Opinie o Barry Callebaut Polska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Barry Callebaut Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Barry Callebaut Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barry Callebaut Polska w Łódź

Pikach

Czesc.Czy może ktoś się orientuje jaka firma pośredniczą zatrudnia na produkcję lub magazyn? W serwisie pracuj.pl są same ogłoszenia na pracę w biurze.Trudno mi uwierzyć że nie ma rekrutacji na dane stanowiska....

Ktoś

Cześć. Jak wygląda praca w służbach pomocniczych?. Chodzi mi o dział utrzymania ruchu, mechaników?. Atmosfera, szkolenia, stawka na start?.

Nick56

Chciałabym aplikować do działu finansowego, macie jakieś informacje jak się tam pracuje? Polecacie? :) Jakiś czas temu słyszałam o (usunięte przez administratora) prawda to?

BREEDLEY@O2.PL
@Nick56

nie wiem o czym słyszałaś jakis czas temu bo administrator usunął to o czym słyszałaś i teraz trudno Ci odpowiedzieć jakoś sensownie czuwaj!

@BREEDLEY@O2.PL

Słyszałam, że nieciekawa sytuacja była w którymś dziale finansowym, tzn. niezbyt miła atmosfera. Wiesz może jak to teraz wygląda? :) ogólnie jak praca? Wynagrodzenie konkurencyjne w porównaniu do innych korpo? Dzięki za info :)

BREEDLEY@O2.PL
@Nick56

nie wiem jak w finansach ale w pozostałych działach atmosfera jest bardzo dobra - pracowałem a paru korpo i nie mam uwag jeśli chodzi o BC. Praca zdalna - ale można chodzić do biur - tam warunki perfekcyjne - nie da się stworzyć lepszych warunków do pracy w biurze. Zarobki też bardzo przyzwoite - wiadomo że to nie Kraków czy W-wa - ale uważam, że zarówno atmosfera jak i warunki pracy i płacy śa na bardzo przyzwoitym poziomie - wyższym niż średnia łódzka

@BREEDLEY@O2.PL

W takim razie muszę przekonać się na własnej skórze :) dzięki! A jak z rozmową kwalifikacyjną? Jakieś testy czy standard?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Barry Callebaut Polska?

kandydat

ja byłem na rozmowie i od razu jest rozmowa o umowie o pracę na firmę

Witold
@kandydat

Dawno miałeś rozmowę? Ile kazali czekać na wyniki rekrutacji? I czego od Ciebie wymagali?

@Witold

normalna rozmowa nic specjalnego nie bylo wymagane; ale może zależy od stanowiska; ja byłem na operatora; chyba z 2 tygodnie powodzenia

Najpierw 3 miesiące, potem na rok a kolejna na stałe. Same uop

Witold

A szkolenia jakieś oferują na start czy bez szans na takie luksusy?

Firma Barry Callebaut Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pan Ktoś;-)

Jak pracuje się w tej firmie w strukturach sprzedaży?dokładniej dałeś Account Manager.

@Pan Ktoś;-)

bardzo dobrze o co dokładnie pytasz? atmosfera super, produkt do sprzedazy bardzo fajny

Czy w Barry Callebaut Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zadaj jakieś konkretne pytania

Ktoś

Tak pracownicy jeszcze na wieksza skale uciekaja z firmy jak szczury z tonącego statku

@Ktoś

kto tak ucieka my tego w dziale nie widzimy

X
@Ktoś

Mówimy o biurze czy o produkcji? Zastanawiam się nad aplikowaniem do działu księgowości. Proszę o informację czy warto. Pieniądze chyba są bardzo dobre z tego co słyszę od znajomych?

Czy w Barry Callebaut Polska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Qwerty

Tak, jak jest jakiś wakat to info jest wysyłane.

Mudżyn

Niby największa firma/korporacja w tej branży, zakład z zewnątrz wygląda bardzo ładnie/ profesjonalnie ale pieniądze jakie proponują to żart... i to z tych ponurych, 3tys brutto i dodatków praktycznie zero, oczywiście mając prawie 12 lat doświadczenia w porównywalnej branży musiałem odmówić i jeszcze wymagają kursu na wózki widłowe ( lecz ponoć zakład wysyła i opłaca gdy ktoś nie ma uprawnień/ dobre i to) ale to już jako wózkowy w innych firmach zarobisz więcej

Nikifor
@Mudżyn

A obecnie jaka stawka ? Orientuje się ktoś ? Zmieniło się coś na lepsze czy nadal 3000 tys. ??

XYZ
@Nikifor

3000 brutto max 3500. Plus dodatek za nocki, ale to mają wszyscy.

@Mudżyn

300 za nie chorowalnosc i jakieś 250 za nocki to jednak nie jest zero plus kilka dodatków nie pieniężnych

Kai
@Qwerty

Obecnie wiekszość magazynów, praca jako wózkowy w Łodzi dają na start samą od 3700 do 4500 brutto.

Baby

Jakie są zarobki w biurze?

brudger@o2.pl
@Baby

raczej regularne - wyplacane w cyklach miesięcznych

@brudger@o2.pl

Nie raczej a regularne sa wypłaty. Zawsze masz wyplate praktycznie 10 każdego miesiaca najpóźniej

Ludzie, coraz więcej zakażeń koronowirusem, coraz więcej zgonów, ciekawe kiedy nasze kierownictwo pójdzie po rozum do głowy i dla naszego dobra i zdrowia zamknie zakład na przynajmniej 2 tyg., oby nie było za późno.

Qwerty

Po co? Wszystko jest z organizowane całkiem sensownie. Zapewne kilka rzeczy da się poprawić, ale to kwestia czasu. W sklepie masz większe szanse na zarażenie niż u nas.

Qwerty

I jak tam po 4 miesiącach? Te 2 tygodnie wolnego ile by zmieniło? Ciężko pewnie pojąć ale pandemie nie trwają miesiąca tylko zawsze dłużej.

Qwerty

Witam po roku. Jak tam sytuacja? Dużo tych zgonów z powodu tego że zakładu nie zamknęli na 2 tygodnie (przy 100 przypadkach dziennie). Bo wydaje mi się że jednak jakoś temat ogarnęli

Mirosław
@Qwerty

Były plany, aby zamknąć zakład na jakiś określony czas? Napisz, proszę bo bardzo mnie to ciekawi. Tak w ogóle to chciałbym ustalić, jak aktualnie wygląda praca w firmie Barry Callebaut Polska, więc liczę, że po prostu mi w tym pomożesz i napiszesz. Mogę na Ciebie liczyć?

@Mirosław

z tego co wiem nie bylo planu zamykać; pracujemy normalnie w maseczkach z poszanowaniem wszystkich regół dostep do srodkow jak maseczki czy plyny do dezynfekcji ciagly

Gtgt

Są informacje co jakiś czas o kolejnych zarażeniach. Z tym poszanowaniem to bym nie przesadzał. Firma sprzątająca niby ma dezynfekować części wspólne pomiędzy zmianami ale to fikcja. Nie ma możliwości tego zrobić jak zmiany się zmieniają o tej samej godzinie i nie ma przerwy. Żadna firma nie odkazi takiej fabryki w 60 sekund. Dyrekcja albo udaje że tego nie widzi albo jest naiwna. Kolejna sprawa to kontakt z osoba zakażoną. Jak się okaże że ktoś jest zarażony to powinni informować osoby które z nią miały kontakt lub je izolować choćby na kilka dni aby ewentualnie nikogo nie zaraziły a tego nie robią, a przecież każdy ma rodziny i się o nie martwi. To co jest niby robione dla ochrony pracowników aby się nie zarazili to fikcja. Zwykły dupochron dla firmy i nic więcej, bo gdyby mieli odizolować osoby które miały kontakt z osobą z pracownikiem zakażonym to by musieli wysłać na kwarantannę wewnętrzną z 2 zmiany. A kasa musi się zgadzać więc tego nie zrobią bo kasa jest ważniejsza od ludzi.

Tonic

Czytam Wasze wypowiedzi i widze w nich sporo chaosu. Nie powinnismy w jednym kotle umieszcze BCMP i SSC bo te spolki nie maja ze soba zbyt wiele wspolnego. Zupelnie odrebne jednostki,odrebne benefity,wynagrodzenia i wymagania. Nawet imprezy i swieta maja osobno:>. Merytorycznie...jest sporo ofert,stosunkowo czesto aktualizowanych. Wynagrodzenie-w zaleznosci od stanowiska. Doswiadczenie raczej nie ma zadnego odzwierciedlenia. Wazne,jak sie poprowadzi rozmowe na samym wstepie. W efekcie moze byc tak,ze w jednym dziale sa osoby ktore pracuja dluzej a maja mniej niz swiezak. Angielski jest wymagany w kazdej jednostce,w kazdym dziale. Benefity jak wszefzie,nic specjalnego. Jedyne co wyroznia BC to deputat czekolady co miesiac 1kg. Owocow wiecznie brak wiec na pewno nie ma nawet 1 owoca na pracownika, karta ok system,luxmed,ubezpieczenie,system emerytalny,mozliwosc nauki jezykow obcych(takich,ktore przydadza sie firmie doplacajac czesc),premia uznaniowa po zakonczeniu roku fiskalnego uzalezniona od wynikow pracy i indywidualnego podejscia przelozonego. Podwyzki zawsze w styczniu-znikome,ale sa. Atmosfera w pracy-no coz...typowa korporacja. Uklady. Jedni maja lepiej,inni gorzej ale nie jest najgorzej. Zdecydowanie bardzo duzo pracy,czesto nie wiadomo za co sie wziac,tyle sie dzieje i na pewno pracuje sie ponad 8h. Zbyt duzo pracy zbyt malo ludzi. Co chwila ktos odchodzi i na nowo szukanie,szkolenie pracownika. Nie widac perspektyw niestety.

@Tonic

Które święta są osobno? Wigilia? To informacje masz lekko z(usunięte przez administratora) wzięte.

Tonic
@Qwerty

Tylko Wigilia jest razem no i impreza pracownicza kiedys,bo teraz tez juz mialo jej nie byc...tak normalnie to ssc sobie a fabryka sobie.

Celina
@Tonic

Jakbyście płacili uczciwie to by ludzie nie odchodzili. Ale dla waszych ptasich móżdźków to za trudne do zrozumienia. Sam se wypruwaj flaki za 500euro miesiecznie, w niemczech masz 1500e na start.

Wujek dobra rada
@Celina

To może wystatoeac w Niemczech...?

Ta firma to zbieranina ludzi ktorym nie wyszło w Infosysie.(usunięte przez administratora)

Czy posiadacie stanowiska z językiem niderlandzkim?

Jak długo czekaliście na odzew z Barry Callebaut Polska? Oddzwaniają zawsze?

kandydat

tak do mnie od razu oddzwonili ale na informacje z agencji długo czekałem i to oni przetzymywali

xollox

Witam. Chciałem się zapytać czy polecacie prace w laboratorium ? Jaka tam jest atmosfera? Jacy ludzie?

@xollox

w labo super

xollox

a coś dokładniej ? Duże wymagania ? Czy raczej uczą, tłumaczą, pokażą co i jak?

Xyz
@xollox

A w którym labo? Bo są 3

Zorro

Czemu BCMP ma takiego pecha. Co dyrektor to lepszy. Obecnie mamy nowego, ktory probuje wyleczyc swoje kompleksy. Traktuje wszystkich z gory, zachowuje sie tak jakby byl najlepszy wszyscy inni to (usunięte przez administratora)

@Zorro

Dlaczego tak piszesz?

Anonimus

Z tego co się orientuję, to większość ludzi miała jakieś przesłuchania ostatnio nawet sam wiesz kto

Janosik2
@Anonimus

To akurat prawda i to ludzie z różnych działów i różne sprawy z tego co się orientuje. Tylko kurczę drażni mnie ze to na podstawie donosów się odbywa.

@Janosik2

@Janosik2 nie na podstawie donosów tylko nearmessów ????

Janosik2
@Anonimus

Nearmiss to ma sens i jest wtedy gdy zauważasz sytuację niebezpieczną dla innych ludzi nie wiem np zniszczone przewody elektryczne albo zachowanie niebezpieczne , a wypisywanie na konkretna osobę lub grupę z podaniem dokladnej godziny i jeszcze lepiej zdjrcia to juz ....ale ogółem racja nearmissy.

Zorro

W sensie czego?

@Janosik2

Ja to wiem i Ty też ale zawsze znajdzie się ktoś uprzejmy

J.O.

Nie wiem czy piszesz o mnie ale jesli tak to jestes w wielkim błędzie. Detektyw to z ciebie marny. Czytam te wpisy i nieraz zastanawiam sie ze niektorych to zrobili na próbę i sie nie udał. Jak mam problem to rozmawiam a nie wylewam swoje żalee jako GOŚĆ. Jak masz jaja to przyjdz i powiedz mi to w twarz.

Joan

Oferta na food safety managera, warto? Jak dział jakości?

@Joan

@Joan jezeli na takim forum o to pytasz to nie jest to miejsce pracy jakiego szukasz

Ciekawski

Pytanie do zmian weekendowych. Czy u was też Blondyna siedziała w samochodzie i robiła zdjęcia czy chodzicie po terenie w maseczkach?

Hdh
@Ciekawski

Nie. Ale zrozum kobietę, jest nowy dyrektor i chce się pokazać. Nie ma czym zaimponować to chwyta się takich metod.

Jaki dress code obowiązuje w Barry Callebaut Polska?

SidneyPollack

Smart casual.

Alek

@Pracownik i co w końcu zamknęli ten zakład czy nie?

@Alek

Nie, bo bardzo dobrze się zabezpieczają i izolują.

Zostaw merytoryczną opinię o Barry Callebaut Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Barry Callebaut Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Barry Callebaut Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barry Callebaut Polska?

Barry Callebaut Polska