Opinie o Captain Mike Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Captain Mike Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Captain Mike Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Captain Mike Sp. z o.o. w Warszawa

Antośka Nowy wpis

cześć. nie widzę jeszcze by było sporo opinii odnośnie pracy kasjerów w poszczególnych sklepach. Tak się składa, że u mnie właśnie otwierają i teraz nie wiem czy ryzykować. Jak byście dokładnie opisali ogólna kulturę pracy?

były pracownik Nowy wpis

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Pracowałam w sklepie Captain Mike w Rewalu. Zarząd oszczędza sobie pieniądze nie zatrudniając wystarczającej ilości pracowników, przez co aktualni pracownicy zmuszeni są do nadgodzin, za które nie mają płacone, bo każą im odbierać te godziny w inne dni, np. w kolejnym miesiącu (a to jest niezgodne z prawem, gdyż jeśli już to godziny muszą być odebrane w danym miesiącu rozliczeniowym). Dodatkowo (usunięte przez administratora) ze strony zarządu (na porządku dziennym teksty typu, że inni zarabiają mniej, kiedy w Captain Mike zarabia się płacę minimalną), (usunięte przez administratora) ze strony pracowników również, dziewczyna wcześniej będąca zastępcą kierownika zaczęła uważać się za królową świata haha. Dezorganizacja w całym zarządzie, w papierach też, a inwentaryzacja była jedną wielką masakrą, gdyż wychodzi na to, że nikt nie potrafi tam liczyć. Kierowniczka regionalna zakazała pić wody na sali sprzedażowej oraz telefony trzymać w szafkach w biurze (niezgodne z konstytucją). W ofercie pracy znajdziecie punkt "możliwość rozwoju". Żadnego rozwoju tam nie ma, nie istnieje coś takiego jak awans ze sprzedawcy na kierownika. Wszyscy stamtąd uciekają, więc zalecam nawet nie próbować i znaleźć coś innego, gdzie będą was traktować jak normalnych ludzi, a nie tępe ameby. Powodów jest jeszcze więcej.

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry. Jestem zainteresowana praca jako Specjalista ds. sprzedaży e-commerce. widziałam, że taka oferta była wystawiana wcześniej do Internetu. mam już wymagane doświadczenie, więc zastanawiam się od jakich zarobków teraz się zaczyna. Znacie przedziały płac?

Hej, Szukam aktualnych albo byłych pracowników których możnaby było zapytać pod kątem warunków współpracy w firmie Captain Mike Sp. z o.o.. Czy pracodawca szkoli nowych pracowników? Czy nastrój w pracy jest odpowiedni? Podziękowania za podpowiedź.

była pracownica

Hej, pracowałam w Captain Mike Sp. z o.o. w Stegnie i mogę ich z całego serca polecić. Wiadomo jest to trochę inna praca niż w sklepie spożywczym, tutaj masz ciągłą pracę z asortymentem odzieżowym, plażowym itp. ale mi się to bardzo podobało. Miałyśmy zgrany zespół w pracy, mogłyśmy na sobie polegać. Podobał mi się dobry kontakt z kierownictwem "z górą" tej sieci. Przyjeżdżali do nas, pracowali razem z nami, słuchali naszych rad co do ułożenia asortymentu. Jak trzeba było opiep... to to robili - jak każdy.

Anita123

Dzień dobry , moja opinia jest negatywna na temat pracy tam , robiłam tam dwa lata , moja mama była kierownikiem sklepu dali jej wypowiedzenie ze względu na wskaźnik zarobków , jak można wyrzucić kogoś z pracy z powodu braku ludzi ? To nie nasza wina ze ludzie są tylko w sezonie

@captain mike Sp. Z o o
@Anita123

Miałam tą samą sytuację w tym roku. W dzień kończącej się umowy o godzinie 13 dostałam informację, że nie przedłuża ze względu utargu ... brak szacunku do pracownika..

Julia
@@captain mike Sp. Z o o

Ale miałaś wypowiedzenie jeszcze po tym? Czy to nie była umowa o pracę, a zlecenie i wypowiedzenie Ci się nie należało... Trochę to takie nie bardzo, jeśli zakładamy, że mamy sklep całoroczny z pamiątkami, to trzeba zakładać sezonowe fluktuacje. Tak uważam.

Iggy Nowy wpis

Pracuje w tej firmie, ale już nie długo nie będę. Nie ma żadnych szkoleń, jedynie wiedzę zdobywa się od pracowników

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Captain Mike Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku KUPIEC wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Mignęła mi oferta dla kupca sprzed dwóch miesięcy na takim portalu, co obecnie o tej pracy można napisać? w komentarzach pisali o problemach przy przedłużaniu umowy, do teraz to się zdarza? A jakie strategie z opisu teraz są ustalane i co z ich wyrabialnością? Wszystko zależy od kandydata? Jakim osobom polecacie aplikować?

@Doradztwo

Witam. Mam już u Was konto dłuższy czas. Miało się zarabiac i niewidać tego. Jak to jest? Moim ekspertem finansowym jest Filip Lis

Amelia

No nie wiem, szukali jesienią sprzedawcy sezonowego na TEN sezon, oferując stawkę godzinową obowiązującą w TAMTYM sezonie, czyli 19,70 pln za godzinę. Czy do tej minimalnej w ogóle proponują jakieś premie? I do czego jest potrzebna książeczka sanepidowska (tak było w ogłoszeniu), skoro to sklep z odzieżą i pamiątkami?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Captain Mike Sp. z o.o.. Poszukiwani są Technolog. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

obcy

nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć, ale słyszałam pozytywne opinie. nie jesteś pozostawiony sam sobie tylko pracują tam wspólnie, robią tzw burze mózgów.

Zostaw merytoryczną opinię o Captain Mike Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Captain Mike Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Captain Mike Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Captain Mike Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 22