Opinie o Barry Callebaut Polska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Barry Callebaut Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Barry Callebaut Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barry Callebaut Polska w Łódź

Planista

Czy ktoś może coś napisać jak wygląda praca na stanowisku planisty surowców? Jest ogłoszenie, jaka kasa, skąd wakat, da się wytzymać w logistyce czy raczej straszny zamordyzm. Szef ok czy raczej niekompetentny egzekutor?

Zainteresowana

Dzien dobry! :) Szukam informacji na temat zarobkow na roznych stanowiskach w Master Dacie w biurze przy Wolczanskiej. Czy ktos jest w stanie mi podac przykladowe widelki? Fajnie byloby rowniez poznac sciezki rozwoju - jakie sa stanowiska zaczynajac od osoby z najmniejszym doswiadczoniem do Experta? Z gory dziekuje! Milego dnia :)

hbc

Witam. Mam pytanie do osób, które pracują w biurze przy Wólczańskiej. Myślę o aplikowaniu na stanowisko stażysty w dziale rachunkowości i chciałbym się dowiedzieć w jakim stopniu korzysta się tam z języka angielskiego. Czy jest to praca w międzynarodowym zespole czy może pracują tam sami Polacy i jedynie dokumentacja jest po angielsku?

Ksiegowa
@hbc

Też się chętnie dowiem :) Mam 4 letnie doświadczenie w księgowości ale angielski dopiero A2

Lalka
@Ksiegowa

We wszystkich działach w biurze w Barrym wymagany jest angielski, ponieważ korespondencja z zagranicą jest na porządku dziennym.

@Lalka

Dziękujemy Ci za te niewątpliwie przydatne informacje. Z całą pewnością pomogą one takim osobom jak właśnie @vhbc, które chcą zaczerpnąć konkretnej wiedzy o warunkach, jakie trzeba spełniać, ubiegając się o pracę w Barry Callebaut Polska. Stwierdziłaś, że pracodawca ten wymaga dobrej znajomości języka angielskiego. A czy swoim pracownikom organizuje kursy dokształcające w tym zakresie? Napisz coś więcej o tym.

Lalka
@Natalia

Podstawową wiedzę z języka angielskiego trzeba posiadać już na wstępie, gdyż rekrutacja często prowadzona jest w dwóch językach. Jeżeli natomiast ktoś ma braki z biznesowym angielskim, bądź podczas wspólnej rozmowy z przełożonym uznane zostanie, że poziom angielskiego trzeba podwyższyć to jak najbardziej możliwe jest odbycie kursu językowego, za który zapłaci pracodawca.

das

a do tego jakość czekolady woła o pomstę - dobre produkty które przeszły na BC od razu straciły na jakości

Proste
@das

Tylko co to ma wspólnego z pracą? Klient chce mieć tańszą czekoladę to taką dostanie, niestety kosztem jakości. Są firmy które wymagają lepszych rzeczy i takie dostają ale odpowiednio płacą, są też takie którym nie przeszkadza CBE czy PGPR, i chcą dostać produkt gorszej jakości ale tani. My tylko realizujemy wymogi klientów.

Zorro
@das

Nie wiem skąd masz takie informacje. Chyba nigdy nie byłeś w rej firmie i piszesz farmazony. Jesli juz to owszem mozna sie czepic do braku szacunku ze strony kierownictwa. Guma, (usunięte przez administratora) Który bez wazeliny wchodzi że tylko nogi wystają dyr. Ktory łyka wszystko co ta dwójka mu powie no i pani dyr hr ktora nie cierpi swoich pracowników to ok ale co do jakości to sorry kolego wara.

Firma Barry Callebaut Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kacper

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w dziale jakości? Jakie są zarobki?

Nowakov

Zakład wygląda ładnie , profesjonalnie, ale pieniądze jak na tak dużą firmę jaką proponują bardzo słabe..

rexona
@Nowakov

Niestety to prawda pieniądze to jakiś ponury żart, Operator produkcji+ wózki widłowe i 3100 brutto... to już lepiej iść gdzieś na magazyn mając uprawnienia i dają na starcie 3500-3800brutto

Wiem
@rexona

3100? żartujesz chyba. Po podwyżkach minimum to 2900. Więcej zależy od widzimisię gumy. A ta potrafi zydzic dla osób które robią kilka lat i mają łeb na karku.

Qwer
@Wiem

Niestety to prawda, od stycznia operator jedynie 2900 brutto. Ale za to dostaje całą garść korporacyjnych bzdetów, więcej obowiązków oraz 0 wdzięczności

Luk

Witam. Jakie są stawki i na jakie stanowiska potrzebują ludzi?

Sts
@Luk

Zależy na jakie stanowisko startujesz? Biuro, produkcja, laboratorium, UR, magazyn?

@Sts

A co możesz powiedzieć na temat wymienionych przez Ciebie stanowisk? W swojej wypowiedzi zawrzyj informacje o warunkach zatrudnienia na każdym z nich. Jeżeli na któreś jest prowadzona obecnie rekrutacja, to udziel wskazówek, gdzie można ewentualnie zgłosić swoją kandydaturę. Zachęcam do dalszej dyskusji.

Zaciekawiony

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie na stanowisku operatora wózka.jak wygląda praca ,w jakim systemie ,jakie zarobki i socjal.pierwsza umowa itp. Z góry dzięki i pozdrawiam

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników na okres letni?

Natalia

Na kilku wiodących portalach rekrutacyjnych widziałam sporo ofert pracy w Barry Callebaut Polska. Są to oferty zarówno na stanowiska biurowe, jak i produkcyjne. Jest też oferta płatnego stażu w dziale księgowości. Czy Waszym zdaniem to jest dobra firma dla stażysty. Czy można się tam nauczyć praktyki zawodu?

Zuzka
@Natalia

Robilam kiedys u nich praktyki. Bardzo fajna firma. Duzo się nauczylam. Pierwsze miejsce gdzie nie spedzilam praktyk przy ksero i na parzeniu kawy. Polecam

gertha
@Zuzka

a daja mozliwosc zostania na dluzej po odbytych praktykach???

@gertha

Dają, o ile nie jesteś osobą nastawiona tylko na 'odbębnienie' stażu

gertha
@anonymous

a daja w miare latwe zadania? niestetyy nie mialam jeszcze stycznosci z ksiegowoscia

aa

Firma śmietnik dla ludzi po infosysie, a zarobki podobne. Jedyna różnica to świąteczne paczki z czekolada.

aaaa
@aa

up

Justyna

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

Patryk11342

Czytając wpisy można mieć różne zdanie na temat BC. Chciałbym tak ostatecznie się zapytać, Na magazyn warto ?

Bartosz

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Dużo pytań i mało info

Euro

Jak wygląda praca na magazynię. Ok czy raczej lipa?

Gun
@Euro

Też jestem ciekawy, ktoś coś?

Janek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nie ma ludzi niezastąpionych.

Sas
@Janek

Ta opinia była aktualna ale chyba klika lat temu. Teraz B.dużo osób omija ją szerokim łukiem jak tylko o niej usłyszy. Jeśli ktoś przyjdzie to zaraz po studiach aby zapisać w CV pracę w międzynarodowej korporacji i po 1 lub 2 latach ucieka. Takie są niestety realia.

Kierowca bombowca

Interesuje mnie praca na magazynie w BC. Od znajomej rekruterki slyszalem ze w logistyce byly jakies roszady kadrowe. Czy lohistyka przechodzi jakas restrukturyzacje ? Nie chcialbym trafick do pracy w srodku wymiany kierownictwa

Anita

Czy jest powód tej ciszy? Dobrze się pracuje?

Gyub
@Anita

A co chcesz wiedzieć? Wszystko zostało już napisane. Co jakiś czas przyjmują nowych pracowników którzy za chwilę odchodzą , także starzy z dużym stażem bo " za takie pieniądze " w takiej temperaturze to pracować nie chcą, do tego atmosfera o której było pisane, a na hali jest na chwilę obecną ok 35 *C. Nikt się nawet nie spyta dlaczego odchodzą ? Dla kierownictwa tak mi się wydaje sztuka odejdzie, sztuka przyjdzie. Nie ma co pisać wszystko już było, wystarczy że sobie prześledzisz wcześniejsze wpisy.

Pytajacy

Jak wyglądają tam zarobki operatorów produkcji? Ile zmian ? wymiar pracy?

@Pytajacy

Operator 2600 brutto. Dodam że firma porozklejała plakaty po całej Łodzi ale zapomniała dopisać że chce wprowadzić 4 brygadówkę/system równoważny, więc musisz mieć to również na uwadze.

Qwerty
@123

Powiesz coś więcej o systemie pracy w firmie? Chce aplikować, a nie chce wpaść w (usunięte przez administratora) dziwnych zmian

@Qwerty

Obecnie jest 5 zmian. 3 zmiany standard tj pn-pt w godz 6-14-22 oraz 2 zmiany weekendowe tj. praca po 12 h pt - nd + dni świąteczne. Jednakże kierownictwo ma duże ciśnienie aby wprowadzić system równoważny.

Natalia

@Oko Saurona a czy ta impreza, o której piszesz jest dla wszystkich pracowników firmy Barry Callebaut Polska? Czy tylko dla pracowników biura? Jak często się takie imprezy odbywają? Nie macie ubrań specjalnych na produkcję? @Wrzod są budżety na imprezy i na wyposażenie stanowiska pracy pracownika, tak? Wystarczy, że pracownicy się upomną i dostaną ubrania?

Zostaw merytoryczną opinię o Barry Callebaut Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Barry Callebaut Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Barry Callebaut Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barry Callebaut Polska?

Barry Callebaut Polska