Opinie o Romuald Marciniak P.H.U.Martyna w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Romuald Marciniak P.H.U.Martyna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romuald Marciniak P.H.U.Martyna w Wrocław

Bardzo zabrudzona kanapa, po zakończonym wynajmie mieszkania. Miałam dylemat czy kupować nową, czy też jeszcze zaryzykować czyszczenie. Z uwagi na bliskość siedziby firmy zadzwoniłam do P.H.U MARTYNA. Telefon odebrał Pan Romuald, który przybliżył mi ofertę informując, że pracuje na bardzo nowoczesnym sprzęcie, przy użyciu minimalnej ilości wody. Zaryzykowałam i umówiłam się na wykonanie usługi. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy zobaczyłam ile roztoczy znajduje się na filtrach. Jest to praktycznie czyszczenie na sucho z niewielką ilością wody i odbywa się w kilku etapach / nakładanie powłoki ochronnej, śnieżna pianka, pranie /. Bardzo dziękuję Panu Romkowi, ponieważ dzięki czyszczeniu i praniu kanapy, nie musiałam kupować nowej. Na pewno w przyszłości będę korzystała z usług tej firmy.

martinkao11@wp,pl
@Ewa

Dzień dobry pani Ewo niezmiernie nam miło ze kanapa mocno zabrudzona z ogromną ilością plam udało się zlikwidować .Nasza firma PHU Martyna od 25 lat usuwa najbardziej uporczywe plamy i bakterie z naszych łózek i dywanów. Używamy jako jedni z nielicznych najlepsze maszyny kirby na Świecie, PHU Martyna czyszczenie łózka kirby Wrocław pod spodem film medyczny wypowiedzi Dr Wirusolog oraz Prof Alergologi, CO ZNAJDUJE SIĘ W NASZYCH ŁÓZKACH I DYWANACH,POLECAMY USŁUGI WSZYSTKIM MAJĄCY PROBLEMY ALERGICZNE I ASTMATYCZNE. TEL 607869156 8-22.

Mariiazhuk69@gmail.com

Jestem zdumiona z jakości wykonanej usługi szczenia kanapy) Polecenia dostałam od teściowej. Usługa została wykonana perfekcyjnie naj leprzą maszyną na świecie kirbi, która usunelą poniżej na zdjęciach maszy. I pranie odbywa się bardzo małą ilości wody i pianką) Polecam wszystkim)

John Nowy wpis

Od stycznia zaszła zmiana zmiana, kiedy tu pisano o braku możliwości zatrudnienia? Też od 3 lat pracuję w utrzymaniu czystości. A zarówno na forum, jak i w sieci jest sporo pochwał od klientów odnośnie tego sprzątania kanap. To pomyślałem, że może, jako pracownik też bym był zadowolony.

marciniakroman344@gmail.com
@Ewa

Serdecznie dziękuję za docenienie naszej pracy kładziemy duży nacisk na jakość wykonania naszych usług maszynami Kirby Nr 1 na świecie.Tapicerkę żeby wyprać trzeba já poządnie wytrzepać z drobnoustrojów patogenów odchodôw roztoczy grzybôw pleśni i gronkowca a następnie pranie tapicerki pôł suchą pianką nakładanie powłoki ochronnej IMPREGNAT i LANOLINA.Dezynfekcja srodkami biodegrowalnymi na bazie koncentratu z kokosa.Efekt prania widać na załączonym zdjęciu w aplikacji Google PHU MARTYNA CZYSZCZENIE KIRBY WROCLAW OPINIE NASZYCH KLIENTÓW ze zdjęciami. Tel kontaktowy,607869156 8-22. Zapraszamy do współpracy.

@marciniakroman344@gmail.com

A czy zatrudnia pan aktualnie pracowników? Widzę, że kilka osób próbowało uzyskać jakieś informacje na temat pracy ale nikt nie odpowiadał. Wymagacie doświadczenia w pracy przy czyszczeniu tapicerki?

martinkao11@wp.pl

Nie zatrudniamy aktualnie żadnych pracowników.

@martinkao11@wp.pl

A czy wiadomo, kiedy w najbliższym czasie będzie przeprowadzana jakaś rekrutacja? I na jakie stanowisko? :) Bardzo chciałabym się tutaj zatrudnić... Warto wysłać CV, jeśli aktualnie nie poszukujecie? Czy lepiej zaczekać do pojawienia się oferty?

Edzia Nowy wpis
@martinkao11@wp.pl

A przyjmowaliście tutaj w ogóle kiedyś kogoś? Czy właściciel pracuje cały czas sam? Jak to jest? Daj znać, bo nie wiem, czy małżonek ma robić sobie nadzieje.

martinkao11@wp,pl Nowy wpis

Kasia Nowy wpis

Od kilku lat korzystam z usług Romana. Jako jedyny specjalista w Polsce usuwa z domów najgroźniejsze bakterie oraz roztocza. Maszyną Kirby czyści materace, narożniki oraz dywany. Najpierw na sucho pozbywając się roztoczy a później na mokro pòłsuchą pianą. Dzisiaj wyczyścił narożnik z uporczywą tłustą plamą. Efekt wow ! Polecam z całego serca !

Edek

Potrzebują może kogoś do pracy czy mają komplet, bo w internecie nie znalazłem żadnych ofert, strony firmy też nie bardzo? Jak warunki, w szczególności wynagrodzenie?

Aplikowałeś do firmy Romuald Marciniak P.H.U.Martyna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Romuald Marciniak P.H.U.Martyna? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mariiazhuk69@gmail.com

Jak można tu zarobić? Jest ustalona stawka godzinowa? Pracownicy są zatrudnieni na zleceniu i pracują tylko jak jest zapotrzebowanie na usługi firmy od klientów czy to praca stała na normalnej umowie? Ktoś wyjaśni?

Halina

Korzystam z usług firmy od kilkunastu lat i tak będzie nadal bo są najlepsi we Wrocławiu i nawet w Polsce. Najlepszy sprzęt i profesjonalne wykonanie oraz rosnąca rzesza stałych i nowych klientów to najlepsza wizytówka. Chcecie odzyskać zdrowie wolne od alergii to polecam gorąco!

Przemek

Ile osób jest zatrudnionych w firmie? To znaczy ilu pracowników jeździ do klientów na zlecenie prania tapicerki? Ciekawy jestem czy przyjmują nowych i po przeszkoleniu można pracować na takiej maszynie czyszczącej. Chyba niepotrzebne są do tego specjalne uprawnienia, co?

Kinga

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za profesjonalną usługę czyszczenia narożnika który był okropnie poplamiony przez dzieci Pan Roman posiada niesamowitą maszynę która usuwa z wewnątrz łóżek bardzo groźne bakterie które powodują częste infekcję u dzieci pranie odbywało się bardzo mała ilością wody półsucha pianka mamy rześkie i wspaniałe powietrze polecamy wszystkimi

Jakie są warunki zatrudnienia w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna?

Renata

Witam wszystkich, znajdzie się tutaj jakiś pracownik? Dobrze poczytać opinię klientów, ale chętnie poznałabym zdanie na temat firmy od pracowników:) Nie widzę żadnych ofert pracy, a chętnie dołączyłabym do ekipy. Pracowałam już w podobnym miejscu, ale przeprowadziłam się i szukam czegoś nowego, w podobnej branży. Doświadczenie mam :P Co radzicie, może podejść bezpośrednio do firmy?

Filip

Szok i niedowierzanie co znajduje się w naszych łóżkach inna czym śpimy , kompletnie nie zdajemy sobie sprawy co znajduje się w naszych łóżkach i dywanach . Poniżej pokaże na filtrach co maszyna usunęła druga czynność pranie i nakładanie powloki ochronnej pianka przy pomocy bardzo małej ilości wody zaledwie szklanka polecam wszystkim fachowe usługi pana Romana jedyne takie w Polsce

Zuzanna

Hej, czy wiecie może czy Pan Romulad poszukuje jakiegoś tapicera? Widzę tutaj opinie w większości klientów, ale może ktoś z pracowników by się znalazł? :) Mój mąż akurat jest tapicerem i szuka zatrudnienia, ale nie możemy znaleźć żadnych ofert pracy u Pana Romulada. A może to jest jednoosobowa działalność i dlatego nikogo nie poszukuje? Ktoś, coś wie?

Profesjonalna usługa. Jestem pod ogromnym wrażeniem czyszczenia narożnika, który optycznie był czysty. Kirby usuwa wszystko co zalega wewnątrz, roztocza, pleśnie, pyły o których nie mamy pojęcia dopóki tego nie zobaczymy. Najlepsza, jedyna metoda na sucho, filtrami 0,1 mikrona. Pan Roman jest wybitnym specjalistą. Na koniec nakładanie powłoki ochronnej małą ilością wody i śnieżną biała pianką przed namnażaniem roztoczycy. Efekt nie do uwierzenia, gorąco plecam szczególnie alergikom.

Bardzo dziękuję Panu Romkowi za znakomite czyszczenie i pranie tapicerki wysokiej jakości sprzętem i środkami biodegradowalnymi. Ta wspaniała praca przyczyniła się do całkowitego usunięcia roztoczy, grzybów i innych patogenów. Gorąco polecam usługi firmy Pana Romka, z których na pewno będę korzystał w przyszłości.

Renata

Hej, świetnie się czyta tak pozytywne opinie od klientów, ale co z pracownikami? :) Nie widzę też żadnych ofert pracy, nawet tych wygasłych. O co chodzi? :D Ciężko mi uwierzyć, że w firmie pracuje tylko jedna osoba? No chyba, że się mylę?

Bogusława

Usługa przebiegła sprawnie i profesjonalnie z przedstawieniem pełnej oferty i podaniem zalet tego sposobu czyszczenia z jednoczesnym porównaniem innych ofert. Pan Romek wytłumaczył dokładnie różnice pomiędzy czyszczeniem przy użyciu Kirby oraz innych dostępnych na rynku metod-zwłaszcza tych, które używają wody. Polecam wszystkim! Ja z pewnością skorzystam ponownie.

Beata

Pan Roman to człowiek instytucja. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera pracy to jego wizytówka. Nasze dywany, materace i kanapa wraz z poduszkami są dogłębnie odkurzone i wyprane pół suchą pianą bardzo starannie. Od razu czuć świeżość w powietrzu, wysokiej jakości środki nie powodują podrażnienia węchu nawet u bardzo małych dzieci. Nie zdawaliśmy sobie sprawy ile bakterii, grzybów i roztoczy egzystowało w naszych materacach i dywanach. Polecamy usługę wszystkim, którym zależy na poprawie nie tylko estetyki wyglądu tapicerki czy dywanu, ale przede wszystkim na pozbyciu się niepożądanych drobnoustrojów i zdrowym oddechu czystym powietrzem!

Krystyna

Jestem pod wrażeniem, wykonanego czyszczenia moich wypoczynkõw i łóżka. Wytrzepane dogłębnie bezpyłowo pranie põl suchą pianką. Efekt powietr,a jest zniewalający.Polecam z całego serca Krystyna.

Jaroslaw pasiński
@Krystyna

Cos niesamowitego co zobaczylismy po wykonaniu czyszczenia przez pana romana przerazenie i niedowierzanie. Co maszyna kirby usuwa po trzepaniu piorąy z mała ilościa wody nakładając impregnat przed namnażaniem bakteri groźnych dla alergików. Piorą pianką używając mała iloscią wody po usłudze mamy wyśmienite powietrze na swięta polecam wszystkim którzy chcą mieć wszystko bardzo dobrze wysprzątane najlepszym sprzętem na świecie kirby polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Romuald Marciniak P.H.U.Martyna - Wrocław

• Jak się pracuje w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna?

Zobacz opinie na temat firmy Romuald Marciniak P.H.U.Martyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romuald Marciniak P.H.U.Martyna?

Romuald Marciniak P.H.U.Martyna
4.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Górnicza 7 lok. 9
    54-136 Wrocław