Opinie o Konektia Katarzyna Kilanowska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Konektia Katarzyna Kilanowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Konektia Katarzyna Kilanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konektia Katarzyna Kilanowska w Białystok

Dobre stawki i praca dla spawaczy - pracuje od 4 miesięcy i na tiga wyciągam ponad 7 stówek € na tydzień. Zakwaterowania dobre, ubezpieczenie za darmo. Słabo z transportem, trzeba raczej mieć własny i nie gwarantują. Częsta zmiana projektu ale praca stała.

Maciej
@Paweł

W jakiej firmie?? Ja pracuje przedz nich tez na TIGU w Oss ale nie wychodzi mi 700 nigdy ino około 600. Jaka firma, bo moze tez podpytam

Andre

"całościowo" współpraca dobra i stawki się zgadzaja dla rusztowaniowcow dostaje co bylow umowie.. Plus sa duza liczba projektow do wybrania - powiedzialem ze nie pojde na BP to zaproponowali 4 inne rafinerie i tu gdzie jestem jest bez porownanai lepiej, jest OK.... pokoj OK jak bylo mowione mam jedynke minus za "towarzystwo" w mieszkaniu ktore i tak zostalo zwolnione za opuszczanie pracy wiec juz jest OK i spokoj.... Polecam kontakt z Pania Kasia i Klaudia!!... pozdrawiam Andrzej...

IZOLER
@Andre

Czy będą dostępne jakies projekty w lutym? pracowalem w zeszlym roku i chce wrocic od lutego. jak est teraz z praca i nadgodzinami?

Wojciech B.

Witam, śmiało mogę polecić wyjazd do Holandii na montera izolacji - pieniądze podobne - jak wszędzie - jednak plus za mieszkania i zainteresowanie moją osobą i indywidualną sytuacją (elastyczność w ustalaniu zjazdów)

Izoler
@Wojciech B.

Edyta Malinowska

Przez firmę byłam w dwóch pracach wakacyjnych: w Belgii (firma sprzątająca) oraz w Holandii (produkcja). Jako agencja mam do nich zaufanie, utrzymywali ze mną kontakt, pytali co jakiś czas czy wszystko w porządku oraz w razie potrzeby pomagali. Nie miałam żadnych nieprzyjemności, zarówno praca jak i zakwaterowanie były w porządku. Z czystym sumieniem polecam :)

MAGD.
@Edyta Malinowska

Witam Edyta :)) Miło widzieć Twój komentarz. Również polecam firmę :) Edytko, też wracasz w marcu do Eindhoven? Pozdrawiam i do zobaczenia. Gdzieś zgubiłam Twój numer, Co do firmy to super!!

Edyta Malinowska
@MAGD.

Cześć Madziu, Tak, zobaczymy się w Marcu w Eindhooven pozdrawiam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konektia Katarzyna Kilanowska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ORDERPICKER ROOSENDAAL, PRACA OD ZARAZ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
DPD

Pracuje na DPD w Oirschoot i na dniowce wyciągam wiecej niz w poprzedniej DHL n NOCKACH. Paczki są ciezsze ale nie narzekam bo robic trzeba tu czy tam hehe a jak kaska lepsza to i podzwigac mozna wiecej polecam

@DPD

Kolega widzę ten sam zakład. Ja też polecam, paczki do 30 kg nawet ale kasa się zgadza. Mi nie pasowało mieszkanie ale mi zmienili dzisiaj (chociaż miało to być w zeszłym tygodniu) i teraz wiem że na pewno przez jakiś czas zostanę o ile nic sie nie zmieni bo jestem zadowolony na tą chwilę. POZDRAWIAM MICHAŁ.

@Michał

Prace na DPD polecam jak koledzy ja pracuje juz pol roku i to najdłurzsza moja pracas w Niderlandii hah

Wojtek

Nie polecam wyjazdu z tą firmą. Te opinie pozytywne sami sobie wystawiają. To typowa agencja widmo. Nic nie jest takie jak ma być a w razie problemów kontakt się urywa.

@Wojtek

To samo..

Oszukali mnie na godzinach i nie wyplacili tygodniowki.. Nie polecam

Jacek

Wyjechalem z firma do pracy po nowym roku i pracuje miesiac jak na razie wszystko sie zgadza. Pozdrawiam

Pani Jadwigo, Jacek, to co napisała Pani Bożena jest bardzo niepokojące. Czy możecie podać adres biura firmy, żeby każdy kto chce podpisać umowę mógł stawić się osobiście i zweryfikować, czy to nie firma widmo, zanim zdecyduje się podjąć pracę i wyjechać. Z góry dziękuje za podpowiedź.

Prokurator
@Michał

Firma o nazwie Konektia mieści się pod adresem: Białostocka 19 lok. 2, Supraśl Google a to ssię okazuje "Pod tym adresem : Hotel W skrócie firma krzak w recepcji nikt nie słyszał o Pani ani o jej firmie

Konektia
@Prokurator

Witam Firma znajduje się w Jeleniej Gorze 58-500, ulica: Sobieskiego 2. NIP: 9662117562 Zapraszamy wszystkie zainteresowane wyjazdem osoby do odwiedzania naszego oddziału.

Are
@Konektia

Wciaż w internecie można znakeźć państwa ookalizację w Supraśu. Trochę żałuję, źe tak nie jest bo tak się składa, że miałbym boisko.

@Prokurator

To, że adres nie zgadza się z faktyczną lokalizacją biura powinno dac wiele do myslenia.

Komentator

Telefon ciągle wyłączony, jestem zainteresowany pracą a nie mogę się dodzwonić..

@Komentator

Biura podobno też nie mozna nigdzie znalezc

Artur H.

Firma uczciwa i godna polecenia, pracuję i jestem zadowolony, że mam pracę u pracodawcy, którego mi polecili

@Artur H.

Też pracowałem i to samo mogę powiedzieć ,mnie nie zdarzyło się tu nic złego

@Artur H.

Ta firma jest uczciwa ? To czemu ludziom pieniędzy nie wyplacaja a na zakwaterowaniach ciagle ten temat. Ludzie nie mają za co wrócić i siedzą tam czekając na zbawienie.

Ta firma to (usunięte przez administratora) jedziecie do pracy.. na miejscu okazuje się, że inna agencja was zatrudnia która ma juz opinie 1/5. Wprowadzanie w błąd oraz urywanie kontaktu to u tej pani norma. ;) koordynatorowi mowi jedno wam drugie. Jak chcecie byc (usunięte przez administratora) na kase, zakwatetowanie i wszystko co się da to śmiało ;)

Gral

Firma jest nie wypłacalna - zalegają ludziom kilka tygodniowek, tłumacząc się, że pierwsza tygodniowka jest po 3 tygodniach.. Śmiech na sali.

CWKA

zwykły (usunięte przez administratora) zapewniali co innego a w rzeczywistości co innego dom w stanie nie do przyjecia praca za nizsze pieniadze co obiecali do tego odliczanie przycinanie godzin osobiscie nie polecam

Szymon

Miałem tam iść na magazyn DPD, ale jak zobaczyłem co się tam dzieje to zwialiśmy stamtąd. Zakwaterowanie tragedia, umowę stwierdzili, że podpiszą dopiero za tydzień bo nr sofii nie zdążą wyrobić szybciej. Generalnie tragedia.

Zawiedziony

Chyba cos sie zaczelo dziac z firma zero kontaktu a obiecanki od kilku dni

jeżeli niby agencja rejestruje się na adresie Hotelu a według tego co pisze prokurator Hotel nic o tym nie wie, to każdemu powinna się zapalić czerwona lampka zanim przejdzie mu przez głowę wyjechać za granicę przez taką firmę, albo wysłać kogoś bliskiego. Następnie firma przerzuca się na drugi koniec Polski, czyż nie jest to ciekawe i zastanawiające... Trzeba obserwować czy firma za jakiś czas nie przemieści się dalej... Jeśli chodzi o agencje ufajmy dużym sprawdzonym firmom, z ugruntowaną pozycją na rynku, mającym biura w różnych miastach, tak żeby samemu można to było łatwo osobiście zweryfikować. Przed jakąkolwiek decyzją pytajcie czy firma posiada ubezpieczenie OC od swojej działalności, niech je wam przedłoży. Jeśli się miga, żeby ją wam okazać, zmienia adresy to mamy jasny sygnał...

ronin

Takie stawki w przemyśle to były 5 lat temu - sami sobie tam jedźcie pozdrawiam

mat

Te pozytywy to chyba sobie sami piszecie ;D Co to za rozmowa 0 znajomości tematu w przemyśle zresztą ( ile godzin jaka izolacja na konkretnym projekcie na ile projekt czy są nadgodziny ) same ogólniki lepiej zajmijcie się linią produk

Jadwiga

Witam Państwa. Wyjechałam przez Konektie jako opiekunka do Belgii. Pracuje już kilka miesięcy, ściągnęłam tez do pracy kuzynkę i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Bardzo indywidualne podejście przy dobieraniu podopiecznych. Podejście do pracowników dużo lepsze niż u moich wcześniejszych pracodawców. Polecam i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Konektia Katarzyna Kilanowska - Białystok

• Jak się pracuje w Konektia Katarzyna Kilanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Konektia Katarzyna Kilanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konektia Katarzyna Kilanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 31 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konektia Katarzyna Kilanowska
4.1/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Przędzalniana 8H
    15-688 Białystok