Opinie o Farmacol S.A. w Mory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farmacol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farmacol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmacol S.A. w Mory

Zarobki dramat,wszystko do góry a oni szukają ludzi do tyranki za marne grosze.Pracowalem nie polecam

Kate

Polecam Farmacol w Morach omijać szerokim łukiem, największy (usunięte przez administratora) jaki kiedykolwiek widziałam w życiu, tam rozwój zatrzymał się w (usunięte przez administratora) jak nie chcesz popsuć sobie głowy to lepiej tam nie przychodź ;)

Ciekawy88

A na jakim poziomie w takim razie są zarobki w tej firmie?

@Ciekawy88

Daniel

PROSTE NIE MA KASY,NIE MA PODWYZEK...TO W TAKIEJ FIRMIE SIE NIE PRACUJE.....TU PRACUJE UKRAINA....POLACY ZWIALI LUB ZWIEWAJA.......BRAK PERSPEKTYW FINANSOWYCH ROBI SWOJE...I TAK POWINNO BYC ...NIE PLACISZ ,ROB SAM

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Farmacol S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Inżynier Serwisu
Mory
GRUPA KDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xyz

Czemu negatywne opinie są usuwane? Prawda, aż tak boli? Czy nie dobra jest mówić tak?

Podlasie

Dzisiejszy wyrok sądu pracy!!! Farmacol chciał pozbyć się przewodniczącej ZZ z Białegostoku, oskarżającymi byli wcześniej oskarżeni i skazani przez komisję moberzy zmianowi i to z dowodami ale oczywiście Pracodawca uwielbia takich pracowników i teraz ich wykorzystał w walce ze związkami ,do tego jeszcze zaangażowane były inne osoby ale o nich nawet nie warto pisać, zapewne wcześniej czy później zostaną zwolnieni że za mało się starali fabrykować dowody. Dziś sąd po kilku miesiącach toczenia się sprawy nakazuje przywrócenie do pracy. Walka Trwa ! Ludzie obudźcie się, dymią Was na każdym kroku, teraz nawet na bonach chcą wydymać a w innych spółkach gdzie nikt nie należy do Związków Zawodowych całkowicie brak jest funduszu socjalnego bo niby wybrany przez pracowników Darmozjad podpisał się za tym z Pracodawcą !!

Hrabia

Mam pytanie do przewoźników po aptekach. Jak faktycznie wygląda praca i czy dla nowego przewoźnika jest to opłacalne

Kuki

Nie polecam pracy w tym kołchozie, kierownictwo powinni już dawno wysłać w kosmos. Masakra, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, kasa kiepska, choć obiecują kokosy.

Grzegorz

Dzien dobry, Jakie są warunki pracy jako przedstawiciel handlowy. Pozdrawiam Grzegorz

Gdzie mogę dostać regulamin wynagrodzenia?

Maciej
@092

Chyba u kierownika.

Upokorzony

Pracowałem tam tylko przez 3 miesiące, potem już się szybko zwolniłem, rozczarowany byłem po tym wszystkim. Na początku jesteś nowym uczniem reszta doświadczonych pozornych część ludzi Cię uczą co masz robić, przy tym uczeniu wyciągają od nowego pracownika informacje, wykorzystują i chodzą do kierownictwa i opowiadają. Widocznie im się nudzi, umieją tylko siedzieć, plotkować i farmazony pieprzyć. Tacy Warszawiacy, a kultury im brak, tolerancji, szacunku, wielka hołota i (usunięte przez administratora) Najgorszy jest ten rudy, totalny (usunięte przez administratora) umie tylko drzeć pełną mordą na całą halę, robi to specjalnie, żeby być w centrum uwagi. Radzę, żeby zrobić w tej firmie porządek, bo mobbing dalej tam panuje, a ofiary nic nie mogą zrobić, jedynie odejść z firmy. I tu nie chodzi o to, że pracownik nie umie pracować, po prostu nie umiecie traktować pracowników. Kto chce tam pójść, niech sam popracuje i sprawdzi jak tam jest, normalny (usunięte przez administratora). Jedynie odradzam pójścia do pracy zdecydowanym.

Łysy z Brazzers
@Upokorzony

Jaki rudy? Z którego magazynu

Ptr
@Łysy z Brazzers

Raczej nie ten z 20stki Adasiu

Liwian
@Upokorzony

Wszystko prawda i jeszcze długo można opowiadać...

kudel
@Ptr

rudy z 20 to na głuchoniemych umie tylko wydzierać sie

Maniek

Pracę w farmacolu trzeba traktować jak przejściową , z trzy miesiące tam pracowałem kiedyś. Ogólnie wspominam pozytywnie , kierownicy lamusy bez szkoły próbowali presję dziwną wywierać a łykali wszystko jak pelikany.praca jak praca kokosów nie ma , ogólnie polecam , ciężko nie jest , polatasz po regałach i zbierzesz co trzeba. A kierownictwo teraz może mi buty czyścić . Od czegoś trzeba zacząć

Wojciech

Firma mocno rozwinęła się przy czym ma dobre opinie ni pracuje nad utrzymaniem odpowiedniego miejsca w branży. Polecam pracę bo jest stabilna i z poszanowaniem ludzi.

szukający pracy

Witam czy posiada ktoś namiar na przewoźnika który szuka kierowcy do rozwożenia leków po aptekach??

Ciekawa

Czy ktoś ma wiedzę i może się podzielić opinią na temat współpracy z firmą na stanowisku przewoźnik? (Dostarczanie leków do aptek)

Konrad

Niestety nawet dobre firmy dbające o pracowników mają swoich hejterów którym zależy jedynie na oczernieniu firmy!

@Konrad

Tutaj akurat nikt nikogo nie oczernia. Kierownicy na Morach to patologia, (usunięte przez administratora) i prostactwo. Zero szacunku i wyrozumiałości dla ludzi.

Jakie są mocne strony pracodawcy Farmacol S.A.?

Nie ma żadnych ...

Niestety takich brak. Szkoda, że firma czytając te wszystkie komentarze nie wyciąga wniosków. No ale najwidoczniej uważają, że nie ma ludzi nie zastąpionych.. Dlatego starzy pracownicy zaczynają się zwalniać.

Radosna
@Anonim

Witam tutaj wszystkich w każdym zakładzie są plusy i minusy zakładu,tak zgadzam się co do przerwy powinna być dłuższa tak jak w każdym zakładzie jest po 25minut,ja pracowałam na logistyce i ktoś kto pisze że ucinają pensję to osoba która pracowała na wydawcę,niech tak z głębi serca przemyśli czy nie słusznie,bo ja pracując na logistyce to zawsze miałam pustą listę i tylko jedno lekarstwo z tego zlecenia wsadzone do skrzynki a zdarzyło się nie raz że niby nie ma tego lekarstwa a ono było tylko nawet jeszcze nie otwarte,moim zdaniem na wydawcę powinno być trochę więcej osób niż do tej pory,mówicie że nie szanują nie miałam przez ten czas takiego zdarzenia by powiedzieć że nie szanują,ale pracując na wydawcę to słyszałam jak nie jedno krotnie ludzie nawali do pracy bo poprostu sobie nie przychodzili i jakoś ich nie zwalniali,niech każdy zastanowi nad tym co robił źle że odcinali wam pensję,my na logistyce musimy podawać błędy to nie jest nasz wymysł,jest tylko jedna osoba co traktuje ludzi z góry jest to kierownik zmiany o imieniu Piotr,tutaj tylko co mnie denerwowało to skanery nie działające i że musiałam cały czas chodzić po zatwierdzenie,gdyby skanery działały to uważam,że praca jest spoko,jak ktoś uważa inaczej to proponuję aby zatrudnił się do firmy rawplug tam też potrzebują do pracy i w tedy się przekonacie co znaczy tak naprawdę nie szanowanie pracownika ludzi zwykłych pracujących tam to dopiero jest masakra,popracując tam to w tedy zatęsknicie za farmacol,teraz zarobki wszędzie ucinają przez tę pandemie ale czy tak naprawdę jest tak źle,nie wolno niby z nikim rozmawiać rozmawiać wolno tylko trzeba robić,a jeśli ktoś rozmawia i nie robi to się nie dziwię że ktoś miał pretensje do tych osób, naprawdę szczerze zapraszam do firmy rawplug tam popracują docenicie firmę farmacol, może zarobki nie są duże ale są większe niż w innych zakładach,trzeba trochę poprawić i powinni co miesiąc robić zebrania i wysłuchać pracowników co mają do powiedzenia,co by zmienili aby pracowało się lepiej i w tedy wszystko będzie dobrze.Tylko aby oprócz tego że wysłuchają pomysłów to jeszcze żeby realizowali oraz nagradzali jakąś kwotą za najlepszy pomysł,tak jak w cześniej napisałam w każdym zakładzie jest są minusy i plusy a jak ktoś nadal trwa negatywnie z opinią naprawdę złą zapraszam do firmy rawplug i do przemyślenia tak czy naprawdę nie jest tak, że sam w czymś zawinił i czy tak naprawdę dobrze pracował,fakt jest taki mi nie przedłużył i umowy szukają ludzi bez przerwy bo ktoś kto znalazł lepiej płatną pracę to sam się zwalniał i ja bym zmieniła tylko to co napisałam i było by naprawdę git.Pozdrawiam Wszystkich tych co Piszą negatywne opinie,ludzi którzy tam pracowali oraz cały farmacol życzę zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Radosna
@Anonim

Witaj bo tak naprawdę jeszcze teraz w czasie pandemi to nie ma ludzi nie zastąpionych,ale mam pytanie czy ktoś z pracowników porozmawiał tak naprawdę o tym co można zrobić aby ulepszyć pracę a ulepszając pracę odrazu idzie za tym wydajność ja za swojej kadencji jak tam pracowałam to nie słyszałam by ktoś wychodził z inicjatywą,z propozycją co można by zmienić by było lepiej.jak by się rozmawiało to by wysłuchali i kto wie czy nie wprowadzili by jakiś zmian,ale niestety każdy narzekał ale nikt nie zrobił i nie pogadał co można by zmienić by było lepiej,ja też byłam taką osobą tylko narzekałam ale żeby porozmawiać o tym co mnie denerwuje to po co każdy z założenia wychodzi że nie warto bo i tak nic nie zrobią tak więc jest jak i póki tak będzie nic się nie zmieni, piszesz że nikt nie wyciąga żadnych wniosków czytając opinie,a pomyśl sobie tak w drugą stronę że to Ty jesteś dyrektorem, kierownikiem tej firmy i wiesz że w firmie jest wszystko w porządku bo nik się z ludzi tam pracujących nie skarży nie wychodzi z inicjatywą że można by tak czy siak usprawnić, więc jak nie ma żadnych skarg czy żadnych propozycji ze strony pracowników to znaczy że jest wszystko w porządku, tak więc czytając te negatywne opinie myślisz poprostu że to jakiś były pracownik piszę tak bo jest rozżalony że go zwolnili lub z jakiegoś powodu sam się zwolnił i wylewa tutaj swoje żale,ja uważam że raczej trzeba by było docierać do ludzi którzy tam pracują i pisać i motywować aby zaczęli dawać Swoje propozycje co by zmienili,co ich denerwuje w tedy coś się zmieni.tutaj w tej firmie nikt nic nie próbował porozmawiać o tym.Pisałam o firmie rawplug tam pracownika się nie szanuje a jak tej pani menedżer powiesz że byś zmienił to czy tamto to ona i tak twardo będzie obstawać przy swoim że tak jest i tak będzie i nawet nie powie Ci że dziękuję za pomysł i przemyśli to (usunięte przez administratora) tam jest,zatrudnij się tam a zobaczysz,przekonasz się że firma farmacol aż taka złą nie jest

Zaopatrzenowiec

Cześć, Aktulanie firma poszukuje specjalisty ds Zaopatrzenia i wyceny. Prosze o informacje, jaka jest atmosfera, jak wygląda praca, jakie zarobki ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ler

Nie

Życzliwa

WSPÓŁCZESNY (usunięte przez administratora)!. Z całego serca odradzam pracy w tym zakładzie. Ludzie - jesteście młodzi, dlaczego dajecie się tak wykorzystywać. Kierownictwo traktuje pracowników jak roboty, nie masz prawa z nikim zamienić słowa, musisz zapieprzać, bo pojemniki Ci uciekną,...Oskubali by wszystkich na czysto, płaca marna, a za każdy błąd ucinają pieniądze i nakładają tylko kary finansowe. Szacunek należy się tylko tym osobom, które wytrzymały tu ileś lat. PODZIWIAM SZCZERZE

@Życzliwa

Jeśli wypowiadasz się na forum publicznym, to zawsze pamiętaj o stosowaniu kulturalnego języka. Nie da się zaprzeczyć temu, że ukazujesz firmę Farmacol w bardzo negatywnym świetle. Dobrze byłoby jednak, jakbyś podała chociaż jeden pozytywny aspekt pracy w tej firmie. Jaką posadę obejmowałaś w jej strukturach?

Życzliwa

Pozytywnych aspektów nie dostrzegam. Pozdrawiam

Do Grażyny
@Grażyna

Pani musi się sama tam zatrudnić żeby zrozumieć to że szukanie tam pozytywnych stron jest ciężkie, bo gdyby zażąd zmienił podejście do pracownika i przestał wykorzystywać ludzi jak tylko się da, bo sama praca jeśli chodzi o czynności jest ok, a obecnie można to nazwać reżimem co tam sie dzieje, zero szacunku do człowieka

@Do Grażyny

Musisz zrozumieć, że moją rolą jest pomoc osobom, które szukają tu informacji o Farmacol jako pracodawcy w zebraniu i uszeregowaniu ich. Dlatego tak ważne jest, by poznać wyżej wspomnianego pracodawcę zarówno od dobrej, jak i tej nieco gorszej strony. A próbowaliście rozmawiać o tych kwestiach z Dyrektorem? Może podczas wspólnych rozmów doszlibyście do jakiegoś porozumienia.

Aaaa
@Grażyna

Grażka naginaj tam do roboty! Zobaczysz po jednym dniu jaki to (usunięte przez administratora)

@Aaaa

Bardzo proszę, by ton Twoich kolejnych wypowiedzi był nieco inny, spokojniejszy. Ja staram się jedynie pomóc osobom, które pilnie poszukują tu informacji na temat pracodawcy, jakim jest firma Farmacol. Może w takim razie opiszesz Nam chociaż to, jak wygląda tam atmosfera między pracownikami?

Xyz
@Grażyna

Nie wiem o co te czepianie się. Z tego co tutaj czytam, w każdym komentarzu jest sama prawda. Niech ludzie, którzy chcą podjąć się w tej firmie wiedzą jak jest naprawdę. Niestety dobrego słowa o tej firmie powiedzieć nie można. Jeśli masz swoje zadanie i się sprzeciwiasz to każą wyjść do domu. Brak kierowika który miałby wszystkich w garści. Zmianowi robią co chcą, aby słupki zrobionych linii się zgadzała bo inaczej premii nie dostaną... Nikt nie ma kontroli nad tym bałaganem..

premiera
@Xyz

> WLASNIE PRZEZ TAKIE (usunięte przez administratora) GRAZYNY I JANUSZE TEN KRAJ WYGLADA JAK WYGLADA. JAK SPIEWAL KAZIK W SWOIM TELEDYSKU- COSCIE (usunięte przez administratora) UCZYNILI Z TA KRAINA.....

BP
@Grażyna

Dyrekcja wysłucha opinii, a i tak dalej robi swoje. Tak jak w tym porzekadle: "Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu".

...
@Grażyna

Pozytywy o tej firmie? Brak. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Zero szacunku dla pracowników. Większość kierowników ma się za Boga w tej firmie, prostactwo i nic więcej. Pozdrawiam

Liwian
@Grażyna

Pozytywne aspekty? Hahaha, dobry żart. ŻADNYCH.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacol S.A. - Mory

• Jak się pracuje w Farmacol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmacol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmacol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Farmacol S.A.