Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Opinie o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Stanisław

Witamina D3 dobrej jakości. Sprawna dostawa, przyjazny serwis

@Stanisław

Dziękujemy serdecznie za Pana pozytywną opinię na temat naszej witaminy (usunięte przez administratora) Cieszymy się, że zamówienie bezpiecznie do Pana dotarło, a produkt spełnia Pana oczekiwania. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym Klientom produkty, które pomagają im dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Pozdrawiamy.

Daria

Zamówienie zrealizowano szybko i zgodnie z oczekiwaniami

@Daria

W Natural Pharmaceutical dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z zakupów. Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa są dla nas priorytetem. Pozdrawiamy.

Dziękujemy za wybór naszej firmy. Cieszymy się, że warunki zamówienia są dla Pana przejrzyste, a realizacja zamówienia oraz dostawa przebiegła pomyślnie. Pozdrawiamy.

Krystyna

Dzień dobry. :) widzę ze od nowego roku pojawiały się jedynie opinie od klientów. kandydaci także się nie zgłaszali. Kiedy wiec można spodziewać się jakichś ofert o prace? i czy przede wszystkim nastąpiły jakiekolwiek zmiany w warunkach zatrudnienia?

@Krystyna

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami oraz zachęcamy do bieżącego śledzenia aktualnych ofert dla naszych biur. Szczegóły dotyczące warunków wynagrodzeń oraz współpracy są omawiane z kandydatami na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy.

Agata
@Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Czy można do Państwa w tym momencie podesłać CV jako kandydaturę nawet jeśli teraz nabory nie są prowadzone? czy możliwe, że wtedy zgłoszenie będzie traktowane jako priorytet?

@Agata

Tak, można przesłać CV do nas w dowolnym momencie, nawet jeśli obecnie nie mamy otwartej rekrutacji. Nie będzie ono jednak potraktowane priorytetowo, lecz zgodnie ze standardem w firmie dotyczącym działań rekrutacyjnych.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. na stanowisko Konsultant telefoniczny F/M/D? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
xxx

Ciężko jest mi odszukać opinie od osób zatrudnionych, bo z tego co widzę w filtrze „pracownik” chyba jedna klienci się też wypowiadają? To uczciwe wynagrodzenie z sekcji z „praca u nas” mnie zaciekawiło. W tym roku ile może wynieść?

@xxx

Na platformie GoWork oprócz pracowników wypowiadają się również Klienci, stąd też znalezienie opinii od osób zatrudnionych może być utrudnione. Wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem są indywidualnie omawiane z pracownikami czy kandydatami. W przypadku zainteresowania naszymi ofertami zapraszamy do kontaktu w ramach odpowiedzi na ogłoszenia. Pozdrawiamy.

Jolanta

W sekcji odnoszącej się do pracy było napisane, że występuje otwartość na pomysły, pojawiła się też wzmianka o tym, że występuje program bonusowy. To te pomysły w jakiś konkretny sposób są nagradzane? Jest to może forma uznaniowa?

@Jolanta

Jako firma doceniamy zaangażowanie i pomysłowość naszych pracowników, w związku z tym proponujemy różne formy nagradzania w tym m.in premie uznaniowe.

chucknorris

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/uokik-ponad-5-mln-zl-kary-dla-natural-pharmaceuticals-za-manipulacje-przy-wysylkowej-sprzedazy-suplementow-komentuje-natural-pharmaceuticals-st7363699 wszystko w temacie działań firmy - do tego rozmowy kwalifikacyjne prowadzone z pozycji "ja tu jestem wszechwiedzący"

@chucknorris

UOKiK od 3 lat prowadził kontrolę w Natural Pharmaceuticals i przez cały ten okres aktywnie współpracowaliśmy z Urzędem w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Nie zgadzamy się z wydaną decyzją i aktualnie się od niej odwołujemy. Od zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie. Odnosząc się do samej rozmowy kwalifikacyjnej przykro Nam, iż nie sprostaliśmy oczekiwaniom. Podkreślimy, iż przebieg spotkania rekrutacyjnego jest ściśle dopasowany do stanowiska na jakie prowadzimy rekrutację. Ma ono na celu ocenę m.in umiejętności, osobowości i motywacji kandydata. Pragniemy również dodać, iż każdy pracownik firmy jest jego ważną częścią, gdyż wierzymy, iż tylko wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować cele.

Jaga

Witam czy warunkach zatrudnienia cokolwiek się zmienia? interesuje nie praca przy obsłudze klienta, widzę ze sporo komentarzy po sobie w tym miejscu pozostawiają. W ofercie natomiast jest napisane, że należy być otwartym na nowe pomysły. Co ostatnio wprowadzono?

Zofia

Przesyłkę otrzymałam bardzo szybko. Obsługa rewelacyjna

@Zofia

Bardzo cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Terminowość dostawy oraz wysoka jakość obsługi Klienta to nasz priorytet. Zapraszamy do dalszych zakupów i życzymy miłego dnia.

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Pozdrawiamy.

Stosuje to od kilku lat. Jest OK

@Marek

Dziękujemy za długoterminową współpracę! Cieszymy się, że nasze produkty spotkały się z Pana uznaniem. Zachęcamy do śledzenia nowości i wybierania kolejnych sprawdzonych produktów. Pozdrawiamy.

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy.

Grażyna

Zakupilam produkt.Jestem bardzo zadowolona

@Grażyna

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej jakości. Pozdrawiamy.

Karol

Jestem bardzo zadowolony z produktów dostarczonych z Natural Pharmaceuticals (FlexiMed, OmegaMarine, Magnezium B6). Zamówienie jest bardzo proste a dostawa bardzo szybka.

@Karol

Panie Karolu, z ogromną radością przeczytaliśmy Pana opinię na temat produktów Natural Pharmaceuticals. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z działania FlexiMedu, OmegaMarine i Magnezium B6, a także docenia Pan łatwy sposób składania zamówień i szybkość dostawy. Zachęcamy do śledzenia nowości i wybierania kolejnych sprawdzonych produktów. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Eliza

Mój mąż bierze ProMan® Plus. Świetnie się po nim czuje, a sklep proponuje fajne zniżki na produkty. Na prawde polecam

@Eliza

Dziękujemy za wyrażenie opinii oraz obdarzenie nas zaufaniem. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom Pani męża i mamy nadzieję, na dalszą owocną współpracę. Życzymy Państwu dużo zdrowia.

Maria

Wszystko szybko i prawidłowo

@Maria

Dziękujemy za wybór naszej firmy oraz cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła pomyślnie. Pozdrawiamy.

Pawel

Jestem bardzo zadowolony.Przesyłki docierają bardzo sprawnie

@Pawel

Dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, dziękujemy, iż Pan to docenia. Sprawna realizacja zamówień to nasz priorytet. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Pozdrawiamy.

Zofia

Przesyłkę otrzymałam bardzo szybko. Obsługa rewelacyjna. Pozdrawiam

Wiktoria
@Zofia

Obsługa rewelacyjna? A z jaką liczbą osób ma się do czynienia w składania zamówienia? Zastanawiam się czy na obsłudze także zawsze trafiają się mili klienci?

@Zofia

@Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Czy podczas przygotowywania zamówienia do wysyłki są stosowane konkretne procedury? Zastanawiam się czy Pracownicy mają wszystko spisane czy raczej wystarczy szkolenie wdrożeniowe? Prócz niego jakie jeszcze występują?

Jadwiga

Wszystko szybko i prawidłowo

@Jadwiga

Zostaw merytoryczną opinię o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 67 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.