Thames British School Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Thames British School Sp. z o.o.

Noah Nowy wpis

The teachers are really kind and understanding. No students are favoured and everyone is treated the same.

Eliza Nowy wpis

Nowoczesny, świetnie wyposażony budynek i do tego super atmosfera.

Liam Nowy wpis

Classes are held by professional teachers with many years of experience. A great school.

Hanna Nowy wpis

Lekcje w Thames British School prowadze są w bardzo interesjący sposób. Mój syn chętnie tam uczęszcza.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thames British School Sp. z o.o. na stanowisko Lektor języka angielskiego / Native Speaker? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Wiktoria

Świetna szkoła dzięki której dzieci szybko przyswajają wiedzę Polecam!

Marlena

To, co wyróznia Thames British School to wysoki poziom nauczania. Wykwalifikowana kadra nauczycielska.

Ilona

Odkąd zapisałam mojego syna do Thames British School to nabrał pewności siebie i zaczął mówić płynnie po angielsku. Efekty są zadowalające.

Ktoś

W ogłoszeniu dla HR managera na LI, które skądinąd wygasło, nie było informacji o benefitach i korzyściach z zatrudnienia. Ktoś może kandydował i poda je z pierwszej ręki?

Tamara

Najlepsza szkoła w Warszawie. Wysoki poziom nauczania i znakomite podejście do uczniów.

Charles

The teachers encourage students to think for themselves and develop logical reasoning:) A nice school

Ava

Teachers use unique teaching methods that are more interactive, such as learning by doing approaches that aim to awaken creative thought:)

Mila

It is my pleasure to recommend Thames British School.

Isabella

The best choice I have ever made. A high level of education and great teachers.

Danuta

Niesamowite miejsce w którym panuje rodzinna atmosfera. Nauczyciele są uśmiechnięci i służą pomocą.

Sofia

I am sure that Thames British School is the right place for my child. Everyone is treated equally.

Aria

Thanks to Thames British School my daughter is able to speak English fluently.

Edyta

Nauczyciel fizyki rozumiem tylko po angielsku pracuje? Nie znam tak dobrze firmy i szczegółów, prosiłabym o więcej informacji. Ogłoszenie wszystkiego nie powie niestety.

Szukam pracy na stanowisku administracyjnym, bardzo odpowiada mi to miejsce bo pracowałam juz w szkole:) Widzialam, ze już szukano sekretarki z proponowanymi zarobkami 4 800–5 800 zł, czy uległy one zmianie. Czy ja w ogole mogę się nastawiać na zdobycie podobnego stanowiska, czy raczej szkoła nie planuje przyjęć w najbliższych miesiącach?

Tetiana

This school has a family atmosphere that the children appreciate. Our daughter loves it.

Ferdek

Rotacja jest rzeczywiście tak duża jak napisał ktoś w 1 z komentarzy? Nie znalazłem innego wpisu na ten temat, więc chciałbym dowiedzieć się więcej. Co może ją powodować, co jest nie tak? Mogę prosić o kilka słów na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Thames British School Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thames British School Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thames British School Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Thames British School Sp. z o.o.