AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Opinie o AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Cały Zarząd AmeriGasPolska oraz regionu wschodniego UGI, składa wyrazy wdzięczności naszym pracownikom rozlewni i magazynów, kierowcom oraz tym pracującym zdalnie nad obsługą Klientów, którzy przyczyniają się do zapewnienia ciągłości naszego biznesu w czasach pandemii. Dziękujemy Wam.

rysik

Ale propaganda, wieksza za komunyy byla, pracownikow, kierowcow czy handlowcow traktujecie jak zlo konieczne i złodziei, ale na szczescie ta firma powoli upada, klienci systematycznie odchodza, nowych nie przybywa a za to mozna podziekowac szefowi dzialu handlowego, nie pozdrawiam.

@rysik

Bardzo nam przykro czytać opinie, które są nieprawdziwe. Zapewniamy, że firma się nie kurczy. Wręcz przeciwnie. Po więcej informacji Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi. Pozdrawiamy

Czy pracownicy w AmeriGas Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

AmeriGas Polska

Bardzo dziękujemy za pytanie. Biorąc pod uwagę bardzo niski wskaźnik retencyjny w naszej firmie, oraz fakt iż większość pracowników spotyka się prywatnie, po godzinach pracy, jesteśmy skłonni stwierdzić, że nasi pracownicy dobrze się czują w swoim towarzystwie.

macpress

Polityka cenowa tej firmy to totalne nieporozumienie. Jasne że decydując się na ich zbiornik trzeba się liczyć z wyższą ceną gazu ale na Boga nie o 150-220%. Jeśli na wolnym rynku gaz kosztuje teraz /czyli październik 2020/ ok. 1.8-2.0 brutto to jestem gotów zapłacić zań 2.5-2.8 ale firma chce mi go sprzedawać po 3.60, motywując że mało biorę gazu. (usunięte przez administratora). Jakby obniżyli cenę do wspomnianych 2.5-2.8 zł/litr to nie musiałbym oszczędzać, ogrzewać dom kominkiem i brałbym go zdecydowanie więcej i częściej. Ponad 150 lat temu niejaka Izabella Łęcka spytała niejakiego Wokulskiego czemuż to u niego taniej niż w sąsiednich sklepach. Wokulski odpowiedział że mądry handel nie polega na wysokiej marży lecz na ciągłym i dużym obrocie towaru. Najwyraźniej firma zatrudnia pracowników którzy mimo upływu 150 lat nie pojęli tej prostej prawdy i sądzą że są cwani montując czujniki poziomu na zbiornikach. Polak potrafi dać sobie radę nie z takimi przeszkodami, a PAZERNOŚĆ to bardzo brzydka ale i (usunięte przez administratora) przypadłość u handlowców

Grzesiek
@macpress

Nie chcę Pana irytować, ale ostatnią cenę jaką otrzymałem na wolnym rynku z dnia 5 października to było 1,51 zł/litr. Nie znam ceny aktualnej, jednak w całości zgadzam się z Pana opinią na temat tej firmy, pompatycznie zwanej "amerigas", pozdrawiam i dużo zdrowia

Szanowni Klienci, Ponownie informujemy, iż portal Go Work służy do dyskusji wyłącznie w tematach zatrudnienia. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta aby otrzymać informacje dotyczące umów handlowych. Dziękujemy

Praca zdalna po COVID19

Czy zatem praca z domu zostanie z nami na zawsze jak COVID się skończy? Ale nie jako benefit, tylko jako normalna praktyka.

@Praca zdalna po COVID19

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Obecnie wprowadziliśmy drugą fazę powrotów do biura. Cały czas monitorujemy informacje dotyczące pandemii covid-19. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć rozwoju sytuacji, co oznacza, że nie jesteśmy w stanie określić jak dokładnie będzie wyglądać nasza praca. Czekamy na moment aż sytuacja pandemiczna będzie wygasała. Wtedy podejmiemy odpowiednie decyzje.

Czy rekrutacja na stanowisko C2C Collection Specialist (12m) w firmie AmeriGas Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Faza

Czemu masowo rezygnują?

Sylwia

A Ty Sylwia pracowałas, pracujesz czy będziesz pracowała w AmeriGas? Uwielbiam to forum ????. Każdy może być kim tylko chce i wypowiadać się w temacie o którym nie ma pojęcia. To jest już wręcz nudne. Brak szczegółów, konkretów i próba zaszkodzenia firmie i innym pracownikom bo się ktoś nie sprawdził i albo go wywalono albo sam podkulil ogonek i dał dyla ????. Jest jeszcze jedna opcja, może Sylwia tam nadal pracuje i nie daje sobie rady... Dlaczego? Bo firma jest dość energiczna i trzeba mieć motywację i zapał do pracy. Można się wiele nauczyć ale trzeba chcieć a nie zbijac bąki przez 8 godzin.

ROMEK
@Sylwia

JEDNO WIELKIE OSZUKIWANIE MIAŁEM UMOWE 5,68 ZA GAZ NAGLE ZAKONCZYŁA SIE UMOWA PROMYCYJNA PRZYSZEDŁ MI ANEKS NA ZMIANE STAŁEJ CENY NA 10,43 I POPROSTU ZAPOMNIAŁEM ODESŁAC JA(usunięte przez administratora)OBOWIAZUJE CENIK JAKIS TYLKO Z CENIKA TO CENA GAZU JEST 25 ZŁ ZA METR (usunięte przez administratora) W BIAŁY DZIEN ALE KONSULTANT JAKIS SLIMAK BEDZIE MI WMAWIAŁ ZE CENY GAZU IDA W GORE TO 2ZŁ 3 ZŁ A NIE 20ZŁ ZA1METR JAK NAJDALEJ

Wkurzona
@ROMEK

Zapytałam w Amerigas o cennik, na który się powołują. Okazało się, że cennika nie istnieje! Każdemu dają cenę jaka chcą, przeważnie podnoszą co roku cenę o 30-40 %.

Aktualność
Butlomaty – bezobsługowe urządzenia do wymiany butli gazowych

W czasie obowiązującego stanu epidemii powstaje coraz więcej rozwiązań, które ograniczają nasz bezpośredni kontakt, a jednocześnie umożliwiają realizację usług. Prym wiedzie tzw. bezkontaktowa dostawa, ale również wszelkiego rodzaju automaty, czy to do wydawania paczek, czy zakupów lub poszczególnych produktów. AmeriGas jako jedyna firma w branży LPG w Polsce oferuje w pełni zautomatyzowane urządzenia do wydawania butli, które nie tylko umożliwiają zakup gazu przez 24h, również święta i niedziele bez handlu, ale również eliminują konieczność kontaktu z obsługą lub gotówką, co zmniejsza ryzyko transmisji wirusa.
Korzystanie z Butlomatów jest bardzo proste, należy wybrać co chcemy zrobić (najczęściej jest to zakup gazu wraz z wymianą butli), następnie umieścić butlę w urządzeniu w celu jej weryfikacji. Po pozytywnej weryfikacji należy dokonać płatności oraz odebrać butlę pełną gazu od AmeriGas. Nasze urządzenia obsługują płatność kartą, również w formie bezstykowej. Całość zajmuje ok. 1,5 minuty, czyli nawet pięciokrotnie mniej niż wymiana w tradycyjnym punkcie, o ile nie ma w nim przed nami kolejki. Co więcej w Butlomacie możesz wymienić nie tylko butle AmeriGas, ale również butle stalowe o pojemności 11kg zarówno z kołnierzem, jak i bez innych dostawców, tak jak to robiłeś do tej pory w tradycyjnej „klatce”. Możesz również wymieniać nasze lekkie butle gazowe: NANO oraz DOM LIGHT, jak i nabyć je za kaucją, stając się nowym użytkownikiem.

Po więcej informacji oraz aktualną mapkę lokalizacji Butlomatów zapraszamy na naszą stronę: kliknij

Natalia

Czy sytuacja się już w firmie uspokoiła?

opi
@Natalia

Oferujemy wygodne miejsce przy burcie galery, luksusowe kajdany symbolizujące przywiązanie do firmy, dostęp do wiosła współdzielony z dwojgiem współpracowników oraz nieograniczoną liczbę batów na plecy Oczekujemy umiejętności pracy w zespole synchronizowanym za pomocą bębna.

Daria

Widzę bardzo dużo niezadowolonych klientów, a jak pracownicy? Napiszcie jak Wam się pracuje w firmie!

Michael

Uwaga na AmeriGas. Najpierw promocyjne ceny a po roku bez słowa dowalają 50% podwyżki za gaz i ponad 100% podwyżki opłat licznikowych. Zachowują się jak monopoliści. Ponadto nie ma nigdzie cen jasnych dla klienta. W umowie też nie ma info jakie będą podwyżki. One są z kapelusza. A ceny gazu spadają .... To jakaś firma krzak.

nich
@Michael

to jest strona o pracodawcach i warunkach pracy ...

gazowicz
@Michael

Masz rację (usunięte przez administratora) ceny z kosmosu(usunięte przez administratora)

gazowicz
@gazowicz

mój post usunięty bo napisałem prawdę że mają ceny z kosmosu 27 zł za m3. Nic wspólnego z nimi (usunięte przez administratora) są mi winni pieniądze to teraz się nie odzywają.

Danuta
@gazowicz

Skoro Twój post został usunięty, to na pewno w jakiś sposób musiał naruszać regulamin tego serwisu. Może warto byłoby porozmawiać na ten temat bezpośrednio z jakimś Przedstawicielem firmy AmeriGas? AmeriGas szuka teraz Financial Analyst with Hungarian: https://pracodawcy.pracuj.pl/amerigas-polska-sp-z-o-o,1527 Może znajdzie się tu ktoś, kto powie mi coś więcej odnośnie tego stanowiska? To dla mnie bardzo ważne.

JOANNA
@Michael

Zgadzam się z pana opinią, znalazłam się w podobnej sytuacji po umowie zawartej na dwa lata cena gazu wzrosła ponad 40%, a opłata licznikowa ponad 100% . Zamierzam rozwiązać umowę z końcem okresu grzewczego. Nie polecam firmy AmeriGas. Pozdrawiam

Marina

BANDA NACIĄGACZY , w umowie ukryte masakrycznie duże koszty ewentualnej rezygnacji z ich usług, do umowy nie wpisano i nie dołączono ceny gazu po okresie promocyjnym, przedstawiciel firmy zapewniał, że są bezkonkurencyjni i najtańsi w kraju i cena niewiele wzrośnie, tymczasem z ceny promocyjnej 6,85 PLN cena wzrosła do 22,21 PLN netto za 1 m3 gazu. Pani z infolinii mówi, że wszystko sie zgadza, rachunek naliczono prawidłowo, zgodnie z cennikiem katalogowym !!!! jakim ?? się pytam i kto i kiedy go podpisał? Pan inżynier , który pośredniczył i działał z ramienia firmy niby też jest zdziwiony i radzi zerwać umowę , jak by nie wiedział co w niej jest napisane !!!!!??? Reasumując odradzam podpisania umowy z tymi naciągaczami , poszukuję innych klientów niezadowolonych i oszukanych, pewnie jest nas wielu , w celu złożenia pozwu zbiorowego przeciwko AmeriGas Polska.

Pietro
@Marina

Można się z Panią jakoś skontaktować? Też mam butle na propan z amerigazu i to co pani napisała bardzo mnie zaniepokoiło. Piotr z Bielska-Białej.

Zirytowana
@Marina

Zgadzam się w 100%. Nikt na rynku nie ma tak wysokich cen jak oni. Składam wypowiedzenie bo nie dam się dalej okradać! Bardziej opłacało by się zatankować butle na stacji LPG niż brać gaz od nich. Stawki normalnie lichwiarskie. Sąsiadka za płotem ma inną firmę i stawka jest mniejsza o połowę. Również czuję się oszukana i chętnie dołączę się do takiego pozwu, proszę o informację jak się z Panią skontaktować. Pozdrawiam

@Zirytowana

Witam serdecznie, podaję mój e-mail : (usunięte przez administratora)

@Pietro

Witam, podaję mój e-mail : (usunięte przez administratora)

Bożena

Też chcę wypowiedzieć umowę.Tel 601-054-504

Zirytowana
@Marina

Marina, podaj jeszcze raz namiar na siebie, może zdążę zanim administrator usunie

michał
@Marina

Będę składał pozwy przeciwko AMERIGASOWi oraz zainteresuję Urządu Ochrony Konsumenta w związku z nieuzasadnionymi podwyżkami cen. Czy jest jakaś grupa do której można dołączyć żeby złożyć wspólny pozew? Pozdrawiam. Kontakt na maila: mjurewicz@op.pl

r.winsztal@w[p.pl
@Zirytowana

Ja również jestem zainteresowany pozwaniem zbiorowym tych oszustów ora naciągaczy. Ryszard

o
@Marina

ja płacę 28,10 zł za m3 gazu u Amerigas… to zgroza jakaś … a koszt rozwiązania z nimi umowy to 5 tys. rozbój

Moniks
@Marina

Dzień dobry. Też mam problem z tymi naciagaczami. Chcą mnie obciążyć kosmicznym kosztami rozwiązania umowy. Udało się Panu coś załatwić?

Podobno rotacjaw Amerigas jest niesamowicie duża. Czy to prawda, że tylko kółko wzajemnej adoracji utrzymuje się przy stołku, a kompetencje nie grają roli? Zasiegam opinii różnych ludzi i chce wiedzieć o co tu chodzi. Naprawdę nie mam ochoty zatrudniać się w takiej firmie żeby później nie okazało się że będę robił wszystko za wszystkich a wypłata ta sama...

Aneta
@Andrzej

Premie? Haha :)) kiedy ja to widziałam.... W Amerigas chyba nie.

Dział HR

Ciężko znaleźć kompetentnych pracowników...

bown
@Dział HR

To ustosunkujcie się do rynku i płaćcie tyle ile robią to inne firmy, wykwalifikowanym pracownikom.

Czy dyżury międzyświąteczne w AmeriGas Polska Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Yeha

Możesz rozwinąć swoje pytanie?

Czesław
@Yeha

Pewnie chodziło o to, czy w firmie występują dyżury świąteczne, a jeżeli tak to czy otrzymują je osoby z najmniejszym stażem pracy. W sumie miałem inne pytanie, ale chętnie również się dowiem, jak to jest z tymi dyżurami?

Ktoś

Często tak jest choć zależy od kierownika. To już moja czwarta firma i wszędzie tak jest. Musisz swoje odpracować.

Grzegorz

Jak wygląda robota na stanowiskach obcojęzycznych w obsłudze klienta? Na stronie widzę filmy jak wygląda to u was wewnątrz, zajebioza. Szukacie kogoś?

Danuta
@Grzegorz

Mam nadzieję, że ktoś dobrze zorientowany w temacie szybko udzieli Ci odpowiedzi. Ja słyszałam, że AmeriGas oferuje swoim pracownikom chociażby: możliwość rozwoju, ubezpieczenie, opiekę medyczną oraz nowoczesność i stabilność. To już bardzo dogodne warunki - nie sądzisz?

ciekawy
@Danuta

hr sam z sobą dyskutuje tworząc boty na forum - żenujące

Dział HR
@ciekawy

A to bardzo ciekawe bo nikt z nas nawet poprzedniej wypowiedzi nie widział, a co dopiero na nią odpowiadać :) Polecamy się!

Żona Pastora (Truszkowska)

Pracowałam w Amerigas Polska w Warszawie i szczerze nikomu nie polecam tej firmy, układy oraz kolesiostwo królują w firmie. (usunięte przez administratora) nie polecam aplikacji do żadnego z tych działów. Obiecują pracownikom złote góry (metoda kija i marchewki) (usunięte przez administratora) Spora rotacja na stanowiskach, w zamian zatrudniają ludzi bez wykształcenia i umiejętności, co wiąże się z gorszymi warunkami $ zatrudnienia $. Ludzie, którzy byli cenieni sami się pozwalniali i Amerigas wiele stracił na odejściu tych że osób. Firma chce w ten sposób osiągnąć cel optymalizacji. Czynione kolesiostwo dzięki któremu ludzie „po znajomości” zarabiają więcej od wykwalifikowanych pracowników. W firmie panuje spory chaos, systemy informatyczne wiecznie zamulone i niedziałające a dział IT ma wszystko w (usunięte przez administratora) pracownicy chodzą skołowani i niedoinformowani bo przekaz informacji pozostawia wiele do życzenia, często brakuje narzędzi oraz siły przerobowej mimo tego każdy wymaga niemożliwego, ciągła presja na wynik, po drugiej stronie (usunięte przez administratora) klienci na ciągłe podwyżki cen za gaz. Osoby zatrudnione na infolinii nie przejmują inicjatywy w rozmowach, bo zwyczajnie się boją bo są poddawani wiecznej kontroli przez kierownika (odsłuchiwanie rozmów). Do tego handlowcy mają związane ręce, bo nie mogą indywidualnie ustalać cen z klientem, jedynie co mogą zrobić to wysłać prośbę o akceptację do przełożonego, który łaskawie obniży cenę (pod groźbą utraty klienta) o ile odczyta maila. Handlowiec w firmie ma jedynie funkcje reprezentatywną i jest do zgarniania (usunięte przez administratora)na miejscu za ceny i jakość gazu i opóźnione dostawy. W ogłoszeniach rekrutacyjnych firma głosi że stawiają na rozwój oraz stwarzają przyjazne warunki pracy pracownikom ???? Jaki rozwój ?!!! W firmie się nie ma wpływu na poszczególne czynności, jest się tylko kółkiem w maszynie – elementem łatwym do zastąpienia tak wygląda model biznesowy w Amerigas Polska, do tego nadmierne kontrole oraz tłumaczenia się przed kierownictwem zabijają rozwój i kreatywność pracowników. Wszystko to niestety stawia firmę w złym świetle, kiedyś Amerigas był liderem na rynku w swojej branży, „mądre” decyzje dyrekcji oraz kierownictwa doprowadziły firmę w miejsce gdzie się właśnie obecnie znajduje. Pozdrawiam cieplutko

Były
@Żona Pastora (Truszkowska)

Muszę się z tym zgodzić. Narzucane targety dla PH są momentami nie do zrealizowania. Niekompetentny przełożony który obiecuje gruszki na wierzbie i wymaga cudów, kiedy jego zajebistosc przesłania mu realny pogląd na ceny i rynek w branży. Cwaniactwo i kolesiostwo już dawno wyszło na jaw, tylko szkoda, ze ze ludzie boja się o tym mówić.

@Były

W wielu firmach targety są tak ustawione, żeby pracownicy musieli przyłożyć się do pracy jednak rzadko się zdarza, że są nie do osiągnięcia. Czy rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić obopólne relacje? Dobra atmosfera lepiej wpływa na motywację. Zgodzisz się ze mną?

byly wieloletni pracownik

firma robi dobre wrażenie tylko na pierwszy rzut oka... potem jest gorzej o karierze i awansach nie decydują osiągnięcia i zdolności ale plecy i znajomości duzo o firmie mowi tez sposób w jaki firma żegna sie z pracownikami - wiele przegranych procesów sądowych z byłymi pracownikami o odszkodowania itp ludzie zarzucani sa w firmie masa bezsensownej mechanicznej pracy - systemy it działają fatalnie ich efektywność jest żenująca it nic z tym nie robi jest aroganckie i chamskie w firme nie ma mowy o innowacjach i zmianach - osoby które próbują je wprowadzać napotykają na mur niechęci czy wręcz agresji ze strony menagerow miedzy działami firmy trwa wieczna wojna i szukanie winnych ciągłych porażek. pracownicy nie współpracują tylko starają sie podłożyć świnie innym firma od wielu lat nie realizuje zakładanych targetow pracownicy caly czas slysza ze cos sie nie udało ze nie osiągnęliśmy ze firma przynosi straty itp itd to dziala bardzo demoralizująco firma jest kompletnie oderwana w sposobie myślenia od klientowi rynku - nie dostrzega jego potrzeb i uwarunkowan. Cena gazu 3-5 x wyzsza od rynkowej w firmie slyszy sie ze chce dostarczyć produkt premium - ale poza cena nie ma nic premium w sobie ani obsługi po sprzedażowej brak serwisu technicznego i przeglądów instalacji brak ofert dla stałych klientów i na zakończenie kontraktów. ani jakości produktu - gaz jest od ruskich taki sam jak każdy inny kupowany w pl atmosfera w firmie jest jak z tonącego okretu - co chwile sa informacje ze ktos złożył wypowiedzenie - najciekawsze sa to fachowcy a nowo zatrudnieni to znajomi królika bez wiedzy i doświadczenia co często prowadzi to żenujących sytuacji (usunięte przez administratora)firmy kompletnie nie ma kontaktu z rzeczywistością nie mowi po polsku i jest izolowany od pracowników i klientów mam wrażenie ze (usunięte przez administratora) firmy traktuje odział w pl jak kolonialna cytryne do wycisnienia jak największej gotówki i transferowanie jej do usa, w jak najszybszym czasie z minimalnymi kosztami - kompletnie nie interesuje go rozwój firmy i rynku tylko szybki skok na kase za wszelka cenę a na koniec sprzeda wyciśniętego flaka... uciekajcie od tej firmy jak najdalej!

Prawie 4 lata w firmie, 3 Duże projekty ( przez duże "D", 2 lokalne, 1 międzynarodowy ), kilkanaście projektów mniejszych, kilka zaparkowanych - generalnie nie ma czasu na nudę. Zespół IT - doświadczony i zgrany, ciągle rozwijający się - obecnie międzynarodowy. Zakres obowiązków IT nieodbiegający od innych dużych firm. in + : launchpass'y, opieka medyczna, luźne piątki ( w sezonie grill ). in ++: wszyscy zatrudnieniu na UoP ( osobiście w ciągu 20 lat po raz pierwszy spotykam się z takim podejściem firmy )

Kierowca
@Piotr

No to tam w tej Warszawie macie fajnie bo my kierowcy pracujemy w firmach zewnętrznych i nie mamy nic????

Anonymus z Legionowa

Dziękuję za liczne komentarze na temat pracy w centrali. Nie będę tam aplikować, skoro jest tak zła atmosfera.

Anonimu z Legio....
@Anonymus z Legionowa

Cóż, firma będzie się musiała z tym pogodzić

porud

nie polecam, byłam tam zatrudniona, ale w końcu 3 miesiące temu się uwolniłam. na stanowisko anlityk biznesu najlepiej niech przyjdzie jakaś małpa do przeklejania cyferek z jednego excela do drugiego, a nie osoba ambitna. rozwój praktycznie niemożliwy. jeśli ktoś jest nastawiony na działanie, usprawnianie i z takich działań ma satysfakcję - zdecydowanie odradzam, tam się promuje olewactwo i marnowanie czasu. np. dział it przez pół roku nie chce/nie pottrafi zaktualizować jednej prostej tabeli sqlowej, więc bazy danych trzymane sa w excelach, dzięki czemu pliki ważą i długo sie zapisują. sprzyja to jedynie integracji przy papierosku :)

@porud

Kłaniam się Piotrze, ładnie się tak podszywać po kogoś innego?

@Mikołaj (IT)

Kłaniam się Piotrze, mógłbyś z łaski swojej nie lać do umywalki? A jeśli już musisz, to nie chwal mi się tym za każdym powrotem do pokoju.

@Mikołaj (IT)

Kolejny internetowy "kozak" podszywający się pod innych...

@porud

Ważna, cenna opinia. Warto, by była widoczna na górze, jako jedna a pierwszych do czytania dla potencjalnych kandydatów. Niestety mało nowych pracowników chce z nami wiązać swoją przyszłość. Często odchodzą po okresie próbnym. Być może z powodu coraz gorszej atmosfery w ZESPOLE

Prezes Ameri gaz chyba nie wie że te całe kierownictwo chce się pozbyć tej firmy żeby gazpol ich wykupiło i pewnie to zostanie usunięte przez administratora żeby nie doszło dalej . Ale taki fakt , Ci z Warszawy myślą że ludzie to debile ...

Zostaw merytoryczną opinię o AmeriGas Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AmeriGas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AmeriGas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AmeriGas Polska Sp. z o.o.?

AmeriGas Polska Sp. z o.o.