Opinie o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Farmina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Rozmowa kwalifikacyjna nie podobała mi się. Nigdy więcej nie złoże swojej aplikacji do tej firmy. Nawet nie czekam na telefon kontaktowy po prostu nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą. Rozmowa nie jest trudna ale jest stresująca, wideokonferencja, pytania byle jakie, nie przemyślane, ogólnie słabo, na pewno nie było to profesjonalne podejście do kandydata.

@Zainteresowany

Cześć, niżej ktoś pisał, że większość przedstawicieli nie zarabia nawet 4 tysięcy netto :/ W listopadzie to było. No jak na moje to niewiele, a też myślę o stanowisku. Podbijam Twoje pytanie o plany sprzedażowe :) Dodałbym jeszcze pytanie o rotację wśród przedstawicieli, i jaki % pracujecie na wyjazdach a ile % w biurze?

Podpisanie umowy z firmą Farmina to jeden z moich największych błędów. Skuszony możliwością rozwoju zdecydowałem się podjąć prace. Poza wyglądem siedziby firmy nie ma w niej nic profesjonalnego. Większość ludzi zarabia dużo mniej niż w innych firmach na tych samych stanowiskach, samochody oferowane pracownikom to jeden wielki ZŁOM! Pracodawca nie dba o swoich pracowników i ich bezpieczeństwo. Jak można przemierzać całą Polskę 10-cio letnim Fordem K zapakowanym po dach?! Jak się mają do tego podstawowe zasady BHP? Oczywiście nikogo to nie interesuje… Niby praca w firmie farmaceutycznej a prawdę mówiąc lepsze warunki maja pracownicy w pobliskiej biedronce..

@@pracownik

Teraz nie wiem czy chodzi Ci po prostu o podstawę? Wiesz może przy tym jak księgowość teraz wygląda? jestem tutaj z taką ofertą jeszcze przez parę dni ma być dostępna i właśnie zarobki nie zostały w niej w żaden sposób wskazane. czy prace na tym dziale można polecić?

Maja

Firma to totalne (usunięte przez administratora). Samochody to (usunięte przez administratora) gdzie jadac rano do pracy martwisz sie czy wrocisz . O kazde materialy prosisz. Mamy XXI wiek idziesz na wizyte do lekarza i czujesz sie jak (usunięte przez administratora) bo nawet nie masz co nu dac nie mowiac o zachęceniu. Protensje ze mala sprzedaz gdzie nic ci nie mowia dopiero prxy wypowiedzeniu. Dziwne aby kupowali jak w (usunięte przez administratora). Pan (usunięte przez administratora)na telefony i sms odpowiada jak mu sie chce a potem pretensja ze sie nie zglasza problemu. Totalne (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu chyba ze ktos nie zna swoich możliwości i nie szanuje samego siebie. Po wiecej informacji z checia odpowiem telefonicznie

Kinia

Ale czy te samochody są bezpieczne do jazdy? bo trochę tu piszecie o modelach samochodu i jego udogodnieniach, a dla mnie to tak średnio ważne, liczy się dla mnie bezpieczeństwo. I tak poza tym, to można auto służbowe wykorzystywać też do celów prywatnych?

Ja Nowy wpis

Jaka różnica między pieniędzmi pracownika produkcji, a mistrza produkcji? Kiedyś oddzielnie to wymieniali w ogłoszeniu, więc chyba ktoś kto zęby zjadł na produkcji w farmacji albo spożywce, to zarabia dużo więcej? Czy wszyscy solidarnie po minimalnej? :)

Gość Nowy wpis

Tak czytam te Wasze opinie i sobie myślę że większość nie myśli racjonalnie,obiektywnie, racjonalnie.Tej firmy nie znam osobiście i nie muszę jej znać,jeżeli pracujesz w niej i źle się wypowiadasz to przestań robić z siebie ofiarę tej firmy i poprostu zwolnij się,odejdź jeżeli tak tobie w niej źle.Owszem,opinie są przydatne ale chodzi i sam obiektywizm twojego działania, "poprostu nie odpowiada mi firma więc z niej rezygnuje,odchodzę" ! Właściciele różnych firm nie mają też lekko ale powinni dbać o pracowników bo wiadomo że jak będą szczęśliwi zwiększą swoją wydajność pracy tylko trzeba im to umożliwić ale nie że tylko finansowo ale robić mityngi,rozmawiać a nie stresować czy vqrviać,wtedy będą wszyscy zadowoleni i firma będzie "latać" ze szczęśliwości!!!

Gość Nowy wpis

Specjalista w Dziale Kontroli Jakości jest poszukiwany, ktoś może mi potwierdzić to co piszą o stabilności i pracy w przyjaznym otoczeniu? Na tym by mi zależało najbardziej, moja obecna praca to istny rollercoaster :)

Abc Nowy wpis
@Gość

Ja polecam. W labie jest ok. Jest sporo pracy, ale praca jest stabilna i w dobrej atmosferze.

POLO

Firma gdzie nic nie działa a ludzie na stanowiskach są mierni bierni ale wierni wszystko postawione na głowie np. jest nowa topiarka a dalej klepie się na starej maszyny są klecone trytytkami beznadzieja i bieda nie polecam nikomu pracy w tej firmie i ostrzegam nie kupujcie ich produktów bo mogą szkodzić.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmina Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Regionalny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Specjalista ds. Budynków i Infrastruktury musi mieć dyplom uczelni wyższej czy po średniej wezmą też człowieka? Bo to paręnaście dni temu była oferta i tak w sumie było napisane niekonkretnie, coś o jakimś technicznym ale nie rozumiem czy chodzi o kierunek techniczny czy właśnie o typ szkoły.

Kandydat 2
@Kandydat

Poziom przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej w Farminie jest poniżej krytyki. Rekruterzy nie przygotowani do rozmowy, nie zapoznani z CV kandydata, nie wiedzą jakie pytania zadać, tak naprawdę to chyba nawet nie wiedzą czego oczekują... Ogólnie rzecz ujmując: totalna strata czasu.

Marzena

skoro już temat rekrutacji jest to zdradzisz może o co pytają? Pisali, że pytania byle jakie - ciekawa jestem na jaki temat. I ile jest etapów tej rekrutacji?

Alicja Nowakowska
@Marzena

oni nie muszą pytać ...(usunięte przez administratora) nie znają twojego CV, nie wiedzą o co pytać, rozmowa online przez kamerkę " UWAGA " jest RODO, nie mają prawa na taką rozmowę, skąd mamy mieć pewność czy nas nie nagrywają ?. Ogólnie bieda aż piszczy, budynek jak z lat 70, śmierdzi, (usunięte przez administratora) wszyscy wzrok taki jak byś ich ściągnęła z przerwy...

Mirosław
@Alicja Nowakowska

Ile czasu zajmuje rozmowa na kamerce i czego w sumie dotyczy? Czy pada podczas niej propozycja kwoty? Przydałoby się też wiedzieć, czy jest jakiś drugi etap, że piszesz o wyglądzie budynku?

@Mirosław

Kwota to oczywiście najniższą krajowa

@Adam

Ale jak rozumiem do tego jakieś dodatki? Bo często firmy dają najniższą krajową ale rekompensują dodatkowymi benefitami. Tu jakieś są?

@Kandydat

Czy warto aplikować na stanowisko przedstawiciela w tej firmie ? Plany sprzedażowe są do wyrobienia ? I najważniejsze jak płacą ? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Zainteresowany

Izabela

Masz na myśli warunki finansowe też? Netto w biedrze pracownik ma na starcie 4-4,3 tys. zł. Nie chcesz chyba powiedzieć, że tyle zarabiałeś jako przedstawiciel w F.?

@pracownik
@Izabela

W farminie większość przedstawicieli zarabia mniej niż 4 tys. Netto

@@pracownik

Mery

Powiało smutkiem, ale powiedzcie mi, jak często Przedstawiciel Regionalny na Podlaskie będzie się musiał pojawiać w Krk? Oferują jakieś auto, premie, benefity, prowizje? Nic na ten temat nie znalazło się w aktualnym ogłoszeniu o pracę. Stawkę więc chętnie poznam, bo i w Białej Podlaskiej życie nie jest tanie.

Stop

Pracowałam w tej firmie na produkcji. Warunki: śmierdzi okropnie, pomieszczenia jak pokoje, (usunięte przez administratora), urządzenia z lat 60-70,(usunięte przez administratora) Atmosfera: w większości pracują tam starsze, smutne panie sfrustrowane tym że muszą tam pracować bo nie potrafią robić nic innego. Każdego nowego pracownika próbują wykorzystać i wyżyć się na nim za to że w życiu im nie wyszło. Dlatego wiele osób szybko rezygnuje z pracy w tej firmie.Pracuje tam też kilku mężczyzn którzy nie mają nic do powiedzenia. Ogólnie to brak szacunku (usunięte przez administratora)Odradzam i pozdrawiam z dużo lepszej pracy

Wika

Szczerze mówiąc sprawy rodzinne mnie nie interesują, a to w jaki sposób traktują pracowników, więc możesz napisać jakie przepisy kodeksu pracy są naginane? Ma to coś związanego z formą zatrudnienia, dają umowę legalnie i płacą na konto? Czy coś innego masz na myśli?

Radek

Aż tak źle? Ktoś pisał że jest nacisk na sprzedaż. Przez to że takie wymagania nie jesteś zadowolony z zatrudnienia? Napisz wprost co ci nie pasowało żeby wiedział zanim wyślę CV.

Można się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie w tej firmie na produkcji,i czy tryb pracy jest 2 czy 3 zmianowy

Maja

@Maja

Widzę, że też negatywnie oceniasz jakość samochodów, które dają do pracy. Ale bardziej zaciekawiło mnie to, jaki próg sprzedażowy wymaga firma od pracownika? Bo jak są pretensje to chyba ciężko go osiągnąć? No i o zarobkach nikt tu w sumie tak konkretnie się nie wypowiedział, więc pozwolę sobie zapytać. Podstawa + premia to ile wychodzi na ten rok?

@Maja

Możesz napisać coś więcej o autach ? Inne firmy mają wymienne co 3 lata.

@@eliza

Farmina nie jest jak inna firma. Farmina jest wyjątkowa. Jak podjedziesz swoim Fordem (usunięte przez administratora) i zaparkujesz obok PH konkurencyjnej firmy to rzeczywiście poczujesz się wyjątkowo, wyjątkowo... źle... Model pojazdu to jedno, a jego stan techniczny i wizualny to drugie... Tu na obu płaszczyznach Farmina zawodzi...

Kinia

@eliza

Powie ktoś jakie auta firma daje przedstawicielom ? oraz jak z karta paliwową ?

Miro
@@eliza

Szukają teraz kogoś na przedstawiciela handlowego że pytasz? Ktoś tu napisał że auta złomy ale mam nadzieję że trochę przesadził. Mnie ciekawi czy można ich używać też prywatnie. Ty będzie wysłać CV na PH?

@Miro

Nie szukają, ciekawi mnie to inne firmy dają nowe auta , wymienne co 3 lata

Co jaki czas w Farmina Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ile zarabia się na początek jako specjalista jakości? Minimalna krajowa czy można dostać 3,5 netto i więcej?

gdzie moge dostac ten fantasty

Multiderm, krem − 500 g Krem Multiderm jest emolientem sprzyjającym łagodzeniu zmian w atopowym zapaleniu skóry (AZS), łuszczycy i egzemie. Po aplikacji kremu Multiderm powstaje bariera ochronna, która nawilża i natłuszcza oraz nadaje skórze miękkość i elastyczność. Szanowni Państwo, jestem zadowolona z produktu z panstwa produkcji? Krótko i na temat rewelacja jakość do ceny. Dolegliwość się zmniejszyła. Koleżanka z zagranicy chce kupić parę sztuk MULTIDERM REWELACJA

Grzegorz
@gdzie moge dostac ten fantasty

Multiderm jest innego producenta - równie dobry jak nie lepszy, a jest nawet tańszy.

kandydat

Szukaja Specjalisty ds Zapewnienia JAkosci. Co powiecie o tym stanowisku? WArto aplikowac?

Specjalista
@kandydat

Drogi kandydacie W Farminie nie jest ważne kogo szukają, czy pracownika szeregowego czy managera wysokiego szczebla. Pod żadnym pozorem nie warto aplikować, a jeżeli zastanawiasz się nad zmianą pracy pod żadnym pozorem nie rezygnuj ze swojej obecnej pracy dla tej firmy. W Farminie potrafią zwolnić człowieka bez powodu już po kilku dniach pracy bo prezes ma takie widzi mi się.

Mirosław
@Specjalista

Czyli to praca dla lubiących ryzyko? Nagrodą jest brak zwolnienia, czy również pokaźna sumka na koncie po przepracowanym miesiącu?

@Mirosław

Jak dla ciebie najniższą krajowa to pokaźna sumka na koncie to powodzenia... Ta firma nie jest profesjonalna. Jest najsłabsza w okolicach na terenie +100 km. Poważnie nie ma sensu.

Krystyna
@Kandydat

piszesz to w oparciu o proponowaną stawkę tylko? a kojarzysz specyfikę samej pracy, jak są zorganizowani itp? przybliżysz temat jak konkretnie praca mogłaby na jakości tu wyglądać?

Ona

Dzień dobry. Czy w zakładzie są obecnie rekrutacje na produkcję??Jak wygląda obecnie praca na produkcji??

Sylwia
@Ona

Hej, no tak zerkam i zerkam i nigdzie ich ogłoszenia o pracę nie widzę. A czemu się firmą interesujesz skoro nie przez ogłoszenie? Słyszałaś coś o przyjęciach tam może?

Ryszard

Dość niepochlebnie to wszystko przedstawiłaś. Teraz jak jest ze zwolnieniami? Nadal rotacja czy można się zaczepić na dłużej? Pracujesz tu jeszcze czy też zostałaś zwolniona?

jump
@Ryszard

To zależy jak się będziesz starał.

Iza
@jump

A jak bym się bardzo starała, to mam szansę zostać na stabilnym zatrudnieniu?

Szkoda tylko, że Pan Prezes w swoim modelu zarządzania nie ma odwagi wręczyć pracownikowi tego wypowiedzenia tylko ma swoich popleczników: I (usunięte przez administratora) i M (usunięte przez administratora) - team od wręczania zwolnień i spuszczonej głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmina Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Farmina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmina Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmina Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmina Sp. z o.o.