Opinie o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski w Warszawa

Wojtek

Redaktorze , Pana „Punkt widzenia” to najlepszy program ze wszystkich trzech wiodących telewizji (TVN,TVP,POLSAT) Osoby, które Pana krytykują to wielbiciele telewizji założonej przez T.W. Nimi proszę się nie przejmować bo to ślepi wyznawcy tych pseudo Wolnych mediów .

Martin

Tak dobrze się zapowiadał. Szkoda że od czasu kiedy Polsat chce przystąpić do budowy mini reaktorów Pan Jankowski schował swoje zasady do kieszeni. Teraz prężnie popiera i agituje na rzecz rządzących. W sytuacji braku argumentu na obronę beznadziejnej sytuacji mocodawców wycofuje się rakiem ucinając temat bez możliwości udzielenia odpowiedzi.

Widz.

Bardzo często oglądam program prowadzony przez pana Grzegorz Jankowskiego, i stwierdzam, że prowadzący stracił poczucie niezależności dziennikarskiej. Zaprasza wykształconych gości do programu i krytykuje wszystkich, którzy się nie zgadzają z jego poglądami. Ocena winna należeć do widza a nie do prowadzącego. Mówi o różnych rzeczach, ale poza Warszawą to ma małe pojęcie co się dzieje na tzw. prowincji.

Czy w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
,,,

Panie Jankowski oglądam właśnie z Pana udziałem i dwóch młodych radnych program Punkt widzenie, w którym pyta Pan dlaczego młodzi ludzie nie chcą mieć dzieci. Oni Odpowiadają a to że warunki ekonomiczne przeszkadzają a to warunki mieszkaniowe a to polityka państwa. Czemu oni młodzi ludzie nie biorą odpowiedzialności i nie mają dzieci. Powiem Panu, ludzie nie chcą dzieci i mają do tego prawo i niech pan ciągle nie porusza tego tematu jak to dawniej w biedzie na 30 metrach kwadratowych wychowywali 5 dzieci dla mnie osobiście to było brak odpowiedzialności dopiero.

Andrzej Zieliński

Bardzo lubię Pana program i styl w jakim Pan go prowadzi ale na Miłość Boską niech Pan będzie bardziej niezależnym dziennikarzem bo za bardzo stara się Pan przypodobać władzy państwowej i kościelnej.

Zygmunt Klimas

Dzień dobry Panie Grzegorzu Panie Grzegorzu nurtuje mnie pytanie na które nie mogę otrzymać odpowiedzi: Czy sędziowie trybunału konstytucyjnego ( tzw. buntownicy – sześciu sędziów ) otrzymuje wynagrodzenie ( na pewno nie małe ) za swoją pracę , której nie wykonują ? Z poważaniem: Zygmunt Klimas

Michał rolnik

Dzień dobry. Po dzisiejszej decyzji Rady Ministrów odnośnie zwrotu podatku akcyzowego, powstaje sytuacja nierównego traktowania rolników w tym samym roku obrotowym. Chodzi o to, że większy zwrot podatku akcyzowego będą mieli tylko i wyłącznie rolnicy, rozliczający się w II terminie czyli w sierpniu br. Rząd i Orlen kolejny raz (usunięte przez administratora) rolników którzy myśląc, że po nowym roku paliwo zdrożeje kupili całość paliwa do 31 grudnia 2022 r. i rozliczyli całość swojego limitu w pierwszym terminie. Dosyć, że kupili wtedy znacznie drożej paliwo, to jeszcze nie będą mieli takiego samego zwrotu akcyzy. To jest niezgodne z konsytuacją i nie może zostać wprowadzone w takiej postaci. Niebywała niesprawiedliwość proszę o interwencję.

Teresa,Magda

Kochani Moi ,,idę za Pańskimi życzliwymi słowami i zapytuje czy pomozecie państwo redaktorzy w sporze degradacji i skłóceniu ciał pielęgniarskich jak i dlaczego składki (pokaźną kwotą )na Okregowe Izby Pielęgniarek i Położnych są obowiązkowe i ściągane z pensji?korzystam z dostępnych adresów do Redakcji ale bez jakiegokolwiek odpowiedzi,,,Pukajcie a będzie Wam otworzone ,proście a będzie Wam dane,,czyz nie jesteśmy dobrymi Chrześcijanami?

Polpoz

Panie Grzegorzu super prowadzenie programu Punkt Widzenia. Gratuluję. Jednocześnie proszę o przekazanie informacji w szczególności do młodego pokolenia, które z racji swego wieku nie zna pustych obietnic składanych przez PO. Obecny rząd jest 1-szym, który obiecał i dotrzymał słowa. Oczywiście coś tam lekko nie wychodzi, ale i tak b. dużo zrobili i robią dla POLSKI i POLAKÓW. Stajemy się dumnym narodem! To ważne by dziennikarze wskazali kłamcę i osoby prawdomówne.

ireneusz

Panie red. G.Jankowski .PUNKT WIDZENIA b.dobry program ;pytanie skąd kalkulacja psychologa 570 zloty za 60 minut

Słabo

Pan redaktor w każdym programie, który prowadzi daję do zrozumienia że tylko skrajna prawica może liczyć na normalną merytoryczną rozmowę, każdy inny może liczyć na krzyk, krzyk i jeszcze raz krzyk. Próbuje zakrzyczeć każdego kto nie zgadza się z jego zdaniem. A dziennikarstwo uważam że polega na tym aby być neutralnym w czasie rozmowy. Ma w swojej redakcji świetnego kolegę(Pan Rymanowski) od którego mógłby uczyć się najlepszych cech dziennikarstwa, a nie tylko krzyczeć. Obecna władza w tym programie ma taryfę ulgową, dlatego przestałem oglądać program z udziałem obecnego prowadzącego.

Zedix

Niemcy zarabiają wiecej i nie dlatego, że sa bardziej wydajni tylko dlatego, że w ich firmach na całym swiecie pracują za grosze tscy (usunięte przez administratora) jak my. Stąd te różnice w płacach.

Piowis

Pan Jankowski myśli że żyje w Pakistanie.

Dorota

Witam Panie Grzegorzu! Bardzo się cieszę, że porusza Pan tematy dotyczące zachowań uczniów w szkole i poza nią. Jestem nauczycielem z prawie 40 letnim stażem pracy, dwukrotnie byłam dyrektorem szkoły. Zgadzam się z wieloma poglądami głoszonymi przez Pana. Proszę jednak sprawdzić w prawie oświatowym, czy można ucznia niepełnoletniego skreślić z listy uczniów. Według mojej wiedzy jest to niemożliwe, dyrektor może jedynie wnioskować do kuratora o przeniesienie ucznia do innej szkoły, a tak naprawdę w praktyce to nic nie może. Kary typu upomnienie przez wychowawcę, dyrektora, nagana są nieskuteczne, uczniowie się z tego śmieją. Pozdrawiam: Dorota Ryba rybadorota67@wp.pl

Ryszkedz

Panie Grzegorzu niech pan krzyczy na antenie (na początek) nie kupujcie masła powyżej 3,5 zł za kostkę 200 G Może to będzie skuteczniejsze niż ciągłe powtarzanie przez Polsat ,że ceny rosną.

Ryszkedz

Panie Grzegorzu dlaczego Pana stacja napędza wzrost cen, np. majonezu Wczoraj na Polsacie widziałem kilka wiadomości jak to ceny majonezu rosną w sklepach. Przeszedłem po kilku sklepach i majonez stoi na paletach (biedronka nie idzie przejść mogę wysłać fotki będą jeszcze przez kilka dni)w dużych ilościach nikt go nie kupuje, Wytworzenie paniki w Polsacie , że przed świętami ceny majonezu będą bardo wysokie, pozwala wysprzedać zapasów majonezu w marketach po wysokich cenach. A gdyby Pan Powiedział ludzie nie kupujcie powyżej 13 zł za kg majonezu to było by to skuteczniejsze niż krzyczenie że cena rośnie.

Annso

Pan redaktor Jankowski dużo krzyczy, trudno się go słucha, zwłaszcza ostatnio. Jego spotkanie z Czarnkiem, uwidoczniło jak słabym jest dziennikarzem. Nie miał nic do powiedzenia Czarnkowi odnośnie brudnych spraw tego polityka, natomiast miał wiele do powiedzenia na temat nieodpowiedzialnych, beznadziejnych rodziców, którzy nie maja pojęcia jak wychowywać swoje dzieci. Czarnek "zjadł pana redaktora na śniadanie". Jest osobą, której aktualne poglądy w sferze społecznej pozostawią wiele do życzenia. Moja rada: nie krzycz tyle człowieku, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

Zofia

Witam Proszę poruszyć z Panią minister Maciąg problem 14 -stek. Dlaczego przy tak wysokiej inflacji i waloryzacji emerytur nie podniesiono dochodu brutto przy jej ustalaniu. Wielu emerytów nie otrzyma 14-stki w ogóle, którzy pracując ponad 40 lat wypracowali sobie trochę wyższe emerytury. A wielu dostanie co przerobiło tylko 20 lat bo robiło na lewo za granicą. To jest niesprawiedliwe.

Janko

Witam Panie Redaktorze Brawo i oby tak dalej , jest Pan jedynym w Telewizji odważnym reporterem. A teraz o liście Trzaskowskiego. Nie uważam aby trzeba było specjalnie się nad nim wywodzić i rozpisywać . Wynika z niego , że wszyscy sympatycy (usunięte przez administratora) to odszczepieńcy i banda ciemnych (usunięte przez administratora) . Ten fircyk w zalotach chce uczyć nas patriotyzmu i wiary . Puki co mamy na sztandarach "BÓG HONOR I OJCZYZNA " a ten pożal się Boże intelektualista chce to zmienić na (usunięte przez administratora) ćwiara i gitara " . Ja się na to nie zgadzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leszczyńska 4 lok. 19
    00-339 Warszawa