Opinie o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Ireneusz

Firma Czerkawski Odszkodowania to firma w której pracują osoby z dużym profesjonalizmem i znajomością Prawa. W wyniku wypadku w pracy (nie z mojej winy) straciłem dwa palce lewej ręki (kciuk i palec wskazujący). Na dzień dzisiejszy firma Czerkawski Odszkodowania wywalczyła dla mnie rentę na czas trwania tej sprawy. Jestem za to bardzo wdzięczny gdyż moja sytuacja zdrowotna, a co za tym idzie i finansowa uległa znacznemu pogorszeniu i dlatego z czystym sumieniem gorąco polecam firmę Czerkawski Odszkodowania wszystkim którzy potrzebują pomocy o wywalczenie odszkodowania.

Jacek

Składam podziękowanie dla Spółki Czerkawski Odszkodowania za profesjonalną pomoc prawną w sprawie mojego wypadku. Postępowanie nadal trwa, ale uzyskane obecnie środki finansowe pozwolą mi godnie żyć, opłacić prywatna opiekę lekarską, leki i rehabilitację domową. Za udzielone porady, wrażliwość i okazaną pomoc serdecznie dziękuję. Spółka Czerkawski Odszkodowania - to wielkie wsparcie dla osób pokrzywdzonych w wypadkach, którą polecam wszystkim potrzebującym.

Krystian

Wielkie podziękowania dla firmy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. za profesjonalizm i efektywność w działaniu. "Owoce" ich pracy przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i proszę o więcej.

Katarzyna

Profesjonalne, rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Fachowa pomoc w każdej sprawie. Polecam każdemu.

Brałeś udział w rekrutacji do Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iwona

Bardzo dziękuję za niezwykle sprawne i bardzo skuteczne poprowadzenie sprawy mojego męża. Kiedy już straciliśmy nadzieję..., stał się cud :). Jeszcze raz dziękuję!

Rob

Mając możliwość chciałbym ogromnie podziękować Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. mimo, iż moja sprawa nadal jest w toku. Po okresie niespełna roku mogę z całą pewnością stwierdzić, że Wasza firma daje mi komfort rzetelnego wsparcia prawnego oraz dzięki Waszym działaniom - finansowego, dlatego mogę bez obaw dochodzić do zdrowia po wypadku. Moim zdaniem świadczone przez Was usługi są w sposób szczególnie komfortowy i sumienny. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam.

Przemysław

Chciałbym podziękować firmie Czerkawski Odszkodowania za fachową pomoc prawną, za profesjonalizm, skuteczność i pozytywne załatwienie mojej sprawy.Do tej pory nie spotkałem tak dobrej rzetelnej firmy, która ma tak dobre podejście do klienta i jego indywidualnej sprawy. Z czystym sumieniem polecam tą firmę każdemu kto potrzebuje takiej pomocy, jeśli chodzi o odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych i nie tylko.

Maria

Świetne prowadzenie mojej sprawy. Profesjonalne podejście. Miła i szybka obsługa. Polecam!

Czy firma Czerkawski Odszkodowania poszukuje pracowników? Czy ktoś mógłby opisać warunki pracy tam? Dziękuję za informacje.

Bardzo dziękuję firmie Czerkawski Odszkodowania za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Polecam.

Ewelina

Dziękuję za pomoc firmie Czerkawski Odszkodowania. Dzięki nim po wielu latach od wypadku zaczęłam godnie żyć, udało mi się wyjść z długów i rozpocząć nowe życie. Bardzo dziękuję jeszcze i polecam serdecznie wszystkim!

Eowina

Czerkawski odszkodowania to (usunięte przez administratora) celowo prowadzą sprawę tak aby przegrać. Nie wywiązują się ze zobowiązań sądu, nie dostarczają ważnych dowodów. Nie ma kontaktu z prawnikiem, nie odpowiada na telefony e-maile smsy. Nawet upomnienia Sądu i strony przeciwnej nie robią na nich wrażenie. Świadomie działają na szkodę klienta, wbrew etyce zawodowej ???? Widocznie strona przeciwna zapłaciła więcej ???? Odradzam!!!!

Krzysztof

Chciałem wyrazić pozytywną opinię na temat firmy Czerkawski Odszkodowania. W trakcie trwania sprawy 1,5 roku od podpisania umowy po raz drugi zostało mi podniesione świadczenie. Firma wniosła apelację co pozwoliło zwiększyć środki na moją rehabilitację. Jestem zadowolony gdyż jako czterokończynowy tetraplegik potrzebuje pomocy na co dzień, a teraz mogę sobie pozwolić na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego wraz z asystentem. Współpraca jak najbardziej na tak, pełen profesjonalizm, wszystkim niezdecydowanym polecam tą firmę.

Jano

Nie polecam!!! Przez 3 lata byłem zwodzony przez tą firmę, zero informacji, trudny kontakt i obietnice bez pokrycia!!! Rozumiem że moja sprawa była trudna, wystarczyło powiedzieć nie damy rady. Zrezygnowałem sam z ich usług i znalazłem człowieka który zajął się moją sprawą i przez miesiąc zrobił dużo więcej niż oni przez 3 lata!!!

Beata

(usunięte przez administratora) Z całego serca dziękuję firmie Czerkawski za poświęcony nam czas, nadzieję którą w nas zaszczepili, żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić serca i dobrych słów jakie kierują do nas. Każdemu mogę polecić firmę Czerkawski z czystym sumieniem, to nie zwyczajni ludzie, ludzie z wielkimi sercami i wiedzą. Ja naprawdę z serca Dziękuję firmie Czerkawski

Elżbieta

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania pracownikom Waszej firmy w związku z pozytywnym zakończeniem mojej sprawy. Jestem bardzo zadowolona z niezwykle miłej i profesjonalnej obsługi. Satysfakcjonuje mnie zarówno wysokość odszkodowania , jak i to ,że w przeciągu tygodnia pieniądze znalazły się na moim koncie . Jest to bardzo istotne , zwłaszcza gdy ciągle słyszymy ,że różne firmy odszkodowawcze nie są w tym względzie rzetelne. Teraz mogę spokojnie zająć się rehabilitacją i zadbać o polepszenie jakości życia. Uważam, że Państwa firma jest jak najbardziej godna polecenia w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych i na pewno będę Was wszystkim polecać.. Życzę wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów w dalszym działaniu.

Krzysztof

Chciałem podziękować firmie Czerkawski Odszkodowania za profesjonalne podejście do mojej sprawy. W wyniku wypadku komunikacyjnego poruszam się na wózku, mam czterokończynowe porażenie. Firma Czerkawski zajeła się mojej sprawą która mimo że nadal trwa, już mam zapewnione środki na rehabilitację, leczenie i asystenta. Dzięki temu wracam do aktywności i normalności przed wypadku, mogę się rehabilitować. Dotychczasowe świadczenia nie wystarczały mi na pokrycie kosztów dzięki którym mogę po prostu po ludzku żyć. Dodam że na wózku jeżdżę 11 lat.

Joanna

Bardzo dziękuję za pomoc przy uzyskaniu odszkodowania za wypadek sprzed lat dla mojego dziadka. Pomoc firmy Czerkawski była bardzo profesjonalna i kompleksowa. Polecam.

Katarzyna

Profesjonalne podejście. Miła i szybka obsługa. Polecam serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.?

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Mazowiecka (1) 20 lok. 68
    05-075 Warszawa

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.