Opinie o Comfe Home Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Comfe Home Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Comfe Home Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comfe Home Poland Sp. z o.o. w Poznań

Major Olsztyn

Przedstawiam moją opinię z seriwsu Aleo, gdzie pisałem już o we firmie: Spotkanie w Olsztynie w Villa Pallas zaproszenie na badanie wzroku, przy wejściu ludzi tłum, wszyscy na jedną godzinę, trochę dziwne że tyle osób jednocześnie. Panowie obsługujący wyszli jednak wcześniej i powiedzieli jasno o zasadach, że jest sprawdzanie okularów, potem reklama i na końcu okulary gratis. Kto chciał wchodził dobrowolnej (większość weszła, nie liczni czekali poza kolejka na tz,. Co). Reklama sprzętów AGD firmy która ma wejść na rynek internetowy s nowym roku bodajze. Zaproszeni ludzi niektórzy przytakiwali na produkty tej firmy że dobre, było ich kilku więc raczej nie postawieni. Ceny podawane orientacyjne co do innych tego typu premium towarów na rynku. Kilka osób coś tam zamawiało ale przez internet czy z przedstawicielem jechali do domu. Na koniec oferta bonusowa 4 w 1. My kupiliśmy tylko płyn lenoline 1,,l. Cena zgodna z internetem- oryginalny niemiecki koncentrat. Polecam firmę bo nie wiele takich firm zostało gdzie wszystko dobrze wytłumaczone i nie ma nic na siłę. Pozdrawiam Konkurent Major

@Major Olsztyn

kto ich broni ludzie czy wy jesteście tak oslepieni ich ynytowarami czy ich prezentacja a jak inaczej mozna oszukac przechodziłam przez to nie tylko ja żadnych okularow nie było tylko tylko płyny z lanonina za 100żł a ktore kosztuja 20 ludzie sa naiwni

Wciskają starszym osobą sprzęt marki ,,krzak" bez gwarancji, podają namiar do stron do opisów sprzętów, które nie istnieją. Nie wiem jak Ci ludzie mogą spać spokojnie, wiedząc o tym że naciągają naiwne osoby, które nie mają świadomości co ile kosztuje i co faktycznie kupują. Aż strach podłączać do prądu, sprzęt wygląda na typową chińszczyzne. Polecam kontaktować się z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów i odstąpienie od umowy.

WieSal
@Andrzej

!!!Nie wiem czy wszyscy wiedzą o jakiej firmie piszą i z jakiej firmy kupili, bo wiele firm w tej branży, używa jednej czy dwóch nazw firm normalnych, uczciwych, a podają na umowie adres do korespondencji do zupełnie innej firmy! Uważajcie od kogo kupujecie i o kim piszecie! Zawsze takie rzeczy najlepiej sprawdzać po NIPie!

@Andrzej

odstąpiłam od umowy po 2 dniach towar zwróciłam a pieniedzy nie ma sprawa w sądzie tylko kiedy zwróca mi 6000 tys i kiedy będzie sąd

Firma ta sama tylko pod inna postacia ci sami ludzie nadal na pokazach nadal oszukuja emerytow i nie zwracaja pieniedzy za zwrot towarow (usunięte przez administratora)

R.B.

Towary dobre, podobne do tych które są już długo na rynku: Thermomix, Zepter, Philipak, Dyson, PolusProSystem. Fajne również materace rehabilitacyjne z wełny alpaki. Pasują praktycznie na każde łóżko, ale bardziej jako podkład pod kręgosłup niż faktyczny materac w łóżko. Jak ktoś się urządza można trafić naprawdę fajna okazję. Duży wybór i jedne z lepszych cen w Poznaniu czy poza miejsce zamieszkania. Badanie robią i dają okulary, zamiast gratisów jak to było kiedyś na tego typu spotkaniach.

nie
@R.B.

opinia negatywna nie ma okularow gratis firma nadal (usunięte przez administratora) dlaczego z pokazu z grudnia nie ma zwrotu pieniedzy nadal oszukuja tylko pod inna nazwa firmy nie polecam tej firmy z Poznania Comfe Home Poland

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Comfe Home Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Heniu

Odkurzacz cyklonowy Kinetiq V23 mocny i porządny. Silnik cyklonowy, duża moc ssania. Końcówka mopujaca s gratisie. Bardzo przydatny rura teleskopowa. Gratis materac ortopedyczny z pianką menory plus alpaka 100% Woolmark. Wywiązali się z umowy, okulary dali. Polecam ekipę ComfeHome i Pana Mariusza od którego braliśmy także w przeszłości panele fotowoltaiczne. Polecam pozdrawiam Henryk Łask

Witkwoski

Badanie wzroku może 5 minut, nie wiem czy tak to powinno wyglądać, sprzęt mieli fachowym, wada wzroku wyszła rzeczywista. W tle leciały jakieś naczynia pościel i AGD.

AgaRa

Wszystko dobrze a ktoś w ogóle używał pościeli z alpaki która oferują ? Kupiliśmy z mężem cały zestaw i wydaje się kawał dobrej pościeli, lekka przewiewna. Łagodzi podrażnienia skóry. Cały zestaw kosztował przeszło 12 tysięcy ale było 6 produktów łącznie w zestawie. Produkty firmy Caselli która ma wchodzić niebawem na polski rynek. Towary AGD też wydają się wysokiej jakości, robot kuchenny duży garnek i funkcja pieczenia, fajny duży wyświetlacz. Jakość wydaje się powyżej marketowych ale poniżej Thermomixa. Cena 3000 zł za sztukę wydaje się "normalna". Proszę o informację czy ktoś coś już dłużej używał, i jak na dłuższą metę z tymi produktami i gwarancja ? Pozdrawiam AgaR

ZbychZb

Sprzęt dobry ale trochę brakuje polskich instytucji. Podobno wszystko mają wi nternecie na stronach producdnta. Narazie używamy rowers i pościeli. Mają być w maju w Tarczynie to się wypowiem coś więcej.

Kalwi

Badanie w Pułtusku soczewkami. Lekarzy nie było, optometrystki robiły. Mają otwierać swoje salony w co większych miastach. Reklama sponsora w trakcie. Zamówienia zbierali do Piero na przyszłość jak firma wejdzie na rynek. Ale okularki i szkła wszystko bezpłatnie.

Polish Martihno

Duży wybór sprzętu AGD w super jakości. Fachowe doradztwo, miło i kulturalnie.

Bogdan Siemiatycze

Okulary+2,5 dioptrii za darmo. Małżonka -1,5dipotrii też za darmo. Może nie najwyższego lotu ale wg rozmowy telefonicznej wszystko się pokryło. Polecam pania Magdę specjalistkę która nas badała.

Stach

100% bezpłatnie wszystko ale obowiązkowa reklama dla zaproszonychna badania. Łącznie około 30 osób, trochę dużo jak do profesjonalnego optyka, ale badanie robiły dwie osoby więcjakoś to szło na miejscu. Reklama.sorzetu AGD leciała w trakcie . Ceny jak u Philipaka kupowali chętni

Perkus

Badanie w Tarczynie profesjonalne. Trochę długo wszystko ale profesjonalnie. Okularków nie braliśmy. Ale fajny pomysł na marketing badanie plus prelekcja. Pozdrawiam życzę sukcesów w tych trudnych branżowo czasach.

Krzysztof

Z przykrością informuję, że moja mama padła ofiarą (usunięte przez administratora) na jednym z pokazów organizowanym przez firmę: COMFE HOME POLAND SP. Z O. O. NIP 7812048779 REGON 52478906 ul. NAPOLEOŃSKA, nr 11, lok. ---, POZNAŃ, kod 61-671, Szczegółowy opis sprawy: W połowie listopada 2023 roku, podczas rozmowy telefonicznej, zaproszono moją mamę na badanie wzroku dla seniorów, dla wygody osób starszych takie badania miały zostać przeprowadzone w miejscu nie dalekim od miejsca zamieszkania. Rzekome badanie, jak się okazało prezentacja / pokaz oraz nagabywanie osób starszych odbyło się 22-11-2023r. Podczas prezentacji, moja mama została nakłoniona do zakupu odkurzacza + podkład teraputyczny w kwocie 2500zł, z czego 500zł wpłaciła gotówką, a 2000zł zostało rozłożone na „ 2 raty firmowe” w wysokości 1000zł. Moja mama wpłaciła 500zł gotówką i nie otrzymała FV ani paragonu. Jak tylko do niej dotarło, że stała się ofiarą (usunięte przez administratora) złożyła odstąpienie od umowy oraz odesłany został towar na wskazany adres. (kurierem FEDEX) Niestety do dzisiaj nie otrzymaliśmy zwrotu wpłaconych 500zł. (usunięte przez administratora)

Ina
@Krzysztof

Też jestem w takiej sytuacji. Towar odebrali i na tym koniec. Może nie koniec, bo przedstawicielka firmy do mnie zadzwoniła i wręcz powiedziała, że nie mam co liczyć na oddanie pieniędzy.

Ina
@Krzysztof

Towar odebrali, pieniędzy nie oddali.

Wnuk

Witam. Moja bliska osoba została również (usunięte przez administratora) przez firmę Comfe Home Poland...tak, dokładnie firma podająca dwa adresy: Napoleońska11 i Dąbrowskiego185. Zaproszona została pod pretekstem badania wzroku i prelekcję na temat ćwiczeń oczu. Oczywiście nic z tych rzeczy nie odbyło się. Natomiast niedowidzącym osobom wciśnięto badziewiasty sprzęt na pokazie i pobrano zaliczkę również na pokazie {czy to zgodne z prawem?} Odstąpienie od umowy było w terminie. Sprzęt oddany- firma odebrała, jednakoż zwrotu zaliczki nie ma. Ina cytuje słowa pracownika tej firmy. Dobrze, że cytuje, bo jest tam błąd ortograficzny. „Nieużywany” piszemy łącznie. Pracownik napisał oddzielnie. Może celowo?...wszak nie ma takiego wyrażenia, więc nie oddajemy pieniędzy.:) Analizując opinie, po każdej negatywnej pojawia się szybko kilka pozytywnych....ciekawe, kto je pisze:) Dziwne rzeczy dzieją się od stycznia 2024 roku. Nasuwa się myśl, skoro renesans w Polsce był już w XVI wieku, to może i odrodzenie w tejże Firmie nastąpiło po „wydarzeniach grudniowych w Faktach”. Tak tylko myślałem i taką miałem nadzieję, ale czytając najnowsze wypowiedzi....szok. Ciekawe, że w 2023 roku była tylko jedna pozytywna opinia-ciekawe, kto ją napisał.

Ela

(usunięte przez administratora) Pod szyldem badania wzroku zapraszają na pokaz i wciskają chińskie badziewie za ogromne pieniądze. Omijać z daleka i uczulić osoby starsze w swojej rodzinie na takie działalności!

Lesiu

Wszystko w porządku, badanie w Rumii, dużo osób, okulary gratis. Kupiliśmy odkurzacz cyklonowy, zaliczka wpłacona, na poczet rat. Raty internetowe lub we własnym zakresie. Przedstawiciel dzwonił na drugi dzień, czy wszystko w proządku, pełne zainteresowanie, profesjonalizm. Zamówienie dobrowolnedomowe.

Czy komuś, kto odstępował od umowy i wysyłał produkty do firmy, udało się odzyskać pieniądze? U nas kombinują z przesyłkami (nie wiadomo kto podpisał odbiór przesyłek, oni twierdzą, że ich nie mają i to nie ich pracownik).

Nowak

Udało się odzyskać pieniądze?

Lesiu
@Nowak

Wszystko w porządku, badanie w Rumii, dużo osób, okulary gratis. Kupiliśmy odkurzacz cyklonowy, zaliczka wpłacona, na poczet rat. Raty internetowe lub we własnym zakresie. Przedstawiciel dzwonił na drugi dzień, czy wszystko w proządku, pełne zainteresowanie, profesjonalizm. Zamówienie domowe.

Roks

Czy wie może ktoś czy można zwrócić produkty i w jaki sposób

ja rowniez padlam ofiara tej
@Roks

ja rowniez padlam ofiara tej firmy i własnie chce odesłac towar adres na umowie droga pani

Nowak
@ja rowniez padlam ofiara tej

Czy udało się komuś odesłać ten towar i odzyskać pieniądze?

Barbara Białka

Z wątpliwością podeszliśmy do badania wzroku po wielu negatywnych komentarzach, tym bardziej że ww badanie miało się odbyć w niedzielę wieczorem (!) w jednym z Hoteli w Rumii (pomorskie). Pani dzwoniąca potwierdzała dzień wcześniej co prawda potwierdzała, że to prywatna, NORMALNA firma, która przy okazji robi sobie reklamę, sprzętów, które są dostępne przez Internet. Z wątpliwościami, ale pojechaliśmy, nic się nie ryzykuje, zawsze można wszystko potem zgłosić. Na miejscu dwóch Panów obsługiwało listę komputerową, grzecznie i "bez presji". Mimo młodszego wieku wpuścili nas do środka. Na miejscu pół na pół (młodszych i starszych po równo, o dziwo, nie sami seniorzy). Panie badające (nie lekarze), też o dziwo, wiedziały co robią, były dokładne, wypytały się o choroby oczu i przeciwwskazania. Pani M. bardzo fajna babka się okazała. Badanie przebiegło specjalistycznymi soczewkami, wada określona praktycznie co do 0.25 dioptrii! Okulary dobrane. Pod sam koniec miały być wydawane (wcześniej rzeczona reklama sprzętów, typu pościel alpaka, roboty thermochefmix, rowery elektryczne). Kilka osób wyrażało chęć zakupu, nie wiem czy były jakieś zamówienia, ale na każdym praktycznie kroku zaznaczali że są tylko zamówienia internetowe lub w domu (dostaliśmy wizytówki). My kupiliśmy jedynie dwa płyny do konserwacji z lanoliną. No i na koniec o dziwo okularki wg swojej wady odebraliśmy! Może nie najwyższych lotów, ale eleganckie w etui. Oprawki w sumie dawali losowo, ale darowanemu koniowi.... :) No ja polecam, nie wiem jak inni, czy trafiacie Państwo na tą samą firmę czy zespół. Ale my byliśmy obsłużeni elegancko. Inne osoby też wychodziły zadowolone. Żadnych problemów. Polecam firmę Comfe Poznań.

Zostaw merytoryczną opinię o Comfe Home Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Comfe Home Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comfe Home Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comfe Home Poland Sp. z o.o.?

Comfe Home Poland Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 185
    60-594 Poznań
  • NIP: 7812048779 REGON: 524789068 KRS: 0001025612

Comfe Home Poland Sp. z o.o.