Opinie o Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. w Warszawa

Teresa

Zaświadczamy, że od bieżącego roku współpracujemy ze Spółką BackOffice Outsourcing Sp. z o.o. w zakresie: 1. obsługi korespondencji, polegającej na pełnej obsłudze wydruków masowych, 2. obsłudze korespondencji przychodzącej i wychodzącej. BackOffice Outsourcing Sp. z o.o. wykonuje wszystkie powierzone projekty z należytą starannością, a ich czas realizacji oraz koszty są zawsze na odpowiednim poziomie. W trakcie współpracy zespół BackOffice Outsourcing Sp. z o.o. zawsze był gotów do pomocy i wyróżniał się wysokim profesjonalizmem. Mając na uwadze powyższe, BackOffice Outsourcing Sp. z o.o. wykonuje swoje obowiązki z należytą starannością, sumiennie i na wysokim poziomie merytorycznym a szybkość oraz skuteczność podejmowanych działań, stanowi podstawę do zarekomendowania, jako bardzo wartościowego Partnera każdemu podmiotowi zainteresowanemu tego rodzaju współpracą.

Mamy z Backoffice Outsourcing podpisaną umowę na obsługę administracyjną mandatów, które wpływają jako do leasingodawcy. Proces obsługi mandatów jest prowadzony w profesjonalny sposób z zachowaniem wszelkich wytycznych, które ustaliliśmy w umowie. Polecamy firmę Backoffice Outsourcing w zakresie prowadzenia obsługi administracyjnej mandatów innym firmom leasingowym.

Daniel
@Andrzej

,,obsługę administracyjną mandatów'', ,,zagraniczną instytucją finansową'', ,,wyprostowanie wszystkich spraw w zakresie credit controlingu'', ,,Siedziba naszej firmy mieści się we Francji'', ,,Wir sind eine Deutsche Firma'', ,,Polecam wszystkim firmę jako pracodawcę'' - wszyscy piszą opinię tego samego dnia w odtępach 4 do 5-minutowych na przestrzeni 4 godzin. Praca wre! ,,Wir sind eine Deutsche Firma'', ,,Estamos de Barcelona'' - w zagranicznym języku na goworku? To w końcu Niemcy, czy Barcelona? Przecież to aż czuć nabijaniem opinii. To co tu zrobiono 24 lipca 2019 roku? Jak to się nazywa fachowo?

SMD
@Daniel

Może prośba wysłana do klientów o opinie? Standard. Jedni otrzymują referencje, inni opinie a jeszcze inni jedno i drugie. Nie trzeba być Sherlockiem H. żeby to wiedzieć

Bartosz
@SMD

Widziałem wiele tutaj takich firm. Wszystkie te poproszone opinie są z tej samej sieci napisane. Nie rubcie z ludzi naiwniaków.

Tomasz
@Bartosz

Z tego co wiem, nie da się napisać kilku opinii z tej samej sieci.... Mogłem napisać tylko jedną i nawet nie mogę jej poprawić w przypadku literówki.

@Tomasz

Tomasz 29.07.2019 12:20 Nie ośmieszajcie się i przestańcie kłamać. Opinię widać niżej z tym samym podpisem i twoją odpowiedzią. Dowód, że da się jenak. Aż jestem ciekawa czy drugi wpis przyjmie,

Tomasz

Mamy przyjemność zarekomendować Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. Backoffice Outsourcing świadczy usługi doradztwa prawnego na wysokim poziomie, przy udziale doświadczonych pracowników z głęboką wiedzą prawniczą. Wyróżnia się znakomitą znajomością procesów biznesowych, co w sposób znaczący przyczynia się do osiągnięcia przez naszą firmę wymiernych korzyści. Bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach ze współpracy, możemy jednoznacznie rekomendować usługi świadczone przez Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.

Daniel

Ciekawe, że prawie wszystkie pozytywne wszystkie opinie są z 24 lipca 2019 roku. **Oj bardzo ciekawe**...

Danielowa
@Daniel

Ciekawość nie popłaca... oj

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dorota

Współpracujemy z Backoffice Outsourcing od około 3 lat. Jesteśmy zagraniczną instytucją finansową, który wysyła korespondencję do swoich klientów oraz sądów. Terminowość realizacji zleceń z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa przebiega bez jakichkolwiek zarzutów.

Asbjörn

Zleciliśmy firmie Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. wyprostowanie wszystkich spraw w zakresie credit controlingu. Po dwóch miesiącach współpracy jesteśmy mocno usatysfakcjonowani wynikami i zamierzamy rozszerzyć współpracę o inne europejskie kraje.

Ingrid

Zachęcam bardzo do współpracy z Backoffice Outsourcing Sp. z o.o., szczególnie w temacie usług związanym z wysyłkami masowymi standardowej jak i nieszablonowej korespondecnji. Firma jest bardzo elastyczna na wymagania klientów, co bardzo dobrze wpływa na współpracę.

Maria

Siedziba naszej firmy mieści się we Francji. Zarząd jest zachwycony współpracą z Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. pod każdym względem a szczególnie cen, które pozwoliły znacznie obniżyć koszty korespondencji.

Polecam wszystkim firmę jako pracodawcę. Wynagrodzenia średniej wysokości, ale atmosfera i ludzkość nie do pobicia. Zawsze wszystko na czas!

Bank

Firma godna polecenia. Fachowość, jasne zasady, wszystko tak jak trzeba.

Gio

Bardzo stabilny pracodawca

Bardzo fajna firma i fajni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Al.Stanów Zjednoczonych 72 lok. 12
    04-036 Warszawa

Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.