE WSZYSTKIM ZA POMOC W MOJEJ SPRAWIE. BARDZO WAM DZIEKUJĘ-POZDRAWIAM... Niebiosa na pewno były ze mną w ten dzień.

Ile się zarabia w dpd na stanowisku koordynator punktu miejskiego??? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy warto aplikować

qwerty

Czy tak ciężko się dostać do pracy w punkcie odbioru paczek w Gdańsku ? Od roku co jakiś czas tam składam CV ale dopiero tydzień temu ktoś zadzwonił i byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ale chyba nic z tego bo miałam dostać telefon czy dostałam pracę a tu ani żadnej odpowiedzi. Czy tam jest miejsce dla wybrańców ?

Hhh

Jakie są średnie zarobki na stanowisku magazyniera.

@Hhh

Najniższa krajowa

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DPD Polska?

Odp

Teoretycznie są, ale z racji specyficznych godzin pracy i 6 dniowego tygodnia pracy niestety trudno zintegrować grupę

Czy DPD Polska organizuje staże dla studentów?

Nie

Marry

Kurier dpd Kowale porażka chamski bezczelny odsyła przesyłki odbiór własny długie oczekiwanie brak organizacji DPD porażka omijać szerokim łukiem

K.k.

Narkomania, alkochol, kierowniczki z (usunięte przez administratora) Od 3 lat źle się dzieje6 w dpd .Brygadzisci to koledzy....

Topas

Pracownik DPD obsługujący Oliwę kurier MARIUSZ przyniósł zaadresowana na mój adres paczkę, której niestety nie zamawiałam chciałam ja otworzyć by zobaczyć co to jest skoro mam do zapłacenia za nią prawie 300zl nie zgodził się na to więc powiedziałam, że niestety jej nie przyjmę. Więc zachowanie kuriera zmieniło się momentalnie zaczął wykrzykiwać (usunięte przez administratora) to ja specjalnie tu jadę (usunięte przez administratora) dzień (usunięte przez administratora) itp, itd" zaczął kopać bądź uderzać w windę.

Klient z nerwem

Szkoda że nie mogę załączyć korespondencji SMS z kurierem z Tczewa. Jak mu napisałem że dzwonię do DPD to tak mi odpisał: dzwoń nawet do papieża. Facet pojawił się z nikąd pod moją klatką z przesyłką. Wcześniej nie dzwonił a samo DPD nie wysłało mi SMS lub maila o zaplanowanej próbie doreczenia przesyłki. Na koniec jak mu napisałem że zje.....ł mi dzień i dziękuję mu za to to odpisał że za wulgaryzmy odsyła przesyłkę do nadawcy. Ręce opadają

Klientka

Ktoś kojarzy dwóch Panow z obsługi klienta w punkcie miejskim na Kołobrzeskiej? Chodzi mi o imiona i/lub nazwiska, chciałabym zlozyc skargę, a trochę głupio pisać "łysy pan" a o drugim "pan z włosami". Panowie ewidentnie nie mają czasu dla klientów lub udają, że ich nie widzą.

@Klientka

Napisz maila na ogólną do DPD.

Joanna

Niedawno zamówiłam paczkę. Pracownik dpd mający teren w gniewinie jest osobą beszczelną, nieupszejmą... nie dostarcza paczek jak powinien, nie dzwoni , wiecznie ma jakieś pretensje. Oczywiście paczka do mnie nie dotarła i wpisał sobie że odmówiłam jej przyjęcia. Jestem w szoku że dpd zatrudnia takiego kłamczucha. Wstyd. Sprawę zgłosiłam Ale pewnie i tak z tym nic nie zrobią. Nie jestem pierwszą osobą która narzeka na tego pana. Nie znam imienia i nazwiska tego pana Ale na pewno wszyscy doskonale wiedzą o kogo chodzi.

@Joanna

Racja, racja. To samo w Tczewie. Szkoda słów

KLIENT

Jaki szefostwo ma stosunek do swoich odbiorców skoro kurierom nażuca się z góry trasę przejazdu. Nie ma realnej możliwość ustalenia z kurierem pory odbioru przesyłki, to tylko teoria. Nie tylko DPD pracuje ale odbiorcy przesyłek również i nie zawsze mogą być na zawołanie dla kuriera. Takie zachowanie kierownictwa DPD to brak szacunku dla klientów i kontrahenta jakim jest Orange Polska. Nie polecam korzystania z tej firmy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DPD Polska