Opinie o WPD Windmanager Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WPD Windmanager Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPD Windmanager Polska Sp. z o.o. w Poznań

kandydatka

Bardzo miła rozmowa rekrutacyjna, dziwi mnie brak jakichkolwiek pytań testowych lub sprawdzających wiedzę. Głównie skupiono się na przedstawieniu firmy. Szkoda tylko ze mimo obietnic brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej.

@Ona

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie komentarza i spieszymy z odpowiedzią. Rekrutacja na stanowisko Samodzielnej Księgowej została już zakończona, a wszystkie kandydatki/kandydaci, z którymi prowadzone były rozmowy kwalifikacyjne zostali poinformowali o wynikach – proces rekrutacyjny faktycznie przedłużył się o tydzień, staramy się, aby takie sytuacje nie zdarzały się często. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą – tylko w tym roku utworzyliśmy aż 7 nowych stanowisk pracy. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Key Account Manager, zapraszamy jednak do udziału w rekrutacji na stanowisko Asystentki/Asystenta Działu Księgowości. Z pozdrowieniami, Michalina Gleń Office & HR Manager

Ona Nowy wpis

Dzień dobry, zauważyłam ten post jeszcze z końcówki listopada, w którym wskazano, że rekrutacja dla samodzielnej księgowej została już zakończona. Teraz na zewnętrznym portalu widziałam ponownie tego typu ofertę i zastanawiam się co jest powodem przyjęć. to rozwój działu czy jednak rotacja? liczę na stabilne zatrudnienie

wpd windmanager Polska Nowy wpis
@Ona

Dzień dobry, Rekrutacja na Samodzielną Księgową / Samodzielnego Księgowego jest prowadzona ponownie. Powodem rekrutacji jest rozwój działu. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. :) Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

Jola Nowy wpis

Z oferty dla kontrolera finansowego wiem, że można zdecydować się na pracę hybrydową. Zastanawiam się jaki może występować przy tym docelowy układ dni. Należy to z kimś konsultować czy jednak ma się swobodę wyboru?

wpd windmanager Polska Nowy wpis
@Jola

Dzień dobry, Praca hybrydowa jest możliwa w wymiarze 40% czasu tygodniowo. Pracownicy mają dowolność wyboru, w które dni pracują z biura, a w które z domu. Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

wpd windmanager Polska

Dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: - Financial Controller, - Accountant. Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Michalina Gleń Office & HR Manager

Na stanowisku specjalisty ds. administracji jest wypisane dosyć sporo obowiązków i jeszcze na koniec, że dodatkowo są inne prace zlecone przez przełożonego. Co przykładowo może być takimi pracami, bo ja bym już więcej nic nie dodała? Czytam, że nie boją się mówić po angielsku i w razie problemów szkolą. Tylko czy na co dzień we firmie trzeba porozumiewać się po angielsku?

wpd windmanager Polska

Dzień dobry, Wspomniana oferta nie dotyczy wpd windmanager Polska, lecz wpd Polska - są to dwa odrębne podmioty. Jako wpd windmanager Polska prowadzimy obecnie dwie rekrutacje: - Asystent / Asystentka ds. kontraktowania OZE - Asystent / Asystentka działu Key Account Management Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

@wpd windmanager Polska

Dzień dobry. z czego wynika fakt, że na stanowisku Asystenta ds. kontraktowania OZE możliwa jest jedynie umowa zlecenie natomiast w przypadku Asystenta działy Key Account Management są obydwie formy wraz z tą o pracę? mnie ten pierwszy wariant interesuje i zastanawiam się czy umowa o pracę będzie kiedyś dostępna?

wpd windmanager Polska

Dzień dobry, w przypadku stanowiska Asystenta/Asystentki ds. kontraktowania OZE oferujemy jedynie umowę zlecenie. Na ten moment nie jesteśmy w stanie określić czy forma zatrudnienia ulegnie w przyszłości zmianie. Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WPD Windmanager Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Project Manager ds. OZE (k/m).
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.?

Baśka

Serdecznie witam, piszę bo natknęłam się na ich ogłoszenie Project Manager ds. OZE. Jestem osobą z dużym doświadczeniem, chciałabym wiedzieć tylko, jak wygląda polityka firmy względem pracownika. W jakim stylu zarządzania pracujecie i czy pracodawca dba o dobrą atmosferę? Niesamowicie mi na tym zależy.

@Baśka

Dzień dobry, Wspomniana oferta nie dotyczy wpd windmanager Polska, lecz wpd Polska - są to dwa odrębne podmioty. Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

wpd windmanager Polska

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i międzynarodowym pozwala nam skutecznie unikać takich pomyłek na tle biznesowym. Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

Hej, widziałam te odpowiedź odnośnie stażu oraz to, że w tym roku można będzie się spodziewać jakiejś oferty. ale nie wiadomo jeszcze w jakim obszarze? Jakie byłyby do wyboru? Bardziej pójdzie się w kierunku KAMa, którego szukali jeszcze niedawno czy może w teren i obsługę techniczna? I czy macie ocenę przebiegu?

wpd windmanager Polska

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. W zależności od potrzeb będziemy na bieżąco informować o szczegółach planowanych staży, również o tym jakich działów będą dotyczyć. Pozdrawiam, Michalina Gleń HR & Office Manager

Zauważyłem, że doszło do pomyłki względem ogłoszenia, ktoś przytoczył jedno od firmy o podobnej nazwie. Czy często do takich sytuacji dochodzi? Nawet jeśli to tak dla jasności na jakie będą docelowo prowadzone nabory teraz od początku nowego roku? Na jakie stanowiska są one przewidywane?

wpd windmanager Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie komentarza. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, zachęcamy jednak do zaobserwowania profilu naszej firmy na platformach LinkedIn, GoWork czy pracuj.pl. Zarówno wpd windmanager jak i branża, w której działamy rozwija się dynamicznie, dlatego z pewnością będą pojawiały się kolejne rekrutacje, o których będziemy informować na bieżąco. Pozdrawiam, Michalina Gleń Office & HR Manager

Ewela
@wpd windmanager Polska

Stażu żadnego też nie macie? Czasem firmy organizują przez różne urzędy dla bezrobotnych itp, byłam już na takich dwóch, w sumie wchodziłoby to w grę u mnie. Tylko czy jak coś to jest opcja zatrudnienia potem?

@Ewela

Dzień dobry, na przestrzeni roku będą pojawiały się również ogłoszenia dotyczące możliwości odbycia stażu w poszczególnych działach. W przypadku pozytywnej opinii odbytego stażu, a także w zależności od bieżących potrzeb firmy nie wykluczamy możliwości pozostania w strukturach firmy. Pozdrawiam, Office & HR Manager Michalina Gleń

Menadżer ds. Kontraktowania OZE na jakie zarobki może liczyć? Niestety w ogłoszeniu nie ma podanych zarobków, a jestem tak ciekawy, tutaj też tak patrzę że nic nie jest napisane, nikt nic nie zdradził. Czy to jakaś tajemnica zawodowa?

wpd windmanager Polska

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista PR w WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

wpd windmanager Polska

Chciałabym poinformować, że obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Specjalista PR. Michalina Gleń Office & HR Manager

@wpd windmanager Polska

Witam, czy tutaj jest mowa o stanowisku wskazanym na stronie firmowej: „specjalista ds. marketingu i PR w branży OZE”? czy to oznacza, że oferty wskazane w zakładce z karierą maja obecnie charakter poglądowy?

Magdalena
@kandydatka

A długo już czekasz? Może jeszcze się odezwą z informacją zwrotną. Nie wiem na jakie stanowisko aplikowałaś ale widziałam, że księgowej oferowano elastyczny czas pracy. Wspominano może coś o tym podczas rozmowy? Wiesz może w jakich godzinach można zacząć pracę?

@Magdalena

Rekrutacja miała zakończyć się do końca października, więc raczej na odpowiedz już nie ma co liczyć. Odnośnie elastycznego czasu pracy można ją zacząć 7:30-9. Tez brałaś udział w tej rekrutacji?

Ona
@kandydatka

I co nie macie tej zwrotki? Ja to bym wolała wiedzieć co musze poprawić na przyszłość. Są tu w ogóle osoby które po parę razy aplikowały? Mnie kiedyś oferta dla KAMa kusiła z parę miesięcy temu szukali, wtedy akurat nie mogłam się przyjąć, może od nowego roku będę próbować. Tylko w ogóle będą kogoś szukać? Wiecie cos o rozwoju firmy? nie chce aplikować jak jest rotacja

@Ona

Hej, szukają samodzielnej księgowej i zainteresowała mnie ogólnie ta oferta. Tylko piszecie, że oprócz podwyżek inflacyjnych to inne raczej się nie zdarzają. Jaką stawkę dałoby radę tu wynegocjować w takim razie? Jeszcze mam pytanie do pracy hybrydowej, ile dni w tygodniu trzeba z biura pracować? Aha i piszą tam o dodatkowych dniach urlopowych, tzn. ile dokładnie i za co?

Firma zatrudnia młody i bardzo zaangażowany zespół i funkcjonuje w dynamicznie rozwijającej się branży przez co obowiązki i zadania są różnorodne i mało jaki dzień wygląda jak poprzedni mimo, że naturalnie istnieją również powtarzające się czynności (np. sporządzenie raportów). Na pewno nie każdemu to odpowiada, natomiast ja odczuwam to jako plus mojej pracy. Według mojego odczucia benefitów jest sporo i zarząd również zareagował na szalejącą inflację, w formie podwyżki wynagrodzenia podstawowego, która trafiła wszystkich, co bardzo doceniam. Zapewne nie wszystko w firmie jest poukładane i nadal ona się rozwija i rośnie, z drugiej strony daje nam to możliwość w dużej mierze autonomicznie podejmować decyzję i nikt nie patrzy nam na ręcę podczas wykonywania naszych obowiązków. Zarząd jest młody i otwarty na pomysły pracowników.

Ala

Jestem po rozmowie, która była przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Jak wygląda sytuacja z pracą po godzinach/ w weekendy, czy planowaniem urlopow?

@Ala

Nadgodziny są mnożone razy półtora na poczet dni wolnych. Weekendy i święta ustawowo wolne od pracy są dniami wolnymi. Z urlopem wystarczy się dogadać z osobą zastępującą.

@Ala

Czy rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona była po angielsku ? Pozdrawiam.

@Marta

Na rozmowie rekrutacyjnej jest sprawdzana znajomość j. angielskiego, ale sama rozmowa jest prowadzona w j. polskim.

Ilona

Czy to była jedna, pierwsza rozmowa rekrutacyjna? I czy są jakieś kolejne rozmowy, kolejne etapy rekrutacji, czy już będzie teraz odpowiedź?

Jestem w firmie od ponad roku i nie znalazłem wielu powodów aby narzekać. Firma się rozwija portfolio szybko urosło, więc i pracy jest dużo. To się też wiąże z szybko powiększającą się kadrą. W kontaktach z zarządem do tej pory doświadczyłem profesjonalne i pozytywne podejście. Faktycznie zarząd jest młody i się uczy zresztą jak każdy z nas, więc w moim odczuciu nie jest to żadną ujmą.

Krystyna

Dzięki za komentarz. Mógłbyś napisać coś więcej na temat zarobków? Czy pracownicy są dobrze opłacani? Jak nastroje w temacie finansów?

@Krystyna

Warto wynegocjować od razu pożądaną sumę, bo nie ma raczej co liczyć na znaczące kwoty podwyżek. Warto dodać, że nie ma żadnych premii. W ciągu roku otrzymasz 12x pensja i tyle.

Z mojej strony polecam pracę w windmanager i nie podzielam negatywnych komentarzy dotyczących firmy. Oczywiście, jak w każdej firmie, są tematy, które wywołują emocje i warto o nich rozmawiać, ale w moim odczuciu Zarząd jest otwarty na rozmowy z Pracownikami i zgadzam się z opinią, że spółka prowadzona jest w myśl zasady wzajemnego szacunku. Młody i zaangażowany zespół, możliwość pracy hybrydowej, Benefit Systems i rozliczanie nadgodzin na poczet dni wolnych to zdecydowane plusy pracy w windmanager.

***

Chciałabym podzielić się z Wami pozytywnymi odczuciami dotyczącymi pracy w firmie windmanager. Jako pracownik jestem bardzo zadowolona z warunków pracy oraz atmosfery panującej w naszym zespole. Zarząd którego skład tworzą młode osoby, jest nie tylko ambitny, ale również bardzo zaangażowany w rozwój firmy. Doceniam ich wysiłek oraz ciężką pracę. Cieszę się, że wpd rozwija się w tak szybkim tempie. Jestem przekonana, że jest to firma przyszłościowa, która będzie odnosić sukcesy w swojej branży. Dlatego też, z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie każdemu, kto szuka satysakcjnującej pracy oraz chce być częścią dynamicznego zespołu.

Komentarze, które czytam nie odzwierciedlają stanu faktycznego. Są jak widać osoby, które ewidentnie chcą udowodnić za wszelką cenę jak to sie zle pracujec w windmanager. Co jest totalnym oszczerstwem i głupotą! Pamiętaj hejterze KARMA wraca! Tak na serio, Zarząd radzi sobie świetnie, cały zespół jest mlody i bardzo szybko się rozwija, co jest ogromnym plusem! osoby które odeszły nie sprostały zadaniom, przerosła ich praca na dość swobonym stanowisku gdzie trzeba wykazac się chęcią do współpracy i być kreatywnym. Zawsze wpolpracownicy mili i chętni do pomocy. Nie rozumiem tych opinii.

Xo

Ja również nie polecam pracy w wpd windmanager. Brak szacunku wobec pracownika, nie ma przepisów wewnątrz firmy które regulowałyby w jakikolwiek sposób zachowanie zarządu. Sam zarząd dopiero uczy się zarządzać i idzie im bardzo słabo. Brak możliwości awansu oraz podwyżki. Brak wyrównania inflacyjnego. Brak bezpośredniego kontaktu, oraz wysoki kontrast między zarządem a pracownikiem firmy. Aktualnie starym pracownikiem bardziej opłaca się zwolnić niż pozostać, gdyż nowe osoby na starcie otrzymują wyższe wynagrodzenie na tym samym stanowisku. Wyczuwalna jest również złośliwość zarządu wobec wypowiedzianego "nie" przez pracownika. Większość próśb i rozmów to jak rozmowa ze ścianą. Zarządu totalnie to nie obchodzi.

@Xo

Czytając tę opinie śmiem twierdzić, że osoba wyrażająca ją nie ma wielkiego doświadczenia w innych miejscach pracy, a co za tym idzie lat stażu pracy. Nie wiem też co kryje się pod pojęciem "przepisów regulujących zachowanie zarządu". Podwyżki w firmie są przydzielane, również z inicjatywy zarządu za rzetelną, postępową i samodzielną pracę, gdzie efekty są widoczne gołym okiem. Wyrównanie inflacyjne, które dość często pojawia się w negatywnych komentarzach, nie jest standardem w każdej firmie ale Wpd Windmanager będzie wdrożone niebawem. Oskarżycielski ton wypowiedzi i podobna teść opini mocno wskazuje na ekipę zatruwającą atmosferę, która powoli ulatnia się, dając przy tym wytchnienie pracownikom i zarządowi. Płaska struktura, brak dress codu, możliwość brania udziału w kursach bez podpisywania lojalnościówek, spore perspektywy na rozwój, praca hybrydowa, mutlisport czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne to jedne z wielu plusów pracy w tej firmie. Z ręką na sercu mogę polecić pracę w Wpd Windmanager!

...
@Pracownica

Widać, że wiadomość jest napisana przez zarząd a nie żadnego pracownika wpd. Co raz większa widoczna jest również rotacja pracowników, co nikogo nie dziwi ;)

@...

Wychodzi na to, że Twoja opinia nie jest głosem wszystkich. Nie każdy pracownik zgadzał się z absurdalnymi zarzutami grupki podburzającej atmosferę w firmie. Może lepiej byłoby się odnieść do faktów przedstawionych w poprzednim komentarzu niż rzucać kolejnymi bezpodstawnymi zarzutami.

@Pracownica

No dobrze, to czas na fakty. W ciągu ostatnich 6mc z firmy odeszły 4 osoby, obecnie jedna jest na wypowiedzeniu. Firma liczyła max 20-22 osoby, co oznacza sporą rotację 20-25%. Odnośnie powodów odejść, najczęstszą (choć nie jedyną) przyczyną jest problem z warunkami finansowymi. Z czego to wynika pozostaje zagadką, ale prawda jest taka, że za wymaganiami windmanagera nie idą adekwatne zarobki - nie trudno znaleźć lepiej płatną ofertę na tym samym stanowisku w innej firmie, na co potwierdzeniem są liczne odejścia. Branża OZE nie ma tu nic do rzeczy, bo windmanager nie buduje projektów wiatrowych, a zarządza już istniejącymi. Z powodu ustawodawstwa powstawanie nowych projektów zostało w Polsce mocno wstrzymane w ciągu ostatnich paru lat, a na hossę trzeba będzie poczekać kolejne 5-6lat aż zostaną zrealizowane nowe projekty, którymi windmanager mógłby zarządzać. Może to jest powodów braku podwyżek. Płaska hierarchia jest jedną z największych wad tej firmy - jak każdy ma w nazwie stanowiska 'manager' to przestaje mieć znaczenie. Odpowiedzialność jest rozmyta, a kierownictwo wysyła maile w tonie 'trzeba zrobić', a nie kto ma to robić. Płaska hierarchia dodatkowo pozwala na manipulacje wynagrodzeniami. Pracownicy nie znają widełek na dane stanowisko, co zarząd tłumaczy tym, że przecież liczy się doświadczenie itp itd. Z tego powodu wynagrodzenia są zupełnie arbitralne, a dwie osoby z identycznym zakresem obowiązków mają wynagrodzenie różniące się o 40%. I ostatnie, tak zwana 'szara strefa'; jest gro obowiązków które nie pasują żadnemu działowi. W związku z tym pracownicy robią rzeczy (i biorą za to odpowiedzialność) na których się tak naprawdę nie znają i które nie leżą w ich zakresie obowiązków. Ale, jak napisał kierownik we wiadomości email do grupy kilku pracowników, racja jest jak (usunięte przez administratora) każdy ma swoją. Dla jednego w firmie jest podburzająca grupa złośliwców działających na szkodę spółki, dla drugiego - zarząd tępi ludzi, którzy mają inne zdanie. Trzeba tu popracować żeby wybrać stronę. Proszę, oto same fakty.

Paweł Kopczyński

Zarząd się uczy i będzie się dalej uczył, bo przecież uczymy się całe życie, prawda? ???? Doszły nas słuchy, że sporo na tej stronie mówi się na nasz temat, niekoniecznie pozytywnie i szczerze... Myślę, że realia naszej firmy są zgoła odmienne niż poniższe komentarze. Jako firma będąca częścią szalenie dynamicznej branży OZE, prowadzimy regularne rekrutacje, do których zapraszamy wszystkich chętnych, aby wyrobić sobie własną opinię na temat naszej firmy! Do zobaczenia! ????

Paweł Kopczyński
@Paweł Kopczyński

Wybaczcie te znaki zapytania, błąd spowodowany użyciem emotikonek :)

....
@Paweł Kopczyński

"The truth is like an (usunięte przez administratora), each person has its own". Gdzieś już padły te słowa.Opinia to opinia, nasza jest szczera. Wasza jest pozytywna, nasza negatywna. Jedno jest pewne, nie podważa się czyjeś opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o WPD Windmanager Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WPD Windmanager Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.
  • Górki 7
    60-204 Poznań

WPD Windmanager Polska Sp. z o.o.