Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Magazyn

Przyjmujecie kogoś do pracy?

Good food

Witam. Przyjmujecie kogoś do pracy?

Paula

Witam. Jak oceniacie pracę w tej firmie ludzie ok czy raczej każdy patrzy na siebie z byka.

Czym Good Food Products Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Nowy Pracownik

Czy pracownikom na okresie próbnym należą się jakies benefity? Deputaty, zniżki na produkty firmowe, lub jakieś premie?

@Nowy Pracownik

Nowy pracownik może korzystać od 1-ego dnia pracy z bezpłatnego transportu do fabryki w Tarnowie Podgórnym. Raz na kwartał odbywają się degustacje naszych produktów dla wszystkich pracowników. Benefity w postaci opieki medycznej, karty Multisport czy ubezpieczenia grupowego są dostępne dla pracowników po okresie próbnym. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

Kamil

Witam, czy Jest możliwość pracy tylko w weekendy?

@Kamil

W Good Food Products pracujemy w podstawowym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku. Praca w weekendy występuje sporadycznie. W związku z powyższym nie ma możliwości zatrudnienia tylko na weekendy. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

Nowy Pracownik

Czy pracownicy na okresie próbnym otrzymują jakieś benefity? Deputaty, zniżki na produkty albo premie świąteczne?

Który oddział produkcyjny polecacie na początek? Tarnowo Podgórne czy Skórzewo? Nie miałam wcześniej styczności z produkcją, jestem zatrudniona na stanowisko konfekcji. Pozdrawiam

Tomuś

Zero szkolenia i przygotowania dla nowych pracowników. Pracownik pierwszego dnia pobieżnie oprowadził po zakładzie pracy ale kompletnie nic nie wytłumaczył ani nie wyjaśnił. Liderzy zachowują się jakby byli obrażeni na nowych pracowników. Jako nowy pracownik nie dostałem normalnych ubrań, które pasowałyby do mojego rozmiaru ani nie dostałem własnej szafki na kantynie nie wspominając już o karcie do otwierania drzwi od szatni.

ania

Jakie są zarobki na produkcji czy 3500 zł netto kobiety zarabiają bez sb i ndz na 3 zm jako zwykłe pracownice.

Grand

Dzień dobry mam pytanie czy mężczyźni też są przyjmowani na produkcję .Czy tylko kobiety .Pracowałem w Nivei z kobietami i bardzo dobrze mi się pracowało .Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Ktos

Czy firma obecnie normalnie pracuje???

Z GF
@Ktos

Tak, firma produkuje. Oba zakłady pracują. Wprowadzone zostały różne nowe zasady związane z zachowaniem bezpieczeństwa pracy w związku z panującą pandemią.

Kajetan

@Pol a te premie to się często zdarzają?

Pol

Premja bedzie dla wszystkich pracowników czy tylko dla stałych?

Tuśka

Witam. Czy firma zatrudnia kobiety ma magazyn do kompletacji towaru? Pozdrawiam.

Xyz

No i dobrze robia

Aniula

Od dłuższego czasu systematycznie co parę miesięcy Państwo robicie rekrutacje na te same stanowiska w logistyce. Czym to jest spowodowane, rezygnacją pracowników czy też pracownicy nie spełniają Państwa oczekiwań. Kolega od dłuższego czasu wysyła do Państwa CV na te stanowiska i pomimo spełnienia wszystkich wymagań nie zaprosiliście go Państwo ani razu na rozmowę. Czym to jest spowodowane?

@Aniula

Dzień dobry, zachęcamy kolegę do samodzielnego kontaktu z Działem Personalnym na maila praca@goodfood.pl Ponadto przypominamy, że do procesu rekrutacji jesteśmy w stanie zaprosić wybranych kandydatów. Pozdrawiam Dział Personalny

Aniula
@Good Food Products Sp. z o.o.

Nie odpowiedzieliście Państwo na pytania. Dlaczego tak często jest rekrutacja na stanowiskach logistycznych? Wasz zły wybór? Czy to też ludzie się zwalniają. Niestety kolega po raz kolejny nie został zaproszony na rozmowę. Za to koleżanka na inne stanowisko owszem, ale Dział Personalny niestety nie zrobił dobrego wrażenia...

@do Aniula
@Aniula

Jako osoba pracująca na jednym z w.w. stanowisk wyręczę mojego pracodawcę i odpowiem że to dlatego, że to stanowiska 'wejściowe' i zakres obowiązków jest taki, że właściwie nie trzeba by mieć ukończonych żadnych studiów żeby to ogarniać. A że zatrudniają młodych ludzi, zaraz po studiach to ci przepracują rok-dwa i szukają czegoś wyższych lotów, gdzie trzeba umieć coś więcej, niż tylko pisać maile, dzwonić i dostosowywać się do coraz to lepszych pomysłów kadry zarządzającej.

Ciekawski

Skoro na hali jest tak gorąco to czy w firmie znajdują się prysznice żeby się wykąpać po pracy ?

Z GF
@Ciekawski

Tak, w obu zakładach dostępne są prysznice, z których można skorzystać po pracy.

Mat
@Ciekawski

W szatni męskiej jest 5 kabin prysznicowych, a w damskiej trochę więcej.

Aktualność
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, z którego zawsze staramy się wyciągnąć wnioski.
Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu: praca@goodfood.pl

Informujemy, że opinie, które mogą poniżyć bezpośrednio naszego pracownika w opinii publicznej podlegają karze i będą zgłaszane przez pracodawcę odpowiednim organom.

Hejt to nie opinia.

Pozdrawiamy,
Zespół Good Food

Szukam dojazdu z okolic Sękowa do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.