Opinie o Comfe Home Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Comfe Home Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Comfe Home Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comfe Home Poland Sp. z o.o. w Poznań

Zapraszają na badanie wzroku starsze osoby, obiecując darmowe badanie i okulary, a finalnie odbywa się prezentacja kołder do kupienia za ok.14.000 zł, do których GRATIS klient otrzymuje inne sprzęty. Oczywiście wartość wszystkich zakupów to niewielki % kwoty, którą klient ma zapłacić. Podpisują wadliwe umowy, gdzie starsza osoba m.in. oświadcza, że prezentacja odbyła się w domu klienta i na jego zaproszenie, co nie jest zgodne z rzeczywistością. Omijać z daleka!

@Stach

Ta firma naprawdę rzetelnie obsługuje. Mało takich teraz i mało zostało. Branża się uspokoiła. I dobrze. Dobrze dla wszystkich!

Daria

Naciągają jak mogą starsze osoby ! Jak wyglada kwestia odstąpienia umowy i wysyłki sprzętu ? Ktoś przez to z nimi przechodził ?

@Daria

Trzeba zrobić pismo o odstąpieniu od umowy a później odesłać towar. Nam jednak kasy nie zwrócili pomimo że odebrali zwrot. Zostało zgłoszone doniesienie na Policję o (usunięte przez administratora) przeciwko Comfe. Sprawa w toku.

Wnuk

Komfacela na stronie ALEO.com umieścił/a/ taką „OPINIĘ”, dając jednocześnie tej Firmie 5 gwiazdek. Piszę cały czas o Comfe Home.. Komfacela2024-02-23 22:31:40 ★★★★★★★★★★ Nie wiem kto pisze też negatywne opinie ale jak czytamy, na pewno z konta "wnuk" piszą osoby które były na spotkaniu z firmą :) Szczerze wątpie. Najczęściej to konkurencja albo osoby które nie wiedzą co się na spotkaniu odbywa, i w jaki sposób, a także nie znają faktycznie właściwej wartości produktów, które są oferowane. Zapraszam na spotkanie do Pihilipiaka, Zeptera albo faktycznie do Comfe w Poznaniu, ale żeby brać udział rzeczywiście od początku do końca w spotkaniu, reklamie i badaniu, uważnie słuchać, gdzie wszystko jest wyrazzzmie wytłumaczone, a zamówienia dobrowolne i ludzie wychodzą zadowloeni z okularkami/gratisem. Najłatwiej jest oceniać jak się nie było że wszystkie formy ble. Nie ocaniamy książek po okładce. Optyk za nawet proste badanie wzroku kauje, tu mamy za darmo. Jeden woli Audi drugi Skodę. Moim zdaniem, to nie opinia. Ja zaś dałem taką odpowiedź: wnuk2024-02-28 15:43:15 ★★★★★★ Komfacela, ja z kolei nie wiem, kto pisze hurtowo te pozytywne opinie. zapewne nie osoby, które cokolwiek kupiły od tej Firmy. Mała sugestia: w szkole podstawowej uczą czytania ze zrozumieniem...więc, jeżeli ktoś czytał ze zrozumieniem moją wypowiedź, nasuwa się wąska alternatywa: nie jestem konkurencją, ani nie byłem na pokazie....pozdrawiam.

@ARCHI

Ta firma oczywiście obsługuje tylko w jedną stronę...tzn. BIERZE. nie ma to nic wspólnego z rzetelnością...a raczej (usunięte przez administratora) Bierze i nie oddaje. Nie wywiązuje się z postanowień. Co innego mówi, pisze i co innego robi. Krzywdzi ludzi. Mam nadzieję, ze kiedyś spotka ich to samo.

Major Olsztyn

Przedstawiam moją opinię z seriwsu Aleo, gdzie pisałem już o we firmie: Spotkanie w Olsztynie w Villa Pallas zaproszenie na badanie wzroku, przy wejściu ludzi tłum, wszyscy na jedną godzinę, trochę dziwne że tyle osób jednocześnie. Panowie obsługujący wyszli jednak wcześniej i powiedzieli jasno o zasadach, że jest sprawdzanie okularów, potem reklama i na końcu okulary gratis. Kto chciał wchodził dobrowolnej (większość weszła, nie liczni czekali poza kolejka na tz,. Co). Reklama sprzętów AGD firmy która ma wejść na rynek internetowy s nowym roku bodajze. Zaproszeni ludzi niektórzy przytakiwali na produkty tej firmy że dobre, było ich kilku więc raczej nie postawieni. Ceny podawane orientacyjne co do innych tego typu premium towarów na rynku. Kilka osób coś tam zamawiało ale przez internet czy z przedstawicielem jechali do domu. Na koniec oferta bonusowa 4 w 1. My kupiliśmy tylko płyn lenoline 1,,l. Cena zgodna z internetem- oryginalny niemiecki koncentrat. Polecam firmę bo nie wiele takich firm zostało gdzie wszystko dobrze wytłumaczone i nie ma nic na siłę. Pozdrawiam Konkurent Major

@Major Olsztyn

kto ich broni ludzie czy wy jesteście tak oslepieni ich ynytowarami czy ich prezentacja a jak inaczej mozna oszukac przechodziłam przez to nie tylko ja żadnych okularow nie było tylko tylko płyny z lanonina za 100żł a ktore kosztuja 20 ludzie sa naiwni

Daria

@Daria

Ja odsyłalam sprzęt razem z odstąpieniem od umowy kupna, na adres z umowy. Sprzęt odesłałam pdp za potwierdzeniem odbioru i ubezpieczalam paczki.

Paula
@Jola

I co teraz? Dostała pani jakieś telefony w tej firmy namawiali dalejPania ? Czy sprawa ucichła ?

Agnieszka
@Jola

Czy dostała Pani odpowiedź od nich i pieniądze zostały zwrócone?

ewka
@Jola

A jak to pani zrobiła że dostała pani potwierd,enie wysyłki? Bo też zostaliśmy (usunięte przez administratora) i chcielibyśmy oddać ten sprzet

Nowak
@ewka

Czy udało się oddać i otrzymać zwrot pieniędzy?

@Nowak

nie udało sie odzyskac pieniedzy sprawa jest w sadzie

@Daria

Ta firma naprawdę rzetelnie obsługuje. Jak ktoś nie czyta umów i nie słucha to potem wychodzą różne dziwne sytuacje z negacją na sprzedawców. Tak jest w wielu firmach handlowo-usługowych, nie tylko w branży bezpośredniej. Comfe Poznań - pościel i inne towary AGD mają naprawdę przedniej jakości. Dużo się zmieniło na plus w materii jakości towarów w firmach bezpośrednich. Mało takich teraz firm rzetelnych zostało. I w ogóle mało. Branża się uspokoiła. I dobrze. Dobrze dla wszystkich!

@ARCHI

Ta firma nie ma nic wspólnego z rzetelnością, czy prawdomównością. Wręcz żeruje na na starszych, ludziach, którzy niedowidząc zaufali im. Co innego robią, mówią i pewnikiem myślą:):) Młodzi ludzie, powinni się wstydzić, też będą kiedyś starzy....ponoć karma wraca...Oby ich kiedyś tak ktoś naciągnął, (usunięte przez administratora) ...jak oni to robią, szczerze im tego życzę....

Piotr Nowy wpis

Piotr Nowy wpis

Praca w tej firmie polega na naciąganiu i oszukiwaniu osób starszych. Pozytywne opinie są kupowane przez prezesa Michała Szymona Przyszlakowskiego. Comfe Home Poland nie ma nic wspólnego z rzetelnością i prawdziwą firmą.

Ina

Michał, który namawiał mnie, abym powiedziała, że umowa podpisana została w domu, a nie na pokazie i w zamian za taką "małą przysługę" da mi 10 lat gwarancji na zakupiony towar? Hmmmm...ciekawe, od kiedy to sprzedawca może dawać gwarancję i to taką:):) Ano właśnie...starsi niedowidzący ludzie podpisują. I NIBY wszystko okay, ale tylko według Pana Michała, zaś z prawem NIE. Panie Michale, ma Pan sumienie i czy Pan wie co to jest? Podejrzewam, że nie. Pracownica Pana powiedziała mi, że nie mam co liczyć na zwrot pieniędzy, ale jak mi to ulży, to mam mieć nadzieję. A to już jest moim zdaniem agresja psychiczna...Grać na czyichś uczuciach i odczuciach? Mogę podać datę i numer telefonu...rozmowa na głośnomówiącym:):) Pracownica ta raczej nie człowiek....Pan zapewniał mnie inaczej. Towar oddany, zwrotu pieniędzy nie ma. A więc mowa i czyny to jedna sprzeczność?

Olsa
@Ina

My byliśmy na badaniu wzroku w Końskich (Świętokrzyskie). Firma świadczyła usługi w zakresie fachowego doradztwa, doboru soczewek i oprawek, specjalistycznego badania optometrystycznego. Wykonywała specjalistka Pani Magda. Towary do kupienia przy okazji kampanii reklamowej tylko dobrowolnie. Ceny podobne jak Thermomix czy Zepter. Nic na siłę, zamawiał kto chciał, ale głównie zbierali zamówienia przez internet. Jak się brało pakiet wychodziła cena hurtowa. Czytajcie umowy! To nikt nie będzie miał nigdy problemów z żadną firma! PS. Wybór oprawek i okularów naprawdę duży, ku mojemu zdziwieniu na sam koniec przy odbiorze gwarantowanych okularków.

Piłka
@Ina

Witam, czy udało się Pani jakoś rozwiązać sprawę? Moja mama została (usunięte przez administratora) mimo zwrotu, odstąpienia od umowy w terminie zero odzyskanych pieniędzy.

Misia Nowy wpis
@Piłka

Witam. Towar oddany, pieniędzy moja Babcia nie odzyskała.zablokowali ją. Ma całą dokumentację na piśmie i telefoniczna. Pozdrawiam.

Katarzyna Nowy wpis

Nasza praca polega na naciąganiu ludzi. wszystko pod pozorem bezpłatnych np. badania wzroku i okularów, by ostatecznie sprzadać naiwynym ludziom odkurzacz za kilka tysięcy (rzeczywista wartość kilkukrotnie niższa). gdy klient chce się wycofać z podpisanej umowy, są do takiego klienta słane groźby

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Comfe Home Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
To tylko ja

Towar oddany, pieniędzy nie ma, strona blokuje niewygodne wpisy...szok.

My dzisiaj byliśmy u rzecznika praw konsumenckich i na policji. Bardzo dobra decyzja pokazaliśmy forum że jest dużo więcej takich osób jak mój tata. Policja i urząd chcą żeby poszkodowane osoby się zgłaszały im więcej tym lepiej chyba. Więc proszę wszystkich o zgłoszenie się.

Piłka

Jak można się skontaktować z Panem/Panią?

Manipulanci i (usunięte przez administratora) Rodzice zostali zmanipulowani na spotkaniu. Mama dokonała zakupu tego badziewia z Chin ( coś ala termomix ), niestety zapłaciła kartą na miejscu. 5 minut później tato będąc przy drugim stoliku otrzymał propozycje kupna tego samego sprzętu za 500 zł mniej ???? żeby go uciszyć gdy się zdenerwował wcisnęli im jeszcze odkurzacz bezprzewodowy- znow w promocyjnej cenie, pomniejszonej o te 500 zł ???????????? rodzice naiwni, nieświadomi jakości tego sprzętu. Po godzinie wróciliśmy na miejsce- uświadomiłam rodziców że padli ofiarą (usunięte przez administratora) chcieliśmy zwrócić towar i odzyskać pieniądze. Oczywiście nie było takiej możliwości- przecież w każdym sklepie można zrobić zwrot środków terminalem, towar nawet nie był odpakowany! Pani na rzekomej umowie, która była niekompletna napisała odręcznie, ze towar nie podlega zwrotowi, czego mama nie była świadoma. Poza tym każdy produkt, w każdym sklepie mozna zwrocic, wiec jest to niezgodne z prawem! Niezgodne z prawem jest również pobieranie opłaty za sprzęty na takim spotkaniu- poza siedziba firmy! Widzę, że jest mnóstwo (usunięte przez administratora) seniorów i że mimo że towar został zwrócony nie odzyskali pieniędzy. Pani z pokazu powiedziała mi wprost że nie odzyskamy środków, i żebyśmy się cieszyli ze utopiliśmy 4 tys a nie 14 !!!! Bo był przecież w ofercie jeszcze materac masujący za 14 k !!!! Wezwałam na miejsce policję która wylegitymowała sprzedająca! Chrońcie swoich seniorów bo to jest (usunięte przez administratora) w biały dzień !

Ina

U nich towar też można zwrócić....z tą różnicą, że nie oddają pieniędzy. I straszą ludzi.

WnukPokrzywdzonegoDziadka

Zaproszenie na darmowe okulary w Gniewkowie(Kujawsko-Pomorskie) - dziadek, starszy człowiek zachęcony ofertą poszedł na spotkanie. Z jego relacji odbywały się prezentacje różnych produktów, na których ogłaszali zwycięzcę, bili brawa. Potem poinformowali, że trzeba będzie zapłacić. Łącznie Dziadek został naciągnięty na 14 tys. za sprzęt, który jest tanią podróbką innych obecnych na rynku. Podobnie jak w innych komentarzach- zachęcali do podpisania, że prezentacja odbyła się w domu.

Ina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Ina

Czyżby to ten sam Michał, który namawiał mnie, abym powiedziała, że umowa podpisana została w domu, a nie na pokazie i w zamian za taką "małą przysługę" da mi 10 lat gwarancji na zakupiony towar? Hmmmm...ciekawe, od kiedy to sprzedawca może dawać gwarancję i to taką:):) Ano właśnie...starsi niedowidzący ludzie podpisują. I NIBY wszystko okay, ale tylko według Pana Michała, zaś z prawem NIE. Panie Michale, ma Pan sumienie i czy Pan wie co to jest? Podejrzewam, że nie. Pracownica Pana powiedziała mi, że nie mam co liczyć na zwrot pieniędzy, ale jak mi to ulży, to mam mieć nadzieję. Pan zapewniał mnie inaczej. Towar oddany, zwrotu pieniędzy nie ma. A więc mowa i czyny to jedna sprzeczność?

Wnuk

Andi
@Wnuk

I tak zawsze jest jeden pisze z konkurencji drugi z firmy. Prawda leży po środku. Badanie bezpłatne robią, swoje towary reklamują. Kto chce kupuje, kto nie to nie. Kto czyta umowy i słucha co się do niego mówi wie co dostaje i jakie są zasady w tych czasach. Kto nie, to wraca do domu z towarem pisze że nic nie wie i najczęściej osoby trzecie (wnuki, dzieci) robią z tego wielka aferę, a nie znają rzeczywistej wartości towaru, który kupujący faktycznie otrzymał. Witamy w marketingu bezpośrednim.

@Andi

Czyta ten, kto ma dobry wzrok i nie zaufa podpowiadającemu Panu....szybko...szybko bo się spieszymy. I który to Pan słodko mówi, jak będzie dzwonił przedstawiciel banku. proszę powiedzieć, że umowa była podpisana w domu, a ja w zamian daję pani 10 lat gwarancji na zakupiony sprzęt. Sorry, ale ja złożyłam odstąpienie od umowy zaraz następnego dnia. Towar odesłałam, lecz zwrotu zaliczki do dzisiejszego dnia nie mam....i o czym my tutaj mówimy???

wnuk

Jeszcze mam pytanko. Profesjonalne badanie wzroku trwa minimum 10 minut, prawda? 30 osób razy 10 min/os...powinno być 300minut, a to jest 5 godzin. Skoro badanie trwało 5 godzin i pokaz ponad godzinę....współczuję siedzenia....:):)

@Andi

żadna konkurencja tylko szczera prawda okularów nie daja tylko wyłapuja na pokazach biednych emerytow zeby naciagnąć na kase nie wieżcie im to sa (usunięte przez administratora) tylko co pół rokuzmieniaja nazwę lub siedzibe

@Ina

ja róniez na pokazie bylam towar zwrociłam w terminie a pieniedzy nie juz pol roku i o czym tu mowimy po prostu w Poznaniu jest ta irma ćomfe Homer Poland ktore jezdzi po całej Polsce i (usunięte przez administratora) ludzi to jest prawda a nie falsz kto był to wie

@Wnuk

Ta firma naprawdę rzetelnie obsługuje. Jak ktoś nie czyta umów i nie słucha to potem wychodzą różne dziwne sytuacje z negacją na sprzedawców. Tak jest w wielu firmach handlowo-usługowych, nie tylko w branży bezpośredniej. Comfe - pościel i inne towary AGD mają naprawdę przedniej jakości. Mało takich teraz i mało zostało. Branża się uspokoiła. I dobrze. Dobrze dla wszystkich!

P.W.

Wszystko dobrze, badanie wzroku w Bielsku, Mazowsze. Okularki dali bezpłatnie.

Tom
@Ania

Czy ktoś zwracał już ich produkty? Czy były jakieś problemy?

@Tom

@Tom, sprawa zgłoszona do Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Firma nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na wiadomości SMS. Odstąpienie od umowy sprzedaży wysłałam pocztą.

@zosia
@Ania

Na jaki adres wysłała Pani odstąpienie od umowy?

@@zosia

Ja odsyłałem odstąpienie od umowy razem ze sprzętem na adres z tej niby umowy, Poznań Napoleońska 11

@Jola

Na mojej "niby umowie", jest adres Dąbrowskiego 185.

@Jola

Jeszcze informacja: artykuł 7ab ustawy o prawach konsumenta, począwszy od stycznia 2023roku...zabrania zawierania umów na pokazach, jak również zaciągania pożyczek i kredytów . Całkiem zabronione są usługi finansowe. Jeżeli umowę zawarto poza lokalem przedsiębiorstwa, a towar dostarczono konsumentowi do miejsca zamieszkania, przedsiębiorca jest zobowiązany do odebrania towaru na swój koszt.

Ala
@ole

Tak tylko cwaniaki na umowie zaznaczają że umowa jest zawiera w domu kupującego a nie na pokazie tak jak jest w rzeczywistości... A ludzie to podpisuje bo są naiwni..

@ole

A czy udało się Pani to odkręcić? Zwrócić towar i odzyskać pieniążki lub zerwa. Umowę kredytową?

@
@Ania

Dzień dobry, Mam pytanko, bo to ,że się dajemy robić w konia to wiem ale to na własne życzenie,,, podpisując umowę dają jeszcze do podpisu jeden druk taki na papierze samokopiującym -chyba z trzy kartki , nie wiem co to bo nie dostał mąż a nie jest w stanie powiedzieć bo nie widział co to bo bez okularów. Tam wpisują tylko imię i nazwisko każą podpisać i mówią ,że wypełnią potem niby w banku żeby się nie pomylić ,,mam nadzieję ,że do spłaty tylko to co na umowie a na ten papier nie wezmą jakiegoś kredytu i za jakiś czas nie pojawi się komornik? czy coś wiadomo Pani na ten temat...bo ja spać teraz nie mogę ..i jestem zła , na siebie, że pozwoliłam mężowi podpisać i podać dane...masakra jakaś. Renia

@@

dzwonił przedstawiciel banku do Pani?

Ala
@ole

Tak dzwonił bank ale nie potwierdziłam wzięcia kredytu, został anulowany wniosek, sprzęt odesłałam razem z odstąpieniem umowy zaraz na drugi dzień po podpisania tej niby umowy z tą pseudo firma bo przecież NIP tej firmy nie istnieje! Nie ma takiej formy w spisie firm ani NIP ani KRS.

siwa
@Ala

Dobry Wieczor na adres podany na niby umowie pani odesłała moja mame dzisiaj (usunięte przez administratora) na 7 tys zgłosila do banku Santander I JUZ anulowali .czy odstapienie od umowy pani wziela z ich strony czy poprostu z ineternetu

Pikulik
@Ania

My byliśmy na badaniu wzroku w Mielnie. Hotel Meduza. Nic nie płaciliśmy. Badanie bezpłatne. Nic też nie podpisywaliśmy. Badanie fachowe, okulary dobrane też dobrze. Nie mogę powiedzieć że coś nie tak było. Wszystko na plus.

@@zosia

Odstąpienie od umowy zostało wysłane na adres ul. Dąbrowskiego 185, 60-594 Poznań, jednak nie było kontaktu ze strony firmy czy zwrotu zaliczki, o który poprosiłam. Po zgłoszeniu sprawy do Rzecznika Praw Konsumentów, firma wskazała inny adres do odesłania towaru: Poznań, ul. Napoleońska 11

@Ala

Pani Alu, ludzie nie są naiwni. Po prostu ufają. Zostali zaproszeni na badanie wzroku, więc wiadomo, mają z nim kłopoty. Nie widzą, co podpisują, a KTOŚ to wykorzystuje...Zaczyna się niepozornie. Przez telefon bardzo miła Pani nas zaprasza na bezpłatne badanie wzroku, tudzież odbiór darmowych okularów korekcyjnych dopasowanych do naszej wady wzroku. Nawet można sobie zamówić kolor oprawki...Aby uniknąć wszelkich zagrożeń, najbezpieczniej po prostu odmówić udziału w takim pokazie. A jeśli rozmówca, mimo naszej odmowy, nadal usilnie przekonuje nas, że powinniśmy przyjąć zaproszenie, nie bójmy się zakończyć rozmowy. Jeśli jednak ciekawość bierze górę, warto wiedzieć na co jesteśmy narażeni w trakcie takich pokazów. Ta wiedza, może nas ochronić przed byciem oszukanym lub narażonym na zakup sprzętu po nawet dziesięciokrotnie zawyżonej cenie.....a tak na marginesie: To nielegalne. Prawo zabrania dzwonienia do Ciebie w tego typu sprawach. Chyba, że wcześniej konkretna firma dostała twoją zgodę na przekazywanie Ci przez telefon tego typu „ofert”. Możesz się poskarżyć do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Nowak
@Ania

Czy udało się odesłać ten towar i odzyskać pieniądze?

nie
@Nowak

2 miesiące czekam na zwrot pieniędzy paczkę odesłalam w terminie dalej jeżdżą na pokazy i oszukuja ludzi zróbcie z tym w końcu porządek

Stach
@Ania

U nas wszystko wporzadku badanie bezpłatne, towary dobre, jak u Philipaka. Okularów otrzymaliśmy 4 pary. I porządne. W futerale. Pozdrawiam.

@Stach

ARCHI POZNAŃ

Porządny sprzęt AGD. Pościel wełniana też jedna z najlepszych na rynku. Naprawdę inna jakość, niż jakby się brało na znanych portalach. Jedna z niewielu firm z pościelą oryginalną 100% woolmark. Polecam także materace korektory. Kawał towaru jak kiedyś Remes. Poznań pozdrawia Poznań :)

Wandzia

Badanie wzroku w Pabnianiach, wszystko na miejscu, cały sprzęt soczewki itp. Robiły dwie panie, za to badanie należało wysłuchać kampani reklamy firmy która ma wejść wkrótce na Polski rynek. Produkty Agd głównie reprezentowane. Na spotkaniu możliwy tylko zakup drogą internetową lub u klienta w domu. Gratis naprawdę niezłe okujlarki dawali. Pozdrawiam Panią Magdę. Bedziemy w kontakcie. Dziękuje za miłą i kulturalną obsługę.

Gertruda

Szefem firmy jest Michał Szymon Przyszlakowski, który bardzo źle traktuje swoich pracowników. Nie polecam pracy w tej firmie ani żadnej innej bo natworzył ich bardzo dużo żeby uniknąć odpowiedzialności. Ten typ to zresztą (usunięte przez administratora) bo jego firma zajmuje się oszukiwaniem i wprowadzaniem w błąd seniorów i ludzi, którzy sami nie potrafią się bronić. Warunki pracy i płacy złe. Prezes jest arogancji i wykorzystuje swoich pracowników.

Arkadiusz

Przestrzegam przed firmą Comfe Home Poland. To zwykli (usunięte przez administratora) w dodatku zero klasy i honoru. Żerują na osobach słabych i seniorach. Nie dajcie się nabrać na darmowe badanie wzroku bo to nie jest żadne badanie wzroku tylko zwykłe wciskanie bzdetnych i tanich towarów za dużą kasę. Pani która przeprowadza badanie robi to trzy sekundy, w dodatku nie potrafi poprawnie sklecić zdania na papierze więc tyle ma wspólnego z lekarzem co i z jakąkolwiek edukacją. Państwo tchórze z Comfe - apel do was. Zmierzcie z kimś w sile wieku i rozumu , a nie poniżacie słabych i okradacie bezbronnych.

Iwona Gerula

Naczynia pierwsza klasa. Podkład termoplastyczny z wełny alpaka bardzo wygodny. Po tygodniu zero odkształceń, naprawdę super masuje. Bez cukrownia jedna z rzetelniejszych firm w tych czasach. Pełen profesjonalizm i super doradztwo podczas realizacji zlecenia. Całość działań w tych czasach godna polecenia 100%

@Iwona Gerula

Zwrot pieniędzy po odstąpieniu od umowy też godny polecenia?:)

Ina

Miło przeczytać zdanie od Pracownika Firmy na ALEO.com ,"Jeżeli zakup był faktycznie z naszej firmy, sprzęt nie spełniał oczekiwania i był nie używany, zwrot zaliczki następuje ustawowo w ciągu 14 dni roboczych. Pozdrawiam! " Czekam na zwrot pieniędzy już 20dni...i....NIC. (usunięte przez administratora)

@Ina

nie ma zwrotu pieniedzy zwrot towaru nastąpił w ciagu 14 dni sprawa jest w sadzie ale ile to potrwa może cały rok albo i wiecej pieniedzy niema nigdy wiecej nie pojde na pokazy i bede ostrzegac innych ten uwiezy kto przez to przechodzi

Major Olsztyn

@Major Olsztyn

Zostaw merytoryczną opinię o Comfe Home Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Comfe Home Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comfe Home Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comfe Home Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Comfe Home Poland Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 185
    60-594 Poznań
  • NIP: 7812048779 REGON: 524789068 KRS: 0001025612

Comfe Home Poland Sp. z o.o.