Opinie o Erbud S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Erbud S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erbud S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Warszawa

asdf Nowy wpis

Dobrze widziałam, że poszukują od wczoraj koordynatora ds. ofertowania? Taka oferta mi się przynajmniej wyświetliła. Piszą w niej o modelu hybrydowym, który by mi jak najbardziej odpowiadał, zastanawiam się co jeszcze składa się na inne dodatki, bo o nich raczej nie wspomniano?

Kandydatka Nowy wpis

Zapoznałam się z ofertą pracy Erbudu dla HR Biznes Partnera. Powiedzcie mi proszę, jak można w ogłoszeniu napisać, że oferta jest idealna dla osób które lubią pracować pod presją czasu? Czy to żarty? Kto lubi tak pracować? Rozumiem szczerość. To ogranicza straty czasu, ale kochani, presję czasu jako naturalny element pracy traktowano w latach 90- tych. Do tego dochodziły inne oczekiwania, jak: odporność na stres i dyspozycyjność, co oznaczało pracę na życzenie firmy w weekendy. To nie ta epoka. Dajcie znać, czy znaleźliście kogoś, kto szuka presji czasu, jest gotowy na częste podróże służbowe i czy dobrze rozumiem, że tylko praca stacjonarna? Jeśli tak, to bardzo dużo oczekujecie. Żadnych ulg przy maksimum zaangażowania. Powodzenia.

Jest tu może ktoś kto pracuje lub pracował jako kontroler finansowy? Jest teraz dostępna oferta, właśnie dziś ja dodano. Rozważam swoja kandydaturę. Czy podstawa będzie zależna od doświadczenia? ile może jej wyjść wobec osoby, która działa od 3 lat w branży?

Kandydat Nowy wpis

Czy w HR jest możliwa praca hybrydowa?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Erbud S.A. na stanowisko Analityk Finansowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Ważne żeby wiedziały jak się pracuje? a wiecie w ogóle o jakich stanowiskach była mowa tam w tym poprzednim wątku? Pisząc wprost zakres obowiązków mnie interesuje, do jakiego się tu odnoszą?

Jaka jest stawka początkowa w Erbud S.A.? 30 listopada na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. jakości.

Co z ta znajomością języka? Pisali kiedyś o jakichś problemach w tym zakresie. W ofercie dla administratora kontraktu budowlanego widzę jednak, że oferują dofinansowanie do nauki. Czy to będzie niezależne od stanowiska? czy jest tu ktoś kto się zatrudniał przy tej funkcji i mógłby polecić pracę? są znane może przedziały placowe?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Erbud S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Ciekawski

Człowieku, ci ludzie dobrze po polsku nie potrafią, A co dopiero angielski ...

połeta
@Ciekawski

Niektóre po anielsku umiom, inne tylko gwarom rzeszowskom lób pomorskim dialektem posługujom sie.

Podwykonawca

Tak samo uważam. To (usunięte przez administratora) Zatrzymują kasę bez powodu bo sobie coś wymyślają..... A później dziwne czemu czemu mniejsi gracze mają problemy finansowe. Ale spokojnie zaraz to oni będą mieć problemy bo już mało kto chce dla nich pracować w tym roku.

@Podwykonawca

Na pewno to ich wina z tym, że mniej osób chce w tym roku dla nich pracować? To rynek nie jest odrobinę zamrożony przez sytuację gospodarczą?

Poswykonawca
@Ewa

Ich wina. Najpierw sami nawalaja a pozniej wszystko spada na podwykonawcow bo im kasa od inwestora musi sie zgadzac bo przeciez oni nie moga byc na stracie. Domyślam się że jest pani adminem z goworka, stąd te pytania. To nie rynek tylko polityka firmy.

@Poswykonawca

Nie wiem jak ostatecznie z tym było ale widać, że jest chyba Pan w temacie? To co z tą całą wspomnianą polityką firmy? Jak do dziś wygląda oraz jakie są jej obecne skutki?

Czy Erbud S.A. zatrudnia studentów?

Fiona

Co roku przyjmujemy praktykantów na wakacje ( u nas na budowie było kilku w ostatnie wakacje), część osób zostało na stażu. Ale też często są ogłoszenia na inżyniera budowy - jeżeli kończysz studia inżynierskie to warto spróbować.

podwykonawca

uwazam iz większość negatywnych komentarzy jest usuwanych z jakiego powodu zapewne wiecei. Miałem nieprzyjemność pracowac dla tej firmy i zdanie mam jedno . Ich motto to golić podwykonawców , z pozycji silnego mogą więcej. Na moje pytania kiedy zapłata ,to irytacja co tak o kasę dopytuje ..otóz dopytuje bo to ja wydałem na materiały, na zusy podatki i inne koszty wiec normalne ze pytam ..a na koneic zatrzymane 10 % na kilka lat. Wiec moze inzynierowie poproscie zarzad by wam zatrzymał czesc wypłaty i dal wam za 3 lata ..co wy na to? czy wy wiecie na jakiej marzy dzisiaj sie pracuje? a potem czytam szumne raporty ...Podwoiliśmy zysk ..a w wg raportu gotówki kilkadziesiat milionów ...tak ale ta gótówka to nasze gwarancje ...jesteście podli ityle

Czy Erbud S.A. zapewnia kartę multisportu?

Ciekawski

Najczęściej spotykany sport to bieganie po budowie i dzielenie się kasą z wałków

zainteresowany

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i jakich? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

Zbrojarz

Jestem zbrojarzem z trzyletnim stazem,moje cv zlaliscie cieplym moczem,teraz widze na fb pucujecie sie do jakiegos uzbeckiego typa,czy norma u was jest zatrudnianie ludzi bez pozwolenia na prace na terenie Belgii?

@Pikuś, nie masz najlepszego zdania o tej firmie. Jakie elementy jej funkcjonowania można by poprawić żeby wszystkim pracowało się lepiej? Czy w czasie swojej pracy dostrzegłeś jakieś dobre strony? Czy znajdą się na forum osoby, które także pracują lub pracowały w Erbud oddział Poznań? Zechcecie podzielić się z nami swoją opinią na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

ania
@Marcin

za sobą mam dużo firm niby super atmosfera tylko czemu zamiast walczyc uczciwie o stanowiska podstawiają kłody i to delikatni pisząc. .a ludziom na wyższych stanowiskach brakuje edukacji co do właściwych relacji w pracy , kumpelstwa ,przyjaznie to jest wykorzystywane do ,znajomosci / manipulacji no i bo kogos sie lepiej lubi to masz bonus.bo kogos sie zna to masz duzy bonus , to nie jest firma gdzie panuje sprawiedliwe wynagrodzenie trudno zeby byla skoro nie ma kontroli przemyślanej z centrali .pewnie za duzo ukaldow ,jeden cynk puszcza i ten co ma wiedzieć wie.czyli kumpelstwo ! .wiec skakuj i sam sobie oceń, nie ma znaczenia jaki oddzial w kazdym to moze byc ,pytanie jak bardzo

Magda

Jaki jest zakres obowiązków w tej firmie?

Kacha
@Magda

Dowiesz się na rozmowie. Co potem będzie całkowicie nie adekwatne... Do rzeczywistości. Wrzutki i wykorzystywanie. Układy. Pracowici nic nie dostają bo ci z układów dostają premie zawsze. Wyścig szczórow zazdrość, zawisc im więcej umiesz.. Oczernianie konkurencji w oczach pracodawcy by dostać zakichane premie czy awanse. Zero doświadczenia pracy z ludźmi. Zainteresowania pracą faktyczną a słowami. Zero weryfikacji.

Kacha
@Kacha

Oddział inny niż wawa.

Grażyna
@Kacha

Gdzie takie rzeczy się dzieją? Który oddział Erbud? Mnie akurat interesuje Warszawa, ale chętnie się dowiem.

Może ktoś słyszał o pracy w firmie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane!

Monter

Co najsmieszniejsze negatywne opinie daja byli pracownicy, ktorzy albo byli gamoniami I nie potrafili zarobic, albo "znalezli super extra robote za o wiele lepsza kase ".A prawda jest taka, ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma "...Jedynie co do kadry kierowniczej to sie zgodze - na uklady nie ma rady...osobiscie nie narzekam,a zarobki jak zarobki - apetyt rosnie w miare jedzenia wiec zawsze jest "jakos malo ".

Grażyna

@ola, bardzo proszę o niezaśmiecanie forum takiego rodzaju komentarzami. Rozumiem, że nie jesteś obecnym, ani byłym pracownikiem firmy Erbud oddział Poznań - a komentarze od takich osób powinny pojawiać się na forum, które służy wymianie opinii na temat pracodawców.

Pikuś

Erbud to chyba najgorsza firma. Niesłowna i nieterminowa. Inwestycja Stara Cegielnia ma poślizg. Ludzi do pracy nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

Erbud S.A.
  • Franciszka Klimczaka 1