Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Były pracownik Suus Tarnowo P

Nie polecam Moje sugestie dla Good Food Products Sp. z o.o.: Mała płaca, straszne zadymienie w całym magazynie, okropna atmosfera! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kilku osób na stanowiskach kierowniczych i liderów oraz zwiększenie płacy!

xxx

Witam. Orientuje się ktoś jaką stawkę proponują na początek na magazynie w Tarnowie Podgórnym?

@xxx

Dzień dobry, szczegółowych informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i przesłania CV na adres mailowy praca@goodfood.pl Pozdrawiamy Dział Personalny

xxx
@Good Food Products Sp. z o.o.

W jakich godzinach są prowadzone rozmowy rekrutacyjne?

Jest otwarta rekrutacja na lidera zmiany, czy jeszcze w tym roku odbędą się rozmowy?

@Zainteresowany

Tak rekrutacja nadal trwa. Postaramy się, aby rekrutacja została przeprowadzona jeszcze w tym roku. Pozdrawiam Dział Personalny

Jozio

Czy wszyscy dostaja bony na swieta ?

@Jozio

Dzień dobry, Wszystkie benefity dostępne są dla pracowników po 3-miesięcznym okresie próbnym. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu praca@goodfood.pl. Pozdrawiamy Dział Personalny

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Jozio

Witam. Chcialem sie dowiedziec dlaczego osoby pracujace mniej niz 3miesiace nie maja prawa dostac bonow i paczek dla dzieci na swieta. W mojej firmie kazdy pracownik nawet ten ktory pracuje nie caly miesiac dostaje cos na swieta. Dlaczego tak nie jest w panstwa firmie. Kazdemu by bylo milo cos dostac

Ogarnięty
@Jozio

Przepracuj ładnie cały przyszły rok to dostaniesz.

Pytajnick

Jak wygląda praca w święta (dni ustawowo wolne od pracy) na produkcji?

@Pytajnick

Dzień dobry, Co do zasady niedziele i święta są dniami wolnymi. W wyjątkowych sytuacjach lub na wniosek pracowników harmonogram czasu pracy zakłada pracę w dzień wolny. Za pracę niedziele lub święto pracownik otrzymuje rekompensatę w postaci innego dnia wolnego lub dodatku do wynagrodzenia. Taką możliwość przy pracy zmianowej dopuszcza Kodeks Pracy. Pozdrawiamy Dział Personalny

iksiak

Miałam okazję pracować w tej firmie przez jakiś czas. Jeśli nie przeszkadza wam to, że tempo pracy jest zabójcze, atmosfera bezndziejna, zarobki takie sobie to polecam. W Poznaniu jest dużo innych miejsc w których można sie dużo mniej napracować i lepiej zarobić. Ogólnie to lepiej trzymać się z daleka od tego miejsca.

Dzień dobry, jak wygląda kwestia zarobków na stanowiskach młodszych specjalistów w obszarze pracy biurowej ? Praca biurowa odbywa się w trybie jednozmianowym ? Dziękuję za odpowiedź.

@Michał

Dzień dobry, zarobki są zależne od specyfiki działu. Praca biurowa odbywa się w trybie jednozmianowym w ruchomym systemie czasu pracy. Rozpoczynamy pracę między 6:00- 9:00 i kończymy odpowiednio po 8 godzinach. Pozdrawiam Dział Personalny

Czy praca jest od poniedziałku do piątko? Czy w weekendy też trzeba pracować?

@58979

Co do zasady praca na Produkcji odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie pracy III-zmianowym. Dodatkowa praca w weekend jest dla osób chętnych i jest wynagradzana zgodnie z przepisami prawa pracy. Pozdrawiamy Dział Personalny

zniesmaczony
@Good Food Products Sp. z o.o.

Szkoda ,że firma nie odbiera telefonów w związku z wycofaniem zasyfiałej partii asortymentu. Media oraz GIS informują ,że 3 partiie wafli są zanieczyszczone alfatoksynami , i w razie nabycia tego produktu kontakt z firmą good food. Próbuje się dodzwonić kilkakrotnie od trzech dni i nic !!

@zniesmaczony

Zgodnie z wydanym oświadczeniem wszelkie pytania proszę kierować na maila serwis@goodfood.pl Pozdrawiamy Dział Personalny

pomocnaona

Jeśli chodzi o rzeczywistość to rysuje się to tak: Pracownik produkcyjny na start dostaje 2900 brutto. Uważam, że jest to płaca, którą można nazwać porównywalną jeśli chodzi o firmy na terenie Poznania jak i poza nim. Warunki pracy są - żeby nie napisać katastrofalne to użyje określenia ''zostawiają dużo do życzenia''. Zadymienie, zapylenie, hałas, smród, brak wystarczającej ilości zatyczek do uszów, nie ma gogli ochronnych ani masek. Ciężko jest wytrzymać tam 8 godzin. Wychodząc z pracy czułam się brudna, obklejona i śmierdząca. Ubranie robocze jest białe i naprawdę (mimo 2 kompletów) powinno się je prać codziennie, bo zostają na nim plamy, które ciężko schodzą i już po tygodniu pracy człowiek ma wrażenie, że jest po prostu brudny mimo wypranego ubioru. Atmosfera miła- chyba tylko to jest pozytywne. Jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków- po prostu trzeba być szybkim jak na wyścigach. Mycie maszyn wykonują pracownicy, a nie firma zewnętrzna. Najpierw zdmuchiwany jest pył z maszyn (jak wspomniałam nie ma masek ani gogli to też pył osadza się wszędzie : nos,usta,oczy,uszy, ubiór, odsłonięte części ciała) w drugiej kolejności zalewane jest to wodą - analogicznie suchy pył+woda= breja i papka, w której pracownicy z miotłami brodzą po kostki (nie nie dostaje się rzeczy na zmianę i owszem jeśli się zmoczą trzeba być w nich do końca zmiany). Naprawdę nie polecam pracy, chyba, że ktoś lubi szkołę przetrwania...

@pomocnaona

Dzień dobry, Do dyspozycji pracowników w momencie mycia maszyn dostępne są fartuchy foliowe, rękawiczki oraz zarękawki. Maseczki oraz okulary także są dostępne – w celu ich wydania należy zwrócić się do Lidera. Jeśli chodzi o odzież roboczą, to każdy pracownik Działu Produkcji po okresie próbnym otrzymuje 11 koszulek oraz w zależności od stanowiska 11 par spodni (Operator Maszyn) i 5 par spodni (Pracownik Produkcyjny). Pracownicy mają możliwość korzystania z pralni, która raz w tygodniu odbiera brudną odzież i przywozi czystą. Zgodnie z pomiarami natężenia hałasu z ochronników słuchu zobowiązani są korzystać tylko pracownicy Działu Ekstruzji. W pozostałych obszarach Działu Produkcji nie występują przekroczenia norm hałasu. Na hali występuje zapylenie oraz zadymienie, które jest okresowo poddawane pomiarom i znajduje się w granicach obowiązującej normy. Dołożymy wszelkich starań, aby w momencie zatrudniania nowy pracownik otrzymał dokładną informację o miejscu pobierania środków ochrony osobistej, aby w przyszłości nie było podobnych sytuacji. Dziękujemy za opinię, gdyż każda jest dla nas cenna i powoduje, że możemy usprawniać nasze procesy. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Abcd

Jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn? Ciężka fizycznie i dużo obowiązków? Dojazd z Poznania firma oferuje?

@Abcd

Do obowiązków Operatora należy: sporządzaniem mieszanek zgodnie z recepturą, regulacja maszyn (aby zapewnić właściwą jakość wypieku) , przeprowadzenie przezbrojeń maszyn (w przypadku zmiany asortymentu), raportowanie wykonanej produkcji i zużytych surowców oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy. Do zakładu w Tarnowie Podgórnym zapewniamy dojazd z Poznania (Kaponiera, Górczyn, Junikowo).

Nowak23

Co możecie powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie?

Dzień dobry, może ktoś napisać coś o zarobkach, jakie są orientacyjne stawki oraz jak dokładnie wygląda system 3 zmianowy? Umowy są przez firmę czy agencje pracy tymczasowej?

@Nowy

Stawki zależą od obejmowanego stanowiska. Szczegółowych informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Na Produkcji, Magazynie i w Dziale Technicznym pracujemy w systemie III-zmianowym. Odpowiednio: I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6. Cały tydzień pracujemy na jedną zmianę, a tydzień roboczy zaczynamy od poniedziałku. Zatrudniamy zarówno bezpośrednio jak i przez Agencję Pracy.

pracownik konkurencji
@Good Food Products Sp. z o.o.

witam , obecnie zastanawiam się nad zmianą mojej pracy = nie pracuję u państwa , ale bardzo mi się podoba sposób prowadzenia przez państwa odpowiedzi przez tą stronę , wielki szacunek

Kukułka
@Nowy

Zmiany 6-14 14-22 22-6 od poniedzałku do piątku i nadgodziny jesli masz ochote w sobote umowa przez firme okres próbny 3miesiace,2 lata i czas nieokreślony

Witam.Chcialabym się dowiedzieć jak wygląda praca w soboty i niedziele na produkcji.Ile trzeba przepracować w miesiącu?

@Kasia

Dziekuje za informacje.

Kate

Szkoda , że wysłałam cv i nikt nie zadzwonił ☹️

@Kate

Dzień dobry, Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Obecnie rekrutujemy pracowników na stanowisko Operatora maszyn. Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy

Benia

Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Benia

Witam! Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Jsns

Jak wygladaja przerwy w tej firmie?

@Jsns

Pracownicy produkcyjni w ciągu całego dnia pracy mają trzy przerwy (2 x 10 min i 1 x 20min).

Paulina

Może ktoś napisze coś odnośnie warunków pracy. Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Good Food Product? Czy są prowadzone szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników oraz podnoszące kwalifikacje? Benefity są elementem motywacyjnym dla pracowników. Czy w Good Food Products są benefity dla pracowników oraz jakie?

@Paulina

Warunki pracy różnią się w zależności od stanowiska. Każdy nowy pracownik otrzymuje opiekuna, który wspiera go w procesie adaptacyjnym. Firma posiada pakiet dodatkowych benefitów m.in. karta sportowa, opieka medyczna, transport do pracy, ubezpieczenie i inne. Szczegółowych informacji udzielamy podczas procesu rekrutacyjnego. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl w zakładce kariera oraz na stronie Facebook https://www.facebook.com/pracawgoodfood/. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Nowy89
@Good Food Products Sp. z o.o.

WItam mam pytanie czy firma zapewnia transport do Skórzewa z Poznania ?

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.