Opinie o Konektia Katarzyna Kilanowska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Konektia Katarzyna Kilanowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Konektia Katarzyna Kilanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konektia Katarzyna Kilanowska w Białystok

02*+

Byłem zadowolony dopuki była praca przez tego koronawirusa musiałem jechac do pl na kwarantanne

Pedro

Polecam, jedna z posrednictwa ktore sa ok (w miarę)

Maciek

Czy większość osób teraz ma problem z godzinami ? biuro ok ale teraz mam malo godzin i nie wiem co robic bo jesc trzeba

Filip

Świetny pracodawca więc nie dziwią tak sympatyczne wpisy na forum, polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konektia Katarzyna Kilanowska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ORDERPICKER ROOSENDAAL, PRACA OD ZARAZ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Artur

Pracowałem i pracuję dalej - już od 2 lat i dalej jestem zadowolony :)

Miłosz Od.

Byłem zadowolony ale teraz brak projektów i cos nie wiadomo kiedy rusza moze firma wypowie sie w tej sprawie bo chcialbym wrocic

Spoko firma

el montero

Polecam

Daniel

Pracowałem ponad rok, kasa zawsze na czas, warunki mieszkaniowe spoko. No i opieka Polskich opiekunów z którymi można się zawsze dogadać

Monter

Ja nie mam zastrzeżeń. Próbowałem rok się dostać do Norwegii na rotacje na rusztowania . Kilka telefonów i maili i od tygodnia siedzą na STORD żarcie spanie przeloty gratis. Ci co piszą negatywne opinie to chyba jakieś nieudaczniki pozdro

Monter

Nie polecam nikomu. Same kłamstwa, opinie sami sobie wystawiają.

Arniold
@Monter

DOKŁADNIE TO NIEUDACZNE I ZAKŁAMANE BIURO CZY COŚ PODOBNEGO.. RACZEJ PSEUDO BIURO????

Arnoldzik

A czemu usuwacie komentarze???? Pytam się???? (usunięte przez administratora) i nieudacznicy tam pracują!!!!!

Monter izolacji przemysłowej

Uwaga na tą firmę stawki słabe - nie zgodne z umową telefoniczną na miejscu ; minus to minus tamto Przez telefon gada co innego chłop co innego a w biurze nie wiedzą o co chodzi Strata mojego czasu i pieniędzy

Konektia
@Monter izolacji przemysłowej

Oferta dla monterów izolacji przemysłowych: - 540-580 EURO netto za 40 godzin pracy (w zależności od doświadczenia i znajomości języka obcego) - ubezpieczenie i mieszkanie w 1-osobowym pokoju - opłacone przez firmę, nie potrącane z wynagrodzenia wynagrodzenie raz w tygodniu - "wakacyjne" i "rezerowe" nie wliczone w stawkę Czy może Pan doprecyzować w którym z punktów został Pan wprowadzony w błąd? Potrącenie z wynagrodzenia jest gdy ktoś "pobiera" z firmy buty lub narzędzia, które przechodzą na własność pracownika - może chodziło Panu o ten rodzaj potrącenia? Bylibyśmy bardzo wdzięczni za doprecyzowanie aby uniknąć podobnych nieporozumień w przyszłości. Pozdrawiamy - Konektia

Umowa
@Konektia

Wszystko fajnie, jaka umowę dajecie,?

Piotr L

Super firma! Bylem osobiscie w biurze i dostalem rozne propozycje! Maja sporo ofert. Rowniez negocjuja z zagranicznymi firmami o stawki dla pracownikow. Fajne babeczki ????

Wbrew obawom ostatecznie polecam, problem z solarisem został rozwiązany.

Malgorzata i Radek

Dziekujemy wam za prace ! dojechalismy na miejscu przedwczoraj i tak jak Pani pytala, wstawiamy nasza opinie na strone: nasze doswiadczenia jest dobre. Po pierwszym dniu pracy jestesmy bardzo zadowoleni i zakwaterowanie jest ok. wszystko tak jak bylo przedstawione przed wyjazdem, kordynator na miejscu odebral nas i pokazal wszystko. Pozdrawiamy i do uslyszenia

Bartek

ja tam jestem zadowolony. Pracuje na orderpick w Holandi przez ta firme juz od roku. Zawsze mam ta stala prace gdzie moge wrocic. Jedyne co jest minusem, to jest to ze weekend nie da rady sie dodzwonic.. Szkoda bo w tygodniu nie mam jak, pracuje od 07:30 do 17:30. Moze biura rozwiaze ten problem ?

Olga

Kłamliwe biuro.. Dajcie sobie spokój z tymi falszywymi opiniami które sami sobie wystawiacie ????????????

Olga

Dobry pośrenik (bo nie jest to agencja). oferty uczciwe i wszystko się zgadza. pracuje juz 2 tygodnie

orderpicker

PlUSY: - kontakt z biurem - fajne zakwaterowania - super praca, najlepsza na jaką do tej pory trafilem - pomoc i załatwianie spraw przez cały pobyt nie maja cie w (usunięte przez administratora) jak inne firmy MINUSY: - trafiaja sie przymusowe nadgodziny, pracowalo sie po 55 godzin w tygodnii co nie wszystkim odpowiada!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konektia Katarzyna Kilanowska - Białystok

• Jak się pracuje w Konektia Katarzyna Kilanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Konektia Katarzyna Kilanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konektia Katarzyna Kilanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 31 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konektia Katarzyna Kilanowska
4.1/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Przędzalniana 8H
    15-688 Białystok