Opinie o BALZOLA Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BALZOLA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BALZOLA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALZOLA Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Nowy wpis

Witam interesuje mnie stanowisko Kierownika Budowy i zastanawiam się, czy miałbym pod sobą jedną budowę, czy trzeba jeździć po kilku inwestycjach. Firma oczekuje 5 lat doświadczenia, sporo. Oferują adekwatne wynagrodzenie?

Cześć, jest oferta dla Specjalistki ds. BHP i ochrony środowiska. Chce dopytać o to stabilne zatrudnienie, o którym piszą. Nie daje mi spokoju to, że szukają kogoś na to miejsce do Warszawy i Łodzi. Podpowiedzcie mi, czy na pewno jest tak stabilnie :) Ponoć dają możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe, wiąże się to z podwyżkami/awansem?

Jacek

Ktoś w komentarzach odradzał pracę na budowie jeśli nie ma się silnej psychiki, mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi, bo w wątku nie pojawiła się odpowiedź na to pytanie? To dosyć ważna kwestia, czekam na info.

XYZ
@Jacek

Jak trafisz na ranskiego na budowie, to będzie próbował wykończyć Cię psychicznie. O to chodziło.

@XYZ

Jaką funkcję on obejmuje? Jakieś bardzo wysokie stanowisko? A jakie są szanse, że akurat trafi się na niego? Dużo tam macie w firmie kierowników? Reszta ekipy spoko? PS co to za sytuacje się dzieją, że aż nerwowo ciężko dać radę?

Many Nowy wpis
@Jacek

Silna psychika i umiejętności radzenia na budowie w stresie, to podstawa. Podlegli pracownicy i podwykonawcy oraz błędy projektantów mogą spowodować, że rzucisz to zajęcie. Jak jesteś słaby psychiczne to daj sobie spokój z pracą na budowie. Tu nie masz kolegów tylko tych co dołki kopią pod tobą. Pracuję ponad 20lat jako kierownik robót, budowy. Tyle że ja lubię budowę. A ty???

Alicja Nowy wpis

Jeszcze dwa lata wstecz firma szukała inżyniera budowy że statusem studenta i bez doświadczenia:) Mówcie, co chcecie, ale to okazja do nauki i zebrania doświadczenia. Tylko jakie są zarobki w takim układzie? Wiecie, ceny wynajmu w Warszawie i inne takie dają w kość.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik robót elektrycznych / teletechnicznych w firmie BALZOLA Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Nie oszczędzacie firmy, naprawdę tu jest tak nieprzyjemnie? Może ktoś z działu księgowości nakreślić mi sytuacje, funkcjonowanie działu i warunki? Szukają Młodszej Księgowej właśnie. Oferta zachęca, ale jak jest w praktyce? Wynagrodzenie na start ile wynosi? Rozwój zawodowy i możliwość awansu jak wygląda? Zaczynał ktoś z pozycji młodszego księgowego i zdobył awans? Po jakim czasie?:) Premia uznaniowa wpada co miesiąc, czy nie ma tak dobrze?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w BALZOLA Polska Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa?

Z tego co zauważyłem, to można być tutaj obsmarowanym, jak się człowiek nie spodoba podwładnym ;) Ale również w drugą stronę, może ktoś tak miły będzie i napisze mi, jakie są zarobki na stanowisku kierownika robót elektrycznych / teletechnicznych? To już byłby dobry wstęp do ewentualnej dobrej współpracy na budowach.

Inzynier

Szukają kogoś na Inżyniera Budowy, pracował ktoś na tym stanowisku i może się wypowiedziec o pracy w tej firmie? Zarobki, atmosfera pracy itp.

Janusz
@Inzynier

Właśnie widziałem to ogłoszenie. Zastanawiam się tylko czy jest rotacja na tym stanowisku bo równo rok temu też była rekrutacja na tą posadę. Z tego co wiedziałem nie wymagają doświadczenia, szukają studentów w tracie nauki. Ty będziesz aplikował? Jakbyś się umówił na rozmowę to napisz jak ci poszło.

Miki

Odradzam pracę na budowach, jeśli nie ma się dosyć silnej psychiki

Marzena
@Miki

Podasz więcej szczegółów? Ja to bym się raczej martwiła o kondycję fizyczną, bo to na pewno ciężka i niebezpieczna robota. Trafiłeś na kiepskich współpracowników, czy coś innego się stało? Ktoś tu coś pisał o rywalizacji, to o to chodzi?

Dominika

Szukają kosztorysanta robót budowlanych z angielskim. Mogę zapytać tutaj, jak finansowo to wygląda? Nie mam wyjścia, bo w ogłoszeniu w punkcie 'to oferujemy' są wymienione obowiązki np. udział w negocjacjach.

Teresa

wiecie coś na temat pracy jako inżynier budowy tu u nich? pytam, bo podobno ogłoszenie już od sierpnia było, tak wynika z forum a widzę, że dalej szukają. chyba, że to na kilka stanowisk? w dodatku widzę, że ktoś co jakiś czas wrzuca dość negatywne komentarze. może ktoś inny do nich się odnieść?

@Teresa

Zależy na jakiej inwestycji, różna kadra jest na różnych budowach, toteż część opinii może być negatywna

Magdalena
@Miki

Dużo tych inwestycji aktualnie mają? Można wybrać na którą się chce iść czy to nie ma znaczenia bo idzie się tam gdzie jest praca?

@Magdalena

Najwięcej jest w Toruniu, coś robione jest w Łodzi, teraz rusza budowa basenu w Tarchominie. Wejdź sobie na pracuj.pl, tam mają konkretne oferty z podaną lokalizacją, tj. miasto

Jakiś czas temu firma BALZOLA Polska Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Inżynier Budowy. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Anon

W jakim mieście, jaka inwestycja

JA

Zapamiętaj sobie (usunięte przez administratora), że nie będziesz ludzi szczuć, bo ludzie przyjdą i ciebie poszczują. ciebie z małej litery, galonie, któremu wieś z pyska tryska.

@JA

A do kogo Ty tak piszesz? No ciekawe, czym ta osoba Ci zawiniła, że na forum przyszedłeś pisać takie coś. Jakiś konflikt w zakładzie czy o co chodzi? Ciekawe, jak tam z atmosferą macie...?

Teresa

Poniżającego? w zasadzie to po co takiego rzeczy tutaj wrzucasz? warunki pracy rozumiem, że słabo Ci podchodzą ale widać, że wciąż chyba pracujesz, czyli co w zasadzie Cię motywuje do tego, żeby tu zostać?

JA

Wreszcie jesteś na właściwym dla siebie miejscu przychlaście

Jarosław

Możesz napisać jeszcze raz o co ci chodzi, tylko tym razem bez wulgaryzmów?

Ramski w Skanska wymyślił wyścig szczurów i wieczną rywalizację między zespołami, wycinanie się ludzi. Wielu z nich traciło zdrowie i rodziny. Wobec tego, w tym wyścigu, Ramski jest tylko wysuszonym wągrem na szczurzym chvju.

Teresa

Brzmi dość nieciekawie. A na czym ta cała rywalizacja miała polegać? Jak to wyglądało?

Upadniecie na milion procent, bo Ramski jest zawsze tam, gdzie trzeba wyciągnąć kasę i rozwalić firmę. Był w skanska, padło, energopol padł, teraz czas na balzola.

M.
@.

Ramski to scierw, poniżać ludzi i buduje się czyimś kosztem.

Pozdrawiam sztruksa
@M.

Ramski został zdegradowany w dużej firmie w Warszawie za poniżanie ludzi oraz odsunięty z rady gminy gnojno.

Jarosław
@Pozdrawiam sztruksa

Pracujesz w Balzoli? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Chodzi mi też o podejście do pracowników - jak są tutaj traktowani? Jak to wszystko oceniasz :)

Janusz
@M.

A ty nie zachowujesz się podobnie obrażając innych ludzi na forum? Rozumiem, że nie macie dobrych relacji, ale takie nazewnictwo jest trochę poniżej poziomu nie? Możesz napisać o co konkretnie chodzi w tym konflikcie?

M.
@Janusz

To nie jest forum.o mnie, tylko o firmie Balzola, a we.firmie Balzola macie tego szuszfola A nie mnie.

@M.

No niby nie jest o Tobie, ale jeśli zaczynasz się udzielać i to w taki sposób, to ludzie zaczynają się interesować też Tobą. ;p Mnie np., zaciekawiłeś i też bym się spodziewała, że rozwiniesz tę myśl, bo to może być ciekawe. ;)

@.

Dziwne... Rzekomo pisze pracownik.... To dlaczego "upadniecie", a nie "upadniemy"? Słownictwo i argumenty zostawiam bez komentarza, bo w tym stylu powinny być automatycznie usuwane przez system.

@Łabędź_1

Tak tylko hipotetycznie, nie ma możliwości, że po prostu nie ma zamiaru się z firmą utożsamiać i stąd ten dobór słów? Opcja 2 pomylił przyciski?

Łabędź_1

Wynagrodzenie wpływa w terminie. Dla mnie to ważny argument.

Firma BALZOLA Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Łabędź_1

Warunki są zależne od różnych czynników. Przede wszystkim od kompetencji kandydata.

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy BALZOLA Polska Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5000 ?

Łabędź_1

Wszystko zależy od wielu czynników. Przede wszystkim kompetencji potencjalnego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o BALZOLA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BALZOLA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BALZOLA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALZOLA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALZOLA Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Pawła Ii 12
    00-124 Warszawa
  • NIP: 1010002981 KRS: 0000319478

BALZOLA Polska Sp. z o.o.