Acresta Sp. z o.o.

Opinie o Acresta Sp. z o.o.

Aktualność
Zależy nam na współpracy z ciekawymi osobami, które chcą razem z nami wznosić branżę zarządzania nieruchomościami na wyższe poziomy. Dotyczy to zarówno obecnych, jak i potencjalnych Współpracowników, a także Klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na obecność również w serwisie GoWork.pl.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami już od kilkunastu lat, a od 2017 r. w ramach firmy Acresta, której współwłaścicielami jesteśmy my, czyli Karolina Jurczak, Paweł Nowicki oraz Rafał Waligóra.

Najważniejsze dla nas jest to, aby z przyjemnością zajmować się nieruchomościami. Osiągamy to  zwracając szczególną uwagę na potrzeby ich właścicieli. Nasze doświadczenia pokazują, że dzięki takiemu podejściu osiągamy wysoką satysfakcję z wykonanej pracy i zadowolenie tych, którym pomagamy. Mamy również nadzieję na budowanie w ten sposób długotrwałych pozytywnych relacji. Jeżeli myślisz podobnie zachęcamy do dołączenia do naszej ekipy.

Wysoką jakość usług wypracowaliśmy dzięki otwarciu na nowe pomysły, a także i słowa krytyki. Nie obawiamy się jej, ponieważ wiemy ile jej zawdzięczamy, szczególnie tej konstruktywnej.
Nie możemy jednak biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat naszej firmy. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można kłamać lub obrażać kogokolwiek. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa, które zakazuje wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe czy szkalujące czyjeś imię. Z tego powodu treści niezgodne z prawem i prawdą będą usuwane.

Zwracamy uwagę, że nasza weryfikacja tego typu wypowiedzi jest również sprawdzana przez niezależnego Administratora serwisu.

W roku 2021 i jeszcze na początku 2022 r. doszło do wielu tego typu ataków na naszą firmę. Każdy z nich chcieliśmy w pierwszej kolejności wyjaśnić i dopytywaliśmy o szczegóły, zachęcając do bezpośredniego kontaktu. Nie otrzymywaliśmy ich pomimo przypomnień. Brak reakcji zmusił nas do zgłaszania takich wypowiedzi do Administratora serwisu, który pomógł nam ustalić, że poszczególne serie wypowiedzi, podpisane różnymi nickami były dokonane z tego samego IP, w bardzo podobnych odstępach czasowych, najczęściej tuż przed weekendem, aby mogły jak najdłużej zaistnieć w sieci zanim się o tym dowiemy.
Wszystko to świadczy o tym, że były to wypowiedzi o charakterze hejtu, a możliwe, że pisane na zlecenie. Mamy nadzieję, że osoby czytające te wpisy również doszły do podobnych wniosków i nie będą oceniały nas wyłącznie przez pryzmat tych wypowiedzi.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres kontakt@acresta.pl. Na naszej stronie internetowej dostępny jest również formularz „Podziel się opinią” oraz telefon do Karoliny Jurczak, która pełni rolę Dyrektora Zarządzającego i może od razu zareagować na zgłaszane problemy.

Dziękujemy za uwagę i pamiętajcie, że „z przyjemnością opiekujemy się nieruchomościami” !

Z gorącymi pozdrowieniami,
ekipa Acresty !
Kama

Firma bardzo inwestuję w pracowników m.in poprzez szkolenia oraz świetne wsparcie merytoryczne szefów zespołów. ( za co dziękuje!!! ) Przesympatyczna atmosfera. Polecam !!!!

@Kama

My też dziękujemy Kamilo, że razem współpracujemy. Dziękujemy też Gosi, która poleciła Ciebie jako super babkę :-) Liczymy na długą i satysfakcjonująca wszystkich współpracę !

JK

Rekrutacja była bardzo przejrzysta, bez coachingowych wymysłów. Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze, z przejrzystymi informacjami na koniec o tym jak wygląda praca w firmie, oraz o oczekiwaniach co do pracownika. Z perspektywy miesiąca na pokładzie Acresty jestem zadowolony że zdecydowałem się na pracę w tej firmie. Jeśli praca w zarządzaniu nieruchomościami kogoś kręci, z pewnością będzie to dobre miejsce zarówno żeby rozwinąć skrzydła, jak wykazać się swoim doświadczeniem.

@JK

Jarku, bardzo dziękujemy za tę opinię i jak sam wiesz :-) bardzo cieszymy, że jesteś z nami. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twój rozwój.

Baldrick

Kontakt z p. Karoliną Jurczak to zawsze szybka i merytoryczna odpowiedź (telefoniczna i mailowa), pomoc w rozwiązaniu problemu, wie co się dzieje na osiedlach w najdrobniejszych tematach - nie udało mi się jeszcze zadać pytania na które nie znałaby od razu odpowiedzi. Polecam.

@Baldrick

Uprzejmie dziękujemy za tę opinię! Karolina taka po prostu jest :-) Właśnie tego typu słowa najbardziej motywują do jeszcze lepszej pracy. Jeszcze raz dziękujemy.

Piotr Warszawa Hubnera

Ja sobie bardzo cenie współprace z firmą Acresta. Od maja zarządzają naszą nieruchomością i tak zaangażowanego administratora jak Pani Monika .G.nie spotkałem.Pełen profesjonalizm pod każdym względem dlatego też dziwie się na negatywne opinie. Mam sporo znajomych na sąsiednich nieruchomościach gdzie Acresta zarządza i nie słyszałem nigdy złego słowa. Wręcz przeciwnie są polecani i mają sporo obiektów. POLECAM to fachowcy.

ACRESTA | Rafał Waligóra
@Piotr Warszawa Hubnera

Panie Piotrze bardzo dziękujemy za tę opinię i za odwagę jej umieszczenia w ogniu tego hejtu, a Monice przekażemy słowa pochwały, na pewno się ucieszy :-) Bardzo się cieszymy, że nieruchomość taka jak Hubnera dołączyła do grona obsługiwanych przez nas nieruchomości. Rafał Waligóra Partner ds. Jakości i Rozwoju | Wspólnik rafal@acresta.pl

Arturo Nowy wpis

Jest świeże ogłoszenie na stanowisko administrator - zarządca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych. Kontrakt tylko B2B i trzeba mieć założoną swoją działalność? Mnie zależałoby na umowie o prace i zastanawiam się czy na rekrutacji można negocjować rodzaj kontraktu. Jak hybryda to jak podzielona jest praca tzn. ile na zdalnych a ile w biurze?

Nowy wpis

@Arturo

Na tym stanowisku, ze względu na charakter współpracy dopuszczamy wyłącznie B2B. Jeżeli zdecyduje się Pan na tę formę współoracy to docelowy model hybrydowej współpracy polega na tym, że w 3 dni w tygodniu chcemy, aby Zarządca pojawiał się w biurze na ustalone wcześniej spotkania koordynacyjne, szkolenia i uzgodnienia, a w pozostałym czasie kontrolował nieruchomości, pracę w terenie i pracę zdalną. To nie musi być 8 godzin, ale też nie 1-2 godziny. Wszystko w zależności od aktualnych potrzeb.

Kinia Nowy wpis

Czyli wiek księgowych znaczenia w firmie nie robi, to dobrze bo sama jestem po 50. Czas pracy w ofercie dla Księgowej ds. wspólnot mieszkaniowych, określono jako zadaniowy, czyli przychodzę robię co trzeba i do domu? Te min 6 tysięcy z oferty to niezależnie od tego ile czasu spędzę w firmie?

Nowy wpis

@Kinia

Umawiamy się na obsługę ustalonego kompletu nieruchomości za ustaloną wspólnie cenę, a nie na czas pracy. Bardzo zwracamy uwagę na jakość pracy, więc jeśli jest dobrze wykonana to po jej wykonaniu nie ma potrzeby przebywania w biurze do tzw. 16.

@annalork

Czy w Państwa firmie mają szansę na zatrudnienie emeryci z wieloletnim doświadczeniem w pracy w księgowości wspólnot mieszkaniowych?

@@annalork

Wiek dla nas nie ma większego znaczenia. Najważniejsze są umiejetności i sprawność w działaniu. Zapraszamy.

Dlaczego w ogłoszeniu asystentki ds. obsługi biura i sekretariatu podane są tak jakby trzy zmiany? Nie wiem czy samej będę mogła wybrać czy grafik będą układać... Wymagają pogody ducha, kultury itp. A co z dress codem, nie obowiązuje tu takie coś?

Nie oferujemy pracy zmianowej. Na tym stanowisku obecnie pracuje się w godz. 7-15. Możliwa zmiana na 8-16. W oracy należy być ubranym schludnie, ale nie są wymagane garnitury czy garsonki.

Karolka
@Acresta Sp. z o.o.

Też czytam tą ofertę i albo mi się wydaje, albo dosyć długo już wisi.... Ta zmiana godzin pracy musi być jakoś wcześniej zakomunikowana i do kogo wtedy najlepiej się udać? Jako formę zatrudnienia podają Państwo umowę o pracę tymczasową, więc na jaki czas jest ona podpisywana? Proszę o info czy jest szansa, żeby w późniejszym czasie podpisać normalną uop.

@Karolka

Ogłoszenie widniało miesiąc. Zakończyliśmy już rekrutację. Dziękujemy za zainteresowanie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Acresta Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Witam. Dowiem się tutaj, z czego wynika rozbieżność wynagrodzenia na stanowisku Księgowej ds. wspólnot mieszkaniowych? Proponowany jest zakres od 4100 do 11000 zł brutto na UoP.

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest pd samodzielność oraz przychodu obsługiwanych nieruchomości.

Aneta

@PracodawcaSerdecznie polecam. W Akrescie przeszłam proces rekrutacji,prowadzil go Pan Rafał Waligóra. Poznałam również pozostałych Partnerów. Bardzo dobrze przygotowane dokumenty jasne i konkretne warunki. Firma ma bardzo dobrze zorganizowana struktury i procedury. Oferta pracy była również B. dobra. W owym czasie ne podjęłam współpracy że względu na osobiste decyzję ale polecam Państwu tego pracodawcę bo znam rynek pracy w tej branży. Dziękuję Panie Rafale.

@Aneta

Wiadomo, proces rekrutacji jest mega ważny. Chętnie dowiem się czegoś więcej o tym procesie. Ile czasu on trwa, jakie są etapy i czy jak są rozmowy, to tylko z tym rekruterem, czy też na kolejnych etapach dołączają inne osoby? Ale chodzi mi o te kolejne osoby nie do poznania ich, ale właśnie czy też np. przepytują kandydata.

@Aneta

Dziękujemy Pani Aneto :-) w przypadku zmiany planów zapraszamy do wznowienia rozmów. Rafał Waligóra

Staramy się, aby rozmowy rekrutacyjne nie były przepytywankami tylko miłą rozmową. Jednak trzeba się przygotować na pytania, które pozwalają nam lepiej poznać kandydatkę/a i jej/jego kompetencje. Poza mną wstępną rekrutację prowadzi Paweł Nowicki, jeżeli poszukujemy księgowej. Po pierwszej rozmowie jak kandydat nam się spodoba staramy się spotkać we trójkę z kandydatem, aby każdy wspólnik poznał daną osobę. Jeżeli są możliwości to zapraszamy jeszcze bezpośredniego Szefa Zespołu, z którym dana osoba później będzie pracowała. Rafał Waligóra

Aneta

W moim przypadku była rozmowa wstępna a następnie po rozmowie otrzymałam mailem wszystkie dokumenty tj draft umowy i warunki finansowe. Następnie była kolejna rozmowa i tu już poznałam wszystkich Zarządzajacych. Rozmowa merytoryczna bowiem,wszyscy Państwo @Pracodawca są aktywnymi Zarządcami więc wiedzą o co pytać :). Pełna profesja i kultura????

RM

Może i wiarygodny pracodawca tylko, że wiarygodność?? Albo zbyt wymagający albo słaby płatnik. Stałe w ciągu roku kalendarzowego poszukuje administratorów jaki z tego wniosek??

@RM

Rzeczywiście jesteśmy wymagający tak jak i nasi Klienci. Nasza firma stara się oferować jak najlepszą jakość usług, a do tego niezbędni są wykwalifikowani współpracownicy . Aby to osiągnąć nie reagujemy nowym ogłoszeniem wtedy kiedy tego potrzebujemy tylko wcześniej, aby znaleźć najlepszą osobę do współpracy. To jest kosztowne, ale przynosi bardzo dobre efekty oraz komfort rekrutacji dla obu stron. Czasami, aby znaleźć dobrego współpracownika musimy wystawić kilka ogłoszeń, ale jest też tak, że pomimo ogłoszeń zatrudniamy kogoś spoza rekrutacji z uwagi na rekomendację od jego dotychczasowych Klientów czy współpracowników. W kwestii płatności oferujemy dobre warunki, nie tylko płacowe, ale też pozostałe. Liczy się również atmosfera pracy, odpowiednie jej ułożenie i wsparcie zarówno technologiczne jak i merytoryczne, a samo wynagrodzenie wpływa bardzo często jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca.

@Acresta Sp. z o.o.

Mam pytanie uzupełniające. Czy współpracownicy z dłuższym stażem mogą tu liczyć na docenienie swoich starań? Nie ukrywam, w pierwszym rzędzie chodzi mi tu o wynagrodzenie. Ewentualnie są też może jakieś pozapłacowe bonusy? Może na przykład nagrody jubileuszowe?

Jako Acresta funkcjonujemy na rynku od 7 lat i jeszcze nie doczekaliśmy się jakieś większego jubileuszu :-) Natomiast osoby z najdłuższym stażem, a może raczej te, które są bardziej samodzielne i dobre w tym co robią mają pierwszeństwo w decydowaniu o swoim portfolio. Czasami zgadzamy się na zwiększenie procentu z przychodu nieruchomości. Poza tym dopłacamy w 50% do karty multisport i gwarantujemy pakiet medyczny, a na koniec roku wszyscy dostają prezenty świąteczne, zgodnie z życzeniem z ostatniej ankiety, w formie gotówki. Praktykowane są również prezenty urodzinowe od firmy. Na większe okazje są też większe prezenty :-)

@Acresta Sp. z o.o.

Ok, dobrze wiedzieć i fajnie, że są tu benefity. Dopytam o to, że skoro pracownicy ze stażem mają pierwszeństwo z wyboru portfolio, to czy mają także możliwość wyboru trybu pracy? Czyli, czy jest opcja wyboru pracy zdalnej, stacjonarnej itd.

Praca hybrydowa jest u nas standardem :-)

Czy w Acresta Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zdarzają się takie sytuacje, ale jeżeli pytanie to wynika w związku z założeniem działalności, to zapewniamy, że proces jej założenia jak i zamknięcia czy zawieszenia jest bardzo prosty i szybki, a my pomagamy w całym procesie.

Widziałam, że firma szuka księgowej ds. wspólnot mieszkaniowych. Czy do tego muszę mieć własną działalność gospodarczą? Nie ma opcji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Nie mam takiej działalności, zawsze pracowałam na zwykłej umowie.

Założenie takiej działalności jest bardzo proste i szybkie. My w tym również pomagamy. Nasza umowa o współpracy na zasadzie współpracy B2B w kilku miejscach posiada lepsze zapisy niż umowa o pracę, więc zachęcamy. Najlepiej wysłać CV i podczas rozmowy wszystko dokładnie wyjaśnimy.

Obecnie Acresta Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Księgowa. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 11 października.

Tak, potwierdzamy i zachęcamy do aplikowania :-)

Czy w Acresta Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Generalnie nie rozróżniamy pracowników na obcokrajowców czy też nie. Ważne są cechy potrzebne do zrealizowania powierzonych zadań. W przypadku obcokrajowców zwracamy uwagę na umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim. Obecnie pracują u nas dwie osoby z Białorusi, ale z obywatelstwem polskim, które od wielu lat mieszkają i pracują w Polsce. Mamy też w zespole osobę z korzeniami włoskimi :-)

Ewelina
@Acresta Sp. z o.o.

A w jakim stopniu muszą znać język polski? Finansujecie takim osobom naukę języka? Czy język angielski jest też u Was wymagany na większości stanowisk?

@Ewelina

Z uwagi na to, że zależy nam na dostarczeniu jak najlepszej jakości usługi, stopień znajomości języka polskiego musi być podobny do znajomości języka, jaką reprezentują Polacy. Nie finansujemy takim osobom nauki języka polskiego. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana.

Aneta

Czy można jeszcze aplikować na administratora - zarządcę? Bo widzę że firma dodała ogłoszenie, ale w marcu więc nie wiem na jakim etapie jest teraz proces rekrutacyjny. Piszą tam w ogóle o dofinansowaniu do szkoleń i kursów. Chętnie się dowiem co to za szkolenia i ile budżetu ma pracownik na takie możliwości rozwoju?

@Aneta

Nadal rekrutacja trwa więc zapraszam do przesłania swojego CV. Mamy w firmie stałe szkolenia co tydzień. Co dwa tygodnie są organizowane szkolenia dla wszystkich. W kolejnych tygodniach organizowanie są szkolenia dla najmłodszych współpracowników w celu zapoznania z bieżącymi standardami firmy. Pozostałe szkolenia dofinansowane są w zależności od potrzeb. Dla przykładu jeżeli od nowego roku została wprowadzona możliwość prowadzenia KOB w sposób elektroniczny, wówczas zainteresowaną takim szkoleniem osobę kieruje się na takie szkolenie. Po szkoleniu nowa wiedza przekazywana jest pozostałym współpracownikom, na wspomnianych powyżej szkoleniach cyklicznych

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Acresta Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak, chętnie nawiązujemy współpracę ze studentami szczególnie na stanowisku Asystenta Zarządcy. Jeżeli ktoś ma już jakieś doświadczenie w pracy Administratora, wówczas też jest możliwa współpraca w takiej roli.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Acresta Sp. z o.o.?

Umiejętności kandydata są weryfikowane na rozmowach kwalifikacyjnych za pomocą specjalnego zestawu pytań, przygotowanych przez specjalistę z zakresu rekrutacji. Następnie prosimy o rekomendację lub kontakt do osób, z którymi dana osoba pracuje, aby od strony Klienta i współpracownika ustalić z jaką osobą rozmawiamy. Za zgodą kandydata kontaktujemy się również z dotychczasowymi pracodawcami. Znamy też sporo osób na rynku, które mogły ewentualnie mieć okazje współpracować z daną osobą i wtedy opowiedzieć trochę więcej.

Wiktoria
@Acresta Sp. z o.o.

A co do rekrutacji, to czy podczas niej odbywają się negocjacje co do pensji? Obecnie firma szuka kogoś jako Administrator - Zarządca nieruchomości - wspólnot mieszkaniowych. W ogłoszeniu w necie jest podane 5000 - 9000 zł. I ciekawa jestem jak można dostać tę górną kwotę? Co trzeba mieć?

@Wiktoria

Dla zachowania przejrzystości mamy ustalone zasady wynagradzania, zatem to nie jest kwestia negocjacji tylko funkcja ilości nieruchomości oraz lokali, którą dana osoba obsługuje oraz stopnia samodzielności. Osoba całkowicie samodzielna obsługująca 4 nieruchomości i ok. 600 lokalu może liczyć na wynagrodzenie w okolicy 9000 zł na fakturę.

Click
@Acresta Sp. z o.o.

A jak ktoś nie wyrazi zgody na kontakt z byłym pracodawca to rekrutacja zostaje zakończona ? Na warszawskim rynku większość firm zarządzających to postkomunistyczne Januszexy nastawione na maksymalny wycisk ludzi i z których się ucieka po jakimś czasie wiec jaki sens jest pytać takie firmy o zdanie

@Click

Wszystko zależy od tego jak cała rozmowa się potoczy oraz jak zostanie wytłumaczony brak zgody na kontakt. Podczas takiej weryfikacji rekomendacji można, po rozmowie z kandydatem, wyczuć z pewnym prawdopodobieństwem, gdzie był problem we współpracy i czy chcemy kontynuować dalsze rozmowy.

Maciek
@Click

To prawda, osobiście spotkałem się z januszexami, które nie zapewniały nawet wody dla pracowników fizycznych na terenie obiektu podczas upałów. Postkomunistyczne zwyczaje "zarządzania", traktowania klientów i pracowników oranych za półdarmo, wraz z deregulacją zawodu zarządcy, spowodowały w ostatnich latach totalną degradację zawodu. Obecny stan rynku wygląda tak, że nikt normalny i uczciwy nie chce przyjść za te grosze do administracji osiedlami, tym bardziej, że to ciężki chleb, kontakt z ludźmi z problemami itd. Znałem administratora, który ganiał własnym samochodem po 7 wspólnotach rozsianych po całej Warszawie za 7000 na fakturę. Ani motywacji finansowej, ani nie poświęci właściwej uwagi każdej z nieruchomości, rzucił to w diabły i wyjechał za granicę a my zmieniliśmy grażynex "zarządzający" osiedlem.

Alicja
@Acresta Sp. z o.o.

A zaczynając od kwoty 5000zł jak wyglądają potem podwyżki? Raz w roku się zdarzają, jeśli się nabierze umiejętności i samodzielność? W razie potrzeby na początek można liczyć na wsparcie współpracowników i minimalną pomoc?

@Alicja

Wysokość wynagrodzenia jest zależna od przychodu z obsługiwanych nieruchomości. Przy kwocie 5000 zł na fakturę są to zazwyczaj dwie nieruchomości. Docelowy portfel naszego opiekuna to 3-4 nieruchomości i przy tej górnej granicy obecnie można uzyskać 10 tys. zł na fakturę. Ponieważ podwyżki są zależne od przychodu z nieruchomości, każda rewaloryzacja wynagrodzenia zwiększa proporcjonalnie również wynagrodzenie jej opiekuna, zatem głównie od jego pracy zależy czy taka rewaloryzacja od Klienta zostanie przyznana i w jakiej wysokości. Podwyższenie umiejętności i samodzielności zwiększa poziom % od przychodu z nieruchomości i wtedy również wynagrodzenie ulega zwiększeniu. Na początku nowy współpracownik przechodzi proces wdrożeniowy u każdego z 3 współwłaścicieli firmy w zależności od obszaru za jaki odpowiadają. Do pracy w firmie wdraża Asystent Zarządu, a następnie każdy nowy współpracownik jest przydzielany do odpowiednich Szefów Zespołu, w zależności od nieruchomości jakimi się zajmuje. Szef Zespołu jest odpowiedzialny za wprowadzenie na nieruchomość i opiekę merytoryczną oraz kontrolę pracy nowej osoby. Nadzoruje również cyklicznie stopień zadowolenia Klienta z pracy danego Opiekuna. Poza powyższym pozostali współpracownicy chętnie pomagają nowym osobom. Podsumowując to nie jest jedynie minimalna pomoc :-)

Halina

W ogłoszeniu dla zarządcy nieruchomości tu na Gowork jest wymieniona kwota 5-9 tys. PLN na fakturze dla samozatrudnionych. Ale w treści ogłoszenia widzę, że możliwa jest umowa cywilnoprawna. Jakie widełki wtedy przewidujecie?

@Halina

Umowa cywilnoprawna czyli umowa zlecenie. Obowiązują te same widełki i odnoszą się wtedy do całkowitego kosztu wynikającego z tego rodzaju umowy.

Zbigniew

Jest praca dla zarządcy nieruchomości wspólnot mieszkaniowych. W ogłoszeniu piszą o rozwoju i szybkim awansie. To znaczy ze w pierwszej kolejności na kierownicze stanowiska są szukani ludzie z firmy a nie z zewnątrz? Rozwój to tez szkolenia? Ktoś wie jak często można w nich uczestniczyć?

@Zbigniew

Tak, w pierwszej kolejności na stanowiska wymagające więcej wiedzy, doświadczenia oraz rozumienia tego jak my podchodzimy do tej usługi, szukamy wśród osób, które już z nami współpracują. Szkolenia organizowanie są co dwa tygodnie. Pomiędzy tymi szkoleniami organizowane są warsztaty z cyklu Akademia Acresty, na których w sposób usystematyzowany przekazujemy i ćwiczymy nasze standardy obsługi oraz wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami. Warsztaty te kierowane są do Asystentów oraz osób, które niedawno dołączyły do naszego zespołu. Poza tymi szkoleniami czasami decydujemy się na skierowanie wybranych osób na szkolenia zewnętrzne, np. tak jak obecnie z Elektronicznej Książki Obiektu Budowlanego, tak aby ta osoba po pozyskaniu wiedzy podzieliła się z nią w ramach całej firmy.

I dont know

Jaki staż pracy jest oczekiwany względem stanowiska samodzielnego administratora nieruchomości oraz jakie umiejętności miękkie powinna posiadac osoba aplikująca na ww stanowisko ?

@I dont know

Można mieć 10-20 lat doświadczenia i nie być samodzielnym albo 2-3 lata i bardzo samodzielnym. To jest kwestia nastawienia i zdobytego doświadczenia oraz umiejętności jego wykorzystania. Z umiejętności miękkich bardzo przydatna jest asertywność oraz umiejętność niegenerowania konfliktów, oraz ich rozwiązywania, jeśli już do nich dojdzie.

Katarzyna

Witam, z poprzednich opinii wynika, że praca w tej firmie przebiega w fajnej atmosferze i jest rozwijająca, fajnie z tymi szkoleniami, że dbają o rozwój pracowników. A jak z warunkami pracy? Czy zatrudniają na umowy o pracę? Jak to jest?

@Katarzyna

Pani Katarzyno, forma współpracy zależy od rodzaju wykonywanej pracy. Proszę obserwować nasze ogłoszenia zazwyczaj na pracuj.pl i OLX albo przesłać nam swoje CV za pośrednictwem naszej strony. W ogłoszeniach dokładnie opisujemy warunki pracy, a więcej opowiadamy na rozmowie rekrutacyjnej.

Ola

Czy w firmie oczekuje się od kontraktowca b2b na stanowisku administrator /opiekun osiedla dyspozycyjności i odbierania telefonów od mieszkańców w trybie 24/7 czy są sprecyzowane godziny pracy ?

Beata
@Ola

A o jakiej Ty w ogóle ofercie mówisz i gdzie można ją znaleźć? Czy oni tylko na B2B zatrudniają, że o tym wspominasz?

Ola
@Beata

No dosyc często publikują ogłoszenia w sprawie pracy i zastanawia mnie skąd taka rotacja. UOP czy b2b, kto co lubi. Z tym ze na b2b może się okazać ze musisz być w dyspozycji 24/h żeby się wywiązać z kontraktu. Kto z branzy zarzadZania nieruchomościami to wie o czym mowa

@Ola

Pani Olu, w tym roku wystawiliśmy tylko 3 ogłoszenia i nie zawsze są one efektem rotacji, a spowodowane rozwojem firmy :-) Współpraca na zasadzie B2B nie oznacza z automatu dyspozycyjności 24h/dobę. Umowy B2B mają to do Siebie, że obie strony mogą je swobodnie formułować i według nas to jest zaleta dla obu stron tej umowy. W naszym przypadku kwestia dyspozycyjności ustalona jest w taki sposób, że w trakcie roboczego dnia praca oczekujemy dostepności pod telefonem, natomiast poza pracą już nie, poza przypadkami awarii, których nie rozwiązał wcześniej konserwator i jest ona na tyle pilna, że wymaga interwencji Zarządcy. W tym zakresie wiele zależy od samego Zarządcy, jak sobie to zorganizuje na nieruchomości. Odpowiednia komunikacja, przypomnienia oraz uświadamianie mieszkańców, że poza pracą wszyscy mają prawo do odpoczynku, po pewnym czasie przynosi oczekiwane efekty. Poza ta kwestią mamy dobrze uregulowaną kwestię zastępstw podczas nieobecności i chorób, za które wypłacane jest wynagrodzenie w 100%, a nie 80% jak w przypadku umowy o pracę. Na nieruchomościach jest dwoje osób odpowiedzialnych za jej prowadzenie, to Opiekun I kontaktu oraz Opiekun II kontaktu, którym jest Szef Zespołu wspomagający jego pracę. Zatem jeżeli ktoś jest na basenie, albo na zajęciach gdzie po prostu nie może odebrać telefonu to dostępna jest jeszcze ta druga osoba. W ten sposób godzimy interesy mieszkańców, którzy na wypadek awarii mają z kim się skontaktować (konserwator, następnie ochrona, dopiero wtedy opiekun I kontaktu, i na końcu Opiekun II kontaktu)? Zachęcam do wysłania swojego CV, po weryfikacji jak dojdzie do spotkania wszystko dokładnie opowiemy i udostępnimy projekt umowy. Obecnie nasze ogłoszenie jest jeszcze dostępne na pracuj.pl .

sPlace Warszawa

Polecam, można wiele pisać ;ACRESTA daje radę.

Zostaw merytoryczną opinię o Acresta Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Acresta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acresta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acresta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Acresta Sp. z o.o.