Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Dojazd

Z których miejsc jest organizowany transport pracowników z Poznania do Tarnowa Podgórnego ?

Rondo Kaponiera, Górczyn, Skórzewo i cos tam jeszcze

meridian

Z Kaponiery, Ściegiennego - przystanek na przeciwko kościoła, Smoluchowskiego

@Dojazd

Trasa autobusu dla pracowników zmianowych przebiega następująco: Rondo Kaponiera – Górczyn – Junikowo- Skórzewo- Przeźmierowo- Tarnowo Podgórne. Autobus dla pracowników administracyjno-biurowych także startuje z Kaponiery, zatrzymuje się na Ogrodach i dociera do Tarnowa Podgórnego. Transport dla naszych pracowników jest bezpłatny, w całości finansowany przez pracodawcę. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

@meridian

Przystanek na przeciwko kosciola nazywa sie Czestochowska i w mpk jest to przystanek Z . przystanek Sciegiennego jest dobry kawalek dalej

Piotr Górka

Szanowni Państwo, Czytając opinie widzę, że mają Państwo problem z temperaturą na hali produkcyjnej. Jak wygląda pomoc od strony pracodawcy w funkcjonowaniu w takiej temperaturze . Czy w okresie letnim : -pracownicy mają skrócony czas pracy ? -pracownicy mają zwiększoną ilość przerw ? -pracownicy mają dostęp do pomieszczeń klimatyzowanych podczas przerw ? -pracownicy otrzymują ewentualnie rekompensatę w wynagrodzeniu trudnych warunków pracy ? Jak dobrze wszyscy wiemy klimat w Polsce raczej zaostrzy się pod tym względem dlatego też - czy pracodawca przewiduje ewentualne zainstalowanie klimatyzacji na hali ? Z tego co wiem to proces ekstruzji ryżu nie będzie zakłócony gdy na hali będzie panowała temperatura 25-29°C . Natomiast temperatura pow. 30/35°C nie da się ukryć dla człowieka jest niebezpieczna wręcz. Z góry dziękuję za odpowiedź i miłego dnia życzę ????

Gór

Czy mogę pracownik agencji pracy tymczasowej przejść do pracy jako stały i jak to zrobić? Dzięki.

JaJa

Jaka jest szansa dostac sie na produkcje w Tarnowie Podgornym jesli nie pracowalam scisle na produkcji w fabryce ale wykonywalam prace manualne w innych miejscach konfekcja, pakowanie itp ok.1rok, mam aktualna ks. Sanepid, moge zaczynac od zaraz, takze w weekendy , znam angielski i obsluguje komputer.... Zlozylam CV 18o ale cisza cos

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Art

Czy firma przyjmuje pracowników na stanowisko magazyniera bez aktualnych uprawnień udt i daje możliwość zrobienia ich w firmie ? I czy przyznawane są premie co miesiąc i jak można ją dostać ?

@Art

Tak, zatrudniamy osoby na stanowisko Magazyniera bez aktualnych uprawnień UDT i dajemy możliwość ich wyrobienia po zatrudnieniu. Pracownicy podczas trwania okresu próbnego odbywają szkolenie i podchodzą do egzaminu (pracownik do momentu wyrobienia uprawnień pracuje na stanowiskach pomocniczych). Premie przyznawane są na zasadzie dodatków motywacyjnych (uznaniowych) pracownikowi, któremu powierzono dodatkowe zadania lub który wykazuje szczególne zaangażowanie w odpowiedzi na potrzeby pracodawcy. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

Ile trwa okres próbny ?

@Kandydat

Okres próbny niezależnie od działu oraz stanowiska trwa 3 miesiące (zgodnie z art.25 Kodeksu Pracy) Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

charles

Wielki pozytyw dla Pani, która prowadziła rekrutacje w Tarnowie Podgórnym. Osoba młoda,inteligentna,kompetentna, znalazła czas,żeby oprowadzić po produkcji, wszystko pokazać i wytłumaczyć jak praca wygląda. Firma nowoczesna,z klasą ,widać ,że im zależy na dobrej opinii.

Jak długo trwa proces awansu w Good Food Products Sp. z o.o.?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ pytanie jest bardzo ogólne. Proces awansu to temat bardzo złożony, ponieważ zależy od wielu aspektów (m. in. doświadczenia, kompetencji, stażu, oceny przełożonego, stanowiska, dostępnych wakatów itd.) Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie i co roku grupa pracowników otrzymuje awans lub zmienia stanowisko w ramach rekrutacji wewnętrznych. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

Pracownik, który doświadcza nierównego traktowania ze strony pracowników GFP powinien natychmiast zgłosić taką sytuację. Do kontaktu ma: Agencję Pracy Tymczasowej, Dział Personalny GFP, Lidera Zmiany. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

Daria

Dalej nie ma na hali produkcyjnej klimatyzacji i jest upał?

@Daria

Dzień dobry, Na hali produkcyjnej nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji, ponieważ proces technologiczny wypieku wafli jest oparty na wykorzystaniu wysokiej temperatury. Aktualnie nie panują upały. Temperatura odczytana w dniu dzisiejszym na hali konfekcji to 22 °C, a na hali ekstruzji 24 °C. Pozdrawiam Dział Personalny

Patryk

Po przeczytaniu wielu opinii na temat warunkow pracy stwierdzam ze nie kupie juz produktow tej firmy. Co prawda sa pyszne, ale to jak wyglada praca to zal tych ludzi. Najpierw człowiek potem reszta.

Karo

Upal upal i jeszcze raz upał. Kasa bardzo średnia, ale atmosfera bardzo fajna i to chyba jedyny plus.

Jak wygląda podstawa w Good Food Products Sp. z o.o.?

Wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska oraz stażu pracy. Szczegółowych informacji dotyczących podstawy wynagrodzenia udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy oraz wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

Hm

Ktos sie moze orientuje czy w czasie przerw mozna wyjsc zapalic?

@Hm

Nie można palić w czasie przerw. Na terenie całej Firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia.

nikt
@Good Food Products Sp. z o.o.

bardzo dziwne bo jak ja pracowałam to dziewczyny Paliły w kiblach , więc zakaz obowiązuje chyba tylko wtedy jak Państwo z Biura chodzą

@nikt

Dziękujemy za opinię. Każdorazowe nieprzestrzeganie zasad, o którym wiemy jest karane. Takie sytuacje należy zgłaszać przełożonym. Pozdrawiam Dział Personalny

ktos ..
@Good Food Products Sp. z o.o.

ale i tak nie którzy palą papierosy;)

Nina

Nie

@Hm

(usunięte przez administratora) Albo sprzataczki wypuszczaja na papieroska albo pala epapierosy w lazience i nawet nie maja problemy wziac tego w polarze na hale i palic w lazience na hali.. Ale tak to moga tylko stali pracownicy..

Przypominamy, że na terenie Firmy istnieje całkowity zakaz palenia. Sytuacje, w których jest łamany regulamin należy zgłaszać przełożonemu. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

@Good Food Products Sp. z o.o.

Po to jest hierarchia zeby ktos wyzej pelnil kontrole nad osobami nizej.. Jezeli myslicie ze jeden na drugiego bedzie donosil liderowi to zyjecie w błędzie.. Wy jako firma pozwalacie na takie zachowanie.. Firme zna tylko osoba ktora przejdzie od najniższego szczebla do najwyzszego.. Trudno zobaczyc co sie dzieje wsrod pracownikow nie wychodzac z biura..

@Good Food Products Sp. z o.o.

Tak tak nikt nie znosi konfitur w miejscu pracy

Upały

Wysokie temperatury nie do wytrzymania(wiatraki nie pomagają, brak klimy), po powrocie do domu wymioty spowodowane przegrzaniem organizmu. Pracodawca nie dba o pracowników pod tym względem. Nie polecam, bo można się rozchorować.

@Upały

Wysoka temperatura to anomalia, która wszystkim utrudnia codzienne funkcjonowanie. Pracodawca stara się w miarę możliwości łagodzić negatywne skutki upałów dla pracowników, niestety przy temperaturze powietrza powyżej 30 stopni i w warunkach wypieku wafli jest to bardzo trudne. Na hali produkcyjnej zastosowano duże wiatraki Coolery i mniejsze stacjonarne wiatraki przy liniach produkcyjnych oraz ustawiono dystrybutory z wodą gazowaną i niegazowaną. Przekazywane są również napoje regeneracyjne w celu uzupełnienia mikroelementów. Pracownicy każdego dnia mogę korzystać z dłuższych przerw niż ustawowe 15 min, które wliczane są do czasu pracy. W zakładzie w Tarnowie Podgórnym trwają również prace na poprawą wydajności wentylacji oraz oklejane są świetliki, aby ograniczyć promieniowanie i dodatkowe nagrzewanie się hali. Dodatkowo jak w latach ubiegłych w okresie lipiec i sierpień w każdy wtorek i czwartek na pracowników będzie czekało ochłodzenie w postaci lodów. Zespół GFP

Odradzam! 35 st C na hali w nautralnym miejscu + 10 przy rynnach z waflami a lato jeszcze przed nami i bedzie gorzej. Hala nie posiada klimatyzacji jedynie sa wentylatory ktore wieja prosto po glowie.. Albo wentylator albo zapalenie ucha badz przewianie karku. Na hali baniak z woda ( az jeden) ale nie ma jak sie napic bo wafle leca.. Mimo takich goraczek produkcja nie jest puszczana wolniej bo liczy sie ilosc palet nie czlowiek.. Zatrudniajac sie przez HR pracownicy Good Food traktuja Cie jak podgatunek.. Nawet czepki sa innego koloru. Na szkoleniu uslyszycie ze po to jest rozroznienie zeby HRą pomagac a w praktyce jest tak ze wiedza kogo wykorzystac bo na pomoc nie ma co liczyc.. Jesli ktos nie wierzy to niech sam sie przekona. Nie polecam!

Robert

Czy w firmie pracuje ktoś z Szamotuł?Chce aplikować w sprawie pracy,i się zastanawiam jak to by wyglądało w kwestii dojazdow

Czy jezeli jestem zatrudniony przez agencje pracy to moge przejsc na zatrudnienie przez good food?

Oczywiście jest taka opcja, ale na określonych zasadach. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. W przypadku chęci zatrudnienia w GFP zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym. Pozdrawiam Dział Personalny

Czy Good Food zapewnia kartę multisport pracowniką zatrudnionym przez agencję pracy?

Dzień dobry, Karta Multisport oraz pozostałe benefity dostępne są dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę po upływie okresu próbnego. Pozdrawiam Dział Personalny

Witam.Mam pytanko.Jak wygląda rekrutacja na produkcję? Widzę ponownie ogłoszenie pracy i jeżeli wyślę CV i zostanę zaproszony na rozmowę to jak to będzie dalej wyglądało? Jakieś etapy,selekcja? Trudno jest się dostać? Często widzę ogłoszenia pracy na produkcję.

@Zainteresowany

Dzień dobry, W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz otwarciem nowego zakładu produkcyjnego w Tarnowie Podgórnym rekrutacja na stanowiska produkcyjne jest prowadzona obecnie w sposób ciągły. Rekrutacja najczęściej jest jednoetapowa, a na rozmowę zapraszani są wybrani kandydaci. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza Dział Personalny lub Dział Personalny z udziałem Przedstawiciela Działu Produkcyjnego - Kierownika lub Lidera Zmiany. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do przesłania CV na maila: praca@goodfood.pl Pozdrawiamy, Dział Personalny

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.