Opinie o MZ EUROPE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MZ EUROPE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MZ EUROPE Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZ EUROPE Sp. z o.o. w Warszawa

To prawda, że w ludzi się tutaj nie inwestuje? Skoro tak to ile taki średni staż u was wynosi przy tych warunkach? Właśnie dopiero co tu zaglądam jeszcze firmy nie znam za dobrze, wpisów świeżych tez coś nie widzę. Jakiś czas temu za to były nabory na handlowca? Jest gdzieś wgląd do tej oferty? ciekawi mnie jak została opisana

były

Oferty pracy jeszcze niedawno wisiały w internecie, chyba już zniknęły. Jako były pracownik nadal nie jestem spłacony przez syndyka, czekam na swoje pieniądze, których "szef" nie wypłacał, a potrafił jeszcze w podziękowaniu za pracę zwyzywać. Długi ma ogromne.

Wera Nowy wpis

kiedyś faktycznie widziałam oferty dla handlowców od firmy ale od jakiegoś czasu pustka. niby ktoś pisał, że jeszcze niedawno były dostępne. ale kogo tak w ogóle szukali i czy ktokolwiek się przyjął skoro są zdjęte?

Karola

Wielomilionowa upadłość? A gdzie można odszukać jakieś potwierdzenie tego typu informacji? brzmi jak ogromna kwota i zastanawiam się po prostu skąd mogła się taka wziąć. i co tak ostatecznie z osobami, które pracowały?

Prac Nowy wpis
@Karola

Zobacz sobie info o najbardziej zadłużonych restrukturyzowanych firmach w poprzednim roku, jest info że 22 mln chyba. Zatrudniają cyklicznie pracowników i schemat z niewyplacaniem pensji się powtarza,a firma ponoć kasę ma???? tylko p.prezes decyduje na jakie cele

@Prac

A gdzie są oferty pracy, że do naborów nawiązujecie? Ja jak chciałem się rozeznać bo szukam czegoś jak handlowiec na rejonie to niczego od nich nie wypatrzyłem a faktycznie jakaś wzmianka o syndykach w googlach mi się pokazała.

były Nowy wpis

Czy w KGH Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Jakie szkolenia, będziesz się cieszyć jak wypłatę na czas otrzymasz. Żadnej inwestycji w pracownika i jego rozwój.

goooool

Takich bzdur już dawno nie czytałem. Najbardziej prymitywne okłamywanie kandydatów i innych czytających.

Balbina

Jeżeli tak wygląda merytoryczna odpowiedz managera (usunięte przez administratora) "skoro komukolwiek praca nie odpowiada na stanowisku handlowca to może iść do masarni" to moja rada dla ewentualnych przyszłych kandydatów jest taka omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Ja żadnego szkolenia nie miałam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MZ EUROPE Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Chciałabym zostawić opinię dla osoby rekrutującej w KGH. Mimo,że nie otrzymałam pracy, uważam że rekrutacja była na bardzo wysokim poziomie,Pani bardzo miła, dała mi dużo wskazówek jak pisać cv w przyszłości aby dla potencjalnego pracodawcy było czytelne i przykuło uwagę. Wykorzystałam to w kolejnej rekrutacji i dostałam ofertę. Dostałam informacje zwrotną o zakończeniu rekrutacji co bardzo rzadko się zdarza u innych pracodawców. Pani Marzeno dziękuję bardzo.

Siema! Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie KGH Polska Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Andrzej

@Andrzej

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Pozdrawiamy. Zespół KGH Polska

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w KGH Polska Sp. z o.o.?

Preferowanym jest umowa o pracę, mamy jednak elastyczne podejście, do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie, szukamy najlepszych rozwiązań dla obu stron. Zapraszamy do kontaktu. Zespół KGH Polska

Witam. Czy warto skladac cv na PH? Jakie warunki, auto i dodatkowe benefity? Co z korzystaniem prywatnym z samochodu? Ktoś coś wiecej na temat może powiedzieć

@Zainteresowany

Nie warto, chyba że aktualnie nie masz zajęcia to kilka miesięcy przeczekasz do znalezienia lepszej pracy. (usunięte przez administratora)

@Zainteresowany

Oczywiście , że warto . przedstawiciel handlowy zatrudniony jest na umowę o pracę, gdzie ma zagwarantowaną tzw „podstawę”, oraz dodatkowo może uzyskać premię składającą się z 2 czynników za sprzedaż , oraz za zadania miesięczne. Naszych pracowników działu sprzedaży wyposażamy w auta do celów służbowych marki Mercedes Citan. Pozdrawiamy. Zespół KGH Polska

Halina
@MZ EUROPE Sp. z o.o.

Jak wygląda przydzielanie/rozdzielanie terenu dla przedstawiciela handlowego? Czy jest on narzucany z góry, czy można swobodnie dostosować go do sowich preferencji? Mam też pytanie, jak wygląda kwestia ubezpieczenia tego auta służbowego, kto opłaca i na jakich warunkach?

@Halina

Rejony są już podzielone i z góry mają ustalone granice, więc Przedstawiciele Handlowi nie wyjeżdżają ze swoich rejonów na rejony kolegów. Samochody są służbowe i wszystkie opłaty dotyczące dopuszczenia samochodu do ruchu drogowego są po stronie firmy, a na jakich warunkach firma ubezpiecza auta to nie jest informacja do publikowania na forum. Pozdrawiamy. Zespół KGH Polska

Aktualność

Owocowe lemoniady QEENCY gazowane z zawartością 20% zagęszczonych soków

Wiosenne i letnie dni sprzyjają przygotowywaniu lekkich posiłków. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na zawartość w napojach naturalnych składników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, firma KGH Polska przygotowała ofertę gazowanych lemoniad, które zawierają 20% zagęszczonych soków owocowych. To niezaprzeczalny walor tych napojów.

Lemoniady: QEENCY Mojito, QEENCY Cytryna i Arbuz to kultowe smaki nadchodzącego lata. Przypominające smaki dzieciństwa, idealnie nadają się do przygotowania owocowych koktajli. Połączenie orzeźwienia z naturalnymi składnikami to idealne rozwiązanie dla każdego.Polecane do prawie każdego posiłku, lemoniady szczególnie pasują do różnego typu sałatek i deserów. Marka QEENCY promuje zdrowy styl życia i zgodnie z jej obietnicą oferuje konsumentom napoje o unikalnych smakach  i bez konserwantów.
Zainteresowana

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako PH?

Zainteresowana

Czy może ktoś więcej napisać o pracy PH ?

Aktualność
Targi WorldFood Poland to jedna z ważniejszych imprez targowych w Polsce. Spotykają się tu najlepsze firmy reprezentujące branżę produkcji żywności. Nas też nie może tam zabraknąć. Do zobaczenia i usłyszenia!

Aktualność
Premiera w naszym portfolio! Rodzina pysznych i zdrowych smoothie powiększyła się o nowe, ciekawe smaki.
byłypracownik

Witam serdecznie, współpracy z tą firmą NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)Brak zaangażowania w szkolenia nowych pracowników, atmosfera jak w grobie, nikt się nie odezwie i niczego się nie dowiesz, koleżanki z biura obok o gadają ci tyłek i doniosą na ciebie do szanownej pani dyrektor. "Rodzinna atmosfera" zapewniana na rozmowie kwalifikacyjnej to już pierwsze ich kłamstwo. Chcecie wiedzieć więcej? Zatrudnijcie się na umowie. Pozdrawiam tych którzy tam zostali. A usuwanie opinii to nie jest wyjście drogi były pracodawco.

@byłypracownik

(usunięte przez administratora) Żal pozostał , że nie wytrzymałaś wśród najlepszych (usunięte przez administratora) Zachęcam młodych podkreślam ambitnych (usunięte przez administratora) do zainteresowania się pracą w naszym zespole. Pozdrawiam

@byłypracownik

Jest nam niezmiernie przykro czytać takie zarzuty, zwłaszcza, że pierwszą ścieżką postępowania powinien być sygnał do nas, że coś jest nie tak. Przykładamy się do szkoleń nowych Pracowników z największą sumiennością. Przykro nam, że ma Pani/Pan tak przykre wspomnienia. Firma rozwija się dynamicznie i staramy się doskonalić każdą możliwą przestrzeń naszych działań w oparciu o wskazówki bądź sygnały do nas docierające. Zapewniamy, że wszystkie opinie w tym serwisie są wiarygodne - prosimy zwrócić uwagę, że nie usuwamy również tych niepochlebnych. Usuwane są jedynie opinie niezgodne z polskim prawem lub rzucające bezpodstawne oskarżenia. Zależy nam, aby komunikacja w tym miejscu była merytoryczna. Pozdrawiamy. Zespół KGH Polska

Pracownik KGH ;)

Witam, Jako pracownik KGH bardzo polecam to miejsce do pracy, można zdobyć olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Szefostwo docenia uczciwych i zaangażowanych pracowników, można liczyć zarówno na dobrą pensję jak i awans.

Maja

Czy firma KGH Polska organizuje jakieś wyjazdy integracyjne albo eventy dla pracowników? Oraz czy prowadzą obecnie jakiś nabór? Czy warto udać się bezpośrednio do firmy czy kontaktować w jakiś inny sposób w sprawie zatrudnienia? Dajcie znać.

@Maja

Dziękujemy za pytanie. Z uwagi na sytuację epidemiczną oraz obostrzenia i zalecenia rządowe nie organizujemy wyjazdów integracyjnych ani eventów dla pracowników. Zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy w zakładce na naszym profilu. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu w mediach społecznościowych oraz odwiedzania strony internetowej. Pozdrawiamy. Zespół KGH Polska.

Arek

Naprawdę nie wdrażają nowych pracownikow?

Tymon

Powiedzcie czy są teraz szanse na rekrutacje w firmie? Jakieś podpowiedzi na co zwracać uwagę?

Maja

Może się przedstawisz i zobaczę jak się prezentujesz, pracuje w firmie kilka lat i nie widzę, aby ktokolwiek był traktowany w zły sposób. Nie nadajesz się na handlowca to wystarczy napisać, a nie oczerniasz ludzi, a nie swój brak kompetencji.

Niki

Pracowałem, nie polecam

@Niki

Bardzo krótkie jest Twoje zdanie na temat pracy w KGH Polska. Możemy liczyć na jakieś rozwinięcie Twojej wypowiedzi? Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie i popierać swoje komentarze rzeczowymi argumentami - taka opinia jest wtedy bardziej wiarygodna i przydatna.

Lolo
@Maja

Również nie polecam, szkoda na nich czasu

Q

Ja się zgadzam ze wszytkim napisanym. 15 min. trwała rozmowa. Brak zainteresowań osób którzy rekrutowali.

lilu

Teraz jest to inna firma: KGH Polska Sp. z o.o. a KGH Sp. z o.o. została sprzedana.

Tak

Moje doświadczenia są podobne. Rozmowa rekrutacyjna przebiegała w restauracji na parterze budynku, bo w biurze byla osoba, którą zamierzano zwolnić, a ja byłem rekrutowany na jej stanowisko... (usunięte przez administratora) Najdziwniejsza rozmowa na jakiej byłem, mało profesjonalna i mało merytoryczna, czuć było desperacje, aby kogoś zatrudnić.

Domi

Dzięki za opinię, miałam aplikować na asystentkę zarządu, ale zajrzałam tu na szczęście i rezygnuję..

Zostaw merytoryczną opinię o MZ EUROPE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MZ EUROPE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MZ EUROPE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZ EUROPE Sp. z o.o.?

MZ EUROPE Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.

MZ EUROPE Sp. z o.o.