Opinie o Farmacol S.A. w Mory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farmacol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farmacol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmacol S.A. w Mory

@Życzliwa powiesz coś więcej o tych karach? za co można dostać karę ?

Magazynier

Hej jaki kasa na początek w Farmacolu na magazyniera? ;)

poLEW

A co robi tu Grażyna. Sztuka pracy i opinii czy jest rzecznikiem prasowym pracodawcy czy kapusiem i(usunięte przez administratora) bo nie kumam

Jonasz

Chore zwierzęta. Normalny, cywilizowany człowiek nie ma szans.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Farmacol S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Kierownika Serwisu
Mory
GRUPA KDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
sąsiad

Żeby docenić pracę w dobrej firmie trzeba być dobrym pracownikiem to takie proste!

czarnadzidzia

zrzerajã sie za 100 procent.nic nie dawajcie dzieciã majã mieć zero

Okropne, beznadziejne miejsce, pełne wyzysku!! Na pierwszy plan wysuwa się brak szacunku do pracownika. Praca bardzo niskopłatna, do tego jedynie 15 minut przerwy na całe osiem godzin.. Chora atmosfera, wyśmiewanie i poniżanie... Jeżeli ktoś popełni jakiś błąd, zabierają mu to z już i tak strasznie niskiego wynagrodzenia. Zdecydowanie odradzam każdemu, myślącemu o tym, by pójść tutaj do pracy... Spotka was tylko ciężka harówka za marne grosze..

Obecny pracownik

Na jakim dziale pracujesz/pracowałeś?

Johnyy

Witam,czy ktoś może cos napisac o pracy jako przedstawiciel handlowy w tej firmie? Chodzi o auto,czy też do użytku prywatnego ,i jaką pensja miesięcznie,bo nie wiem czy zmieniać prace A mam taką możliwość Pozdrawiam

Mariola

Hej, czy trzeba mieć ukończone jakieś kursy?

Kaasia

Interesuje mnie praca na magazynie w Białymstoku. Jakie warunki proponują- wypłata, godziny pracy, ile zmian??? Czy może wypowiedzieć się toś kto pracuje, bądź pracował w Białymstoku???

Atmosfera w pracy bardzo napięta. Relacje są bardzo szorstkie, daję się wyczuć atawistyczną chęć dominacji nad drugim. Niektórzy są zakompleksieni,szczególnie wózkowi. Faceci ściągają z regałów palety wózkiem widłowym a oczekują podziwu jakby latali F35. Ciągłe pospieszanie (“wydajnosc“), ciągłe pretensje i złośliwe uwagi. Swego rodzaju fala jak w dawnym wojsku. Zadymiona od papierosów stołówka, od palarni oddzielają ją tylko drzwi. Tylko 15 minut przerwy na 8h pracy fizycznej w ciągłym ruchu,wymagającej koncentracji. W działach pracują całe rodziny. Wchodząc w spór z Panem X przez chamskie odzywki, narażamy się również Pani X i ich synowi. Toksyczna praca, toksyczny rygor, toksyczne relacje. Praca na kilka zmian. Jest sporo normalnych ludzi ale są podporządkowani i nie są tam osobami decyzyjnymi. Podobną pracę z lepszą atmosferą i warunkami znalazłem w mniej niż dwa tygodnie specjalnie się nie wysilając. Obecnie zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Największy problem, to relacje międzyludzkie. Fatalne. Tam czas zatrzymał się w miejscu, w dobie kryzysu. Dziękuję Panu Maćkowi i Patrykowi, że mogłem w uporządkowany sposób odejść i zmienić pracę.

Były farmacolowiec

Czyli pracowałeś na 20stce, widzę że nic się nie zmieniło. Ile obecnie płacą na zleceniu a ile na umowie? W jakie firmie podłapałeś pracę?

Jeżeli chciałeś przez 8 h przestać w regale i nic nie robić to co Ty myślałeś że jak będzie wyglądać ? Wystarczyło słuchać rad pracowników którzy już pracują kilka lat i było by dobrze, ale jak się jest mądrzejszym no to cóż. Jak ktoś będzie chciał pracować to da radę

rotten

najgorszy (usunięte przez administratora) w warszawie ,nie polecam szczerze, z daleka od tej firmy

szybkiBill

Pracowałem kilka lat temu w tym obozie, a że obecne szukam pracy to ciekawi mnie co się zmieniło. 4 pytania: Ile obecnie płacą na zleceniu - dzień/noc? Ile płacą na umowie o prace? Czy dalej ludzie skaczą sobie do gardeł a generał drze mordę? Wciąż głodowe 15 minut przerwy?

Rat

Ten gość niżej coś szczęścia nie znalazł,pracuje miesiąc i sprawy techniczne mają sie bardzo dobrze ,wszystko samo wpada do ręki tak poukładane i nigdy nic nie brakuje a atmosfera też na luzie.

Grzesiek

Generalnie firma jest dobra choć nie idealna ale za to warto poprawiać !

Czesc. Znalazlem oferte pracy w Morach na stanowisku magazyniera. Ktoś wie jak to z pensją jest, jaka sie dostaje i ktorego?

anonim1
@Adam

Witak,pensja jest słaba strasznie ucinają za przerwy jak sie jest dłużej,pensja mniej wiecej jest 19

Ann1988
@anonim1

Mam pytanie, pracuję tam od stycznia i chciałam zapytać od czego zależą błędy na automatach? Zostałam przeniesiona teraz z automatów na taśmę właśnie ze względu na dużą ilość błędów, zaniepokoiło mnie to bo jeszcze robię tam na okres próbny na zleceniu do 28 kwietnia a osoba,która nas szkoliła wspominała, że jeśli długo ma się dużo błędów to zwalniają :( martwi mnie to, bo nie wiem skąd wynikają moje błędy, ładuję do kanałów odpowiedni lek, wbijam ilość w skaner a mimo to mam błędy nie wiem skąd,proszę o pomoc

Aa
@Ann1988

Może nie sprawdzasz właściwej serii

Ann1988
@Aa

A powiedzcie mi proszę,czym się różni błąd wewnętrzny od zewnętrznego i jakim cudem ma się te błędy skoro nawet serię dokładnie się sprawdza...jak je wyeliminować albo zmniejszyć?

rexon

@Abraham

Jakby tak się stało to masowe l4 podejrzewam i zamieszki

Ponury
@Abraham

FCL streli sobie w kolano jeśli do tego dojdzie.(usunięte przez administratora)

Vinyl

Ja coś napisze dla tych co chcą pracować a nie dla osób które walą w huk a !!!Praca jest dobra chodź całą atmosferę teraz niszczy agencja bo przyjdzie 10 zobaczy że moze nic nie robić bo na godziny i tak się toczy błędne koło.Druga sprawa zamiast zatrzymać najlepszych pracowników i podnieść płacę dla tych co naprawdę wnoszą coś aby ta firma prosperowała to jednak idzie to w 2 strone.Jak ktoś ma ambicje będzie pracował i zarabiał.Ale dużo osób ma swój świat i się nie nadaje do tej pracy.Na swoim stanowisku będziesz dobry a pójdziesz gdzieś.na chwilę bo nie ma ludzi to już brak motywacji.Wiekszy pozytyw dla tej Firmy pisze do tych co tak płaczą a dalej tam pracują.Trzeba pokazać na co was stać i podnieść morale.Jak jest tak Ciężko to wina firmy więc czas coś zmienić ale jak zawsze wszyscy cicho .....

Jacek

Właśnie miałem jechać na spotkanie rekrutacyjne ale widzę po opiniach że w tej firmie rządzą ci co powinni pomagać.Powinni się właściciele zastanowić i kadrę kierowniczą zmienić,w innym razie nikt nie przyjdzie do pracy.Najgorsze jest jak człowiek nie szanuje drugiego człowieka.

Xyz
@Jacek

To jest niestety prawda. Pracuje tu już dość długo...ale w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem jak tutaj. Praca wbrew pozorom nie jest zła, fakt zarobki trochę słabe, no ale... Ale to, jak zmianowi traktują ludzi,to się w głowie nie mieści..

Pensja głodowa a chcą żeby na 3 zmiany robić.Szkoda czasu na tą firmę i dają 15min na przerwę śniadaniową,.,śmiech normalnie ????

Mia

Hej. Pracowałam we Wrocławiu przez parę miesięcy na stanowisku pracownik magazynu. W założeniu tylko zbieranie zamówień, ale w rzeczywistości - w zależności od potrzeb - również kontrola. Praca jak każda inna. Jak się będziesz opierniczał to będą gonić do roboty. Zatrudnianie przez agencję pracy odradzam. O wiele niższe stawki niż na UZ czy UoP przy zatrudnieniu przez firmę. Plusy: - czysto na magazynie, - niektórzy koordynatorzy bardzo ogarnięci i przyjaźnie nastawieni, - soboty wolne, - niezłe, jak na magazyn, zaplecze (stołówka/szatnie), - możliwość wyboru zmian (deklarujesz się na min. 2 na początku współpracy), - dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę - karta sportowa OK System za niewielką dopłatą i podstawowy pakiet Medicover za darmo. Minusy: - min. 2 pracujące niedziele w miesiącu, - tylko 15 min przerwy (odbijasz się na kartę), - niektórzy wieloletni pracownicy na wyższych stanowiskach niemili, - niskie zarobki, - aktualna książeczka sanepidowska, - jedna stawka od 6 do 22, - często problem z dostaniem dobrego skanera - nie wspominając o tym, że rzepy nie są w ogóle prane. Praca jest fizyczna, bardzo dużo się chodzi, więc nogi przez pierwszy tydzień bolą non-stop. Później człowiek się przyzwyczaja. Zazwyczaj zamówienia są lekkie. Zdarzają się jednak np. większe zamówienia na syropy i jakoś trzeba sobie z tym poradzić. Jak człowiek nie daje rady to zawsze może poprosić o pomoc. Ogólnie praca nie jest zła. Wszystko zależy jednak od stanu zdrowia oraz zaangażowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacol S.A. - Mory

• Jak się pracuje w Farmacol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmacol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmacol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Farmacol S.A.