Opinie o Konektia Katarzyna Kilanowska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Konektia Katarzyna Kilanowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Konektia Katarzyna Kilanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konektia Katarzyna Kilanowska w Białystok

Arkadiusz Soszyński Nowy wpis

Pani Edyta kłamała 2 tygodnie na każdy możliwy sposób żeby ściągnąć mnie do biura 900km od domu na podpisanie umowy. Okazało się że ludzie pracują prawie za połowę stawki obiecanej stawki.

Rysio Nowy wpis

Narzekano na koordynatorów, że mało pomocni, i na firmę, że nakładała kary. Nie napisano jednak za co, a szkoda. Czy zatem brać tamte uwagi na poważnie? I ile tu aktualnie płacą? Widziałem po ofercie sprzed niemal dwóch lat, że 13 EUR brutto / h. - operatorowi wózków widłowych w Dordrecht.

Kandydat MD

obiecują pracę razem w parze po czym nagle się okazuje że są jakieś chore normy w pracy, wypłata miała być za godzinę nie za normę, kroją za wszystko kasę, rozdzielają pary na różne lokacje a po strajku nagle sypią rezerwami, nie ma jak wypracować godzin, znajdują pracę w momencie gdy się zgłasza opuszczenie agencji i sypią karami na prawo i lewo. ps. Uwqzajcje na turecka agencje w Roosendaal i lokacje ze szczurami bez okien

Boguśka Nowy wpis
@Kandydat MD

Za co te kary można dostać? jest to jakoś opisane w umowie, co za co i za ile? A te normy, to czemu uważasz za chore? Nie da się ich wyrobić?

Md Nowy wpis
@Boguśka

Za wszystko, ogólnie nie polecam ze względu na (usunięte przez administratora) na domkach na chamskie zachowanie koordyanatorow między innymi Emir i Anka od domków która ma wszystko w (usunięte przez administratora) Salarisy się jie zgadzają, ucinają za wszystko a jak chcesz coś poprosić, np. koldre to nie ma kontaktu ani z koordynatorami ani z nimi

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Konektia Katarzyna Kilanowska dla pracy jako Magazynier są dla was satysfakcjonujące?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konektia Katarzyna Kilanowska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ORDERPICKER ROOSENDAAL, PRACA OD ZARAZ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
YYYYY

Pracuje ktoś bezpośrednio w firmie przy rekrutacji? W internecie ma żadnych ofert pracy, ani żadnych informacji co do stanowiskach w biurze. Może orientujecie się, jak często prowadzona jest rekrutacja do zespołu? :) Warto aplikować, wynagrodzenie jest chociaż rynkowe? Co z rozwojem, obowiązkami, praca hybrydową?

Chudini

Nie polecam,przyjechaliśmy pare dni temu, robota nie ta co miała być, w biurze siedzieliśmy z 8 h na lokacje, a panie sobie Piły kawkę , na mieszkaniu pełno cpunow i (usunięte przez administratora) generalnie coraz gorzej z tymi agencjami a Interimjobs tk trzeba omijać jak się da bo to turecka agencja

Witam, pani agnieszka z Konektia zaproponowala mi prace jako orderpicker w roosendal na kosmetykach i ubraniach. Jak tam sie pracuje ? Są godziny ? I ogolnie jak sprawa wyglada. Moze ktos mial doswiadczenie w tej kwesti ?

Pracownik interim job roosenda

Nie polecam , nie ma roboty, w biurze nic nie wiedza pseudo konektia to pośrednik wysyła ludzi do tureckiej agencji interim jobs w roosendaalu gdzie koordynatorzy maja wszystko w (usunięte przez administratora) mieszkania (usunięte przez administratora) - Ania nie raczy odebrać jak coś się dzieje. Że oni jeszcze istnieją… Gorszej Agencji To Nie widziałem.. Masakra

Agata
@Pracownik interim job roosenda

Hmm...trochę administrator przyciął Twój wpis, mógłbyś opisać jeszcze raz swoje obiekcje, ale zgodnie z regulaminem? Te mieszkania jaki mają standard dużo osób na kwaterze i są przynajmniej oddzielne łazienki? Bo widzę że jakaś wzmianka o nich była. Napisałeś, że nie ma roboty, w ogóle nie ma i zwalniają, czy po prostu nie ma pracy przez cały tydzień i na przykład pracujecie 3-4 razy w tygodniu?

Grzechu

InterimJobs Najgorsza agencja na jaka możesz trafić. Nie dość ze okradną Cię z ciężko zarobionych pieniędzy to również niewygodnych pracowników zastraszają czy potrafi nawet wpadać "ekipa sprzatajaca" składająca się z 3 typow wyrzucają Cię na ulice. Nie przestrzegają żadnych praw - policja jak i inspekcja pracy została powiadomiona na temat tej kryminalnej agencji. Zrobię wszystko aby pociągnąć ich jak i Polskich pracowników tej agencji do odpowiedzialnosci karnej. Wy tam w biurze również macie krew na Swoich rękach bo cale biure jest świadome tego co się dzieje ale nie przeszkadza im to w dalszym oszukiwaniu i pomaganiu kryminalistom.

Interimjobs wie kto

Pisze tutaj żeby ostrzec was przed ta agencja która rekrutuje do ciaoatego interimjobs w Roosendaalu. Na mieszkaniach (usunięte przez administratora) brud i karaluchy( tr zdjęcia które są wysyłane przez rekruterow sa ściągnięte z neta bo nie ma tam takich mieszkań), koordynatorzy maja wszystko w …(usunięte przez administratora) Wyrzucają ludzi na zbity pysk przez (usunięte przez administratora)facetów, salarisy nigdy nie zgodne, zawsze do 200 e za tydzień MKASYMALNIE. NIE POLECAM KONEKTIA TO (usunięte przez administratora)INTERIMJOBS

Krzysztof
@Interimjobs wie kto

Tylko warunki na kwaterach się nie zgadzają czy coś jeszcze? Inne sprawy które zostały zawarte w umowie są ok? Bo piszesz że pasek wypłaty ci się nie zgadzał. 200 euro zarabiasz na tydzień?

Emilia

Hej, powiesz coś więcej? Stoję właśnie przed wyborem czy do nich aplikować. W ogóle nie polecasz pracy tam? Co ci się tam konkretnie nie podobało, chodzi o zarobki czy ogólnie o warunki? Będę wdzięczna za pomoc:)

Grzegorz

ODRADZAM WSPOLPRACY Z TA AGENCJA. Agencja ta jest ścisłe powiązana z agencja InterimJobs w której pracownicy są okradani (usunięte przez administratora). Niektórzy tracą nawet życie żeby takie (usunięte przez administratora) mogły trochę więcej zarobić. Właścicielka tej firmy jest narzeczona Tureckiego właściciela InterimJobs. Kryminalny proceder trwa w dobre od paru lat Wszystkich (usunięte przez administratora) przez ta firmę proszę o kontakt na adres e-mail : Nefetis22@Hotmail.com Czas pociągnąć tych kryminalistów do odpowiedzialności

Hhghh
@Grzegorz

Pracowałam właśnie tam w roku 2018-2019 był problem trochę z Interimem z braku pracy później wrzucił nas Fatih na Ceve spoko robota ale dało się urobic..co do erkuta i tego związku wolę się nie wypowiadać ponieważ nic dobrego z tego nie będzie Kasia jest za pewna siebie i za (usunięte przez administratora)a on oleje ja kiedyś. Nie widzę Tego dobrze. Znam tą całą rodzinkę jego itd szkoda gadać a stary Maradonna to już wogole tragedia

Krzysztof
@Hhghh

Pracowałeś przez tą agencje cztery lata temu. Wtedy też były problemy z wypłacaniem kasy bo z tego co piszesz to chyba nie. Jak są ściśle powiązani z inną agencją to z którą podpisuje się umowę jadąc do pracy? Jest w ogóle kontakt z koordynatorem z tej agencji?

Witam pisze tego posta z zamiarem ostrzec was przed agencja interim jobs. Ja razem z moim chłopakiem postanowiliśmy przyjechać do pracy przez ta agencje rekrutowała nas pani ,,Agnieszka Anna” z firmy konektia Wysłała nam zdjęcia zakwaterowania które nie wyglądało najgorzej Wyslala nam ofertę na lidla Wszystko było ,,super ” na tamten moment rekrutacji Wpisaliśmy sobie nazwę tej agencji poczytalismy opinie zdania były podzielone wiec postanowiliśmy przyjechać Przyjechaliśmy do biura które znajduje się w Roosendaal byliśmy tam o godzinie 14 podpisaliśmy umowę i czekaliśmy do h 17 na transport na lokacje Zakwaterowanie miałby być w domku bo takie tez byłyby zdjęcia na miejscu okazało się ze jest to hotel zaniedbany pokój bez okna …. Zimno szafki nad łóżkiem W całym hotelu było zimno Wprowadził nas tam ten kierowca okazało się ze ona jest hausmajstrem mówimy mu że my nie zamierzamy tutaj się wprowadzić że to nie jest to co miałby być on na to ze narazie nie ma nic innego okej. Na drugi dzień dzwolinilsmy do biura do ludzi odpowiedzialny za zakwaterowania Pani Anna odpowiedzialna za zakwaterowania w tej agencji nie odbierała telefonu odebrał pan Norbert który tez jest odpowiedzialny za to z którym rozmowa nie miała sensu on już ja samym początku uznał ze nasza współpraca będzie trawa tylko 2 tygodnie A dlaczego ? Dlatego ze walczymy o swoje o to żeby nie mieszkać na melinie Powiedział tez ze jak nam nie pasuje to możemy się spakować i jechać Wiec fajnie podejście ja powiedziałam że rozmowa jest nagrywana oczywiście chciałam sprawdzić jak na to zareaguje Powiedział że za 15 min dzwoni na policję wstawiam wam ss Byliśmy 1 dzień w pracy to nie była praca na lidlu tylko na jakimś magazynie przepakowywanie stikerowanie atmosfera tam tez była dziwna Pani Iwona wpisana jako nasz kierowaca była tam chyba jakiś zastępca Team lidera tam mi powiedziała po tym jak powiedziałam jej że jestem tu 1 dzień i mogę zaobserwować to że Pani się do każdego czepia Ona na to że jak jej się nie spodoba kogoś praca na prawo go wysłać na kantynę Pracowałam tam może z 15 osób Mieliśmy skończyć o 16 skończyliśmy o 15 bo Pani Iwonie chciało się wcześniej wyjść do domu Co do tej Pani Była bardzo nie miała miała problem wręcz do każdego o to ze ktoś pracuje ale się opiera albo rozmawia ale pracuje my nie mogliśmy rozmawiac ale ona mogła niespełniona karierowiczka A propo tej pracy sami upominaliśmy się o to żeby iść do pracy Agnecja nas zaplanowała w czwartek byliśmy 1 dzień w pracy a przyjechaliśmy we wtorek w piątek mieliśmy wolne dostałam wiadomość o godzinie 00:00 Od koordynatora ze zostaliśmy zwolnieni z powodu takiego że jesteśmy nieproduktywni i nie maja pracy Jak po 1 dniu można stwierdzić coś takiego Zostaliśmy zablokowani i tyle Człowiek przyjeżdża z polski do agencji która robi sobie z nami co chce widziałam ostatnio tez posta o ludziach których tez zostali źle potraktowani przez ta agencje Pani rekrutera olała sprawę totalnie w piątek miała się z nami skontaktować i tego kontaktu nie było Dzisiaj zostaliśmy zablokowani i tyle Wiec najwyraźniej Pani Agnieszka Anna ma sobie coś do zarzucenia nie Polecamy Wiec radzę uważać na ta agencje Wstawiam zdjęcia i ss Miłego czytania Anna ty (usunięte przez administratora) pożałujesz za oszukiwanie ludzi

Szymon

To przykre, co Was spotkało tym bardziej z tym zakwaterowaniem. Potrafili Ci wytłumaczyć czemu w rzeczywistości są warunki zupełnie inne niż to co Wam pokazywali? Chociaż kasę za te dni pracy dostaliście, czy też były jakieś problemy? Dziwna sprawa to wszystko.

Kuba

Nie polecam w ogóle próby kontaktu z tą firmą. Po telefonie i otrzymaniu ofert nom stop rekrutantka zwodzi, że da znać do którejś godziny. Obiecuje kontakt na drugi dzień po czym następuje cisza. Strona na fb nie odpowiada w ogóle. Jedna wysyła do drugiej i tak w koło. Nie potrafią udzielić prostej odpowiedzi na temat czy możesz przyjechać do biura podpisać umowę, czy też nie.

Poczekalnia

Rekrutacja przez agencję Konektia zaczęła się przez rekrutera na Facebooku. Wszystko ładnie pięknie,kontakt na plus. Jednak wszystko się skończyło gdy dotarliśmy na miejsce. Docelową agencją okazał się Interim jobs. Lokacja taka, że nie pozazdrościć tym co wytrzymali tam długo. Rekruterka z Facebooka już po tym zdążyła usunąć konto. O pracy się nie wypowiem ponieważ czekaliśmy na nią prawie dwa tygodnie. W sumie to na nie pewne kilka dni w planningu. Szkoda marnować czasu jak jedzie się zarabiać pieniądze.

Weronika
@Poczekalnia

usunęła konto? a dane osobowe itp to wszystko się zgadzało, tak? i ogólnie to mimo tej nietypowej sytuacji normalnie podjęliście się pracy? i opiszesz te lokalizację tak z ciekawości, gdzie to było i jakie warunki?

Kinga Lubelska

Dziękuje za współpracę. Na lokalizacji nie miałam pralki bo kordynator zapomniał. Zadzwoniłam do firmy i w ten sam dzień dostarczyli mi. Nie znam agencji która tak szybko załatwia dla ludzi wszystko. Dlatego dziękuje Pani Aniu za szybka reakcje.

Ilona
@Kinga Lubelska

No i super. To się nazywa szybka reakcja. Zastanawia mnie tylko jak to się stało, że zapomniał? No bo to w sumie podstawa? Jak z pozostałym sprzętem wygląda sytuacja? Najważniejsze jednak, że udało się to ogarnąć :)

Andrzej i Marta Malinowscy

Chcieliśmy podziękować firmie za zaliczkę która nam dali w zaufaniu. Mimo ze jeszcze nie zaczęliśmy pracy to nam zaufali. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w naszej sytuacji. Dziękujemy jeszcze raz.

Blady

Konektia to niezabardzo poważna agencja jak się umawiam na tel od nich i nikt nie dzwoni tylko ja muszę dzwonić kilka razy śmieszni są i nieprofesjonalni pani (Yulia) i trzeba czekać parę dni żeby podjac decyzję czy Cię chcą żałosne, słaba ta agencja , jak już na początku jest lipa to co będzie później będę omijał ta agencję.

Iza
@Blady

To takie złe że kilka dni trzeba czekać? Może mają sporo kandydatów i chcą przez ten czas wybrać najlepszych?

Dorota Wnuczek
@Iza

Dokładnie tak jest. Ja bardzo dziękuje za pomoc firmy na miejscu

Basia

Można prosić o opinie pracy w Cevie koło Roosendaalu gdzies? Jade tam w ten weekend i chciałabym wiedzieć jak wygląda praca i zakwaterowanie.

Olivia

Polecam pracę tam

Modi
@Basia

Na chwile obecna jest ciezko z praca wysylaja ludzi wczesniej do domu

Kayko
@Basia

Daruj sobie ceve, czy to Roosendaal, czy Alsmeer. Nadgorliwa Roksana, i pełno kapusi, którzy Cie zakapują aby tylko zyskać w oczach Daniela, ALBO Roxany ( Roosendaal Ceva ) Zarobki smieszne, popki z sobota 250 na rękę. Kpina, a jeszcze codziennie zebrania i pier..... o szopenie ciągle na ten sam temat.

Witold
@Kayko

Czym zajmują się pracownicy w tej firmie? Czy szefostwo wymaga tu od kandydatów jakichś specjalnych umiejętności? Liczę na jakieś informacje w tej sprawie, daj znać! :)

Andzia
@Basia

Witam dorarla Pani do Rosensalu mozna wiedziec jak praca i warunki?

Chudy
@Basia

Czy ktoś pracował jako operator maszyn w Belgii w fabryce pigmentu?

Ania kaminska
@Basia

Ja pracuje z synem. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, praca lekka jest, zarobki mamy zawsze około 360€ Tygodniowo na rękę. Zakwaterowanie mogło być lepsze ale nie jest tragedia tez. Kuchnie mamy duża i ogród. Ściany są tylko nie pomalowane.

Andrzej Kamień
@Chudy

Ja pracuje. Zarobki i zakwaterowanie jest Ok. Polecam

zuzia
@Ania kaminska

moge prosic o jakiś kontakt do was?:)

Ania Kowalska
@Basia

Hej Basiu, ja tutaj pracuje. polecam.

Dorota Wnuczek

Pracuje w firmie już 2 miesiące. Polecam

Konektia to tylko forma pośrednicząca, która rekrutuje do innych agencji w Holandii. Piszą tylko ogłoszenia ale nie mają bladego pojęcia jak wszystko wyglada na miejscu. Nam dwa dni przed wyjazdem zmienili termin a w dzień wyjazdu docelowy adres … Także trzeba mieć to na uwadze, ze to co pisze w ogłoszeniu może różnic się od tego co zastaniecie na miejscu o 180 stopni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Konektia Katarzyna Kilanowska - Białystok

• Jak się pracuje w Konektia Katarzyna Kilanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Konektia Katarzyna Kilanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konektia Katarzyna Kilanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 31 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konektia Katarzyna Kilanowska