Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła

Aktualność
Wraz z firmą Lighthouse Instruments pragniemy zaprosić wszystkich chętnych na darmową konferencję PDAParenteral Packaging Conference, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia.

Porządek spotkania znajdą Państwo poniżej. Jedna z prezentacji będzie dotyczyła badania integralności zamknięcia pojemników w produkcji farmaceutycznej wykorzystującej przechowywanie w głębokim zamrożeni. Podczas konferencji zaprezentowane będzie również W trakcie konferencji będzie możliwość uczestnictwa we wspólnej prezentacji firm Pfizer i Lighthouse zatytułowane Opracowanie łatwo dostępnego podstawowego systemu pakowania do wykorzystania w ultra-zimnym łańcuchu dostaw dla globalnej dystrybucji szczepionki COVID19 (ang. Developing a Readily Available Primary Packaging System for Use in an Ultra-Cold Chain for COVID19 Vaccine Global Distribution – Using a Scientific Approach.)

Link do konferencji: https://www.pda.org/global-event-calendar/event-detail/parenteral-packaging

Zapraszamy do udziału, a więcej o produktach firmy Lighthouse Instruments znajdą Państwo na naszej stronie https://uni-export.pl/lighthouse-instruments/

Dzień dobry, Szkolenia przeprowadzane są w zależności od potrzeb i chęci rozwoju pracownika. Z reguły są 2-3 szkolenia rocznie. Istnieje również możliwość zaplanowania indywidualnego planu rozwojowego dostosowanego do potrzeb pracownika. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie ze strony pracowników i zawsze staramy się je uwzględniać w momencie planowania szkoleń. W razie pytań i szczegółów zapraszamy do kontaktu przez naszą skrzynkę email uniexport@uni-export.pl

Jakie są warunki zatrudnienia w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Praca w zależności od stanowiska może być biurowa lub biurowa połączona z wyjazdami służbowymi, w godzinach 8-16. W firmie świadomie staramy się trzymać jak najbardziej płaską strukturę i odchodzić jak najdalej od typowego, rozbudowanego hierarchicznego podejścia. Płaska struktura to sprawniejszy obieg informacji i większa samodzielność oraz decyzyjność każdej z osób. Bardziej szczegółowych odpowiedzi odnośnie zatrudnienia z chęcią udzielimy kandydatom lub zainteresowanym, po bezpośrednim kontakcie z nami. Dane teleadresowe można znależć na naszej stronie uni-export.pl Zapraszamy

Jak często w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 5 października na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od kilku lat i nie zgadzam się z zamieszczonymi tutaj opiniami, gdyż niejednokrotnie pytano mnie o chęć uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna a sposób premiowania wkładu pracy jest sprawiedliwy i rzetelny.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

Nowy wpis

Podstawa wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska pracy i zakresu obowiązków zatrudnionej osoby.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

Dzień dobry, Zatrudniamy wyłącznie na podstawie umowy o pracę. W razie pytań i szczegółów zapraszamy do kontaktu przez naszą skrzynkę email uniexport@uni-export.pl

Jakie są warunki zatrudnienia w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

Aktualność

Sylwia

Kiedyś obiło mi się o uszy, że firma Uni-Export Instruments jest godnym polecenia pracodawcą, dlatego też trochę zdziwił mnie Twój komentarz. Napomknąłeś coś o obniżaniu wynagrodzenia. A na jakiej podstawie się to właściwie odbywa? Za co konkretnie obniża Wasze pensje? Podaj przykłady.

Łukasz
@Sylwia

Bo tak...i to nie w czasie Pandemi...zwykła manipulacja.

Ukar

Ciekawa opinia i chyba prawdziwa skoro firma od 2 lat nie jest w stanie znaleźć pracownika na dane stanowisko. Sporo negatywnych opinii jak na tak mała firmę więc wina jest jednak po stronie pracodawcy.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca chodzi po cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy również w nas samych.

Łukasz
@obiektywny

W tej firmie nie ma usprawiedliwienia, na nic...żeby być Prezesem trzeba mieć wiedzę a nie wpis w krs i podejście Pana Feudalnego....

Ehh

@Były pracownik ci co nie są z rodziny mają tu gorzej?

Szkoda gadać. Mała firma - rodzinna. Bez możliwości rozwojowych. Nie polecam - brak konkretnego kierownictwa.

Jaco

Gdzie pracownicy pracują w Zielonce czy może gdzieś indziej. Jakie narzędzia pracy daje pracodawca? Jaki system premiowania od sprzedaży czy tylko czysta pensyjka

John

Szef firmy, szuka człowieka orkiestry do pracy, wysyłki, delegacje, sprzedaż, montaż i jeszcze robienie za informatyka za marne grosze. To już lepiej sie nie pierdzielić i jedzić nawet jako dostawca pizzy albo uber nie majac zmartwień. Ogólnie to chyba szukaja czarnucha do firmy, a nie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła - Ząbki

• Jak się pracuje w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła?

Kandydaci do pracy w Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła