Opinie o Barry Callebaut Polska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Barry Callebaut Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Barry Callebaut Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barry Callebaut Polska w Łódź

Ostatnia krucjata :)

No patrz jak się ludzie zmieniają. Tak narzekali na to jacy są kierownicy itp. A teraz sami tak postępują. Dąb trochę władzy a się w zadkach przewraca. Ano zapomniał byk jak cielęciem był. Liderzy których wypisałeś to największe firmowe płaczki a teraz fikają no popatrz kto by pomyślał.

Ktoś

@Trumna.com żadnego ładu i składu w tym co piszesz. Praca w pogrzebuwce jest bardzo stresująca pracą i twoim pracodawcą musiałby być nieboszczyk aby nie było mobbingu, krzyków itp. Tym co piszesz w pewnym sensie obrażasz kobiety. Z tego co piszesz kobiety są w pożądku tylko kiedy są is dead. Słuchaj KRECIE praca w BC jest ok tylko jak umiesz czytać to czytaj ze zrozumieniem. Mowa tu o ludziach, którzy próbują nieudolnie rządzić tą firmą i niszczą ją od środka. Już nie tacy co sądzili, że są nie do ruszenia już nie pracują.

zainteresowana

Czy mogłabym prosić o opinie o pracy w biurze na Wólczańskiej? Jaka jest atmosfera, czy można się nauczyć i rozwijać, czy są jakieś ścieżki kariery i czy to bardziej praca na powiedzmy 2 lata i skok gdzieś indziej, czy można i warto zostać na dłużej. Jak traktuje się młode mamy. Dziękuję.

Trumna.com

Chcesz mieć dobrą prace obracać się w kregu kobiet i osób z różnych stref biznesowych i masz zagwarantowanie że nikt nie będzie na Ciebie krzyczał a nawet nie ma Nowy o mobbingu czy dodatkowo gwarantujemy pakiet zniżek zatrudnij się w pogrzebuwce...... I tak na koniec zamiast narzekać że ci nie pasuje to się zwolnij i przestać płakać pokaż że masz jaja a nie że jesteś baba

Firma Barry Callebaut Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Wrzód

@Natalia Z Twoich ładnych inteligentnych i dość dociekliwych pytań wnioskować można, że jesteś z działu HR. Nie łatwiej zebrać załogę potraktować ich roszczenia poważnie a nie pod fikcyjnym nickiem wyciagac informacje. Jestem starym pracownikiem i takich jak ja chętnie by sie dyr. pozbyła. Długoletni pracownicy pomimo swojego doświadczenia i wiedzy są niewygodnymi pracownikami. Lepiej wprowadzic swoich ludzi i miec kontrole nad wszystkim nie majac na uwadze dobro firmy. Chcą wprowadzić nowy system gdzie pracownik się nie liczy tylko układy. Wprowadzaja swoich ludzi na stanowiska kierownicze, ktorzy nie maja zielonego pojecia o produkcji czekolady ale maja pojecie jak zle traktowac ludzi. Szef wszystkich szefów zawsze powtarza, że ten kto nie czuje czekolady, BC nie jest miejscem dla niego. Karma wraca więc moi drodzy wszystko jest do czasu. Firma BC jest ok lecz ma nieodpowiednia kadrę.

Natalia

@Lider dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że w Barry Callebaut Polska nie prowadzi się rekrutacji wewnętrznej. Rozumiem w takim razie Twoje rozgoryczenie. Czy uważasz, że rozmowa z Panią kierownik mogłaby pomóc?

@Natalia

Prowadzić to prowadzi, ale priorytetem w przyjęciu osób, maja osoby znające panią kierownik. Mnie akurat ona już nie dotyczy. Przeszkadza tylko próba zrobienia w konia starych pracowników, którzy mają doświadczenie, a nie tylko znajomości. Rozmowa? Czy nie wystarczą namacalne dowody w postaci raportów produkcyjnych, pokazujące że dane osoby wiedzą co robią i dają radę? W tym przypadku pełny proces rekrutacji jest zbędny.

Natalia

@Lider czyli osoby bez znajomości mają inne warunki pracy w Barry Callebaut Polska? To poważne oskarżenie. Mógłbyś je jakoś uzasadnić? Gdy piszę się takie rzeczy na publicznym forum to uzasadnienie jest konieczne.

@Natalia

1. Próba zatrudnienia "swoich" liderów na wyższą stawkę niż reszta załogi (na szczęście nie udana) 2. Zatrudnienie liderów zamiast awansować operatorów którzy się szkolili na liniach i w miarę zapotrzebowania p.o. lidera (czyli o awansie można zapomnieć) 3. Próba zrzucenia części obowiązków nowej pani lider (nic do Kobiet nie mam, ale to nie stanowisko dla nich) na operatorów. Pomóc to można przy dorzutach, a nie w tacowaniu co jest zadaniem lidera. Operatorzy mają swoje zadania, a nie bawienie się w "gentelmenow" aby kobiecie pomóc (jakby chciała pani kierownik)

Lider

Warto. Pod warunkiem, że jest się znajomym nowej pani kierownik. Więc osoby z Hutchinsona mile widziane.

Natalia

@Czekolada dzięki, że odpowiedziałaś użytkownikowi @BaBa. @BaBa czy zostałeś zatrudniony? Możesz opowiedzieć o swojej pracy? Jak Ci się pracuje w firmie Barry Callebaut Polska? Warto tam się zatrudnić.

Czekolada

Czy firma dba? Nie jest źle. Część ludzi tego nie widzi, bo nawet nie ma porównania. Wszystko zależy do jakich firm chcesz Barry porównać. Do rankingu najlepszych firm "trochę" brakuje ;)))) ale nie jest najgorzej. No i kwestia czy mowa o produkcji czy o pracy biurowej - bo różnica jest duża. Na produkcji fizyczna robota w "ciepełku". W biurze klima, kawka, bajery w kuchni, przerwy na obiad po 1h i opier...lka - praca marzeń ;))))

BaBa
@Czekolada

Dzięki.Podjąlem decyzję.Wybieram biuro:)))Nie lubię roboty fizycznej w "ciepełku":(((

Natalia

Czy jakiś obecny pracownik może odpowiedzieć @BaBa? Jak wygląda to w firmie Barry Callebaut Polska? Jest względem swojej załogi ok?

M.B.

Dużo pupili i donosicieli.Wyścig szczurów.Obłuda , jeden drugiego sprzedał by za garść srebrników.Trzeba uważać z kim rozmawiać.Brak dobrej atmosfery w pracy.Upał na starej hali.

R.S.

Który kierownik zmiany najbardziej rozumie pracownika, nie krzyczy , nie zastrasza, nie manipuluje, spokojnie wytłumaczy każdy problem?

Paola
@R.S.

Pracuje tam nijaki Michał michal....ponoć niezły z niego alkus

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lider czekolady to tylko tytuł z nadania - niestety wielu producentów którzy musieli z różnych przyczyn zmienić dostawcę czekolady i wybrało BC. straciło na jakości i smaku swoich produktów

BaBa
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A co z pracownikami? Czy firma dba o pracowników?

Anonimka

Cześć, Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi napisać czy w firmie jest system pracy na 4 brygady i jakie są dodatki za pracę w takim systemie? Byłabym bardzo wdzięczna za taką informację.

prosze bardzo
@Anonimka

3 zmiany po 8 godzin pon - pt 2 zmiany po 12 pt - nd albo pracujesz w tygodniu albo tylko w weekend dodatków brak

nowy

kto wie jak mam wypisac urlop ma ktos adres strony portalu jestem nowy i niewiem

temtem

W SSC jest bardzo pozytywnie. Co prawda jest dużo pracy i każdy to odczuwa, ale rzadko można spotkać ludzi wrednych. Jak każda korporacja, ma swoje minusy ale warto przyjść na staż lub normalną posadę. Pełno tu bardziej doświadczonych ludzi po Infosysie itp., którzy potrafią pomóc z każdym problemem. Do plusów trzeba również zaliczyć dwa monitory przy każdym stanowisku i brak podziału na "boxy". Jest to open office i dużo osób pracuje obok siebie ale nie jesteśmy upchani jak zwierzęta. Dużo eventów, darmowa czekolada. Nie doskonałe, ale bardzo fajne miejsce pracy. Polecam

PP

Brałem udział w rekrutacji, w związku z tym, że zapraszali ludzi z daleka do centrali firmy, oczekiwałbym chociażby jakiekolwiek informacji nawet negatywnej. Takiej informacji nie otrzymałem, dlatego mogę na chwilę obecną stwierdzić, że nie polecam tej firmy. Chyba że zaczną zwracać koszty dojazdu do ich siedziby na rozmowy rekrutacyjne jak robią to inne szanowane firmy na rynku.

ee

a jak jest w laboratorium mikrobiologicznym/

Max

Ktoś wie jakie są stawki dla operatora na początek i po okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Barry Callebaut Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Barry Callebaut Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Barry Callebaut Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barry Callebaut Polska?

Barry Callebaut Polska