LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LG Energy Solution

Technik

@Pracodawca czy możliwe jest przelanie wynagrodzenia na konto Revolut?

@Technik

Oczywiście. Przecież mają PL nr konta. Aion Bank

Słyszałem że będą jakieś podwyżki , ktoś coś wie?

Robol

Tak, będą. Jak co roku w marcu 2024.

Pracowałem wcześniej w Nestle Purina, czy moge liczyć na podobne zarobki co w nestle,aplikując na operatora produkcji?

Robol
@Kandydat

A ile tam zarabiałeś?

@Robol

4600 brutto,chce tutaj aplikować na operatora jakości, jak wygląda praca?

E.T
@Kandydat

Zarobisz tyle. Ale jako operator jakości musisz mieć nerwy ze stali chociaż zależy to od zmiany I budynku na który trafisz. Wystarczy robić swoje i starać się nie angażować w krzywe akcje.

Monia

Co to za firmy wymyśl z odbijaniem przepustki w autobusie na powrocie z pracy? Komuś się najwyraźniej nudzi i wymyśla.

zaciekawiony
@Monia

no ktoś znowu przytulił nagrodę w postaci premii na przyszły miesiąc, a potem mają straty finansowe, bo zamiast inwestować w pracowników produkcji, to rozdają na prawo i lewo nagrody tym gamoniom z biur... szanowny @Pracodawca... bez pracowników produkcji, których nie szanujecie, nie ma Was! rozumiecie? nie ma!

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

@noname

pracuję tu od ponad dwóch lat i mogę powiedzieć, że ogólnie dobrze jest tylko harmonogram, wynagrodzenie, praca nie jest fizycznie ciężka, ale moralnie nie wytrzymasz tu długo, ponieważ kierownictwo zawsze się kręci i różne zasady, kierownictwo nie dba o produkty, potrzebują tylko, aby wszystko było zgodne z prawem 5C, nie interesują się niczym innym, w domu 701, nasi trzej dyrektorzy Darek, Anastazja i Konrad, zmieniają się tylko dla siebie, siedzą na zmianie i jadą do domu ,jeśli nie słuchaj, niech krzyczą na Ciebie, za to, że się do nich zwróciłeś, i traktują cię bez szacunku. Proszę piszę to, abyście zwrócili na to uwagę i zwrócili dawne kierownictwo, a mianowicie Kamila, Jason, Anna, Kamil, kiedy byli tu dyrektorami, wszystko działało nasze propozycje były zawsze akceptowane, wszyscy szli naprzeciw. Ponieważ teraz mamy wiele błędów w procesie, które są już od kilku miesięcy, ale nasze kierownictwo nie zwraca na to uwagi, na przykład nie mamy nowego papieru do maszyny HPCD i dużo idzie złych produktów, uważałem, że jest to na wszystkich domach tak, ale nie, w sąsiednim domu zawsze przywozi się nowy materiał i jest znacznie mniej wad, więc proszę rozwiąże ten problem, ponieważ wiele osób odchodzi stąd, ponieważ kierownictwo jest obojętne.

Nicky

Nie polecam wynajmu mieszkań dla pracowników z Korei. To, że nieruchomość nadaje się po najmie tylko do remontu, jest jasne jak słońce. Jednakże teraz jeszcze LG jako najemca nie stara się wcale o wynagrodzenie tych szkód. Czyli jeżeli ktoś z Państwa wynajmie nieruchomość, to poniesie prawdopodobnie znaczne szkody i straty.

Jasiu

Kiedy szanowny @pracodawca zrobi porządek z tymi wieśniakami od autokarów? Stoją barany wszędzie, gdzie się da! Ostatnio nawet czekają w Pietrzykowicach przy nowo wybudowanej hali obok zjazdu z autostrady. Stoją porozstawiani jak im się chce, na światłach "niewidzialności". To są wasi kierowcy i firmy przez Was wynajęte do rozwozu ludzi! To samo tyczy się gamoni, którzy stają przy wejściu obok E2 przy pasach, w zatoczce, na środku skrzyżowania. Ochrona jest po to tylko żeby przeszukiwać co chwilę pracowników, czy też po to by ruszyć woje (usunięte przez administratora)i pogonić tych uberowców i innych baranów, by nie tamowali ruchu? Czy w końcu policja ma tam się zjawiać i karać? Zrobiliście strefę kiss&go, a tam ciągle parking ktoś sobie urządza z uberowcami na czele. Nie wstyd Wam? I kiedy w końcu zaczniecie remont tej drogi od Pietrzykowic do Małuszowa? To Wasi kontrahenci rozjeżdżają ją ciągle ciężarówkami, dziury są takie, że nawet idąc można sobie nogi połamać, o braku chodnika, ścieżki rowerowej już nie wspominając! Tak Wam ciężko dogadać się z gminą, by w końcu ten temat ogarnąć? Rozumiem, że koszty naprawy zawieszenia można wysyłać na Wasz adres, tak samo jak koszty naprawy telefonów za używanie tych naklejek idiotycznych?

Pomimo pozytywnego wpływu efektu skali wynikającej ze wzrostu wysyłek i ciągłej poprawy produktywności, w czwartym kwartale zysk operacyjny odnotował tymczasowy spadek w stosunku do kwartału poprzedniego z powodu czynników jednorazowych, takich jak premie dla pracowników za ponadprzeciętne roczne wyniki finansowe oraz dodatkowe wydatki na wymianę baterii ESS – wyjaśniła firma. Wyłączając wpływy jednorazowe, zysk operacyjny pozostał podobny do tego osiągniętego w poprzednim kwartale.

@Pracodawca prosze ustosunkować się . Kto dostał to premie o czym jest mowa . Bo nikt z Op jej nie widział. Chyba, że naprawdę chwalicie się talonem na obiad wartym 25 zł

@pracodawca to jak z tą premia kto ją w końcu dostał bo Op z produkcji jej nie dostali . Co wstyd się przyznać że daliście ludziom talon na obiad

Bolo

Kiedy i w jaki sposób są wyplace wczasy pod grusza ?

Xiaomi lepsze
@Bolo

Wypłacają po odbytym 14 dniowym urlopie

Stiopa

A co z podwyżkami, miały być 2 etapy drugi w lipcu.I co cisza,lecicie w kulki!!! Przypominam że od stycznia najnizsza pensja dozwolona u nas w kraju wzrasta do 4200 brutto. Chyba nie chcecie mieć rotacji jak w marketach?Uszanujcie chociaż część dobrych pracowników póki ich jeszcze macie.

Jolo
@Stiopa

Może i będzie podwyżka w tym roku, ale z tego co wiem, to jedynie podwyżka premii. Nie bez powodu oczywiście... Im wyższa premia, tym łatwiej będzie można ją stracić. Chcą wprowadzić miesieczne oceny każdego pracownika.

Tony
@Jolo

Powodzenia z tym, już każdego zniechęcają do pracy na maksa, każdy z kim gadam ma dość tej pracy. Pieniądze są już tak śmieszne za 4 brygadówkę na dzisiejsze czasy, rekrutacje leżą bo nikt nie odpowiada na nie. Nawet nasza wschodnia granica już mówi że tu nie chcą pracować, może Koreańczycy niedługo staną na liniach, dobrze zarabiają to pokażą co to ocena i wydajność

Witam, Pracowałem z wyżej wymienionym pracownikiem i wygląda mi to na działanie powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika lub wyeliminowanie go zespołu. Pozdrawiam.

Tak naprawdę Łukasz.P jest fajnym msl I nic złego nie zmusza robić to co musimy to i robimy a pisze ludzi jakie nie chcą pracować Dziękuję

Tak naprawdę to o tym człowieku negatywnie wypowiadają się nawet ludzie z poprzedniej firmy w której pracował, ale tutaj jest kolesiem ludzi postawionych wyżej, dlatego jest nie do ruszenia... Również dziękuje

Dzień dobry, W przypadku podejrzeń o zachowania nieetyczne prosimy o zgłoszenie sprawy naszemu Działowi Etyki, który na pewno się jej przyjrzy. Zapewniamy, że osoby kontaktujące się z Działem Etyki pozostaną anonimowe. Mail do zgłoszeń to: jeongdo.eu@lgensol.com. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Ciekawy
@LG Energy Solution

Pytanie, po co zgłaszać (usunięte przez administratora), skoro wszystkie przypadki w tej firmie zostały zamiecione pod dywan? Tak jak to było z Patrycja T. - liderką z wizyjnego? Ile było wpisów jak traktuje pracowników a wkońcu i tak dalej pracuje i jest głaskana po główce bo ma "szerokie plecy"... Po tej jak głośnej sprawie jedyne co zrobiliście to wywiesić karteczki w toaletach, że niby "0 tolerancji dla (usunięte przez administratora), że trzeba zgłaszać bla bla bla". Tylko się ośmieszacie a w tej firmie macie naprawdę duży problem z (usunięte przez administratora)i już nie tylko od przełożonego do "szarego robola" ale również "szare robole" (usunięte przez administratora)jeden drugiego. Przykre to jest...

Marko

Taka znana firma mój brat pracował w Niemczech i miał minimum 1600 € na rękę a oni tu proponują 4 800 brutto podstawy operator śmiechu warte...????

Cześć, Na jakie widełki może liczyć inżynier z 5 letnim doświadczeniem jako inżynier produkcji i 6 lat jako inżynier procesu ? Proszę o podpowiedź. Dobrego czy są jakieś premie? Ile płatne nadgodziny jeśli są płatne ?

8-9,5 tj brutto czy netto? Jakie są premie i co ile ? Mam dość sporo doświadczenia jednak w zawodzie.

Witam. Mam pytanie odnośnie wykorzystywania naszych prywatnych telefonów do celów związanych z pracą. Dlaczego tak jest czy może mi ktoś to wytłumaczyć ??? Firma nie daje nam pieniędzy na zakup telefonów więc nie wszyscy życzą sobie żeby przesyłać tam informacje dotyczące pracy. Po co te naklejki właściwie???

Yynie
@Marek

Wykorzystywanie? Telefonu jak wiesz nie musisz przynosić do pracy, a jak chcesz uniknąć pewnych rzeczy, polecam telefon typu nokia 3310, z której zadzwonisz i napiszesz SMS, bo chyba więcej nie potrzeba jest w pracy :) skoro pracodawca nie zapewnia Ci innego sprzętu, a swojego "nowoczesnego" jest Ci szkoda.

Stelantis

Niestety jest nowy gracz na rynku on namieszał rezygnuje z dostawców jak LG , LS i innych ma swoich dostawców swoje firmy

Tymek

Bo przecież na miejsce pracownikach z paroletnim stażem i znajomością procesu i produktu jest kilku nowych . Oni nie będą narzekać na nic bo LG to super miejsce pracy. Owszem teraz pracy trzeba poszukać ale w wielu miejscach wynagrodzenie na początek jest wyższe.

Nicolas

Witam, a co powiecie na temat pracy operatora sównic, jak wygląda praca na tym stanowski. Prosił bym o jakies opibie jesli mozna... Pozdrawiam wszystkich..

Specjalista

Dzień Dobry. Mam pytania do osób pracujących na stanowiskach specjalistycznych, chciałbym zaaplikować, ale mną kilka wątpliwości? - czy pracujecie w open space? - czy jest możliwość pracy hybrydowej? - czy posiadacie elastyczny czasa pracy, jeśli tak to w jakich godzinach? - czy robicie nadgodziny np. w sobotę? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Majk
@Specjalista

Biura to zawsze większe pomieszczenia, od kilkunastu do nawet 200 osób. Praca hybrydowa jest możliwa ale w zależności od stanowiska. Pracę należy zacząć pomiędzy 7:00 a 8:30. I trwa 8h i 15 min. Nadgodziny są możliwe ale nie obowiązkowe

Specjalista
@Majk

Dziękuję za odpowiedź :)

Dzień dobry. @Pracodawca Czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na inżyniera produkcji? Jeżeli tak, to na jakie projekty? Ile czasu trwa proces rekrutacji? Pozdrawiam

XYZ

Rozumiem, że ubiór pracowniczy obowiązuje wszystkich pracowników. Jednak jak to jest, że pracownica jakości na pack 1 na zmianie D przychodzi do pracy w białych spodniach w różowe kwiatki i może tak paradować na oczach wszystkich. W tym swoich przełożonych! Ani to smaczne ani tymbardziej sprawiedliwe.

@Pracodawca Witam, skąd uzyskać numer telefonu do działu kadr albo przynajmniej adres mailowy? Nie wysłali państwo moich brakujących dokumentów do ZUS-u, chciałbym dowiedzieć się o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 954.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 668, z czego 127 to opinie pozytywne, 170 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution