Opinie o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lajkonik Snacks Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Pracownicy

Dziękujemy firmie za świetne zarządzanie podczas pandemii COVID. Wiemy że w innych firmach są zwolnienia i redukcje wymiaru godzin. ITK zarządza tym wzorcowo, mamy stabilne zatrudnienie i super firmę. Dziękujemy

Najkonik

Najlepsza firma w regionie, nowoczesny zakład i fajni kierownicy. Firma się ciągle rozwija. Fajna atmosfera w pracy. Pozdrowienia dla tej ślicznej blondyneczki z HR, chyba szefowej. Nie dość że ładna to bardzo mądra do tego. Dwa razy miałem z nią okazję rozmawiać, jestem pod ogromnym wrażeniem. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku...no i śliczna do tego.

Miły

Jest bardzooooo ok!

Wdzięczny pracownik
@Najkonik

Dziękujemy firmie za świetne zarządzanie podczas pandemii COVID. Wiemy że w innych firmach są zwolnienia i redukcje wymiaru godzin. Lajkonik zarządza tym wzorcowo, mamy stabilne zatrudnienie i super firmę. Dziękujemy

@Najkonik

sa tam jeszcze jacyś kierownicy czy tylko liderzy ?

c
@Wdzięczny pracownik

co ty opowiadasz jak zredukowane etaty są, organizacja beznadziejna, kompletnie bezsensownie zaplanowane zmiany asortymentu i planowanie załogi, nie mówiąc już o przypadku nowej hali gdzie jest kompletnie beznadziejnie zorganizowana produkcja na wspólnym taśmociągu kilku linii nienadającym sie do wspólnego przesyłu kompletnie róznych gabarytowo i wagowo kartonów co skutkuje zapychaniem i blokowaniem całej linii bardzo często, ten kto to projektował chyba zamienił sie rozumem z kosmiczną próżnią bo sam przebieg linii jest masakryczny, a na ciągłych awariach automatów i pieców skończywszy. To sie niestety nadaje tylko do kompletnego przeprojektowania, sorry ale taka prawda

c
@Wdzięczny pracownik

Kalinowski
@były pracownik

Pracuję 7 lat i nie żałuję, takiej firmy w regionie nie znajdziecie. Kasa jest ok i cały socjał też.

@Kalinowski

chyba bardzo zawężony region żeś obrał albo nie pracowałeś nigdzie indziej, a już na pewno nie ostatnio

@były pracownik

pytanie powinno brzmieć od czego oni są, bo tego nikt nie wie do czego sie nadają

TenKtosiek

Są dni lepsze i gorsze... Obowiązkowe soboty a jak grymasisz albo odmawiasz to Cie zwolnią... Kiedy jest okazja przejść na inne stanowisko to biorą kogoś z rodziny kierownika a resztę się olewa. Obrabianie za plecami, ignorowanie zgłoszeń o usterkach i produkcja "na siłę"... Mówi się że nikt Cię na siłę nie trzyma, ale jak chcesz odejść bo znalazłeś /as lepsza pracę to nie ma możliwości porozumienia stron a często się zdarza że nowa praca nie poczeka... Ogólnie liczą się tylko "słupki" a ludzi ma się za nic...

@TenKtosiek

Dokładnie tak to wspominam... Są firmy w firmie... układy. Fikcyjna rzeczywistość i żenujące sytuacje... a granice absurdu zostały przekroczone już dawno.

@TenKtosiek

A nikt Cię nie poinformował o tym, że firma ma 6 - dniowy tydzień pracy? Nie wiesz co podpisałeś/aś? Czy to może jednak totalna ignorancja z Twojej strony, a później wielkie fochy i pretensje? "Okazja?!" Do ilu rekrutacji się zgłosiłeś/aś? Pewnie do żadnej. Bo przecież do Ciebie mają przyjść, paść na kolana i błagać żeby szlachta zechciała się szkolić. Nie wpadłeś/aś na to że nikt Cię nie awansuje bo nie masz ochoty nic z siebie dać? Tylko chodzisz narzekasz i hejtujesz wszystko dookoła? "Nie ma możliwości porozumienia" - kolejny raz kłania się ignorancja albo analfabetyzm. Skoro podpisałeś/aś 3-miesięczny okres wypowiedzenia to 'UWAGA NIESPODZIANKA' on wynosi 3 miesiące.

TenKtosiek
@Myślący

Owszem, zgłaszałem się i czytałem ale fakty są faktami... Podpisujesz umowę o pracę na pełny etat czyli 40 h w tygodniu. Firma reklamuje się jako "prorodzinna" i jedyne co tak naprawdę promuje to rodziny kierownictwa a szary pracownik produkcji najlepiej żeby nie miał nikogo bo np operator wypieku i ustawiacz oprócz sobót nie raz musi być w pracy również w niedzielę więc zamiast 40 jest to często 56h... Malo tego nie zapominajmy o liderech i referentach często zaczepiających pracowników pytaniem: "może zostaniesz dłużej" lub "dasz radę przyjść jutro wcześniej"?... Awanse po znajomości i brak czasu dla rodzin...

@TenKtosiek

Twierdzisz, że ustawiacze i operatorzy "muszą" pracować w nadgodzinach, a ja jakoś nie widzę żeby któryś się na to skarżył. Zastanówmy się... może dlatego, że ta "okropna" firma dba o to żeby każda przepracowana minuta była wypłacona co do grosza, i ludzie pracują bo chcą zarobić. Uzgadnianie nadgodzin z pracownikami i pytanie ich o zgodę na te właśnie nadgodziny nazywasz "zaczepianiem"? Człowieku skąd Ty się urwałeś?

Ag
@Myślący

Pana wypowiedź jest bardzo arogancka i nieuprzejma, zapewne pracuje Pan w Administracji Lajkonika.

@TenKtosiek

Firma na pewno nie jest prorodzinną, promuje się raczej poświęcanie czasu rodzinnego firmie, a wszelkie odmowy są bardzo niemile widziane przez kierownictwo.

@Myślący

Dlaczego kasujecie posty z prawdziwymi informacjami o Lajkoniku?

kcin

kcin
@Myślący

@Pracownik uja sie zarabia z tymi sobotami, tak naprawde tyle co gdzie indziej bez sobót i na 2 a czasem 1 zmianie i 50% pracy mniej, a okres 3mc i tak miałbym miał w ..... i nie przyszedł więcej, kwestia kiedy sie zwolnić albo mogą i mnie i TAK MAM TO W (usunięte przez administratora) planiści w tej firmie (i nie tylko) to idioci albo (usunięte przez administratora) od pokoleń, do kopania rowów melioracyjnych bym ich nie zatrudnił, chyba że na pustyni

@Myślący

@Pracownik uja sie zarabia z tymi sobotami, tak naprawde tyle co gdzie indziej bez sobót i na 2 a czasem 1 zmianie i 50% pracy mniej, a okres 3mc i tak miałbym miał w ..... i nie przyszedł więcej, kwestia kiedy sie zwolnić albo mogą i mnie (usunięte przez administratora) planiści w tej firmie (i nie tylko) to idioci albo (usunięte przez administratora) od pokoleń, do kopania rowów melioracyjnych bym ich nie zatrudnił, chyba że na pustyni

@Myślący

@Pracownik uja sie zarabia z tymi sobotami, tak naprawde tyle co gdzie indziej bez sobót i na 2 a czasem 1 zmianie i 50% pracy mniej, a okres 3mc i tak miałbym miał w ..... i nie przyszedł więcej, kwestia kiedy sie zwolnić albo mogą i mnie i TAK MAM TO W (usunięte przez administratora) planiści w tej firmie (i nie tylko) (usunięte przez administratora) od pokoleń, do kopania rowów melioracyjnych bym ich nie zatrudnił, chyba że na pustyni

StaryZnajomy
@Myślący

To co piszesz to totalna konfabulacja i kłamstwo! Jeśli chodzi o wypłacalność to nie rozumiem dlaczego Lajkonik nie miałby wypłacać swoim pracownikom co do grosza uczciwie zarobionych przez nich pieniędzy. Jeśli by tego nie robił, miałby na głowie odpowiednie organy państwowe. Nikt niczego nie dostaje za darmo, tylko tyle na ile sobie uczciwie zapracował. Lajkonik jest dużą, poważną firmą należącą do międzynarodowej korporacji (Lorenz) i jak każda poważna firma reguluje terminowo swoje zobowiązania. W dzisiejszych czasach to standard. Jeśli jest to dla Ciebie coś nadzwyczajnego to albo całe życie pracujesz w tym jednym zakładzie albo dotychczas "klepałeś młotkiem blachę" dla jakiegoś Janusza biznesu za najniższą krajową i bonusy w pomiętej kopercie dawanej pod stołem z wielką łaską i opóźnieniami. Zawsze były i będą naciski na nadgodziny. Nawet w dawnych czasach kiedy nie było 2 sobót obowiązkowych normalnie, a 3 sobót w okresie jesiennym. Teraz jest tak, że jak pracownik odbębni te dwie soboty obowiązkowe to kwestia dwóch następnych zależy od jego odporności na naciski. Są tacy pracownicy, którzy się postawią i nie przyjdą ponad to co muszą a są tacy którzy się nie odezwą i przyjdą na dodatkowe nadgodziny. Oczywiście są też tacy którzy chcą sobie dorobić i chodzą cały czas ale zdecydowana większość chodzi ze względu na naciski przełożonych. Jeśli tego nie dostrzegasz (albo nie chcesz dostrzec) to albo pracujesz w biurze lub kierownictwie Laja (w co mocno wątpię) i nie masz żadnej styczności z produkcją albo jesteś niebieskim smerfem w żółtym podkoszulku, który myśli, że pracownicy nie mają swojego życia prywatnego poza pracą a sensem ich istnienia jest budowa potęgi Lajkonika i grupy Lorenz. W sumie myślę, że możesz być którymś z liderów bo tylko przed przełożonym pracownik nie miałby dość odwagi na skarżenie się na nadgodziny. Przy mnie zawsze narzekali, zwłaszcza latem w niedzielne czy sobotnie popołudnie kiedy trzeba było ruszyć tyłek do roboty a wszyscy sąsiedzi grilowali i pili browarki. Ja ogólnie do firmy Lajkonik nic nie mam, tylko do panującego tam zabetonowanego układu. Kiedyś tam pracowałem i mimo różnych łagodnie mówiąc porąbanych sytuacji, bardzo miło wspominam tamten czas, bo mieliśmy super ekipę i do dziś mam tam wielu znajomych. Jedyne co mi się tam nigdy nie podobało i nie podoba to cholerne kumoterstwo, gdzie w pierwszej kolejności liczą się układy i koligacje rodzinne a nie umiejętności, doświadczenie i predyspozycje. Nie mam nic przeciwko awansom z polecenia, jeśli awansowany pracownik swoimi umiejętnościami i kompetencjami sobie na to zasłuży. Niestety dosyć często (zdarzały się wyjątki) osoba która awansowała nie była w żadnym stopniu kompetentna na dane stanowisko a jej jedynym asem w rękawie były znajomości lub koligacje rodzinne. Tak więc (przyszły) pracowniku Lajkonika, jeśli chcesz robić coś ambitniejszego w życiu niż użeranie się z takimi ananasami jak użytkownik "Myślący" (takich parszywych mend niestety jest tam sporo) to albo musisz sobie zacząć wyrabiać "plecy" w firmie albo zacząć rozglądać się za nową lepszą pracą bo o awans oficjalnym trybem jest bardzo bardzo ciężko.

Zwolnij się
@k

@Myślący jak jesteś taki myślący i tak bardzo męczy cię system pracy to dlaczego się nie zwolnisz? Nie rozumiem narzekania i męczenia się z systemem który nie odpowiada. Jak mówi przysłowie " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma "

@Zwolnij się

A gdzie Ty wyczytałeś, że mi coś przeszkadza? Raczej wręcz przeciwnie. Chyba nie ogarniasz który to mój post a która odpowiedź do niego, innych użytkowników

ak

tu są rozpisane wszystkie soboty zazwyczaj w miesiącu a i czasami niedziele, owszem, płatne ale te pieniądze nie są na tyle duże by poświęcać czas wolny a przynajmniej nie za każdym razem, jeszcze na popołudnie czy noce dodatkowe, bo rano to jeszcze pół biedy.

Precelek

To w jaki sposób firma jest zarządzana zasługuje na szacun. Dyrektorzy i Pani z Kadr robią fajną robotę. Idzie druga fala pandemii, ale Lajkonika to nie ruszy, bo ma super załogę i szefów.

Pracownik Produkcji

Bardzo fajna rekrutacja, miła ale profesjonalna atmosfera. Panie bardzo rzeczowe i konkretne. Firma przedstawiona bardzo realnie, bez kolorowania, którego nie trzeba, bo Lajkonik jest OK

Doświadczenie, motywacja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
Piesek Leszek

Pracuje tam 8 lat i dziękuję że jest praca i zawsze wypłata na czas jedyne o co mogę mieć żal że dostałem umowę o pracę o od lajkonik po 6 latach przez agencje 2 lata umowa od lajkonik ciekawe co dalej...

haha
@Piesek Leszek

to masz pyte a nie prace,...umowa po 6 latach (usunięte przez administratora)

Ogólnie pracownicy produkcji mają przesrane , w lecie ponad 30 stopni na hali a niektórzy tak śmierdzą że ciągnie na wymioty. W biurze mają klime i pracują 8-16 i do domku a pracownicy produkcji to niestety szaraczki którzy muszą tam pracować bo gdzie indziej w valeo?

Chętna do współpracy

Czy są teraz jakieś oferty pracy na produkcji albo pakowaniu? Gdzie można wysłać CV?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Witaj! Wszystkich pracowników naszej firmy zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Umowy podpisywane są na czas określony lub nieokreślony, w zależności od zapotrzebowania. Okres próbny w Naszej firmie trwa 3 miesiące. Stawka wynagrodzenia jest uzależniona od zajmowanego stanowiska. Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub aplikować na konkretne stanowisko zapraszamy do kontaktu telefonicznego po numerem 12-390-04-17.

impreza

Jak oceniacie imprezę ? udana była jak nastroje jakie opinie ?

@impreza

Raczej słabo

Lolo
@impreza

Super! Wszyscy świetnie się bawili

TL

Serio? Współczuję Ci bo masz bardzo niskie poczucie własnej wartości. Są dziesiątki lepszych firm niż Lajkonik.

Piesek Leszek

Powiem wam tak Lajkonik to jedyna fabryka która daje coś dla swoich pracowników, stali pracownicy dostali karty przedpłacone sodexo, pracownicy stali i tymczasowi w dniu dzisiejszym otrzymali premie. W imieniu pracowników Lajkonik bardzo dziękuję!!!

Gary

Witam. Czy godziny nadliczbowe w firmie są płatne 100% czy za czas przepracowany trzeba odebrać dzień wolny i ilo miesięczny jest okres rozliczeniowy. Obecnie ile sobót w miesiącu trzeba przepracować?

@Gary

Dzień dobry, Okres rozliczeniowy wynosi u nas 1 miesiąc, godziny nadliczbowe są 100% płatne. Jeżeli chodzi o soboty grafitowane, w miesiącu takowe są dwie.

John
@Lajkonik Snacks Sp. z o. o.

Grafitujecie w soboty? To spożywka czy przemysł związany z metalami? :)

@John

Póki co nie zamierzamy się przebranżowić. Jednak chętnie uczymy się na błędach, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za recenzowanie naszych wpisów. "Nie myli się tylko ten, który nic nie robi" ;)

Zainteresowana

Rozumiem a czy bliżej sezonu letniego może się coś zmienić? Jakie są warunki płacowe

@Zainteresowana

Bliżej sezonu letniego, jak co roku planujemy rekrutację na stanowiska pakowaczy i paletowych. Proszę śledzić informacje na portalach ogłoszeniowych. Warunki płacowe uzależnione są od stanowiska, a dokładnych informacji w tej kwestii udziela, zatrudniająca agencja w czasie procesu rekrutacji.

Zainteresowana

Czy są przyjęcia na stanowisko pakowacz? Wiem że przyjmuje agencja pracy tymczasowej a czy można liczyć na umowę z lajkonik i po jakim czasie?

@Zainteresowana

Dzień dobry, Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Pakowacza, jeśli już taka będzie zatrudniamy za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej. W kwestii umowy z Lajkonikiem, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

w

czy firma zatrudnia bezpośrednio czy też prze agencje? czy szukacie głównie męzczyzn, pracowników z doświadczeniem czy także bez doświadczenia kobiety?

@w

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o doświadczenie, profile ustalane są w zależności od stanowiska. Na niektóre z nich doświadczenie jest wymagane, na inne nie. Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć TAK lub NIE na zadane pytanie. Kryterium płci nie funkcjonuje w naszej firmie. W kwestii ostatniego pytania, sezonowość produkcji determinuje rodzaj zatrudnienia pracowników, bezpośrednio przez Lajkonik lub też przez agencje pracy tymczasowej.

a

Który idiota wymyślił nadgodziny obowiązkowe, 3 soboty głównie w miesiącu. Niech sobie za te grosze je robi sam

nowy
@a

od kiedy soboty sa obowiązkowe ?

@nowy

odkąd tam ktoś pracuje, wg regulaminu firmy

Adrian
@a

Soboty są ekstra płatne, czy stawka godzinowa pozostaje bez zmian. Możesz napisać?

@Adrian

@Adrian, przy trzech harmonogramowych sobotach w miesiącu, za każdą przepracowaną przysługuje 50% dodatku oraz dzień wolny w okresie rozliczeniowym.

@Anna

czyli tak naprawde różnica i tak jest niewielka

Adrian
@a

A co w przypadku kiedy pracownik w którąś z sobót nie może stawić się do pracy, ponieważ ma np. uroczystość rodzinną? Dobrze by było, gdyby w takich sytuacjach była możliwość porozumienia się z pracodawcą.

@Adrian

Oczywiście, że można się dogadać, w Lajkoniku też pracują ludzie :)

@Anna

Niestety ale z odbieraniem wolnego są problemy bo "Nie ma ludzi". To jest stała odpowiedź na prośbę o odbiór za sobotę. Więc realnie to szesciodniowy tydzień pracy. O ile przy rannej zmianie można to znieść o tyle sześć nocy to już za dużo.

Jeśli ktoś prosi o wolne z dnia na dzień to faktycznie zdarza się, że dostaje odpowiedź odmowną. Jeśli natomiast chęć odebrania wolnego jest zgłoszona odpowiednio wcześniej i ustalona z bezpośrednim przełożonym, problemów z odbieraniem godzin nie ma.

Praktyk
@Lajkonik Snacks Sp. z o. o.

Duża rozbieżność między teorią a praktyką. Z pustego i Salomon nie naleje, więc jak nie ma obsady... to nie ma wolnego.

Sylwester Stallone
@a

Praca w miarę ok. gdyby nie zmuszanie do pracy w 3 soboty a i nic nie mają przeciwko gdyby człowiek całe życie podporządkowal pracy w Lajkoniku. Płaca ok. Czasami dziwne pretensje kierowników w tym takiego od mioteł. Atmosfera nie najlepsza głównie przez osoby zazdrosne o stanowiska i o każdą złotówkę.

Hophyc hej

Jak wyglada praca w biurze? Jest podział na zespoły i widoczna hierarchia manager, członek zespołu? Pytanie również o Dzial inżynieryjny, badawczo rozwojowy... funkcjonuje coś takiego?

@Hophyc hej

Witaj! Struktura Naszej firmy jest jasna i przejrzysta. Całość organizacji dzieli się na piony, a te na poszczególne komórki i zespoły. Z kolei, każdy zespół ma swojego menedżera do którego raportuje. W firmie funkcjonują zarówno dział inżynieryjny jak i dział rozwoju.  Szybki rozwój Lajkonika w zakresie inwestycji stwarza duże możliwości poszerzania umiejętności w tych obszarach.

SL
@Hophyc hej

Niby miło, wszyscy się uśmiechają i są mili, ale za plecami każdy cię obgada i doniesie do przełożonych, więc niby fajnie ale nie do końca.

jaa

Witam jak wygląda praca na produkcji w Skawinie ? Na czym polega formowanie palet wysyłkowych? I jaka agencja pracy tymczasowej zatrudnia ponieważ nie ma tego w ogłoszeniu. Czy można się zatrudnić na produkcje bezpośrednio u pracodawcy? Jaka stawka? Pozdrawiam

@jaa

Witaj! Formowanie palet wysyłkowych polega na układaniu kartonów, foliowaniu oraz etykietowaniu. Na stanowiska wymienione w ogłoszeniu zatrudniamy za pośrednictwem agencji Randstad. Jeśli chodzi o zatrudnienie bezpośrednio w Lajkoniku, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszego Ustawiacza. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 12-390-04-01.

bolo

Chłopy to prawda ze panny napalone i można wychaczyc coś na boku , ziom mi sprzedał bajere ze ponoć sa niektóre tak napalone ze na pięterku w trakcie można poćwiczyć ? Proszę o poważne wpisy bo jak tak to nawet na sprzątacza tam idę ! Z tego co wiem to niektóre takie napalone ze szarpią małego jak reksiu szynkę ,super nie mogę sie doczekać :)

EyE@#

A skąd niby takie info?

Reksio
@bolo

Aleś ty jest gupi

@bolo

Niestety to prawda, jedna taka z administracji rozbiła moje małżeństwo, pilnujcie swoich (usunięte przez administratora), którzy tam pracują.

xyz

Śmiech na sali... Pracownicy starsi stażem, z większą wiedzą, z większymi umiejętnościami są zupełnie niedoceniani. Nowo zatrudnionym pracownikom na wejściu oferuje się większe wynagrodzenie niż to, które otrzymują pracownicy zatrudnieni od lat. Trzeba zaznaczyć koniecznie, że tu to starszy pracownik uczy nowego ! Nie tylko okazuje się, że nowy pracownik podpisze umowę na wyższe wynagrodzenie na wejściu ale i często z gwarancją, że zaledwie po paru miesiącach to wynagrodzenie wzrośnie nawet i o 100%. Oczywiście wszystko zawarte w umowie ! Okazuje się, że po paru miesiącach zarabia on więcej niż ktoś kto pracuje od paru dobrych lat. Lajkonik zasłania się ujętą klauzulą w umowie, która mówi o tym, iż zakazuje się rozmów o wynagrodzeniu pomiędzy współpracownikami, która wiadomo, że ma na celu w takich przypadkach uchronić od zgłaszania takich sytuacji gdziekolwiek wyżej. Pytanie zasadnicze... pracodawco masz ludzi za głupich ? Myślisz, że taka klauzula sprawi, że informacje nie będą przekazywane ? Ludzie rozmawiają i będą rozmawiać. Problem tkwi w tym, że nikt tego jawnie nie zgłosi bo przecież byłoby to jak strzelenie sobie samemu w kolano. Pozostaje jedynie możliwość opinii negatywnej. Wierzę, że siła internetu może chociaż trochę przymusi was do refleksji. Okazujecie zupełny brak szacunku i totalne niedocenienie wobec ludzi którzy zasilają team od lat. Zacznijcie szanować, gdyby nie pracownicy to nie bylibyście w stanie niczego zaoferować klientom dzięki którym istniejecie w ogóle na rynku. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. - Skawina

• Jak się pracuje w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lajkonik Snacks Sp. z o. o.