Portier - Dozorca

Bełchatów
Umowa o pracę4 300-5 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana21.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżanieruchomości

Wstęp

  • PPHU Batis firma motoryzacyjna, transportowa, dys­try­bu­tor czę­ści za­mien­nych zatrudni: Portier - Dozorca

Obowiązki

  • monitorowanie ruchu osób i pojazdów
  • obserwacja monitoringu
  • nadzór nad parkingiem osobowym i ciężarowym
  • nadzór nad mieniem firmy
  • prowadzenie skrupulatnych adnotacji wjazdów i wyjazdów
  • tankowanie samochodów w godzinach nocnych

Wymagania

  • skrupulatność
  • punktualność
  • obowiązkowość
  • cierpliwość
  • zdolności komunikacyjne
  • obsługa kasy fiskalnej
  • Mile widziane będzie również doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zatrudniamy również osoby o lekkim / umiarkowanym stopniu niepełnosprawności która nie przeszkadza w wykonywaniu pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę żadnych śmieciówek, pełen etat – lub zależnie od potrzeb
  • Stałe godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie bezpłatne grupowe ubezpieczenie wszystkich pracowników

Benefity

Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy

Dodatkowe informacje

  • więcej informacji pod numerem telefonu 44 633 38 40 wew. 33, 695 636 949 lub w sekretariacie firmy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1