Opinie o Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. w Warszawa

Charles Nowy wpis

Wspaniala wspolpraca - uslugi obslugi korespondencji skrojone na potrzeby naszej korporacji.

Nina Nowy wpis

Serdeczne polecam tę firmę.

Nuria Nowy wpis

Nos asociamos con operaciones de manufactura con uso intensivo de agua para resolver desafíos complejos en el tratamiento de agua y mejora de procesos, con soluciones avanzadas en productos químicos y equipos para los mercados de consumo e industrial. También ayudamos a los propietarios y operadores de piscinas y spas a mantener las condiciones del agua limpia y saludable con productos de alta calidad para el cuidado de piscinas. Con una infraestructura global de instalaciones y especialistas, somos un fabricante de especialidades químicas construído para ayudarlo a lograr sus metas operacionales y de sustentabilidad, y agua cristalina, hoy y en el futuro. Y por eso tenemos mucha correspondencia. Sin embargo, no tenemos que preocuparnos por ninguno de estos problemas cuando subcontratanos correspondencia con BackOffice Outsourcing, ya que os especializan en impresión, envío de correo y procesamiento. De hecho, nosotros podemos hacer el trabajo más rápido, mejor y con mayor precisión que la mayoría de las empresas por sus propios medios, para que nuestros empleados puedan centrarse en tareas más rentables. Recomendamos el Backoffice Outsourcing a todos nuestros socios comerciales.

Sol Nowy wpis

Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. wyróżnia się znakomitą znajomością procesów biznesowych, co w sposób znaczący przyczynia się do osiągnięcia przez naszą firmę wymiernych korzyści. Dziękujemy i rekomendujemy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Mariola K-T

Proponuję zrobić akt notarialny z wpisów na tej stronie, aby przed sądem można było udowodnić działania szkodliwe stosowane przez zleceniobiorcę. Przy pomocy policji, która ma tak dobre techniki namierzania takich ludzi i dowodach, które potwierdzi notariusz, sprawa jest do wygrania. Napiszę do Państwa w tej sprawie e-mail i chętnie się spotkam.

@Mariola K-T

Pełen profesjonalizm. Wiadomośc na forum zamiast wysłana e-mailem.

HejtToNieOpinia

Szanowni Państwo, czy myślicie? Postawcie się teraz w sytuacji klienta lub pracownika, który czyta te wypociny. Czy na prawdę cały internet śmieje się w ten sam sposób? „bu ha ha ha” „Buhahahahha” „buhaha” Jak Państwo myślą, o czym to świadczy? Dlaczego nie pozbędą się Państwo tego człowieka z przedsiębiorstwa? czy trudno zauważyć, że te wypowiedzi ocierające się o hejt pisze ten sam pracownik? Oprócz tego stosują Państwo techniki poniżania rozmówców na tej stronie, która nie jest zwykłym forum, a portalem, który ma za zadanie pomóc zdobyć Państwu klientów i pracowników? Jak myślą Państwo, czy wyśmiewanie rozmówców („buhaha”), wyzwiska, brak uszanowania dobrych zwyczajów wysławiania się („cyborg” wypowiedziane w stosunku do człowieka, imiona pisane mała literą „daniel”, „daniel nie zasługuje na dużą literę. To nie imię własne, to nazwa”), ujawnianie informacji o pracownikach innym przedsiębiorstwom lub ludziom („Jako osoba postronna zaprzeczam wszystkim stwierdzeniom tej osoby.”). Te wypowiedzi wyglądają jak tragikomedia, wyśmianie kogoś i w tej samej wypowiedzi piszecie „szanowna osobo”? Proponuję się zastanowić, czy gorzej wyglądają komentarze Państwa pracowników i „osób postronnych”, wzbudzając brak zaufania do firmy, czy pojedyncza opinia dotycząca błędów w wysyłce jednego zeznania podatkowego? #HejtToNieOpinia

HejtToSposobSlabychLudzi
@HejtToNieOpinia

Ależ ty mądra jesteś. Najpierw obsmarowałaś bezpodstawnie firmę, bo Ci rozliczenie roczne wysłała na e-mail, a następnie pod różnymi nickami szalałaś z wybujałą wyobraźnią obsmarowując jeszcze bardziej. Twój sposób pisania i ciągłego cytowania jest na tyle specyficzny, że nie mamy żadnych wątpliwości, że to ta sama osoba. Na szczęście już niebawem sprawa zostanie rozwiązana, ponieważ firma wniosła zawiadomienie do prokuratury. Fajna niespodzianka? Czas skończyć z głupotą. Cóż jeszcze.... mądrzy ludzie nie przyjmują do siebie takich opinii jakie oferuje ten portal. To marna próba zarabiania pieniędzy na garbach przedsiębiorców. Nuda, że aż piszczy. P.S. Nie zasługujesz na szacunek, więc nie licz, że coś się zmieni.

@HejtToSposobSlabychLudzi

Co utaliła prokuratura?

X

czytam tutaj opinie jako kandydant do tej firmy i zamiast rzetelnych informacji czy jest dobrze czy słabo widzę tylko kłótnie. Zastanawiam się ile mają lat osoby, które to pisały i co chciały tym osiągnąć? Nie dowiedziałam się niczego, poza obrzydzeniem do tego co wy tu odwalacie. Rada na przyszłość - zanim coś napiszecie (szczególnie na forum z opiniami o pracy) przemyślcie czy jest to pomocne, zapalcie papierosa, wyjdźcie z psem czy cokolwiek tam robicie i dopiero wtedy kliknijcie Enter. Pozdrawiam

@X

A czy te opinie nie są równie pomocne? Zawsze masz pogląd na to jakie charaktery tam pracują. Nadal masz ochotę tam pracować?

X
@Anna

Oczywiście można coś z tego wywnioskować jednak poziom tych wypowiedzi...

Z
@Anna

Opinie dodają pracownicy i współpracownicy tego śmiesznego GoWork. Nic tu się nie dzieje i kręcą afery. Za taki PR wielu firm, jaki im fundują, powinno się znaleźć na nich paragraf.

@Z

Na taki PR zazwyczaj trzeba sobie zasłużyć. W treści jest kilka opinii, które zawierają stwierdzenia co było nie tak.

Nie polecam tej firmy. Codziennie nadgodziny. Odeszłam z tej firmy, ponieważ nie płacili za nadgodziny. Często praca do 20-ej. Ucierpiał na tym związek i moje zdrowie.

WF
@Anna

nie ośmieszaj się panienko z odzysku od nadgodzin, bo osiągnęłaś już dno swoich kłamliwych wypowiedzi. I dobrze by było, gdybyś nie podszywała się pod różne imiona, tylko użyła swego prawdziwego. Zero uczciwości, wieczne kłamstwa i pustka w głowie.

Aśka
@Anna

Koń by się uśmiał. Jestem z tą firmą od samego początku i nie było jeszcze sytuacji, aby firma kogoś z pracowników wykorzystała i nie zapłaciła. Wręcz przeciwnie. Znam takie sytuacje, gdzie zleceniobiorcy oszukali tę firmę na dziesiątki tysięcy złotych, udając że prawie przez półtora roku piszą aplikację komputerową. To jest szczyt szczytów i mam nadzieję, że takie osoby dosięgnie sprawiedliwość. A nadmiar wszystkiego, aby zamknąć firmie "buzię", jedna taka panna na wydaniu (cyborg na nią mówiliśmy), zgłosiła sprawę do UODO, że firma rzekomo łamie wszelkie zasady ochrony danych osobowych. Oczywiście to kłamstwo, niczym prawdziwym nie poparte. Naciągaczka pewnie zrobiła już tak z wieloma firmami, skoro cały czas zmienia imię i nazwisko posługując się dziwnymi pseudonimami.

Gosia
@Aśka

Ładnie nazywacie swoich pracowników. RODO pewnie was osądzi sprawiedliwie.

Domestos
@Aśka

> Koń by się uśmiał. Patrząc w wasz KRS muszę zapytać - kuc też? > Jestem z tą firmą od samego początku i nie było jeszcze sytuacji, aby firma kogoś z pracowników wykorzystała i nie zapłaciła. Jeżeli wykorzystają to chociaż pensja wpadnie - pozytyw. > Wręcz przeciwnie. Wykorzystała i nie zapłaciła, nie wykorzystała i nie wypłaciła, czy może dała się wykorzystać i zapłaciła? Proszę o klarowną wypowiedź. > Znam takie sytuacje, Czyli scenariusz się powtarzał? Po którymś razie należałoby wyciągnąć wnioski. > gdzie zleceniobiorcy oszukali tę firmę na dziesiątki tysięcy złotych, udając że prawie przez półtora roku piszą aplikację komputerową. Czyli zleceniobiorcy pracowali przez półtora roku dla firmy, nic nie "wypracowali" i dopiero po półtora roku ktoś to zauważył? Co więć apka miała robić? Przetwory babci? Sen zimowy? Poniższe opinie na temat solidności firmy stają się coraz bardziej wiarygodne. > To jest szczyt szczytów To jest masło maślane. > i mam nadzieję, że takie osoby dosięgnie sprawiedliwość. Czemu nie, jeżeli jest w tym ziarnko prawdy. > A nadmiar wszystkiego, aby zamknąć firmie "buzię", jedna taka panna na wydaniu (cyborg na nią mówiliśmy), zgłosiła sprawę do UODO UODO nie zajmujesię zamykaniem "buzi" firmom - rozumiem, że problemu po prostu nie ma. Profesjonalny, uprzedmiotawiający stosunek do pracowników macie - pozytyw. > że firma rzekomo łamie wszelkie zasady ochrony danych osobowych. Skoro rzekomo, to problemu nie ma. Na marginesie nie da się równocześnie łamać wszystkich zasad ochrony danych osobowych, więc zgłoszenie już na pewno zostało odrzucone. > Oczywiście to kłamstwo, niczym prawdziwym nie poparte. Czyli problemu nie ma. Urzędnik nie będzie miał problemu z rozpoznaniem stanu faktycznego przecież. > Naciągaczka pewnie zrobiła już tak z wieloma firmami, Zmieniała zleceniodawcę, co za podstępna osoba. > skoro cały czas zmienia imię i nazwisko posługując się dziwnymi pseudonimami. Pseudonim, imię, czy nazwisko? Co było w dowodzie osobistym? Nawet jeśli to prawda to dlaczego o tym tutaj piszecie?

Ksenia
@Domestos

w tym repost brakuje tylko tańczącego pingwina buhaha

Mireczek
@Aśka

'cyborg na nią mówiliśmy' 'Naciągaczka pewnie zrobiła już tak z wieloma firmami, skoro cały czas zmienia imię i nazwisko posługując się dziwnymi pseudonimami.' Może było inaczej? Tak nadany pseudonim 'cyborg' przez firmę też bym chciał zmienić lub od razu rozwiązał z wami umowę. Jak się można domyśleć, aplikacja nie działałaby przez przedwcześnie zakończoną umowę. Nieposzanowanie godności drugiej osoby jest wystarczającym powodem. Pewnie nie wytrzymała (usunięte przez administratora) nie skończyła aplikacji i skierowała sprawę do urzędu. Piękne zachowanie firmo. Stawianie w złym świetle swoich pracowników na publicznej stronie z opiniami. Ładną robicie sobie opinię przy tym. Podacie mi imię i nazwisko tej osoby lub nazwę jej firmy? 'Cyborg'... Nie stać was było na lepszą ksywę? ????

@Anna

Ja jestem zadowolony z firmy. stabilny pracodawca. Atmosfera jest dobra. Kto chcę tu zarobić, to lepiej podziękujcie. Ale to w każdej firmie jest tak samo jeśli chodzi o zarobki. Bo jednak zarobki są niskie, ale stabilna.

Aśka
@Mireczek

bu ha ha ha... Cyborg jest idealnie dopasowany do ciebie wojowniczko kseno :)

Mireczek
@Aśka

'bu ha ha ha... Cyborg jest idealnie dopasowany do ciebie wojowniczko kseno :)' Tylko co to ma wspólnego ze mną? 'Ksenia 01.08.2019 13:54 w tym repost brakuje tylko tańczącego pingwina buhaha' Razem z powyższym sugeruje, że ktoś powinien się przebadać czy nie przeszedł grypy z nadmierną gorączką. Po co piszecie sami do siebie a dokładniej tworzycie dyskutujące ze sobą multikonta? 'Cyborg' jest więc u was nowym stanowiskiem pracy dla kobiet? Pozdrawiam z Mirko.

Zuzanna
@Piotr

Dziękuję Ci za tę wyważoną opinię. Czy mógłbyś dać znać, jak mają się zarobki do popularnych mierników tj. najniższej i średniej krajowej? Czy są premie? Widzę, że BackOffice Outsourcing na swojej stronie szuka kandydatów na trzy stanowiska (telemarketera, przedstawiciela handlowego i kierowcy): http://backofficeoutsourcing.pl/praca-27/Pl/ Twoja odpowiedź pomoże innym podjąć decyzję, czy aplikować do pracy w BackOffice Outsourcing.

COVID-21
@Mireczek

Mireczku, to nie była, grypa, tylko COVID-19. Przynajmniej wiemy skąd się wziął wirus.

@Aśka

Asia, która od zarania dziejów stuka w klawiaturę i w życiu na oczy nie widziała innej pracy przezywa ludzi od cyborgów, ot kuriozum...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.?

eF

Nie, nie ma nawet najskromniejszej choćby Wigilii pracowniczej.

M

Kto i na co daje się niby nabrać? Na złe opinie o pracodawcy, które są w stu procentach prawdziwe? Czy na przekopiowane referencje od klientów, których w żaden sposób nei da się zweryfikować?

Na zleceniu

Na zleceniu - po około półtora roku współpracy bardzo pogorszyła się owa współpraca(usunięte przez administratora) Rozliczenie podatkowe zamiast mi wysłać pocztą jak było ustalone - na adres korespondencyjny - wysłali najpierw na współdzielony adres zamieszkania (ktoś inny prawdopodobnie zabrał awizo, nie wiedziałam, że list jest na poczcie i której - listu nigdy nie ujrzałam do kogo trafił), a potem wysłali mi na maila mimo, że kategorycznie zakazałam robienia tego i zapytałam o to, gdzie jest mój PIT i kiedy mogę go odebrać w biurze. Mail oczywiście nie dotarł od prezesa do mnie bezpośrednio ale za pośrednictwem pracowników. Niezaszyfrowane, tak że mogli się zapoznać, mimo innego zapisu w umowie mówiącego o potrzebie szyfrowania maili zawierających dane osobowe i dane o podwyższonym stopniu poufności. (usunięte przez administratora) Proponuję, jeżeli nie chcecie mieć tego typu problemów - współpracę jako spzoo. Wtedy nie potrzeba PIT-ów. Będzie mniej problemów.

Kancelaria Prawna
@Na zleceniu

Stek kłamstw i wybujałej wyobraźni ???????????? Jako osoba postronna zaprzeczam wszystkim stwierdzeniom tej osoby.

A musi być?
@Na zleceniu

Co za nieudolność, żeby twierdzić i mieć zarzuty do tego, że nie otrzymała wiadomości bezpośrednio od Prezesa. Buhahahahha. Dobre, dobre. Szanowna osobo! A czym ty sobie zasłużyłaś na bezpośrednią korespondencję od Prezesa?

Agata
@Na zleceniu

Mialam skorzystac z usług tej firmy, ale widzac atmosfere jaka tworza osoby z tej firmy, chocby piszac tu komentarze, daruje sobie. Na szczescie jest wiecej firm swiadczacych uslugi ktorych potrzebuje.

Agata a w głowie tarta ta ta
@Agata

Naiwna

Magdalena

Czy pandemia w jakiś sposób wpłynęła na Backoffice Outsourcing? Zastanawiam się czy zmieniły się jakoś warunki pracy przez wprowadzone obostrzenia i czy pracownicy firmy w jakiś sposób to odczuli. Czy jakiś pracownik może coś na ten temat napisać?

Czy BOO hahaha Sp. z o.o. to inna nazwa tej samej firmy?

Zoska

A na czym dokładnie polega praca?

Ksenia

Bardzo dobrze pracowało się w tej firmie. Też byłam na zleceniu i nie było żadnych problemów z czymkolwiek. A głupoty zawsze ktoś będzie pisał. Widocznie nie ma co robić ta osóbka, skoro traci czas na takie wpisy :) Drama

@Ksenia

Zważając na to, że Aśka twierdzi wyżej, że cyborg jest do Ciebie dopasowany idealnie, ta opinia potwierdza, że nie masz najmniejszego szacunku dla swojej osoby? Czytając to forum odechciało mi się pracy u tego pracodawcy.

Jak szefostwo w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Szef

Najlepiej! Lojalni pracownicy to podstawa.

@Szef

Skromny i prawdomówny szef to podstawa :D :D :D

Bardzo fajni I profesjonalni pracownicy. Bardzo dziękuję za pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Roman
@Ewa

Dobrze słyszeć, że relacje międzypracownicze są na wysokim poziomie, a co do innych kwestii, uważasz, że pracodawca zapewnia dobre warunki pracy? Na jakiej umowie się pracuje i jak wygląda wymiar pracy?

@Ewa

Interesujące bowiem jestem jedyną Ewą w naszej firmie i nie mam o niej dobrego zdania.

Alex
@Ewa

Nie zatrudniamy żadnej takiej o tym imieniu. Skoro tak jest, to żadna to twoja firma i wobec tego nie możesz mieć ani złego ani dobrego zdania. Proponuję wizytę w poradni psychiatrycznej

Atmosfera jest bardzo zła. Trzyma mnie tam jeszcze to, że trzeba coś do gara włożyć.

Monika Piesta
@Monika

Jestem w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. jedyną Moniką i ciekawi mnie, kto nie ma co do gara włożyć, bo na pewno nie ja. Jestem dumna i zadowolona ze swojej pracy i firmy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.?

Nie ma takich.

Daniel

@Kancelaria Prawna A skąd osoba postronna ma taką szczegółową wiedzę o sprawach, które były rozstrzygane między tą firmą a kimś "na zleceniu". Czyżby firma faktycznie nie do końca chroniła tajemnice i informacje poufne?

Rad
@Daniel

Wyglada na to, że ktoś próbuje postawić firmę w złym świetle. No (usunięte przez administratora) Na szczęście są metody na takich napastliwych, namolnych, podstawionych Hejterów. Wrogie komentarze mogą być postrzegane jako akt cyberprzemocy i nękania psychicznego.

Daniel
@Rad

,,Akt cyberprzemocy i nękania psychicznego", szczególnie dobrze brzmi w komplecie z ,,usunięte przez administratora''. To co tu zrobiono, to nabijanie opinii co widać po dacie i pewnie ta osoba co napisała tą opinię ma tu rację. Ograniczyła się do jednej opinii. Zaznaczam zgodnie z prawdą, że ta opinia jest negatywna - co wpływa na ocenę firmy - jednak jak w poprzednim komentarzu daruję sobie przyznawanie gwaizdek. Jaki jest koń każdy widzi.

Danielowa
@Daniel

A kogo to obchodzi panie daniel. Nikogo nie interesuje ten bełkot.

SMD
@Daniel

No właśnie.... otrzeźwiej daniel (Dama dama) :-)

Parszywa Dziesiątka

profession of public trust

Bartosz
@Parszywa Dziesiątka

Tak, tak, wszyscy powyżej wzbudzacie publiczne zaufanie hahaha. Żaden nie umie z dużej litery napisać 'daniel'? Przypadek? Nie sądzę.

WF
@Bartosz

daniel nie zasługuje na dużą literę. To nie imię własne, to nazwa.

Gosia
@WF

Ładnie traktujecie dyskutantów. Świadczy tylko o tobie WF.

ZT
@Gosia

Dyskutantów? To cały czas ta sama osoba a nie dyskutanci! Raczej dyskutantka, bo dyskutant został już wyeliminowany. Zmiana nicku nie powoduje zmiany sposobu wysławiania się. Już sobie wyobrażam jaka to niedoceniona w życiu osoba.

Magda

Działając w imieniu firmy informuję, że Spółka BackOffice Outsourcing Sp. z o.o. wykonała usługę polegającą na obsłudze i nadaniu korespondencji. Wartość usługi przekroczyła 50000 zł netto. Usługa została wykonana bez zastrzeżeń. Opinię wydaje się na wniosek BackOffice Outsourcing Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Backoffice Outsourcing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Al.Stanów Zjednoczonych 72 lok. 12
    04-036 Warszawa

Backoffice Outsourcing Sp. z o.o.