LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LG Energy Solution

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie, przekazaliśmy je już do odpowiedniej jednostki. Bardzo prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Dzień dobry, sprawa została zweryfikowana i trwa naprawa usterki, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie usterki i nieprawidłowości w funkcjonowaniu infrastruktury na terenie zakładu należy zgłaszać do Działu Infra lub bezpośrednio do swojego przełożonego. Z góry dziękujemy za współpracę w tym zakresie. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

Bardzo fajnie że przyglądneliście się sprawie ale chyba nie tak to miało wyglądać. Na 3 czy tam 4 krany które są w łazienkach bieżąca woda leci tylko z jednego (xD). Chyba kompletnie wam już odlepia od tej oszczędności na pracownikach. Pomijając faktów cięć kosztów w budżecie choćby na podstawowych zasobach dla pracowników produkcji - chodzi mi tutaj głównie o dostęp do rękawiczek i innych środków, które albo zostały zlikwidowane albo nałożyliście masowo ograniczenia do dostępu z vendingów.

Guster

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Mloda

Mnie to aż śmiać się chce z tego , na temat pracowników nie Polaków , aż żal się wypowiadać ale nie martwcie się nie tylko w LG tak jest jak my dalej będziemy współpracować z koleżankami i kolegami którzy będą pracować tak jak pracują to ja nie wiem jak to dalej będzie . A co najlepsze oni uważają się za pracowników roku hmm grunt to mniemanie osobie prawda.

Mloda

Tylko zależy jeszcze od tego jeśli ta są orginalne płyty z grami na kompa bądź konsole to jaki to jest nośnik danych , wystarczy spojrzeć na plakaty przy wejściu płyty CD , pendrive i inne dyski przenośne to da nośniki danych . Ale gra ze sklepu Simsy np . To jaki to nośnik.

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

Szumi

Przypominam pracownikom LG EnSol: W 2009 roku Ministerstwo Pracy i Pomocy Społecznej wydało decyzję, która wskazuje, że pracodawca nie może zabronić pracownikowi ujawnienia swoich zarobków. Wyciąganie konsekwencji z tytułu złamania poufności wynagrodzeń jest nielegalne. Rozmowa o zarobkach JEST W INTERESIE PRACOWNIKÓW. Rozmowy o zarobkach SZKODZĄ PRACODAWCY. Dodatkowo tajemnicą poliszynela jest to, że powstanie związku zawodowego w EnSol Wrocław jest niemożliwe. Przy wszelkich przejawach takich działań, na prowodyrów szybko znajdą się haki. CIEKAWOSTKA: LG EnSol Wrocław Jest to największym zakładem przemysłowym w Polsce, który nie posiada i nie posiadał ŻADNEGO związku zawodowego.

Siła wyższa

Ludzie sprawdźcie swoje fiszki. Firma naliczyła nam siłę wyższą 50% płatną, mimo, że byliśmy w pracy. Proszę o wyjaśnienie LG Energy Solution, Czy to błąd systemowy?

Gigi

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego kwestia podwyżek jest tak bardzo chroniona przez pracodawcę. Jakby to była informacja ściśle tajna i od tego zależy bezpieczeństwo i przyszłość świata. Czy nie można transparentnie napisać, że tyle i tyle do stanowiska. Skończyło by się niepotrzebne prześciganie na plotki.

Dzień dobry, Informujemy, że w każdym budynku na terenie zakładu, w tym na obszarze Elektrod, przeprowadzane są cykliczne pomiary środowiska pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wyniki tych pomiarów są przedstawiane pracownikom, którzy zapoznanie się z nimi potwierdzają swoimi podpisami. W związku z tym, że wśród przechowywanych substancji znajdują się substancje niebezpieczne jako spółka składamy odpowiednie sprawozdania do instytucji państwowych. Podczas każdego szkolenia BHP (wstępnych i okresowych) informujemy pracowników o substancjach, z którymi mogą spotkać się na terenie zakładu i uczymy, jak przestrzegać bezpieczeństwa w razie kontaktu z nimi. Ponadto w poszczególnych obszarach pracownicy mają wolny dostęp do kart charakterystyki tych substancji (MSDS). W przypadku wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z tymi dokumentami lub kontakt z przełożonym. Pozdrawiamy serdecznie LG Energy Solution Wrocław

Utrzymania ruchu

U nas też dzisiaj dostaliśmy info ze będę podwyżki około 600 zlotych

Dzień dobry, pracownicy LG Energy Solution Wrocław są w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych zapisywani do Goldman Sachs. Po więcej szczegółów dotyczących PPK prosimy zgłosić się do HR Business Partnera. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Czy limt 200 nadgodzin będzie dotyczył wszystkich pracowników?

Indirect

Wygaszanie produkcji. Nadgodziny, Day Offy ,umowy na czas określony - pod lupą zarządu . Oj Będzie się działo

Datatek

Firma w tym roku ma cięcia więc większą część umów ma być nie przedłużana i to jest fakt autentyczny więc nie piszcie że to bzdury..

Kacper

@pracodawca witam po jakim okresie mogę się znów spróbować zatrudnić? Pracowałem w lg 3 lata i rozwiązałem umowę za porozumieniem stron . Mogę jeszcze wrócić?

Lumia

Co się dzieje ze nie ma punktów na platformie benefits a jak są to na minusie

Melka

Bzdury ktoś pisze podając się za pracodawcę. Na platformie jest deklaracja do wypełnienia

Wystarczy wypełnić nowa deklaracje na platformie i punkty zostaną naliczone. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

Koleś

Co wy za głupoty piszecie jest deklaracja do wypełnienia i już też są punkty Ktoś sieje zamet plotka za plotka Tak samo było z dojazdami że mają nam ściągać z wypłaty za dojazdy do pracy większej bzdury nie słyszałem przecież firma musi dojazdy zapewnić bo nie miała by pracowników bo dużo osób z daleka dojeżdża

@Lumia

Dzień dobry, punkty pojawią się na koncie po uzupełnieniu deklaracji o dochodach. Proces ten należy przejść corocznie, właśnie w styczniu. :) Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Kamila

Jak jest u was z pracą ile lini pracuje, ja pracuje dla jednej z form która dla was produkuje elementy i u nas jest tragedia 70 % lini stoi

Alicja

WITAM :) czy ktos moze slychac o jakis podwyzkach ?

PeterBoah

Takich realii że trochę lepiej kiedyś się zarabiało w Lg już praktycznie nie ma, stawka operatorska to niewiele więcej niż minimalna krajowa brutto od nowego roku i analogicznie inne stanowiska. Nasze lokalne firemki już zaczynają dościgać Potężną korporację płacowo. Ani Polacy ani Ukraińcy już nie palą się pracować za takie stawki, kolejnych to chyba już Z Rumunii

Oj

Współpraca na zasadach zastępstwa tego który mnie zwolnił. Szukaj roboty , masz dwa miesiące. Super kasa pewnie z 6000 zł. Już się cieszę. Ile osób zwolnię za stare czasy.

Zniesmaczeni

Szanowna kadro zarządzająca tegorocznymi podarunkami świątecznymi dla pracowników. Piszę,aby naświetlić kuriozum związane z prezentami, mianowicie jedna kostka czekolady z bransoletką dla szeregowego pracownika budzi wśród nas niesmak. Różnica między tym co my, szeregowi pracownicy, ciężko pracującymi na sukces firmy dostaliśmy w porównaniu do liderów jest tak dojmująca,że warto o tym tu napisać. Firma, która szczyci się swoją potęgą, jako jedna z największych w Europie potrafi wzbudzić przedświąteczny niesmak i zażenowanie. Dlaczego powstała tak wielka różnica między szeregowymi pracownikami, a liderami? Gdzie jest ta równość, o której tak dużo się mówi? Wielu zapewne powie,że "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" i,że powinniśmy cieszyć się,że dostaliśmy cokolwiek. LG ENERGY SOLUTION :) Opinia oczywiście pozytywna za to,że pamiętacie o nas,maluczkich roboli oraz w myśl zasady "nie patrz w lewo, nie patrz w prawo bier se prezent i bij brawo". Wesołych Świąt :)

Lider
@Zniesmaczeni

A co dostali liderowie? Bo osobiście również dostałam kostkę czekolady i opaskę, którą oczywiście oddałam bo zabrakło.

zaciekawiony
@Zniesmaczeni

Przecież ta kadra, to ludzie kompletnie mający za nic zwykłych pracowników. Szczytem (usunięte przez administratora) było już to, że premie świąteczne dołączyli do wypłaty, czyli zostały opodatkowane i w ten sposób zamiast tych 900-1000 zł ludzie dostali o wiele mniej, ale cóż. Polecam też zapoznać się z tą medialną propagandą jaką z 2 tygodnie temu wrzucono na wiele portali we Wrocławiu i w Polsce, w której szczycono się wynikami, ale tylko dzięki udziałowi inżynierów. Nie pracowników, którzy w tym (usunięte przez administratora) pracują, nie zwykłym operatorom, technikom... dzięki inżynierom! To jest szczy (usunięte przez administratora), nic więcej. LG zaczyna (usunięte przez administratora) ludzi i traktować ich jak zło konieczne. Wciskają wszystkim konieczność robienia oszczędności... szkoda, że ich nie zrobią w kadrze zarządzajacej i biurach.

@zaciekawiony

Ale bzdury wypisujesz. Premie świąteczna doliczyli do wypłaty. Ale masz na fiszce np u mnie że 1200 brutto. A premię na rękę 900 zł . Tak dali aby wszystko się wyrównało.

Jaco
@zaciekawiony

Co za bzdety, bony wliczone były w kwotę netto a nie brutto. Radził bym spojrzeć dokładnie w pasek płacowy....

zaciekawiony
@Jaco

Ja bym Tobie kazał logicznie pomyśleć. Rok temu dosłali w osobnym przelewie przed świętami, a teraz wydali 1/3 kwoty dodatkowo, która mogła by być dla nas przeznaczona. I tak zamiast 900 zł mogłeś dostać 1200, no ale po co?

Chyba u ciebie na fiszce tak jest, bo u mnie normalnie 900zł. brutto. Jakieś specjalne względy chyba ci przysługują.

Normalny
@zaciekawiony

No tutaj się zgodzić z Tobą nie mogę. To że wrzucono premię do wypłaty, nie oznacza że została ona opodatkowana. Nie umiesz czytać pasków i liczyć, to się nie wypowiadaj.

Berkondo

Witam, czy ktoś może wie ile czasu się zazwyczaj czego na jakąkolwiek odpowiedz po wysłaniu CV?

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 954.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 668, z czego 127 to opinie pozytywne, 170 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution