Opinie o Romuald Marciniak P.H.U.Martyna w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Romuald Marciniak P.H.U.Martyna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romuald Marciniak P.H.U.Martyna w Wrocław

gruszczynska-dorota@wp.pl

Bardzo solidny fachowiec.Cudowna maszyna, która nie tylko usuwa brud ale też bakterie, roztocze i inne alergeny. Cudowny efekt świeżego powietrza na koniec. Gorąco polecamy tą firmę razem z mężem. Jest na pewno najlepsza w naszym regionie. Dorota i Jacek

Dorota

Wspaniały fachowiec i cudowny efekt końcowy. Gorąco polecam.

Wspaniala firma

Cudowny efekt końcowy. Wspaniała firma i solidny fachowiec. Gorąco polecam.

Barbara

Faktycznie czyszczenie mojego dywanu przebiegło szybko i sprawnie, Pan jest bardzo profesjonalny, dywan bardzo czysty, bakterie i grzyby usunięte!, w domu pachnie swieżością, cena przystępna, jestem bardzo zadowolona, serdecznie wszystkim polecam,

Aplikowałeś do firmy Romuald Marciniak P.H.U.Martyna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Wyjatkowy specjalista w czyszczeniu mebli i dywanow.Wszystko wykonane perfekcyjnie.Goraco polecam takiego fachowca.

Mariola Mróz

Wspaniała i solidna firma czyszcząca we Wrocławiu. Czyszczenie kirby kanap, łóżek i dywanów. To przede wszystkim jakość solidność i sprzęt kirby, oraz wiedza pozwalają śmiało powiedzieć, że są wyjątkowi w swojej branży. Czyściłam łóżka, w których było masę bakterii i grzybów. Byłam przerażona ilościa jaką maszyna usuwa. Firma pierze pianka i używa małą ilość wody, nie przemaczają. Gorąco polecam z całego serca.

Stefan
@Mariola Mróz

Widzę, że warto skorzystać z usług, które oferuje ta firma. Opinia brzmi bardzo zachęcająco. Mogłabyś napisać, jak to się stało, że trafiłaś w ogóle na zakres usług, które firma ta oferuje?

mariola
@Stefan

Wystarczy wpisać 10 najlepszych specjalistów czyszczenie 2019 na wyszukiwarce google, i Pan Roman i jego firma wychodzą jako pierwsi. Bardzo warto z całego serca polecam są wyjątkowi, mają również największy staż firmy. Wiedza, profesjonalizm, sprzęt. Polecam z całego serca. Pozdrawiam.

Sylwia

Najlepszy specjalista na Dolnym Śląsku w branży czyszczenia.Czyscilam kanapę i dwa fotele ,pięknie pachnie , i nie ma bakteri ????

Halina

Firma godna polecenia. Nie zdawałam sobie sprawy ile brudu alergenów znajduje się na kanapie i dywanie. P Roman zrobił to perfekcyjnie mówiąc co robi.ponadto zna się na tym.urzadzenie godne polecenia. Napewno będę korzystać z Jego usług.polecam wszystkim.

DomnikGrabski

Jesteśmy mile zaskoczeni jakością i profesjonalizmem wykonanej usługi czyszczenia narożnika, łóżek oraz dywanów. Jako jedyna firma używają najlepszy sprzęt na świecie KIRBY. Po mistrzowsku wytrzepał dogłębnie wszystkie materace, usuwając przerażające bakterie które uczulało naszą córeczkę. Pranie polegało na nałożeniu śnieżno białej piany. Gorąco Polecam z całego serca

Marzena
@DomnikGrabski

@DomnikGrabski Cieszy mnie bardzo, że jesteś zadowolony z usług Romuald Marciniak P.H.U.Martyna. Lecz forum Gowork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy. Chcialabym się dowiedzieć, na jaką umowę można liczyć w tej firmie. Jest to umowa o pracę czy zlecenie? Będzie super, jeśli ktoś mi odpowie.

Sabina Kolczyńska

Bardzo miłe zaskoczenie, za niewielką kwotę szybko i profesjonalnie wykonana usługa czyszczenia dywanów ; głęboko wytrzepane i oczyszczone z drobnoustrojów . Szczerze polecam.

zibi 2010

Pan (usunięte przez administratora)czyści u mnie dywany i sofy od wielu lat.Korzystam ja i wszyscy moi znajomi.Polecam firmę wszystkim.Wybitny fachowiec. Jak macie coś do prania to tylko Pan (usunięte przez administratora)będziecie super zadowoleni. .

Adaśko2019

Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie ! Specjalista w swojej branży, dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Usługi wykonuje kompleksowo z pełną precyzją. Polecam każdemu kto ma problemy ze zdrowiem (alergików i nie tylko). Pan (usunięte przez administratora)zna się na rzeczy, dysponuje świetnym sprzętem. Dla mnie od lat numerem jeden na rynku !

beata.sylwia21@gmail,compl.

Wybitny specjalista w usuwaniu nie bezpiecznych alergenów z kanap oraz wszystkich dywanów.Jestem bardzo mile zaskoczona jakością i profesjonalizmem .Jesteśmy alergikami od wielu lat.Wiele sterydów i inhalatorów,efekty niestety mizerne. Mistrz usuną ogromne ilości grzybów,pleśni, odchodów roztoczy. Czujemy się wyśmienicie cieszymy się zdrowiem i gorąco z całego serca polecamy wszystkim.

nina.dziekan@onet.eu

Najlepszy specjalista w czyszczeniu wszystkich tapicerek domowych oraz dywanów we Wrocławiu.Wiedza i profesjonalizm Firmy PHU Martyna nie podlega dyskusji.Maszyny jakich używają to światowy lider KIRBY"USA" używają bardzo małe ilości wody nakładając śnieżno białą piankę impregnując powierzchnie czyszczące, gorąco zachęcam i gorąco polecam z całego serca.

Czesława

Z ręką na sercu polecam sposób czyszczenia - usuwania zanieczyszczeń dywanów,chodników materacy,kanap,wersalek. Nie dość, że wszystko jest czyste i pachnące, to na dodatek zostaje pozbawione bakterii i roztoczy. Fachowość mistrza nie pozostawia żadnych wątpliwości. Czes

Szyna1

Najlepiej czyszcząca firma na Dolnym Śląsku, wyciąga wszystko do 0,1 mikrona. Stop alergii, gronkowcom i roztoczom!

Leszek

Świetna firma, korzystamy od lat, bardzo dobrze czyszczą, świetnym sprzętem. Wspaniałe dla alergików. Usuwają wszystkie alergeny. Meble wyglądają jak nowe. Najlepszy fachowiec na Dolnym Śląsku.

Regina

Bardzo polecam czyszczenie dywanów metodą KIRBY przez firmę PHU (usunięte przez administratora) Fachowa, szybka i rzetelna obsługa. Wreszcie pozbyłam się alergii.

Wit

Jeżeli pranie łóżka wypoczynku lub dywanów to tylko tutaj!

Marlena

Najlepszy fachowiec na Dolnym Śląsku w czyszczeniu łóżek i dywanów, gorąco polecam na prawdę warto. Facet zna się na robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Romuald Marciniak P.H.U.Martyna - Wrocław

• Jak się pracuje w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna?

Zobacz opinie na temat firmy Romuald Marciniak P.H.U.Martyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna?

Romuald Marciniak P.H.U.Martyna
4.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Górnicza 7 lok. 9
    54-136 Wrocław