Opinie o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Farmina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Firma przyjmuje teraz w czasie pandemi do pracy?

Zastanawiam się nad aplikacją do firmy. Może mi ktoś napisać czy szukają obecnie pracowników oraz na jakie zarobki mozna się nastawiać? Jakie są stanowiska w biurze? Czy funkcjonuje praca zdalna? Proszę o podanie wynagrodzenia za pracę w biurze, recepcji oraz produkcji. Dziękuję.

Happy
@Monika

Nie polecam. Szukaj dalej …

@Happy

A możesz napisać coś więcej? Raczej się nie zdarza że ktoś poleca pracę w jakiejkolwiek firmie... Wiesz coś nt zarobków?

Happy
@Monika

Zarobki średnie, … ale pieniądze to nie wszystko…. Przeczytaj pozostałe opinie i wyciągnij wnioski.

Chciałam jeszcze podpytać czy w firmie można liczyć na awans bądź podwyżki jeśli tak to po jakim czasie, czy jest pakiet socjalny jeśli tak to jaki? Bardzo dziękuję za odpowiedzi:)

Memento mori

Pracowałam w Farminie kilka lat. Mogę szczerze od serca powiedzieć, że nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)Ma manię wyższości. Porównuje się z dużymi firmami farmaceutycznymi, choć nie bardzo jest sens;) (usunięte przez administratora) Na szkolenia tam proszę nie liczyć, premie czy jakikolwiek socjal również. W dzisiejszych czasach socjal to już podstawa, a w Farminie Panu (usunięte przez administratora)wydaje się, ze ludzie to go po nogach powinni całować za pracę. A powinno być odwrotnie, to on powinien być zadowolony ze ludzie chcą pracować i dają z siebie wszystko. Nie mówię o obibokach, bo i tacy się tam znajdą;) Czasy pandemii pokazały, ze mimo ogromnych zysków nie podzielił się z pracownikami dając np. podwyżkę czy premię. Jest chciwy i zachłanny. Do osób, które są w trakcie szukania pracy - nie szukajcie jej tam. Słabe zarobki, upokorzenia i zero perspektyw na rozwój. I nie piszę to z mściwości i chęci odwetu bo zwolniona nie byłam, na mnie również się nie krzyczało ale wiele widziałam i słyszałam wiele...

ness

forum nie służy do naruszania dóbr osobistych i ataków personalnych

zofia
@ness

wyraziłam swoja opinie. Ness widać tobie to przeszkadza. Jeśli masz inna to podziel się z nią na forum publicznym skoro widzimy się każdego dnia w firmie. Jak doskonale wiesz zachowanie niektórych osób jest skandaliczne

ness
@zofia

Rozumiem, że jeżeli ciebie "Zofio" ktoś po nazwisku wymieni na forum, będziesz w siódmym niebie? Na pewno czytałaś regulamin serwisu przed zaakceptowaniem?

aaaa
@Memento mori

Skoro tam była/jest taka tragedia to dlaczego kilka lat przepracowałaś? Co Cię motywowało do pozostania w Farminie aż kilka lat?

Damajanti
@aaaa

Bo sytuacja na rynku pracy jest tragiczna i nie ma za bardzo pracy w Krakowie i okolicach dla branży farmaceutycznej?

@aaaa

Żeby zaspokoić Twoją ciekawość już odpowiadam: dłuższy czas pracowałam w innym oddziale Farminy gdzie atmosfera była zupełnie inna, czysta i ludzie fajni. Zostałam przeniesiona i na nowo musiałam przeżywać ludzkie dramaty i ich odarcie z godności. Na początku czas leci bardzo szybko a człowiek stara się i wykorzystuje swoją wiedzę żeby pomoc firmie. Jednak z czasem widzisz, ze stoi się w miejscu a szkolenia, które uzyskałeś w innych poprzednich firmach nie wystarczają. Pan Świderski nie rozumie co znaczy szkolić ludzi, bo jest sknerą. Dlatego z czystym sumieniem potrafię napisać, że długie lata pracują tam ludzie w większości bez wyższych ambicji. Ja do takich nie należę, wiec już mnie tam nie ma. Są firmy, które potrafią się odwdzięczyć za dobrą pracę, wiec nie traćcie czasu na Farminę. Niech Pan Świderski sam zejdzie na produkcję, zakasa rękawy i do dzieła. Na koniec dostanie starą twardą krówkę :):):)

aaaa
@@aaaa

Dzięki za Twoją opinię. Tylko ja cały czas nie mogę zrozumieć jednego - skoro jest tam taki mordor to dlaczego ludzie pracują tam po kilka lat? I o ile rozumiem obecną sytuację pracowników to nie kumam dlaczego wcześniej nie uciekli? Przecież w Krakowie nie ma problemu ze znalezieniem pracy... PIP tam nie zagląda?

Joasia
@Memento mori

Niestety ten stary schorowany starzec musi odejść tak jak jego ulubiona postać Kim Dzong Un za którą lubi się przebierać . Czasami jeszcze jaskiniowiec no i pierwsza dama Farminy aka " stajenna". Już dość krzywdy wszystkim narobił "anglopol".

@aaaa

Dobrzy pracownicy odchodzą. Znają swoją wartość i idą tam gdzie mogą się przede wszystkim rozwijać. Zostają Ci co mają niską samoocenę, ci co są nieambitni bądź Ci co są obibokami. Każdy normalny, szanujący się człowiek tam nie zostanie...

Memento mori
@Joasia

No i ludzie dostali premie świąteczne, nareszcie! Nawet ryby porządnie za te pieniądze dla rodziny nie kupią. A kokosy w czasie pandemii się zebrało. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd ! Dla mnie to już nie jest Prezes, a pospolity Pan Świderski ...

mercedes z olkusza
@Memento mori

może powiem inaczej dla mnie to nie Pan a BÓG !!! BÓG - kurzu i wiatru zwany popularnie tumanem.

Abc
@aaaa

No właśnie w tym jest problem, że nie można nigdzie znaleźć pracy...

ala
@Memento mori

Tylko dwie branże osiągnęły gigantyczne zyski w czasie trudnych czasów pandemii w latach 2020-21: branża teleinformatyczna i farmaceutyczna. Farmina to firma farmaceutyczna i nasuwa się pytanie czy należy do firm, które osiągnęły zyski, czy jest tak nieudolna, że ma straty. TAK GŁOSI OFICJALNA PROPAGANDA. Prawda jest taka jak mówią pracownicy. (usunięte przez administratora) na każdym etapie zarządzania to codzienność tej pseudo firemki.

xxx
@ala

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmina Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Regionalny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zainteresowana pracą

Firma umożliwia pracę zdalną?

nomeansno

jak już to ten co pisze takie anonimy

gall anonim
@nomeansno

ależ to akurat prawda. Jeśli pracujesz w farminowym cyrku to wiesz ze tak niestety jest. Przykra sprawa ale to prawda.

Psychiatra

Czy firma produkuje też leki psychotropowe? :-D:-D:-D

Kowalski Piotr

Ciastek z Torunia ?? Na przestrzeni jakich lat pracowałeś ?

klient-hurtownik

Dzień dobry, Ponieważ nie można się skontaktować z Państwem poprzez stronę internetowa to proszę o namiar na osobę u której mogę dokonać zamówienia na produkt Octanisept z państwa produkcji? Sprawa pilna.

ultras
@klient-hurtownik

Tajemniczy kliencie, nie ma jak Ultrasept.

leon
@ultras

ultrasept to nieskuteczne (usunięte przez administratora) które nawet za darmochę bym nie chciał. nie ma żadnych działań dobroczynnych.

Zakała produkcyjna?.Co to oznacza?

kandydat

po farminowemu dyzma produkcyjna będąca kiedyś dyrektorem wytwarzania...dla nas pracowników produkcji to zwykły matoł

@kandydat

Warto się"wbijać"do waszej firmy czy nie ma sensu?

Joasia

My jestesmy zwyklymi etatowcami. Raczej wiecej ludzi z Farminy ucieka w tym momencie. Gorszy pomor niz Covid. Jak zapytalam w HR osobe odpowiedzialną za ten balagan wzruszyl raminonami I powiedzial ze taka jest polityka firmy. Jesli chcesz zaznac pojecia słowa (usunięte przez administratora) to droga wolna. Nasze szefostwo czytaj zarzad szybko cie nauczy znaczenia tego slowa.

Sowa
@Joasia

Uciekają ludzie a nie przyjmują.Nie brakuje wam ludzi?.To jak to jest?

Borys
@Sowa

Nie ma ludzi niezastapionych

Firma przyjmuje teraz w czasie pandemi do pracy?

Odpowiedź

Tak.

Akurat? Ha Ha Ha

Odpowiedź

Nie bardzo wiem, co chciałeś/aś przekazać swoim wpisem. Pytasz się, śmiejesz czy zaprzeczasz moim słowom?

Przyjmujecie do pracy?.Akurat?.Pzdr

Pracuś

Ciekawe gdzie?.Staram się i staram i NIC.Wielka Ściema

Gocha

Firma przyjmuje czy zwalnia teraz?

Była pracownica
@Gocha

Najpierw zwalnia a później przyjmuje ale tylko tych co się nie odżywają za dużo.Jak Pani kierownik coś nie pasuje to zwalniają bez podania przyczyny.Nie polecam i atmosfery i szefostwa.NIE PCHAJCIE SIĘ TAM!!!

@ Aska

Dziękuję za pani posta. Nasza duża firma farmaceutyczna chciała dokonać produkcji kontraktowej środka antyseptycznego o znaczącej wartości wolumenu. Po przeczytaniu komentarzy zdecydowaliśmy się na przeniesienie produkcji do innego wytwórcy.

kacper
@@ Aska

Dzień bez wpisu to dzień stracony?

Żarty !
@@ Aska

Teraz ? Kiedy rynek jest tak nasycony, zlecacie znaczny wolumen ? Chyba do własnej toalety. Ewidentnie komentarz pod wykazanie "utraconych korzyści" i żeby pan prezes mógł próbować dochodzić odszkodowania za chamski komentarz Aśki (usunięte przez administratora) Musicie być tak oczywiści ? Wasza duża firma farmaceutyczna i wczytuje się w plotki gawiedzi ? Jak duża to firma ? Czyżby zmieściła się na Lipskiej 44 ?

No i co "ciekawsze" komentarze to są usuwane...czyli chyba rzeczywiście tam się nie pchać?

xyz

Jak masz coś do kogoś personalnie to idz i mu to powiedz a nie obsmarowuj. To nikomu pożytku nie przynosi. Wręcz jest chamskie i tchórzliwe.

Co jaki okres czasu w Farmina Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jacek

O podwyżkę obowiązków można prosić każdego dnia. Natomiast zarobków tylko obniżkę.

audyt GMP Farmina styczen 2021

upppps no i się posypało - audyty, brak procesu, brak walidacji systemu symfonia,itd. ...(usunięte przez administratora) to nie nowość bo przecież od dawna było wiadomo ze do firmy farmaceutycznej i standardów to jeszcze daleko

neska

Ta firma jest rozwojowa. Nowe produkty, ciekawe kierunki ekspansji.

neo
@neska

Ta firma nie jest rozwojowa.Kolesiostwo i nepotyzn.Nie polecam.

neska
@neo

Odpowiadasz nie na temat, zmieniasz nick i dział.

Czasy updolenia
@neska

Firma jest rozwojowa od 30 lat... Czyli jeszcze się nie rozwinęła i w takim razie chyba nie rozwinie, ale zarząd zawsze ma argumenty dla pracowników, że jest na dorobku, ciągle walczy o przetrwanie, więc nie ma co liczyć na podwyżki, premie... To dość smutne, ale sytuacja nigdy się nie zmieni, bo na rynku zawsze znajdą się ludzie, którzy będą chcieli zdobyć doświadczenie, liczyć na to, że są zdolni i to akurat im uda się zrobić karierę w rozwojowej firmie farmaceutycznej :) Zarządowi akurat takie osoby wystarczają i można łatwo zastąpić wartościowych. Oczywiście znajdzie się też praca dla podstawowego personelu jak księgowa, kadrowa (pozdrawiamy byłą już chyba bardzo fałszywą panią B), informatyk, itd. Niestety, wielu ludzi, którzy tam wpadną w sidła takiego myślenia zostaną tragicznie zmanierowani. Było i jest wiele przypadków ludzi, którzy ODESZLI (lub próbowali) z Farminy do innych firm i wrócili na kolanach - SERIO, bo niestety... w Farminie nie rozwinęli się i pomimo pozornego doświadczenia na papierze, nie mają nic w praktyce do zaoferowania. Oby firma istniała jak najdłużej, bo większość osób tam pracujących nie poradzi sobie na rynku pracy, a do tego traumą psychiczną. Nie uważam przy tym, że każdy kto tam trafił został niesprawiedliwie potraktowany - tak byli też pracownicy, którzy nadużywali zaufania firmy. Jednak średnia ocen świadczy jednak, że to z firmą jest coś nie tak, a konkretnie z zarządem. Osobiście przestrzegam przed tą firmą. Chyba, ŻE macie nóż na gardle - czasami sytuacje są bardzo trudne i nie ma wyboru. Tylko oby jak najkrócej tam...

zdzichu

a, (usunięte przez administratora) napisał po flaszce.

Ajax

Omijać to miejsce szerokim łukiem.

Kazimierz
@Ajax

Dlaczego masz tak złe zdanie o Farmina? Co konkretnie sprawia, że nie oceniasz tej firmy najlepiej? Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią, ale dobrze będzie też, jeśli napiszesz coś więcej. Daj znać!

Ludwik

Jestem Ludwik

aa

Jak wygląda praca w biurze w Krakowie? Ktoś może napisać parę słów?

Zostaw merytoryczną opinię o Farmina Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Farmina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmina Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmina Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmina Sp. z o.o.