Opinie o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Farmina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Nowa

Witam, jak z pracą w rozwoju w tej firmie? Jest sens aplikować?

Jacek
@Nowa

Nie warto.

Juliusz

@Abc a w jakich godzinach są te dwie zmiany?

Abc
@Juliusz

6-14 i 14-22. Produkcja jeszcze ma nocki 22-6.

Xyz

Dzień dobry, czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości w firmie Farmina? Jakich zarobków można się spodziewać. Jaka panuje atmosfera między pracownikami a kierownictwem? Jaki jest system pracy 1 czy 2 zmiany, a może 3. Czy można sobie dorobić nadgodzinami albo weekendami? Dodam, że mam rok doświadczenia w innej firmie farmaceutycznej.

Nie polecam
@Xyz

Nie pchaj się do tej firmy.Tam trzeba mieć rodzinę lub być kogoś znajomym.Przeczytaj wszystkie komentarze.Te niepochlebne są prawdą.Te pochlebne to pewnie sam dyrektor pisze.

Piotrus-Pan

Polecam firmę Farmina jako potencjalnego pracodawce. Nie można się zgodzić z nieprawdziwymi opiniami poprzedników. Nowe samochody służbowe Ford, wybudowany nowy budynek administracyjno-produkcyjny, pensje płacone na czas, ludzie oddani firmie pracujacy wiele lat to wszystko uczciwie pracując masz zagwarantowane. Również sciezka kariery od przedstawiciela aż do zarządu z funkcja dyrektora zarządzającego jest możliwa bo sa tego dowody . Oczywiście ktos kto nie chce pracowac zawsze znajdzie jakikolwiek powod azeby mozna bylo na cos ponarzekac. Ot codzienna nasza polska rzeczywistoc. Jak ktos chce pracowac moze zarobic i to duzo wiecej niz owe 2500pln / mies. z poprzednich komentarzy. Problem jest tylko jeden trzeba chcieć....!!!! Mozna zawsze isc do innych firm nie ma przymusu pracy w Farminie bez ględzenia i narzekania na wszystko tylko nie na siebie. Mysle ze postawa roszczeniowa powinna byc zastapiona postawa "pokaz co potrafisz a powiem ci ile jesteś wart" i staraj sie o podwyzke- ja osobiscie nie znam właściciela czy pracodawcy, który chciałby pozbywać sie wartościowych pracowników - a tacy pracują własnie w Farminie. Nieudacznicy i malkontenci zawsze się znajda. POLECAM FIRME FARMINA KTORA JEST PRACODAWCA Z DUZA PRESPEKTYWA ROZWOJU

ksy
@Piotrus-Pan

piszesz takie głupoty że podejrzewam że coś brałeś ..... nosem

@ksy

Nie jestem przekonana, czy takie sugestie są zgodne z regulaminem GoWork.pl. Tymczasem chciałabym Cię prosić o Twoją opinię na temat pracy w Farminie. Rozumiem, że jesteś pracownikiem i masz inne zdanie niż @Piotrus-Pan? Chętnie się dowiem bardziej szczegółowo, co Ty sądzisz o zarobkach, warunkach pracy, ewentualnych dodatkach i atmosferze w Farminie. Za taką wypowiedź będę wdzięczna.

bonusy
@Izabela

Zarobki na produkcji są słabe.Kwot nie będę podawać bo są w przedziale od 2400 do 2600 brutto.Także marnie.Rozwoju brak.Jeżeli jest się mistrzem to trzeba mieć plecy i rodzinę tam ok 4 klocków brutto wtedy.Mechanik ma 5 kafli brutto ale na zmianie robi sam.Nie polecam.

Aleksander
@bonusy

A czy jest szansa, żeby sobie dorobić nadgodzinami? Czy raczej takie nie występują? Powiedz proszę coś więcej.

nadgodz
@Aleksander

Nadgodziny są tylko dla wybranych i kochanych przez Martę ,Katarzynę i Agatę ora Marię.Agnieszkę i Marka i Jadzię.Reszta to dla wymienionych ludzi to dno.Panie prezesie zwolnij wrszcie Marka...Pawła...i mechaników.Ciągły papieros na dachu.... Myślenice się opiepszają .

Zmieniłem pracę na lepsza
@Piotrus-Pan

Ciekawe ile Ci dyrektor zapłacił za takie brednie 2zmiany ciągle rotacja pracowników 2nowe które niedawno doszły nie wiele zrobią same do tego pani L. Która nie będzie chodzić na zmiany i nic prawie nie robi i trzeba zapierniczac za nia

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmina Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Regionalny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Julia

Nie polecam okropna atmosfera marne zarobki

Byly

Firma calkiem spoko na poczatek Bystre osoby uciekaja po max 2 latach Praca malo wymagajaca Kasa na czas ale mala stosunek zaangazowania do wyplat bardzo slaby

Były pracownik produkcji.

Niestety nie mogę polecić tej firmy.Pani kierownik robi pod siebie grafik pracy.Zastępczynie tak samo tylko one robią pod siebie jak widzą Panią dyrektor i właściciela firmy.Zdegradowanie może się odbyć z dnia na dzień.Tak było z kadrową,informatykiem.Przyjazdy do pracy osób z 2 oddziału Farminy czyli Myślenic,ma na celu przesunięcie produkcji do Krakowa.Ale ogólnie z moich obserwacji to w większości leserzy i mało ambitni ludzie.Mogą Cię zwolnić z dnia na dzień.Także nie warto tam iść.NIE POLECAM.

Kika
@Były pracownik produkcji.

Mogę wiedzieć w jakim dziale pracowałeś?

Obserwator
@Kika

Przecież napisał, dział produkcji. Czytać ze zrozumieniem...

Dominika

@Serio ? Zależy nam na tym, żeby umieszczane na forum informacje były prawdziwe, więc pozwoliłam sobie poprosić o więcej szczegółów dotyczących tego, co firmie Farmina zostało zarzucone. Nie neguję, ani nie potwierdzam słów użytkownika @Kilka lat w Farminie, jedynie proszę go o więcej informacji, nie obierając przy tym żadnej ze stron, nic więcej.

@Dominika

Ludzie którzy tam pracowali nie chcą mieć nic wspólnego z tą firmą. Z drugiej strony szef ma bardzo dobrego adwokata ...Co do atmosfery i warunków pracy jest to temat rzeka opisany we wcześniejszych komentarzach z przed paru lat a które,,magicznie " zniknęły ...

@Stary

Szczerze powiedziawszy już zaczęłam się obawiać, że żaden pracownik tej firmy nie zechce zareagować na mój dużo wcześniejszy wpis. Bardzo zatem dziękuję, iż Ty się na to zdecydowałeś. Jeszcze gwoli wyjaśnienia - jeśli zauważyłeś, że jakieś posty zostały usunięte, to musiały one być niezgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. Nie jesteś już pracownikiem firmy Farmina, a od czasu Twojego odejścia mogły przecież nastąpić pozytywne zmiany. Jak się do tego odniesiesz? Jeśli masz znajomych, którzy nadal tam pracują, to zachęć ich do włączenia się w dyskusję.

Stary.
@Dominika

Skoro GoWork usuwa negatywne opinie to chyba daje to do myślenia ...A co do ,,pozytywnych zmian" to chyba ciągła rotacja na co niektórych stanowiskach też mówi samo za siebie ????????.Mimo wszystko pozdrawiam dalej pracujących .

@Stary.

Z forum GoWork.pl usuwane są jedynie te komentarze, które w jakiś sposób naruszają regulamin serwisu. Tylko w takim przypadku administrator strony usuwa bądź moderuje wpisy - pamiętaj o tym. Rotacja może mieć przecież rozmaite przyczyny i chyba w związku z tym nie należy generalizować. Skoro już wspomniałeś o rotacji to może wiesz przy okazji, czy Farmina planuje w najbliższym czasie rekrutację?

@Izabela

Taka jesteś wygadana a nie umiesz sprawdzić czy Farmina kogoś szuka?

@Stary

Jest to forum przeznaczone (między innymi) do zadawania właśnie takich pytań i do wzajemnego przekazywania sobie informacji. Ale zainspirowałeś mnie i postanowiłam sama poszukać ofert pracy od firmy Farmina. Niestety - nie udało mi się nic znaleźć i dlatego chcę Cię jeszcze dopytać, czy może firma prowadzi rekrutację, ale wewnętrzną? Bardzo Cię proszę o precyzyjną odpowiedź.

porażka

Jak ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie- stanowczo odradzam, zarobki marne (około 2500) premie żadne, jak wyciągniesz 100 czy 200 miesięcznie to hit. Samochody to totalne wraki, dostajesz Fiata Pandę dojechaną na maksa, jak masz szczęście to jest to rok 2012, a jeśli nie to tak jak ja dostajesz pandę z 2008 roku. Aż wstyd ty parkować pod apteką, farmaceuci później myślą, że firma jakaś garażowa. Nie mówię, że te samochody to mają być jakieś mercedesy, ale przynajmniej coś sprawnego. Bo jak Ci się auto zepsuje to masz ganiać po mieście z buta/komunikacją miejską. Jak idziesz do apteki to okazuje się, że oferta na produkty oferowana przez hurtownie jest dużo lepsza i wszyscy farmaceuci się dziwią w ogóle co ty tam robisz. Będą Ci wmawiać, że masz słabe wyniki, a to przecież nie od Ciebie zależy że ktoś woli sobie kupić taniej z hurtowni. W związku z tym Twoje zarobki są bardzo niskie. Kierownik potrafi Cię wyśmiać, że jak to myślałeś, że Twoja praca będzie trwała tylko 8 h dziennie. Dodam, że nikt za nadgodziny nie zapłaci, bo czas pracy jest zadaniowy, ale musisz być przynajmniej 8 h w terenie.

zblokowani.

Ludzie którzy są poszkodowani przez tą firmę zapraszam do komentowania.Zgłosili się do nas informatyk,sekretarz,pracownicy produkcji.Nie może być tak że Pan prezes jest Bogiem i od Was pracownicy wymaga cudów!!Mobbing to najgorsze co może być.zareagujcie pracownicy!!

podzielam opinie
@zblokowani.

Podzielam opinię.Byłam świadkiem zrównania z ziemią informatyka przez pseudo właściciela.Na szczęście tylko krótko tam pracowałam.Można znaleść pracę lepiej płatną parę przystanków dalej.Ogólnie nie polecam,każdy,każdego sprzeda za pracę.

nie dajcie się.
@porażka

Pandą to można jedynie zaparkować za rogiem placówki medycznej.Pracownik handlowy tak powinno się nazywać stanowisko a nie przedstawiciel.Inne firmy mają floty najnowsze-toyota,kia,ford itp.Wystarczy brać w leasing.Sprzedaż powinna polegać na tym by sprzedawca jak najlepiej wyglądał.A tu się okazuje że człowiek wciskuje produkt lekarzą,a tu nagle firma Farmina wprowadza promocję dla hurtowni by sprzedać towar z magazynu.Także słabo to widzę.Fwidzę.Firma na krótką metę.Nie polecam.

@zblokowani.

Nic nowego , ale jedno się zmieniło : portal na razie nie wyrzuca negatywnych opinii jak dawniej .

obyDalejOdTejPsedoFiremki
@Stary

Wpisz coś więcej,co ile działo wcześniej...

Czytam wpisy i własnym oczom nie wierze ....jakieś przedszkole.To ,ze jakieś podwójne wizyty sa raz na rok to chyba plus a nie minus ,(zazwyczaj niczego konstruktywnego nie wnoszą do pracy PrZedstawiciela ,tylko przeszkadzają w pracy ,chyba ,ze kierownik jest profesjonalistą ,a to sie czesto nie zdarza ) .Podejscie pracodawcy do pracownika ...jesli tak jest faktycznie ! To masakra ,rynek pracodawcy sie kończy ,a ciagle rotacje wiadomo nie świadczą najlepiej o firmie .Pensje ? Cóż jesli chce sie mieć dobrego pracownika trzeba mu ufać,( zazwyczaj już dorośli ludzie podejmują prace ) płacić na czas i dobrze płacić ,wówczas bedzie pracował .Szkolenia ? Sa bardzo potrzebne ,ale tylko takie które faktycznie wnoszą cos praktycznego do pracy Przedstawiciela a nie sa to głupkowate scenki chyba ,ze jest to praca w teatrze to ok ....warsztaty aktorskie jak najbardziej

firmaDno

(usunięte przez administratora) Pani była kierowniczka się zwolniłą bo miała ponad 1.0.0 raklamacji w rok.O Prezesie nie wspomnę,bo gazeta na stołówce o czymś świadczy,kolega pokierowany na jeden światopogląd.Nie polecam wchodzić w to środowisko.Kto tam jest jeszcze rodziną to wiem ale to dopowiem później.Ludzie sami się zwalniają ,w sumie około 30 pracowników od roku.

Dominik

Niepokojące są te informacje a miałem zamiar starać się o pracę w firmie.

lepiej gdzie indziej
@Dominik

Nie polecam.Byłam na rozmowie i po wizycie nie dowiedziałam się ile mogę zarobić....Chcą tylko wiedzieć ile ktoś chce... Za moje stanowisko powiedziałam ile chcę i później zero telefonów.Firma porażka,sztywno i każdy na każdego patrzy z pode łba...Rozmowa kwalifikacyjna dla desperatów.Teraz są aplikacje na sekretarkę/sekretarza i informatyka.Także współczuję przyszłym kandydatom.Odradzam tą firmę!!

wiktor

odradzam okropna atmosfera

Dominika

@Ja, czy dobrze rozumiem, że nie jesteś pracownikiem firmy? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Jeśli chodzi o możliwości rozwoju w firmie - czy według Ciebie jest to istotny aspekt? Uważasz, że szkolenia powinny być organizowane dla wszystkich pracowników czy może wyłącznie dla osób zainteresowanych?

Dominika

@Wolfram, dziękujemy za Twoją opinię. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat przebiegu procesu rekrutacji w Farminie? Może udzielisz nam wskazówek, które mogą okazać się przydatne podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy jest wyłącznie jeden etap rekrutacji? A może jest ich kilka? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Dominika

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? Czy jest wyłącznie jeden etap rekrutacji a może jest ich kilka? @Robin, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Wypowiadasz się w liczbie mnogiej zatem czy reprezentujesz firmę bądź jakąś instytucje?

Wolfram
@Dominika

Kilka dni temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Jestem miło zaskoczony przebiegiem tej rozmowy. Przyjazna atmosfera, konkretne pytania, zaciekawienie i zainteresowanie osobą aplikującego. Polecam, nie bać się tylko wysyłać CV!

Robin

Szanowni Państwo. Przypominamy że miesięczne uposażenie powinno być na kontach pracowników zgodnie z podpisanymi umowami najpóźniej 10 dnia każdego miesiąca niezależnie od sytuacji kadrowej w firmie. Tak stanowi prawo.

Dominika

@Paweł, możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie farmina? Przybliż proszę problem nadgodzin, który opisałeś w swoim komentarzu. Twoja opinia obecnie jest bardzo ogólna i mało sprecyzowana. Zachęcam do uzasadnienia swojej wypowiedzi oraz wyjaśnienia bardziej szczegółowo sytuacji, które opisałeś w swoim komentarzu.

Atmosfera w firmie nawet spoko. Najgorsze są te problemy z nadgodzinami.

olo

Są doskonale znane wyroki Sądu Najwyższego porządkujące czas pracy przedstawiciela handlowego i korporacyjne interpretacje nie znaczą nic na wokandzie! - stosowanie zadaniowego czasu pracy oznacza, że zadania powinny być tak wyznaczone, by pracownik mógł wykonać powierzoną pracę w ciągu 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w tygodniu - Czasem pracy (art. 128 § 1 kp) pracownika wykonującego obowiązki pracownicze na określonym obszarze, do czego niezbędne jest stałe przemieszczanie się, jest także czas poświęcony na niezbędne przejazdy. Jest więc obojętne, jakim środkiem transportu pracownik się przemieszcza (własnym, dostarczonym przez pracodawcę, czy publicznym), jak również czym się zajmuje w czasie przejazdu (prowadzi samochód, świadczy pracę możliwą do wykonania w czasie przejazdu, czy też odpoczywa). Za czas pracy może być również uznany czas poświęcony na wykonywanie obowiązków pracowniczych w miejscu zamieszkania pracownika, jeżeli nie ma on zorganizowanego przez pracodawcę żadnego („biura”), które mogłoby być traktowane jako filia siedziby pracodawcy - skoro pracownik musi dojechać do miejsca pracy, to także powrót od klienta stanowi czas pracy, za który — o ile następuje po przekroczeniu 8-godzinnej normy — należy się wynagrodzenie za nadgodziny. A jeśli po tym wszystkim jeszcze wklepuje dane na iPadzie, to też jest czas pracy przedstawiciela handlowego i pieniądze też mu trzeba za to zapłacić - Organizując pracę przedstawicieli handlowych - także tych zatrudnionych w zadaniowym czasie pracy - trzeba pamiętać, by przy ustalaniu zakresu ich zadań zaliczyć do czasu pracy także czas przeznaczony na dojazd do klientów w ramach wykonywania powierzonych obowiązków służbowych. W przeciwnym przypadku można doprowadzić do regularnego powstawania nadgodzin, a co za tym idzie narazić się na sankcje ze strony PIP lub przegranie procesu z pracownikiem o zapłatę za godziny nadliczbowe - "Pozostawanie w dyspozycji" w rozumieniu art. 128 § 1 Kodeksu pracy wymaga przebywania (fizycznej obecności) w zakładzie pracy lub innym miejscu, które w zamyśle pracodawcy jest wyznaczone (przeznaczone) do wykonywania pracy. Jeśli podróż służbowa wiąże się z fizyczną obecnością w miejscu wykonywania pracy (na określonym obszarze geograficznym), to pracownik pozostaje przez ten czas w dyspozycji pracodawcy I ostatni bardzo wymowny: - Zdaniem Sądu Najwyższego: Czas podróży odbywanej samochodem służbowym do kontrahentów spółki jest efektywnym czasem pracy handlowca z uwagi na charakter jego pracy. Ponieważ kluczową cechą obowiązków pracowniczych jest bezpośredni kontakt z kontrahentem, a więc zawiera się w nich obowiązek podróży pracownika do siedziby tego kontrahenta, to czas tej podróży jest czasem wykonywania obowiązków służbowych. W ramach obowiązków powierzonych pracownikowi mieści się bowiem nie tylko odbywanie spotkań z kontrahentami, ale także czynności, bez których te spotkania nie jest możliwe – czyli dojazdy do kontrahentów (uzasadnienie wyroku Sądu Najwyższego z 27 stycznia 2009 r., II PK 140/08). - Zdaniem Sądu Najwyższego: Jeżeli z zakresu obowiązków pracownika wynika konieczność stałego wykonywania pracy na szerszym terytorium (np. na terenie województwa czy kilku województw), to podróże służbowe w ramach tego terytorium muszą być zaliczane do czasu pracy. To z kolei może generować powstawanie nadgodzin. Takie podróże nie są natomiast klasycznymi podróżami służbowymi powodującymi konieczność wypłacania diet pracownikom

Dominika

@Kilka lat w Farminie są to bardzo poważne zarzuty wobec firmy Farmina. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Na pewno będzie to bardzo wartościowa informacja, o ile faktycznie potrafisz to uzasadnić.

Serio ?
@Dominika

Moim zdaniem Kilka lat w Farmine opisał dość dokładnie jakie są praktyki w farmine. Czego chcesz więcej ? Żeby się podłożył, umożliwił firmie zidentyfikowanie delikwenta, żeby później firma robiła mu kłopoty ? Zastanów się, a jak nie wierzysz... droga wolna - sprawdź na własnej skórze. Ja mogę tylko potwierdzić spostrzeżenia w tej wypowiedzi. W farmine przydałaby się konkretna zmiana - dyrektora marketingu. Ludzie którzy pamiętają czasy zanim Pani zaczęła zbytnio ingerować w sprawy firmy, wypowiadają się bardzo dobrze na temat warunków pracy wtedy...

@Adam
@Dominika

Zadzwoniłem do tej firmy, aby się coś więcej dowiedzieć w temacie pracy. Bardzo niemiła Pani zbyła tym aby wysłać maila, że jak będą zainteresowani to oddzwonią. Od znajomego wiem, że nie oddzwaniają a jak dzwonisz ponownie i dopytujesz się to oddzwaniają i mówią, że nie mają czasu na takie rozmowy i odkładają słuchawkę w pół twojego słowa. Żenada. Kultura na marnym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmina Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Farmina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmina Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmina Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmina Sp. z o.o.