Opinie o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lajkonik Snacks Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

robotnik

1/4 oznacza tyle... Ze musisz mieć przerobione 5 dni w miesiącu. Jeśli będzie kiepsko z robota to Cię nie wezmą i tyle. Te firmy trochę mydlą oczy... A później się okazuje że pracy nie ma dla wszystkich... Bo są stali pracownicy. I to normalne. Czy ktoś kogoś zmusza do pracy? Umowy się podpisuje dobrowolnie.

dede

Jak nie będzie miał co włożyć do gara i wyskoczyć na miasto, bo pustak będzie w portfelu to nawet 1/4 etatu weźmiesz. Na co można liczyć? co to za pytanie?! na prace i tyle a na co Ty chciałeś tam liczyć??

dddd

Bo jak by informowali to by nikt nie przyszedł im do pracy

is

Pojawiły się nowe oferty pracy w lajkoniku dla pakowaczy, tylko czemu jak zatrudniają nie informują ze to praca na 1/4 etatu na umowie.

Pracownik Produkcji

Bardzo fajna rekrutacja, miła ale profesjonalna atmosfera. Panie bardzo rzeczowe i konkretne. Firma przedstawiona bardzo realnie, bez kolorowania, którego nie trzeba, bo Lajkonik jest OK

Doświadczenie, motywacja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
logo firmy Kierowca Taxi – Dołącz do Naszego Zespołu!
Skawina
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
obb

chyba kpisz kolego jakie oferty jakie zarobki ???

Moim zdaniem nie wszyscy są którzy przejęli władzę są źli... U nas na krakersach akurat jest lepiej. To prawda, sezon ma ciężko i na zatrudnienie nie ma co liczyć... Ale przynajmniej jest praca.

xyz

Praca w Lajkoniku??? Ludzie nie szukajcie tu pracy jeśli naprawde nie musicie. Pracownicy są traktowani jak rzeczy. Teraz kiedy nastali "liderzy" to każdy ma swoich ulubieńców którzy robia tylko na jednej linii. Utworzyły się grupki ulubionych osób. Reszta sezonowych musi zapierniczać na innych liniach typu 23, 32, 33, 35, a nietykalni siedzą na krakersie. Ludzi powinno się mieszać by potrafili na każdej linii pracować !!!!

.....
@xyz

Jest tak dlatego że osoby które obecnie przejeły tam władzę, sprowadzają swoje towarzystwo i jest to oczywiste, tworzą sie małe kliki, a ci z krakersa to starzy wyjadacze wiec, oni sa jak posągi nietykalni do ostatniego dnia na tym świecie HAHAHA. Tam rządzą obecnie młode wilki, które nastawione są na władzę i $ chytrość człowieka nie zna granic w obecnych czasach......więc jeśli ktoś tam idzie do pracy a nie zna nikogo, to niech lepiej się zastanowi na co sie tak na prawde pisze, albo zaciśnie zęby byle by tylko zarobić troche $ a po sezonie i tak zwolnią bo jak że by innaczej.

.......

Tak na prawdę jest to sciema pod publiczke, tam trzeba mieć znajomosci to raz, a dwa to pewnie już maja kogoś wiec ogłoszenie oficjalne musi byc. Ten zakład jest typowo "rodzinny" więc cięzko jest komuś obcemu, ale zawsze można próbować.

Ten zakład to jedno wielkie kumoterstwo! Połowa "pener" które tam awansowały to tylko poprzez łóżko, bo jak by innaczej, a teraz dzielą i rządzą, więc jak tam może być? hehe no właśnie.

Poldek

W końcu się coś dzieje, kierownik technicznego naprawdę dużo zmienił i wyciągnął w jeden rok dział techniczny z średnioeiecza. Teraz się tam naprawdę prcuje a mszyny są w coraz lepszym stanie. Dział techniczny w końcu nas wspiera.

@Poldek

Pracuje tam i ta wypowiedz nie ma nic związanego z prawdą...

Nie polecam! Największy(usunięte przez administratora) i burdel w Skawinie!

Polak

Mieszkamy i pracujemy w Polsce... Jak jest z Polakami? Ano tak: "Panie Boże... Sąsiad ma taką piękną i zdrową krowę... a moja taka chuda. Spraw, żeby jego krowa zdechła..." :) Gdyby ludzie na produkcji się nie obgadywali... to byłoby co najmniej dziwne :) A skoro mają czas na obgadywanie, tzn że wcale nie jest tam tak ciężko jeśli chodzi o pracę :) Ludzie obgadują się, niezależnie od zajmowanego stanowiska... więc produkcja nie odstaje od innych działów, czy firm...

Hikk

Nie polecam ! Niby na pełen etat a musisz robić od pon do ndz i ciężko o wolne . Zgodzę sie z tym co napisala jedną osoba ze liderzy mają tam swoich ulubieńców i osób z lini 21 "krakersy" nie tykaja . Przyjmuja ludzi a później zwalniaja . Więc troszkę dziwnie to wygląda . Tak to prawda obgadaja na każdym kroku a mało tego wykorzystywanie "sezonu"

ziomal

zgadza sie jest nowe pokolenie mlodych osob ktore tak im sie wydaje ze zadza w lajkoniku mamy nowy dzial udoskonalenie produkcji gdzie siedza madre glowy i mysla nad tym co mozna jeszcze zniszczyc na produkcji a zreszta kto tam jest pani nedza i statysci bo pojecia o niczym nie maja

matrix

witam, jak się teraz układa praca w Lajkonik? Jestem technologiem żywności i szukam pracy na cały etat. W jakich godzinach jest praca? Czy to praca zmianowa? Zastanawiałam się też nad pracą w dziale handlowym (ale nie jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś wie jaka jest płaca w Lajkonik? Jaka jest atmosfera w zakładzie? Dzięki za wszelkie informacje.

rtuity
@matrix

Człowieku lepiej tam nie idź, jak nie znasz ludzi. To co teraz tam sie wyprawia to sodoma i gomorra.....

mały

Do Grany zapraszam tam jest naprawdę wporzadku praca na cały etat czy to leasing czy stały pracownik Pieniądze bardzo dobre jak na te czasy jednym słowem BAJKA

Patryk

Wiem, że produkcja spełnia najwyższe standardy z zakresu zapewnienia jakości i ściśle stosuje się do ustawowych wymogów oraz zasad „dobrych praktyk produkcyjnych“. Jakie więc trzeba spełniac wymagania aby dostać się do pracy w Lajkonik Snacks GmbH? Pracowałem na produkcji lecz tu chyba bardziej wymagania są podniesione z tego co wiem

esmeralda:)

hej chciala bym sie dowiedziec na czym polega praca w technologi ? i czy faktycznie jest az tak zle w tym lajkoniku?

@esmeralda:)

Zakład schodzi na psy"

lajkonik

witam tak sobie czytam te wpisy morze ktoś wie czy na te imprezki firmowe można przyjść z kimś z poza prcowników np żoną i czy te imprezki są darmowe czy pracownicy coś płacą ostatnia ponoć była 16 lutego w jerzmanowicach morze ktoś coś wie na ten temat

@lajkonik

Nie nie można ! Wogole nie warto tam pracować !

ehh

To co się teraz dzieje nie motywuje do lepszej pracy tylko do tego żeby szukać nowej .

Zostaw merytoryczną opinię o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. - Skawina

• Jak się pracuje w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lajkonik Snacks Sp. z o. o.