Opinie o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Krzysztof

Nie polecam tej firmy! Zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Czerkawski Odszkodowania w roku 2019/2020. Po poważnym wypadku komunikacyjnym ( m.in. złamany kręgosłup, ramię...) szukałem pomocy prawniczej w celu uzyskania odszkodowań od ubezpieczyciela. Zgłosiłem sie do firmy Czerkawski Odszkodowania. Pan (usunięte przez administratora) osobiście do mnie przyjechał. Dzień wcześniej w telewizji w programie Sprawa dla reportera był omawiany temat rodziny oszukanej przez Czerkawski Odszkodowania w dokładnie ten sam sposób co mnie (usunięte przez administratora) a ja mimo to dałem się przekonać panu (usunięte przez administratora) że to brednie ( które okazały się jak sam się przekonałem prawdą ). Firma jedynie co zrobiła to zgłosiła szkodę do ubezpieczyciela i była to jedyna rzecz jaką zrobili. Moją sprawą zajęła się Pani Adwokat (usunięte przez administratora). z tej firmy. Pozew napisali co prawda i zgłosili do sądu, ale wycofali go po kilku tygodniach i mnie o niczym nie poinformowali. Zwodzili mnie rok czasu! Mam na to dowody w postaci wiadomości email. Co miesiąc wysyłałem im mnóstwo dokumentacji i faktur i zapytania co z moją sprawą. Zawsze miałem odpowiedź, że wszystko idzie w dobrym kierunku i czekamy na rozprawę. Gdybym osobiście nie zadzwonił do sądu czekałbym w nieskończoność. A faktury ? ani jednej przez rok czasu nie przekazali do ubezpieczyciela. Dzwoniłem wielokrotnie przez rok czasu i zawsze miałem te same śpiewki. Nigdy nie mogłem dodzwonić się do kogokolwiek, zawsze były to asystentki, które nic nie wiedziały. Dopiero zaczęli do mnie wydzwaniać jak wysłałem wycofanie pełnomocnictwa. Najśmieszniej było jak zadzwonił sam prezes (usunięte przez administratora) ,który próbował mnie przekonać jak wielki błąd popełniam. Do tej pory się zastanawiam, czy wiedział o wszystkim i próbował (usunięte przez administratora)mnie, czy był tak samo (usunięte przez administratora)przez swoich pracowników skoro zamiast przepraszam szedł w zaparte... Znalazłem inną firmę co uzyskała w bardzo szybkim tempie duże pieniądze od ubezpieczyciela, a teraz współpracuję z kancelarią aby złożyć pozew do sądu. Ale przez Czerkawski Odszkodowania zmarnowałem ROK czasu. Gdyby nie była to armia prawników to sam bym ich pozwał o odszkodowanie za te (usunięte przez administratora) Mam mnóstwo dowodów. A jeśli znajdę odpowiedniego adwokata to zrobię to na pewno. Nie popełniajcie tego błędu co ja, poszukajcie innej firmy, szczególnie jeśli wasza krzywda jest naprawdę duża.

Maja
@Krzysztof

Dzień dobry. Czy mógł by Pan mi polecić tą kancelarię? Z góry dziękuję.

Adam Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Zero etyki zawodowej. Dla nich tylko liczy się kolejny klient i wyciągnięcie z niego kasy. Pan Łukasz w rozmowie telefonicznej wprowadził mnie w błąd co do stanu faktycznego i zrobił to celowo by przejąć sprawę. Omijać szerokim łukiem.

Witam serdecznie :) Obecnie pracuje jako Specjalista ds odszkodowań, ale chcę zmienić firmę. Co myślicie o pracy tutaj? Aplikowalibyście po raz drugi? Nie widzę żadnej aktualnej oferty, ale może akurat potrzeba dodatkowych rąk do pracy? Przeglądam forum i ciężko uświadczyć tu opinię od pracownika, może jednak ktoś się wypowie? Sporo tu pytań padło o podjęcie współpracy, oferują konkurencyjne warunki czy dobre zarobki? Skoro jest takie zainteresowanie?

Szymon

Witam. Chcę rozpocząć karierę w branży odszkodowań. Widzę po większości wpisów, że firma dobrze działa, więc mogę przypuszczać, że są fachowcami w dziedzinie. Chcę pracować na własny rachunek ale pod szyldem tej firmy. Taka współpraca na b2b możliwa? Jakąś specjalną rekrutację trzeba przejść albo okres próbny? Pytam, bo nie ma o tym nigdzie informacji. Może w ogóle nie ma takiej możliwości nawet?

anonimowy Nowy wpis
@Szymon

(usunięte przez administratora) Radzę obejrzeć nim się podejmie współpracę,bo na rynku są naprawdę lepsze i bardziej rzetelne kancelarie.Poza tym rozliczenia klientami nie są tak całkiem uczciwe.Klienci nie dostają wszystkich należnych pieniędzy bo kancelaria zabiera w całości przyznane odsetki o czym nie informuje klientów przy podpisaniu umowy a umowa nie jest przejrzysta.Odsetki często sięgają 50% świadczeń a nawet i więcej,więc żaden normalny człowiek z takich pieniędzy świadomie nie zrezygnuje.A że kasa idzie do kancelarii to klient nie jest nawet świadomy ile dostał pieniędzy bo nikt się z nim fakturą nie rozlicza.Więc pomyśl czy chcesz pracować dla takiej kancelarii,oszukują klientów to i pracowników pewnie też.

@anonimowy

Cześć, też chciałam pracować dla kancelarii, co prawda na stanowisku w administracji, a nie stricte związanego z prawem, ale jednak. No faktycznie, nieczyste zagrywki, tak szczerze to jestem zdziwiona...korzystałeś również z ich usług? Ty też masz podobny problem z tymi odsetkami? Da się coś z tym zrobić, odzyskać pieniądze? Korzystając z okazji — jeśli ktoś z pracowników zagląda na forum, prosiłabym o informację jak to wszystko wygląda z perspektywy pracownika? Też są jakieś kruczki w umowach czy warunki się nie pokrywają z tymi ustalonymi wczesniej?

Jakiego charakteru jest Pańska sprawa jeśli można wiedzieć? Zastanawiam się czy po prostu nie chodzi o to, że nie podchodzi ona pod bieżąca specjalizacje? Jakie są te obecne i ta odrzucona czego dotyczy?

Brałeś udział w rekrutacji do Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Wioleta
@Krzysztof

Dziękuję za ten wpis.Właśnie miałam podpisać umowę ale to dało mi do myślenia

@Krzysztof

Ja również nie polecam. Nie pomagają zero odzewu. Nie informowali mnie o niczym. Przez dwa lata dwa połączenia telefoniczne i trzy maile i to wszystko. Cała otoczka że strony na Facebook to ściema jak i opinie pozytywne. Ja mieszkam na ulicy czwarty rok po wypadku i ta firma wcale nie pomogła mi zmienić sytuacji jak tu ludzie piszą. Bzdury totalne. Dzwonisz do biura nic nie wiedzą oddzwonię Pani adwokat i ona też nic nie wie. To kto ma wiedzieć. Dziadostwo.

Justyna
@Krzysztof

Dzień dobry. Czy mozna z Panem jakoś się skontaktować?

Maja
@Krzysztof

Dzień dobry. Czy mógł by Pan mi polecić tą kancelarię? Z góry dziękuję.

Czy w firmie Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Marlenka

Nie zauważyłam ofert pracy w kancelarii. Ktoś wie, czy wymagają tutaj od kandydatów wykształcenia prawniczego? Z odbytą aplikacją, czy niekoniecznie? Z opisów klientów wynikałoby, że brak jest rąk do pracy i prowadzenia spraw, stąd moje zainteresowanie, bo akurat szukam zatrudnienia.

Tola

Ktoś z pracowników zagląda tutaj na forum?:) Pracuję w branży odszkodowań, ale jestem w trakcie zmiany pracy. Czy znajdzie się tutaj wolny etat? Co myślicie, warto zaaplikować do firmy? Jakie wynagrodzenie proponują? Zdarza się praca po godzinach, czy nic takiego nie ma miejsca? Atmosfera w biurze jak wygląda?

Jak dużo osób pracuje w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.?

Widziałam Państwa w SPRAWIE DLA REPORTERA WCZORAJ. Dość zażenowana byłam jak się okazała, że Pan rok tak poważnej sprawy nie tknął. Przecież ta rodzina Julci Jesiorowskiej pieniądze potrzebowała. Pan podobno faktur nawet nie wysłał do Hestii. Dla mnie stracił Pan w oczach.

Łukasz Czerkawski
@Anna

Niestety rodzice Julci oraz pani redaktor Jaworowicz dość mocno minęli się z prawdą. Jest mi bardzo przykro, bo dużo tej dziewczynce pomogliśmy.

Jadzia
@Łukasz Czerkawski

W czym pomogliście ?:) Z tego co widać w odcinku to nijaka firma VOX VERITAS pomogła poprawiając po was. W krótkim czasie uzyskała 1 mln zł i 14 tys renty. Hestia wydała oświadczenie ,które to potwierdza. Mówione jest,że w końcu maja doczynienia z poważnym pełnomocnikiem. A rok nie było ze strony poprzedniego pełnomocnika kontaktu. Pan chce nam oczy zamydlić czy jak ? Jak tak Jaworowicz nas kłamie to czemu pozwu nie zrobicie ? Wstyd !

@Anna

No oglądałam to. VOX VERITAS poprawiał chyba po nich. Oświadczenie Hestii jest nawet o profesjonalizmie nowego pełnomocnika. Trzeba na rym rynku wybierać mądrze. Nasza siostra jest po wypadku i dobrze ,że w reklamy nie uwierzyliśmy.

fryderyk

Polecam Wszystkim firmę Czerkawski Odszkodowania. To wspaniali,wiarygodni ludzie o dobrych serduszkach. Walczą o ludzi którzy często są w "beznadziejnych" sytuacjach finansowych - podobnej kiedyś do mojej.Na szczęście odmienili mój los za co im bardzo dziękuje! Naprawdę warto im zaufać.Ja im zaufałem i nie żałuję- odmienili moje życie o 360 stopni.Nie wahajcie się!

Wiesław

Z mojej strony wielkie podziękowania dla firmy Czerkawski Odszkodowania za efektywność w działaniu i okazaną pomoc. Moja sprawa trwała kilka lat i zakończyła się ogromnym sukcesem. Przez ten czas nigdy nie było problemów z kontaktem, zawsze pomocni , w temacie i z ogromną wiedzą, fachowością. Współpraca przebiegała bez zarzutów. Cierpliwość przyniosła po latach wiele korzyści co pozwoliło zadbać o zdrowie, godnie żyć. Bardzo dziękuję firmie Czerkawski i polecam wszystkim niezdecydowanym

Aleksandra

Czy jest możliwość podjęcia pracy w administracji kancelarii, skutecznej jak widzę w internecie? Czy raczej pracownicy pomocniczy również powinni mieć wykształcenie prawnicze? Pytam wstępnie, bo teraz nie widać ogłoszeń o pracę, a chcę wiedzieć na przyszłość.

Jak długo czekaliście na odzew z Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Bartek

Brak kontaktu.

Magda

Polecam to biuro ponieważ naprawdę są uczciwi i jeszcze pomogą, a Pan Mecenas bardzo dobry człowiek

tak byle jak
@Magda

Pan Czerkawski może i jest uczciwy ale nie wszystkie firmy ,które podnajmuje. Zawalają wszystko.

Edyta

Składam serdeczne podziękowanie Firmie "Czerkawski Odszkodowania sp.zo.o ", za zangażowanie i pomoc.Jest mi niezmiernie miło, że trafiłam na tak życzliwych i kompetentnych ludzi, którzy są dla mnie i mojej rodziny ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie.

Katarzyna

Dziekuje firmie Czerkawski za fachowa pomoc w bardzo trudnej sprawie wiele firm nie chcialo sie podjac lecz firma Czerkawscy nie widziali problemu i final sprawy przeszedl moje wszelkie oczekiwania. .Jeszcze raz bardzo dziekuje i polecam wszystkim ta firme z calego serca.

Katarzyna

Dziękujemy za fachową pomoc pracownikom Czerkawski Odszkodowania sp. z.o.o ! W tak trudnej i skomplikowanej sprawie mały sukces - mamy zabezpieczenie. Sprawa w toku walczymy dalej. Firma godna polecenia w 100% !!

Judyta

Dziękuję za fachową i skuteczną (!) pomoc pracownikom Czerkawski Odszkodowania Sp z o.o. ???? Kwarantanna, koronawirus - ciężkie czasy. Wiele firm nie pracuje, ale w Czerkawski Odszkodowania praca wre pełną parą‼️ Czego dowodem są dobre wiadomości z sądu o zabezpieczeniu roszczenia o podwyższenie mojej renty.???? Sprawa wciąż trwa i mocno liczę, że z taką pomocą skończy się równie pozytywnym wynikiem.???? Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają kogoś, kto rzetelnie i z oddaniem będzie pomagać w wywalczeniu uczciwego odszkodowania i renty.

Grazyna
@Judyta

Skoro sprawa wciąż trwa, to tylko pobożne życzenia skutecznego jej zakończenia. Proszę pamiętać że w efekcie końcowym sąd może cofnąć zabezpieczenie podwyższenia renty i będziecie musieli te kwotę zwrócić, to nie rzadkie przypadki.

Koko

Bardzo serdecznie dziękuję firmie Czerkawski Odszkodowania za profesjonalne prowadzenie mojej sprawy. Pomimo tego, iż jest ona dalej w toku, to na dzień dzisiejszy jestem jak najbardziej zadowolona z efektów współpracy. Gorąco polecam tę firmę wszystkim, którzy ubiegają się o jakiekolwiek odszkodowanie.

Grazyna
@Koko

Co ta opinia ma wnosić? Sprawa jest w toku- wiec nie wiemy jak się zakończy. Czy aby na pewno dołączają wszystkie dowody do akt sprawy? Ktos to kontroluje? Ktoś sprawdza jakie piszą zażalenia? Jak przesłuchują świadków strony przeciwnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.?

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Mazowiecka (1) 20 lok. 68
    05-075 Warszawa

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.