Opinie o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski w Warszawa

Katarzyna

Panie Grzegorzu, niech te Panie posłanki postawia sobie wiatrak na swoich działkach i niech zobaczą jak w nocy szum sjest głośny..

Felicjan

Jak najbardziej popieram wszystkie negatywne wpisy na temat Pana Grzegorza Jankowskiego. W programie stacji Polsat Punkt widzenia jest stronniczy politycznie (zostało to bardzo dobrze zdiagnozowane w we wcześniejszych wpisach) i arogancki. A wymyślona przez niego formuła wrzaskliwej napastliwości jest nie do zaakceptowania. Oby jak najszybciej Pan redaktor zniknął ze swoim marniutkim programem z tej stacji.

Dzezmen

Panie redaktorze Jankowski , zawsze chętnie słuchałem Pana debaty , ostatnio wymachuje Pan za dużo rękami i wrzeszczy na zaproszonych gości , Pana zadaniem jest prowadzić wywiad , a nie wygłaszanie własnych opinii i krzyki ,,a co Pan opowiada ,, tego nie da się słuchać , jak nie wróci Pan do dawnych zachowań , będzie coraz mniej oglądających widzów Pozdrawiam

Emerytka

Niedzielę pracujące dla kogo pracowników, czy klientów zmniejszenie g. pracy w tygodniu to praca w niedzielę urzędów , sklepów, przychodni leczniczych w tygodniu trudno się dostać, warsztatów, szkół i wszędzie gdzie można pracować. Pracodawca zapłaci albo da dzień wolny .Ja pracowałam w sklepie wiem jak to wygląda.W okresie ochronnym przed emeryturą musiałam się zwolnić (usunięte przez administratora) zastraszanie,inne formy nawet wymowne słowa ja tak znajdę coś że okres ochronny ci nie pomoże, czyli zwolnienie dyscyplinarne . Szkoda mi ludzi,ale trudno jak chcą tak będą mieli

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Panie redaktorze ostatnio jest głośno o ograniczeniach poruszania się starymi samochodami po miastach...... a może do Brukseli Europosłowie będą jeździć rowerami a nie samolotami przecież samoloty spalają więcej paliwa :)

Barbara

Witam p.Grzegorzu proszę spytać kiedy państwo będzie równo traktować emerytów , chodzi o 14-tkę dlaczego mnie (usunięte przez administratora)ciągle bo mam wyższą emeryturę niż 5000zł, przepracowałam 51 lat wpłacałam składki a teraz wielu z nas pomijają jest to niesprawiedliwe popierają obijboków, po co im pracować i tak dostaną na tą połóweczkę,to jest kpina z tych emerytów którzy uczciwie pracowali.

wn
@Barbara

Popieram P. Barbarę. Tylko, że mam jedną uwagę: to nie jest 14-tka tylko zasiłek do 14-tki. 14-tki nie było nigdy i nie ma, może będzie. Oprócz tego, nikt mnie nie pytał czy się zgadzam aby rewaloryzację mojej zapracowanej emerytury przeznaczano na ten cel.

Wojciech
@wn

Ma 5000 jeszcz jej Malo ja przepracowalem45 lat I mam 2300 I musze wyzyc

@widz

Dowody uzyskane w toku kontroli operacyjnej przy użyciu oprogramowania Pegasus są całkowicie niedopuszczalne na gruncie polskiej procedury, chociażby ze względu na możliwość ingerencji za pomocą Pegasusa w treści przechowywane na nośnikach elektronicznych obiektu inwigilacji. Wykorzystanie takiego dowodu jest naruszeniem art. 45 Konstytucji RP, jak również art. 6 ust. 1 EKPC. Twierdzenie, że przecież Sąd zgodził się na podsłuch więc o co chodzi? No więc o to , że zgoda jest na podsłuch a nie na użycie tego programu bowiem nie przewiduje go procedura w RP. Co więcej dziennikarz zapomina dopytać, że przecież politycy (usunięte przez administratora) twierdzą, że nie mamy Pegasusa i to tylko koń ze skrzydłami.

@widz

Witam, Pan redaktor jest mega nie obiektywny, wymaga "niemal krzykiem" co zrealizuje opozycja. Nie dociera fakt, że wymaganie odpowiedzi w aktualnych warunkach przed powołaniem rządu jest niepoważne. Nie widziałam natomiast aby z takim samym zapałem wymagał odpowiedzi od (usunięte przez administratora) z kim rozmawiają, dlaczego w tej kwestii kłamią. Jakim prawem telewizja TVP i Pan redaktor nie uznaje wyboru Polaków, kwestionując ich inteligencję i codziennie od wyborów, wmawiają ludziom, że dali się omamić i z uporem maniaka żądając umowy koalicyjnej. Nie zauważyłam aby Pan red. wymagał; umowy koalicyjnej od rządu, podania skąd pieniądze na 800+, dlaczego wprowadza się zmiany istotne w przepisach chociażby sprawa regulaminu SN, to najwyraźniej nie interesuje Pana redaktora.

ANIA

Pan Grzegorz jest stronniczy!!! Panie Jankowski dlaczego Pan ciągle wraca, do przebrzmiałych starych spraw, że Pan Prezydent był nazywany przez opozycję „długopisem”. Zadaje Pan pytanie swoim gościom w programie : Czy Pan Prezydent powinien współpracować teraz z opozycją i wyrażać zgodę na zmianę szybkiego powołania rządu, czy zatwierdzania ustaw? Uważam, że jest to jego obowiązek ponieważ tego chcą obywatele, których większość czyli 11,6mln zagłosowała na opozycję. Chyba zapomina Pan, że Pan Prezydent powinien słuchać głosu narodu w demokratycznym państwie, a sympatię do ugrupowania (usunięte przez administratora) pozostawić na boku ze względu na dobro państwa i wolę obywateli.

Renata
@ANIA

Kiedyś często oglądałam.punkt widzenia ale od jakiegoś czasu nie oglądam kiedy prowadzi pan Jankowski jak dla mnie spokojnie może uścisnąć rękę pracownikom gadzinówki tak samo prowadzi program jak oni Jest stronniczy i nawet tego nie ukrywa

aida

uwielbiam p.redaktora GRZEGORZA Jankowskiego.madry,odwazny w swoich wypowiedziach,przejrzysty,prawy nie bojacy sie krytyki.fajny CZLOWIEK/ nie zaden "DZIADUR" jak sam sie dzisiaj okreslil...z przyjemnoscia prawie codziennie ogladam Punkt Widzenia. tak trzymac PANIE REDAKTORZE !

wiekowy
@aida

wspaniały, doskonały, każde spotkanie z red. Jankowskim przywraca we mnie dawne wspaniałe czasy: towarzysza Wiesława , towarzysza Albina Siwaka, innych wspaniałych towarzyszy, prawdziwych obrońców ekspedientek, tramwajarzy, kolejarzy, górników, hutników, tkaczek ,całej wspaniałej klasy robotniczej, ludu pracujących miast i wsi. W pełni wierzę w prawdziwość jego oświadczeń, że nic nie rozumie z tego co ci "eksperci" mówią. Toż to intelekt niewyobrażalny. Daleko zajdzie.

szparag
@wiekowy

Bardzo krzykliwy nieprzyjemny wymuszający odpowiedzi tak czy nie ! wręcz krzyczy nadaje się do TVP info - bezczelny typ !

Aga
@szparag

Świetny dziennikarz,nazywa rzeczy po imieniu,do bólu szczery co dziś nie jest popularne,z przyjemnością oglądamy program,szacunek i podziw

Zoska

Beznadziejny, stronniczy, bezczelny krzykliwy Powinien uczyć się dziennikarstwa od p. Rymanowskiego.

rozczarowany Wojciech

Krzykliwy zwolennik obecnej władzy i jej rządów. Brak obiektywizmu. Jak można pracować w rządowej JEDYNCE nie będąc zwolennikiem (usunięte przez administratora)

Megi
@rozczarowany Wojciech

Stronniczy wobec swoich gości z różnych opcji. Tym z pis-u daje fory czasowe i nie reaguje na ich często brutalne wypowiedzi, a z innych opcji bezczelnie przerywa i ich slowa komentuje od zamierzonych przez przedmówców. Nie obiektywny, szybko wpadający w emocje, a wrecz w furię, nieprzyjemny wobec gości i te idiotyczne słowo "tak czy nie", kiedy nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Czeski

Do osób które mówią że Pan Jankowki jest cool ,jak do osoby nic niemam do tego pana ,ale jako prowadzacy zachowuje się jak ostatni (usunięte przez administratora) ,swoich gości traktuje beż szacunku ,nie pozwala się wypowiadać i mieć swoje zdanie ,on wie wszytko najlepiej ,jest wszechmogący Jankowski,masakra jak dla mnie

Czeski

Ten program to masakra jakas dla Polsatu,prowadzacy ewidentnie jest politycznie partyjny ,myślałem że polsat przekazuje bezstronnie informacie ale po tym co widzę w tym programie to tracę zaufanie dla Polsatu i zrezygnuje z ich usług, chamskie zachowanie prowadzącego i branie gości których zaprosił, na krzyki to (usunięte przez administratora)dziennikarstwa ,nawet Wojewódzki nie jest tak bezczelny

Czeski

Prowadzacy zachowuje się jak wszechwiedzący, może to on powinien się zająć polityka,jeśli argumenty nie działają to wymusza wszytko krzykiem ,dla mnie osobiście dno totalne z strony prowadzącego

Lelmiel

Nie da się oglądać prowadzonego programu przez tego pana. Był to mój ulubiony program w tv. Wmawia wszystkim gościom swój punk widzenia, i twierdzi że tylko właśnie on jest właściwy. Arogancki krzykacz.

Witam , mam bardzo ciekawe I niewygodne pytanie dla Pana. Czy odwazy sie pan zaprosic do programu przedstawiciela partii Polska Jest Jedna ? Bylby to bardzo ciekawy program pokazujacy czy jest pan dziennikarzem bezstronnym , niekupionym - czy nie. Mam nadzieje ze jest Pan jedynym dziennikarzem z jajami w tym kraju i odwazy sie Pan zaprosic do programu ,,Punky Widzenia ". Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia Adam.

Eliza

Pan Jankowski jest nachalnym propagandzistą aktualnej władzy. Przekrzykuje swoich rozmówców, którzy mają inne zdanie. Nie przyjmuje żadnych argumentów, narzuca swoją narrację. Dziwię się, że obiektywna stacja jaką jest Polsat, godzi się na taki brak kultury i obiektywizmu

Wiesława

Jak można prowadzić program i do zaproszonej osoby mówić gościu, krzyczeć krzyczeć i jeśli dana osoba ma odmienne zdanie ,to Pan Jankowski musi to szanować.Udaje wielkiego erudytę,mądrego jakby rozumy pozjadal.Najgorszy redaktor jakiego znam. W programie ciągle mówi ,,i tak dalej,i tak dalej,i tak dalej.

Panie Grzegorzu pracodawca jest w 100 najbogatszych ludzi w Polsce a jego pracownicy zarabiają grosze. Wstyd bo to przecież pracownicy wzbogacili pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jankowski Promotion Agencja Dziennikarska Grzegorz Jankowski
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leszczyńska 4 lok. 19
    00-339 Warszawa