Thames British School Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Thames British School Sp. z o.o.

Luisa

Thames British School offers extra-curricular courses. My daughter attends ballet classes.

Elena

The classrooms are spacious and very well equipped. The school is worth recommending.

Dorota

Podoba mi się indywidualne podejście do każdego ucznia. Jestem usatysfakcjonowana. Szkoła jest bezpieczna i ma w ofercie dużo zajęć pozalekcyjnych.

Lena

Szkołę wyróżnia przede wszystkim jej nowoczesność. Ale najważniejsze dla mnie jest to, że wszyscy są sobie równi i każdy każdemu pomaga. Super, polecam!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thames British School Sp. z o.o. na stanowisko Lektor języka angielskiego / Native Speaker? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Claudia

The building is modern and clean. My child is in good hands.

Lina

This campus provides a lot of opportunities for recreation and active outdoor learning.

Linda

This school encourages children to develop self-confidence. Teachers have a very good attitude towards students.

Erna

The curriculum is flexible, challenging and inspiring. Great place and great people.

Sylvia

Thank you for allowing my daughter to study at your school. She feels safe and willingly attends classes. Moreover, she made many friends.

Dlaczego oferty pracy dla nauczyciela matematyki i fizyki, zawarte na stronie, są wypełnione łacińską 'watą' typu lorem ipsum? Nie poszukuje się nauczycieli tych przedmiotów, czy to już nieaktualne? Nie wiem, jak to rozumieć. Ktoś z rodziców zauważył, że z nowym rokiem kalendarzowym zwykle brakuje nauczycieli. Czy od stycznia również może pojawić się wakat anglojęzycznego nauczyciela?

Emilia

Sale są przestronne, bardzo dobrze wyposażone. Szkoła godna polecenia.

Natalie

The lessons are not boring, they are conducted in a very interesting way. Teachers have a good attitude towards their students.

klient

Akcent Pani Agnieszki pozostawia wiele do życzenia....Niestety jest nauczycielem w grupie naszego dziecka. Miał być native a jest pani z Polski, która udaje, że ma akcent angielski, a może amerykański. Generalnie ma dziwną manierę w mówieniu. Inni nauczyciele ...do British to im daleko. Jedynie Pan Matt jest Anglikiem a reszta to z "krajów egzotycznych". Pani dyrektor w naszej placówce to też Polka. Jedyne co możemy potwierdzić to częste zmiany i brak kadry na początku roku kalendarzowego...

Helena
@klient

Wiadomo, że osoby z Polski nie będą mieli akcentu jak osoby z Anglii. Ale chyba najważniejsze jest to, żeby dziecko rozumiało co się do niego mówi i potrafiło odpowiedzieć, prawda?

Mama
@klient

Pani Agnieszka nie jest osobą urodzoną w Wielkiej Brytanii, a akcent nabyła studiując i pracując w USA, a później w UK. W mojej opinii ma ogromną wiedzę na temat programu nauczania i można to zobaczyć chociażby na platformie dla rodziców gdzie jest dużo zdjęć z zajęć. Zajęcia są zawsze kreatywne, a moja córka jest szczęśliwa, że może być w jej klasie.

Teresa
@Mama

To pewnie ocena jest tu kwestią indywidualną. Ale czy faktycznie ma jakąś dziwną manierę, która została wskazana? Bo jak coś jest jednak choć trochę nie tak to szkoda, żeby dzieci się takich nawyków uczyły

Mama
@Teresa

Nie zauważyłam w akcencie nic manierycznego. Mówi wyraźnie i wszystko jest zrozumiałe.

Też klient
@klient

P. Agnieszka to akurat bardzo dobry nauczyciel naprawdę cieszyłam się że moje dziecko chodziło do jej grupy , do jej angielskiego nigdy nie miałam zastrzeżeń, żadnego mocnego akcentu czy maniery też nie słyszałam, normalny poprawny angielski, ale jak widać ilu ludzi tyle spostrzeżeń

@klient

Zatrudniani w naszych placówkach nauczyciele są badzo dobrze wykwalifikowaną pedagogicznie kadrą native'ów z poziomem j. angielskiego: C2. Obecnie rozwijamy się bardzo dynamicznie na warszawskim rynku edukacyjnym. Wkrótce otwieramy nasz 6-sty Kampus - High School Mokotów. Serdecznie dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaufanie.

nobody

Szukam opinii o tej szkole. Jak wyglada w niej praca nauczyciela? Czy poziom nauczania i uczniow jest wysoki? Jakie sa warunki pracy/nauczania? Jak liczne sa klasy?

mia
@nobody

40 godz. pracy na terenie szkoły, w tym dużo niepłatnych zastępstw, dyżurów i spotkań. Zero szkoleń. Ciągłe zmiany planu lekcji. Rotacja wśród pracowników ogromna, szczególnie w recepcji, sekretariacie i na stanowiskach pseuomenedżerskich. Trudna współpraca. Szkoła wyposażona w dobry sprzęt, klasy mało liczne.

mia
@nobody

I stale poszukują pracowników, więc można sprawdzić osobiście.

Helena
@mia

A na jakim poziomie są zarobki?

dian
@mia

zgadza się

@nobody

Szanowni Państwo. Nauczyciele są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę. Nauczyciele pracujący na pełen etat (40h) mają maksymalnie 27 h dydaktycznych. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, uczymy zgodnie z wymogami: EYFS, Cambridge Primary, Secondary, IBDP nasi absolwenci dostają sie do najlepszych uczelni na całym świecie. Warunki pracy bardzo dobre: paczki świąteczne, karta medyczna, dostęp do platformy EduCare, Szkolenia Cambridge, IBDP, Erasmus. Klasy w KG, Primary do 20, Secondary do 24. Rotacja wewnątrz firmy nie jest większa niż w innych placówkach edukacyjncych w Warszawie. Nabory ciągłe trwają, ponieważ niesutannie rośniemy i rozwijamy się oraz otwieramy nowe kampusy. Tylko w ostatnich 2 latach podwoiliśmy naszą liczbę uczniów i znacząco zwiększyliśmy liczbę pracowników. Otwieramy nowe kampusy, wkrótce 6-sty - High School Mokotów, dlatego wciąż potrzebujemy coraz więcej Pracowników i nieustannie trwają u nas procesy rekrutacyjne, wyłaniające najlepszych kandydatów.

Małgorzata

Wyczytałam tutaj, że rotacja wśród pracowników jest ogromna (szczególnie recepcja czy też sekretariat) i, że często szukają nowych pracowników... Wiecie może, czym ta sytuacja jest spowodowana? Czym muszą się wyróżniać pracownicy, aby mieli szansę na stabilną pracę na UoP na czas nieokreślony w tej firmie? Jest w ogóle taka możliwość?

@Małgorzata

Zostaw merytoryczną opinię o Thames British School Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thames British School Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thames British School Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Thames British School Sp. z o.o.