Opinie o Folpolter II Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Folpolter II Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folpolter II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folpolter II Sp. z o.o. w Jasło

Cudotwórca

każdy ma prawo do opinii we własnym zakresie, ale czasy (usunięte przez administratora) się skończyły , jak komuś cos nie pasuje niech zakłada swój biznes , pozwala na robienie czegokolwiek przez pracowników i jeszcze płaci po 50 tys. pracowałem tam na produkcji jakie czas temu, tak zapitol na maxa, ale kasa sie zgadzala, za cieple jedzonko placilem grosze, jakies tam impry byly. a moja kierowniczka wiedzma ale traktowala nas ok. ludzie do robotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

jaaaaaa
@Cudotwórca

dokładnie, mój mąż prowadzi swoją firmę, wiem też od drugiej strony jak to jest... ciekawe czy wszyscy mądralińscy byliby gotowi na taki ruch... taki stres...

jaaaaaa

daleko idące wnioski... lepiej uważać co się pisze... to już po prostu rzucanie oskarżeń... Dziwi mnie, że ludzie takie rzeczy wypisują na necie.. Ja kiedyś miałam "średniego" pracodawcę, i po prostu się zwolniłam... Każdy ma wybór. Po co wypisywać takie rzeczy... Szok

ONIe

jak się chce siedzieć i wysyłać smsa nie pracować. pracowałam w koropo telefonicznym i tam to dopiero jest sajgon nie można żadnego słowa pominąć , zmieniłam prace i teraz sprzedaje w spożywczaku w sklepie ale tez trza zaiwaniać

Chce pracowac

widziałam na waszej stronie ogloszenie o prace dla rodziców, mogę prosić o wiecej szczegółów?

@Chce pracowac

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowisko. Wszelkie informacje szczegółowe przedstawimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Zespół Folpolter.

Kaska

pracowałam w tej firmie musiałam odejść bo zdrowie i takie tam problemy. Racja trzeba zaiwaniac ale wiedzialam zawsze za co. I tez mnie to wtedy irytowało ale każdy ma swoja robotę, i o co te wszystkie dziwne krzyki >>> nie rozumiem, komus nie odpowiada niech idzie gdzie indziej

Specjalista Ds. Sprzedaży

Zostałam zatrudniona i pracowałam 2 lata (na czas studiów). Proces rekrutacji był sprawny, a później szybkie wdrożenie w asortyment. Praca handlowca nie jest łatwa ale jak ktoś chce to ogarnie. Polecam!

Doświadczenie, Dlaczego ja

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Voyager

Czy z rekrutacji na przedstawiciela handlowego, która była prowadzona ostatnio przez firmę Folpolter został ktoś wybrany albo chociażby poinfirmowany o jakimkolwiek przebiegu tego procesu.

PH
@Voyager

ja jade na rozmowę do nich wiec moze sie nie zalapałes :)

oni23

hejak, szukam pracy może u was jest jakas?

@oni23

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Na stronie https://www.folpolter.pl/pl/kariera_1 znajduje się informacja na temat prowadzonej przez Firmę rekrutacji. Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniami.

zzz

Jako były pracownik radzę uważać na tego pracodawcę. Owszem, ogólne warunki pracy typu szkolenia, umowa, kwestie pieniężne są ok. Jednak atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. Ciągły nacisk na pracowników(usunięte przez administratora) Brak współpracy pomiędzy działami. (usunięte przez administratora) Oczywiście częste reklamacje i tłumaczenie się klientowi w tej sytuacji musi przyjąć pracownik. Podczas mojej pracy tam, firma niejednokrotnie zamieszczała ogłoszenie o pracę, cyt.: " w związku z powiększeniem działu/prężnym rozwojem" - było to nieprawdą, firma poszukiwała pracowników na już, ponieważ kolejne osoby odchodziły, nie zgadzając się na takie traktowanie. Jeżeli ktoś ma nerwy ze stali i baaaardzo potrzebuje gotówki, można spróbować. Jednak jeśli kogoś naprawdę interesuje praca z klientem i szanuje swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, radzę trzymać się z daleka.

katarina
@zzz

nie rozumiem takich wpisów bo co byś ZZZ chciał nic nie robić ?popracuje w tej firmie i jak wszędzie przy sprzedaży jest ciśnienia nic nowego, a jak ktos nie wie co znaczy sprzedaz to niech sie nie pcha. ja zglosiłamsie do produkcji a w trakcie rozmowy okazało się ze można robic jeszcze cos innego, i co w tym złego???????????

PLATFORMERS
@zzz

no cóż naród nauczony przez ostatni czas doić budżety, panstwo daje za free, wiec czemu w firmie tez sie nie przeplatać i nic nie robić,? odniechciewa sie wszystkiego jak się czyta takie wpisy. zaloz czlowieku firme daj ludziom po 10 tys i niech nic nie robia - pasi ?wymadrzac sie kazdy potrafi

jaaaa

Pracowałam w Folpolter rok. Jestem zadowolona. Atmosfera serdeczna, płace adekwatne do obowiązków. Z serca polecam.

Zainteresowana

pracuje w tej firmie, prawie rok, nie moge patrzec jak jakies dziwolągi pisza bzdury na ten temat. jestem za zwalnianiem tych którzy kombinuja i ja np musze wiecej pracowac, dobrze zarabiam i ciężko pracuje , jak ktos jest madrzejszy niz zarzad niech zaklada swoj biznes. nie pozdrawiam nierobów

kandydatka

hejka byłam tam na I rozmowie kwaliw, dwie laski ze mną rozmawiały, rozmowa ok z tego co zauważyłam fajne miejsce - jakie kącik do przerw chyna bo byl hamak. czekam na II rozmowe

Halina
@kandydatka

Cześć :) A jak przebiegała ta rozmowa, o co Cię pytano? Czy skupiano się na Twoim CV czy raczej była to taka ogólna rozmowa? Sprawdzano jakoś Twoje umiejętności czy wiedzę? Kiedy ma się odbyć 2 rozmowa? Ile trwa generalnie cały proces rekrutacyjny w Folpolterze? :)

kasia
@Halina

cv była podstawa ale pytano mnie o różne tematy, rozmowa inne niz tam gdzie już byłam, dostałam zadani do zrobienia handlowe jako chyba sprawdzian umiejętności. Dostałam już informację po chyba 2 dniach od rozmowy, a ile trwa proces nie wiem, ja mam info od razu w zasadzie

@kasia

Witam, zawsze przy procesie rekrutacji ważne jest dotychczasowe doświadczenie, co -rzeczą naturalną zawarte jest w cv. Niemniej jednak każda rozmowa traktowana jest indywidualnie, ponieważ rekrutacja prowadzona jest na konkretne stanowisko pracy. Stąd też cała rozmowa prowadzona jest w konwencji dot. doświadczenia, umiejętności, ale też podejścia do wielu kwestii związanych z wykonywanym zawodem. Kolejna( druga rozmowa) prowadzona jest z osobą, której bezpośrednio będzie podlegać ewentualny Kandydat(-ka). Nie później niż do 2 tygodni od pierwszej rozmowy. Zdecydowanie jako Firma preferujemy szybki proces decyzyjny, dlatego, w przypadku kiedy nasz Kandydat spełnia oczekiwania firmy i jest jednocześnie zainteresowany naszą ofertą- działamy bez zbędnej zwłoki. Zachęcam do zapoznania się z naszą firmą i aktualnymi ofertami pracy //www.folpolter.pl/pl/kariera_1

Stachu

czy szukacie ludzie na produkcje, jak duzo mozna zarobic jakie warunki szukam robty blisko domu moze u was

@Stachu

Witam, dziękuję za zainteresowanie się Naszą Firmą. Na stronie www.folpolter znajdują się aktualne oferty pracy. Szczegółowe informacje na temat warunków pracy i płacy omawiane są podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Witam! Ma ktoś z Was nowe info o firmie Folpolter II Sp. z o.o. w mieście Jasło? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

Lusi

Zatrudniają pracowników na czarno, bez żadnej umowy

ELAa

pracowałam tak kilka miesiecy, musiałam odejsc z przyczyn rodzinnych :(, nie jest łatwo jak to w handlu ale prezeska ok, czepia sie o sprzedaż ale przeciez trzeba sprzedawac, jak bede miała mozliwosc i bedzie tam miejsce chciałaby tam wrócic

Patrycja
@Lusi

dzisiaj nikt tak nie robi, jakieś bzdury

Halina
@ELAa

A jak w Folpolterze wyglądają targety, które trzeba miesięcznie wypracowywać? Czy jest to trudne czy można to zrobić na spokojnie i bez problemu? Czy za ich osiąganie są jakieś premie? Jest jakiś system motywacyjny dla pracowników?

@Halina

Witam podczas rozmów kwalifikacyjnych dot. m.in działu sprzedaży omawiane są tematy z Pani zapytania. Każda sprzedaż ma swoje budżety do wypracowania/jak to w sprzedaży/ - dostosowane do możliwości rynkowych oraz dotychczasowej historii sprzedażowej. Zachęcam do składania dokumentów aplikacyjnych. Aktualne oferty pracy znajdują się na www.folpolter.pl

dzień dobry, mam pytanie czy potrzebują państwo pracowników do sprzedaży niekoniecznie jako przedstawiciel :)

@Zainteresowany

Ona

Pracowałam w tej Firmie prawie rok. Dramat. Ciągła presja na sprzedaż. Nawet jeśli jest sprzedaż na dobrym poziomie to i tak ciągle mało. Stary pracownik jest gorzej traktowany niż nowy. (usunięte przez administratora)Wieczne problemy z zamówieniami i jakością produktów. Pracuje się po 8,5 godziny (usunięte przez administratora)Oczywiście jest premia za sprzedaż ale nigdzie się ona nie liczy. (usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam.

Pszczolka
@Ona

Chyba w innej firmie, albo nie znasz innych firm -)

hanlowiec
@Ona

człowieku nie pracowałeś chyba nigdy w prawdziwej formie w spożywcę, praca jako ph od 6 do 18 i nikt nie pyta czy można - jak się pracuje w handlu to trzeba zaiwaniać bo z tego jest hajs, jak sie chce posadke od 7 do 15 nie szukaj w handlu proste

Pszczolka

Hej pracowałam 1,5 jako handlowiec , było ciężko jak w handlu nie miałam co narzekać.kultura jak wszędzie pracować i jest git.

Aktualność
Witamy!

Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Jaka jest kultura pracy w Folpolter II Sp. z o.o.?

On34

Jest normalnie, trzeba pracować jak wszędzie

Dziękuję za zainteresowanie się naszą firmą. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

byłam na rozmowie, jakaś Pani dyr, zero profesjonalizmu nawet dzień dobry ale jakas druga Pani była ok i to ona prowadziła rozmowę

Czy możesz coś więcej powiedzieć?

Aneta W

ja jestem zadowolona - też pracowałam 2 lata (na czas studiów).. Zasady są proste sprzedajesz więcej zarabiasz więcej - ale niektórzy wolą iść i przesiedzieć 8 godzin i narzekać, że są 8:25 godzin w pracy... Pozdrawiam zespół!

Aneta W

Polecam pracowałam 2 lata w dziale handlowym - i szczerze polecam! Ładne biuro, przyjazny zespół - oczywiście wymagali wyników, ale taka praca handlowca. Polecam! pozdrawiam AW

Zostaw merytoryczną opinię o Folpolter II Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Folpolter II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Folpolter II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folpolter II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 12 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folpolter II Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Folpolter II Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folpolter II Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Folpolter II Sp. z o.o.