Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Opinie o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Magda

Błyskawiczna reakcja na próbne zamówienie , szybka wysyłka

@Magda

Dziękujemy za tak pozytywny komentarz. Codziennie dbamy o to, aby proces składania zamówienia był prosty i intuicyjny, a czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Cieszymy się że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.

Szymon

Czuję poprawę samopoczucia i zdrowia - suplementy wzmacniają mój organizm. Ponadto mam poczucie, że robię coś w kierunku zdrowszego życia, zmieniłem styl życia i jedzenia na zdrowszy. Suplementy

@Szymon

Panie Szymonie, dziękujemy za pozytywny komentarz i rekomendację. Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów, które pozytywnie zmieniają ich życie, a takie opinie jak Pana potwierdzają, że podążamy właściwą drogą. To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy być częścią Pana drogi do zdrowszego życia. Pozdrawiamy.

adam

bardzo dobrej jakości suplementy

@adam

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy i z jakości produktu. Prosimy pamiętać o regularnej suplementacji. Życzymy Panu dużo zdrowia i pozdrawiamy.

Ayo Nowy wpis

Cześć. : ) co jakiś czas widzę, że pojawiają się tu komentarze. Większość z nich raczej jest od klientów odnośnie produktów. Zastanawiam się czy pracownicy mają teraz jakieś fajne zniżki na nie? chyba nie było o nich wzmianki w sekcji o pracy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. na stanowisko Konsultant telefoniczny F/M/D? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Mirek

Szybka dostawa i zgodną z zamówieniem

@Mirek

Cieszymy się, że Pana zamówienie dotarło szybko i bezpiecznie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z procesu zakupowego, od momentu złożenia zamówienia aż po jego dostawę. Pozdrawiamy.

Polecam witaminy chętnie są brane przez dzieci

@Anna

Nasz suplement diety OmegaMarine Junior + został stworzony z myślą o najmłodszych, tak by wyglądał atrakcyjnie, smakował, ale również jednocześnie był najwyższej jakości. Serdecznie dziękujemy za podzielenie się tą opinią oraz rekomendację. Pozdrawiamy i życzmy zdrowia Pani i dzieciom.

Dziękujemy za opinię i rekomendacje. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Pozdrawiamy.

Mirosław

swietne i dosc tanie suplementy

@Mirosław

Dziękujemy za pozytywny komentarz na temat naszych suplementów! Bardzo cieszymy się, że jest Pan zadowolony z ich jakości i ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Pozdrawiamy.

Mariusz

Bardzo szybka wysyłka

@Mariusz

Szybka i sprawna realizacja zamówień jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że zostało to przez Pana docenione. Pozdrawiamy.

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Pozdrawiamy.

Też ciekawa jestem tego całego programy bonusowego, do którego jedna Pani nawiązała czy możecie go rozwinąć? Zastanawiam się czy jest to niezależne od stanowiska i czy doradcy też obecnie są zatrudniani?

Szczegóły dotyczące programów bonusowych są omawiane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, a w przypadku aktualizacji omawiane już bezpośrednio z pracownikami. Jeżeli jest Pani zainteresowana naszymi ofertami pracy zapraszamy do przesłania swojej kandydatury w odpowiedzi na aktywne ogłoszenie. Pozdrawiamy.

Agacia
@Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

dzień dobry. ja już kiedyś rozważałam aplikację do Państwa ale nie mogłam znaleźć żadnych ofert. Na stronie nie ma chyba zakładki z karierą? Mam już doświadczenie w obsłudze klienta. kiedy będą poszukiwani specjaliści w tym zakresie?

Michal

Dobre bardzo ceny i jestem zadowolony z suplementów

@Michal

Dziękujemy za Pana komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych produktów. Staramy się oferować zawsze możliwie atrakcyjną cenę suplementów przy zachowaniu ich najwyższej jakości aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Pozdrawiamy serdecznie.

Stanisław

Witamina D3 dobrej jakości. Sprawna dostawa, przyjazny serwis

@Stanisław

Dziękujemy serdecznie za Pana pozytywną opinię na temat naszej witaminy (usunięte przez administratora) Cieszymy się, że zamówienie bezpiecznie do Pana dotarło, a produkt spełnia Pana oczekiwania. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym Klientom produkty, które pomagają im dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Pozdrawiamy.

Daria

Zamówienie zrealizowano szybko i zgodnie z oczekiwaniami

@Daria

W Natural Pharmaceutical dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z zakupów. Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa są dla nas priorytetem. Pozdrawiamy.

Dziękujemy za wybór naszej firmy. Cieszymy się, że warunki zamówienia są dla Pana przejrzyste, a realizacja zamówienia oraz dostawa przebiegła pomyślnie. Pozdrawiamy.

Krystyna

Dzień dobry. :) widzę ze od nowego roku pojawiały się jedynie opinie od klientów. kandydaci także się nie zgłaszali. Kiedy wiec można spodziewać się jakichś ofert o prace? i czy przede wszystkim nastąpiły jakiekolwiek zmiany w warunkach zatrudnienia?

@Krystyna

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami oraz zachęcamy do bieżącego śledzenia aktualnych ofert dla naszych biur. Szczegóły dotyczące warunków wynagrodzeń oraz współpracy są omawiane z kandydatami na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy.

Agata
@Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Czy można do Państwa w tym momencie podesłać CV jako kandydaturę nawet jeśli teraz nabory nie są prowadzone? czy możliwe, że wtedy zgłoszenie będzie traktowane jako priorytet?

@Agata

Tak, można przesłać CV do nas w dowolnym momencie, nawet jeśli obecnie nie mamy otwartej rekrutacji. Nie będzie ono jednak potraktowane priorytetowo, lecz zgodnie ze standardem w firmie dotyczącym działań rekrutacyjnych.

xxx

Ciężko jest mi odszukać opinie od osób zatrudnionych, bo z tego co widzę w filtrze „pracownik” chyba jedna klienci się też wypowiadają? To uczciwe wynagrodzenie z sekcji z „praca u nas” mnie zaciekawiło. W tym roku ile może wynieść?

@xxx

Na platformie GoWork oprócz pracowników wypowiadają się również Klienci, stąd też znalezienie opinii od osób zatrudnionych może być utrudnione. Wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem są indywidualnie omawiane z pracownikami czy kandydatami. W przypadku zainteresowania naszymi ofertami zapraszamy do kontaktu w ramach odpowiedzi na ogłoszenia. Pozdrawiamy.

Jolanta

W sekcji odnoszącej się do pracy było napisane, że występuje otwartość na pomysły, pojawiła się też wzmianka o tym, że występuje program bonusowy. To te pomysły w jakiś konkretny sposób są nagradzane? Jest to może forma uznaniowa?

@Jolanta

Jako firma doceniamy zaangażowanie i pomysłowość naszych pracowników, w związku z tym proponujemy różne formy nagradzania w tym m.in premie uznaniowe.

chucknorris

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/uokik-ponad-5-mln-zl-kary-dla-natural-pharmaceuticals-za-manipulacje-przy-wysylkowej-sprzedazy-suplementow-komentuje-natural-pharmaceuticals-st7363699 wszystko w temacie działań firmy - do tego rozmowy kwalifikacyjne prowadzone z pozycji "ja tu jestem wszechwiedzący"

@chucknorris

UOKiK od 3 lat prowadził kontrolę w Natural Pharmaceuticals i przez cały ten okres aktywnie współpracowaliśmy z Urzędem w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Nie zgadzamy się z wydaną decyzją i aktualnie się od niej odwołujemy. Od zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie. Odnosząc się do samej rozmowy kwalifikacyjnej przykro Nam, iż nie sprostaliśmy oczekiwaniom. Podkreślimy, iż przebieg spotkania rekrutacyjnego jest ściśle dopasowany do stanowiska na jakie prowadzimy rekrutację. Ma ono na celu ocenę m.in umiejętności, osobowości i motywacji kandydata. Pragniemy również dodać, iż każdy pracownik firmy jest jego ważną częścią, gdyż wierzymy, iż tylko wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować cele.

Jaga

Witam czy warunkach zatrudnienia cokolwiek się zmienia? interesuje nie praca przy obsłudze klienta, widzę ze sporo komentarzy po sobie w tym miejscu pozostawiają. W ofercie natomiast jest napisane, że należy być otwartym na nowe pomysły. Co ostatnio wprowadzono?

Zostaw merytoryczną opinię o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 67 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.