Opinie o Comfe Home Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Comfe Home Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Comfe Home Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comfe Home Poland Sp. z o.o. w Poznań

UWAGA NA OSZUSTÓW !

Moją Mamę spotkało to samo! Pojechała na badanie wzroku w Międzywodziu Marena Wellness&Spa, a na koniec całego żenującego przedstawienia - powiedziano Mamie, że wygrała matę masującą i gratisy (totalna chińszczyzna). Mama nie wiedziala, co podpisuje, bo myslala, że wygrała. Została zawarta umowa na kwotę 13 900 zł i została rozłożona na raty, gdzie całość z tragicznym oprocentowaniem wyniosła 20.500 zł. Jeżeli ktoś też był na tym spotkaniu, to niech zgłosi się do Rzecznika Praw Konsumenta, napisze odstąpienie od umowy do tej firmy, z którą została zawarta umowa oraz do banku, który jest jest wskazany w umowie i zgłosi (usunięte przez administratora)na policji. Pamiętajcie o zastrzeżeniu numeru PESEL oraz dowodu osobistego. P.S. Na takich spotkaniach jest BRAK OSÓB ZNAJACYCH NA WYKONYWANIU BADAŃ WZROKU !

B. i M. Świdwin
@UWAGA NA OSZUSTÓW !

Wszystko w porządku, badanie w Świdwinie w hoteliku Świdwińskim, robiły specjalistki soczewkami, (nie wiem czy optyk czy olotmetrystka) ale znały się na robocie. Cała walizka sprzętu, nie wszystko używany, tylko ten co potrzebny. Okularki faktycznie od razu na miejscu. W trakcie doboru okularów reklama firmy, ale było to wyraźnie informowane na wstępie. Kto chciał brak udział, jednak większość zdecydowana została. Na reklamie robot kuchenny typu Thermomix tylko nie miesza. Odkurzacza typy Dyson. Rower elektryczny typu Storm. Cena niższe on Thermomixa i podobnych urządzeń pod warunkiem że się brało pakiet. Nik raczej pojedynczym towarem nie był zainteresowany. Zamówienia internetowe lub w domu. Ceny podobne. I te zamówienia proszę mi wierzyć były naprawdę DOBROWOLNIE poprzez podniesienie ręki ludzie się zgłaszali, wsyztstko było wyjaśnione, jak raty to wyraźnie zaznaczone że załatwia się we własnym zakresie, bo zmieniły się warunki. Nikt na siłę nie podchodził, wszystko było powiedziane że za coś się płaci a dużo się dostaje i reszta towaru wychodzi w cenie hurtowej. Okulary rozdawane na końcu faktycznie może nie najwyższego ale o dziwo wszystkie były dopasowane pod konkretnego uczestnika. Do tego strony internetowe wszystko podane i do sprawdzenia. Nie wiem skąd u niektórych takie niezgodności, może było ja spotkaniu z inna firma albo na innej grupie jakiejś (z doświadczeniem wiem że firmy tego typu zatrudniają po kilka grup marketingowych jak Philipiak czy Zepter). Tutaj wysoki standard obsługi. Towary zamawiane zgodnie z opisem. Zaczynamy dopiero używać. Zadowoleni najbardziej z rowera! Zobaczymy jak dalej, bo inne produkty też miały posłużyć lata. Pozdrawiam, polecam. Dziękujemy Pani G. za najlepszą możliwą obsługę, wyjaśnienie wszystkich zapytań i wątpliwości. Opinia się należy jak najbardziej ZA!

Gerula Helena
@UWAGA NA OSZUSTÓW !

U mnie wszystko ok, badanie w Płocku. Wzorki zbadany, okulary bezpłatnie, nawet bez reklamy firmy puścili, bo mieli tyle osób. Pozdrawiam Pana Mariusza który wykonywał badanie.

Pierwszy raz piszę na takim forum, ale chcialam również podzielić się moją opinią. Moi rodzice w zeszłym miesiącu mieli okazję uczestniczyć w takim spotkaniu. Poszli na badanie wzroku a jak się też okazało była też reklama sprzętów agd. Ku mojemu zdziwieniu rodzice wrócili bardzo zadowoleni, wprawdzie nie było komputerowego badania wzroku ale pani dobrała rodzicom okularki do czytania , które dostali bezpłatnie. Spędzili tam Ok 2 godzin, posłuchali o nowych sprzętach, nie było żadnego,,wciskania", wręcz przeciwnie, Bardzo miła obsługa. Wiadomo , reklama ( jak każda) jest po to żeby pozyskać klienta i moim rodzicom bardzo spodobał się nowoczesny odkurzacz, który też myje podłogę.. Zrobili zamówienie i od kilku dni mają już go w domu. Niewiem czy przepłacili czy nie, ale są bardzo zadowoleni. A to jest dla mnie najważniejsze. A odkurzacz jest rewelacyjny.

WiechuSalute

Kupiłem robot odkurzacz z mopem wysyłkowo, towar zgodny z opisem, cena na miejscu, taka sama jak przez Internet. Fachowe doradztwo. Kontakt i opieka "posprzedażowa" na wysokim poziomie. Przedstawicielka bardzo miła i pomocna. Nic na siłę! Nie wiem czy wszyscy wiedzą o jakiej firmie piszą i z jakiej firmy kupili, bo wiele form w tej branży używa jednej czy dwóch nazw firm normalnych, uczciwych a podają na umowie adres do korespondencji do zupełnie innej firmy! Ja Polecam ComfeHome 100%!

Siro

Badanie, pokaż, okulary. Tak to wygląda. Chociaż zamówienia teraz tylko przez internet, ceny też wyrównane. Ktoś tam coś zamawiał ale chyba gotówkowo i jechali z towarem od razu do domu. Niektóre osoby umawiali także na spotkanie w przyszłym terminie chyba na początku kwietnia. Pozdrawiam Siro

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Comfe Home Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jaki jest wkład kierownictwa Comfe Home Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Paula

Dzień dobry, Miał ktoś sytułacje że odesłał paletę z rzeczami i rezygnacja z umowy na adres wskazany w KRS. Co teraz mam zrobić jak paletą doręczona co dalej ?

Wnuk

W jakim celu pisać opinie? Wystarczyło obejrzeć Fakty TVN 24, w sobotę 9 grudnia. Krótko reasumując.. (usunięte przez administratora) Prawo i przepisy omijają dużym łukiem. Zachęcam do obejrzenia, jak to właśnie ta firma naciąga starszych ludzi.

siwa

Na jaki adres odesłac zakupiony towar prosze o pomoc moja mam padła oszustwem

Moi rodzice "byli na badaniu wzroku" pani tylko poświęciła światełkiem w jedno oko, drugie oko po czym zniknęła. Niby kupujesz jeden produkt a 3 dostajesz za darmo. A tak naprawdę to płacisz za wszystkie. (usunięte przez administratora)

Sshela

(usunięte przez administratora) mojego tatę dają do podpisania że prezentacja się odbyła w domu i na jego zaproszenie a faktycznie była w hotelu ,podstawiają naganiaczy ,dostajesz okulary za 10zl a kupujesz sprzęt za 13 tyś którego wartość to może 4tyś i zostajesz z kredytem na 4 lata na przeszło 20 tys

Omijać z daleka! (usunięte przez administratora) Sprzęt wątpliwej jakości! Nie dajcie się nabrać!

Ole

Naciągacze. Zapraszają na badanie wzroku, ćwiczenia wzroku, a pokaz i prelekcja nie mają nic wspólnego z zaproszeniem. Manipulują starszymi osobami.

TEMATYK
@Ole

KLAMCY NACIĄGACZE NIE CHODZCIE NA TE ZAPROSZENIA ONI MAJĄ ZA ZADANIE OSZUKAĆ MINIMUM 3 OSOBY NA SWOIM PRZEDSTAWIENIU TOWARY KTORE PRZEDSTAWIAJĄ TO BADZIEWIE ZA CENĘ KILKA RAZY WIEKSZA OD RZECZYWISTEJ,WCISKAJA KIT NIE TRACCIE PIENIEDZY I PUŻNIEJ ZDROWIA

Bardbara

naciągacze domowi. dzwonią manipulują i wciskają (usunięte przez administratora) za duże pieniądze żerując na zaufaniu i naiwności ludzkiej, kapitał spółki 5000 rok założenia 2023. porażka

Cześć. Chcę zapytać o waszą ocenę odnośnie zatrudnienia. Czy pracodawca wdraża nowo zatrudnionych kandydatów? Czy można pracować w niepełnym wymiarze czasowym? Czy pracodawca gwarantuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Podziękowania za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Comfe Home Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Comfe Home Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comfe Home Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comfe Home Poland Sp. z o.o.?

Comfe Home Poland Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 185
    60-594 Poznań
  • NIP: 7812048779 REGON: 524789068 KRS: 0001025612

Comfe Home Poland Sp. z o.o.