Opinie o Folpolter II Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Folpolter II Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folpolter II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folpolter II Sp. z o.o. w Jasło

Czy firma Folpolter II Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

EDI

Żadne, najniższa na papierze ewentualna reszta pod stołem, również na stanowiskach kierowniczych

Artur
@EDI

Kierownicy dostają kasę pod stołem? I nikt się nie burzy że bez żadnych składek? Czemu cała wypłata nie idzie na konto?

Grażyna

I jak długo już tak jest? pytam, bo czy to nie zastanawiające, ze skarbówka jeszcze się nie zainteresowała tym? chyba, że było coś po drodze?

Elli
@Grażyna

Od zawsze tak jest

Ostatnio na jasielskich portalach pojawia się wiele ogłoszeń o pracę tej firmy. Z czego to wynika ? Rozwój ? Czy zwolnienia / odejścia pracowników ?

bella
@Anna

Rozwój? Hahaha ta firma od wielu miesięcy wystawia pełno ogłoszeń, oczywiście z różnych kont dla zmylenia kandydatów (zdarzało się że nawet pracownicy się nabrali i wysłali tam CV :D ). Firma słynie ze złych warunków, próbuje to ukryć kasując komentarze na tym portalu. Na googlach chyba próbują podnieść sobie ocenę, bo w ostatnim czasie pojawiło się wiele takich samych pozytywnych opinii Klientów. Rzeczywistości nie da się oszukać. Ludzie sami odchodzą bo widzą co się tam dzieje. Nie polecam marnować czasu na takie miejsce.

Anka
@Anna

Pracownicy uciekają stamtad. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem :) zaoszczedzi Pani sobie stresów i wielu nieprzyjemnych sytuacji

A może ktoś napisać, jak wygląda sama rozmowa, o co pytają podczas rekrutacji?

Ja również pracowałam kilka miesięcy w tej firmie. Polecam dla osób które nie lubią się nudzić. Dużo konkursów dla pracowników, przyjazna atmosfera i wszyscy pomocni.

Grażyna

Konkursy już same w sobie brzmią dobrze. ;) A jakieś konkrety odnośnie nich? I na którym stanowisku masz to doświadczenie?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Zostałam zatrudniona i pracowałam 2 lata (na czas studiów). Proces rekrutacji był sprawny, a później szybkie wdrożenie w asortyment. Praca handlowca nie jest łatwa ale jak ktoś chce to ogarnie. Polecam!

Doświadczenie, Dlaczego ja

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
jaroslaw

hejka a moze lepiej urodzić z tuzin dziecków i po co pracować :) :) ) :) taka mamym mysl po czytaniu tych narzekan

A
@jaroslaw

Widocznie pracowałes/pracujesz w innym dziale i pod innymi ludzmi, jezeli nie rozumuesz narzekan. Czyli kazda narzekająca osiba jest w Twoim mniemaniu leniem???

@A

Tak tak pincet plus darmowe żarcie wyprawka i jeszcze może pifko

nieeob
@A

A co to ma za znaczenie kto z kim sejz3 innym zyc- zrób se firmę i działaj dawaj luz i plac po 50 tys wolno ci

nieeob
@Folpolter II Sp. z o.o.

megaaaaqqqq macie kochones -)))))))))

A
@Folpolter II Sp. z o.o.

Ojjj, komuś chyba żyłka pękła. Teraz jako firma, sami sobie wystawiliście najlepszą opinię :) mogłabym na tym poprzestać, bo leżącego się nie kopie ale dołoze swoje 3 grosze. Jestem osobą cięzko pracującą, ktora zarabia na takich, o ktorych tu opisaliście. Takim komentarzem nie zaklniecie rzeczywistosci. Osoby, które wystawily wam negatywną opinie i odeszly z firmy, nie osoby leniwe, ktore chcą pieniądze za nic. To osoby które są chętne do pracy, ale nie pozwolą sobie na mobbing i takie zoachowanie jakie przedstawiają wasze menadzerki. Nie bez powodu, ciągle ktoś od was odchodzi - widać to zresztą po częstych nowych ofertach do tych samych działów.

Marian
@Folpolter II Sp. z o.o.

szacunek- mało kto tak potrafi. pod warunkiem że to prawda a nie jakieś kombinacje byłych pracowników i specjalne działanie polska... szanuje każdego kto potrafi zatrudniać tworzyć kiedyś miałem dirme trudnynkawal chleba głównie przez ludzi.....

only
@Folpolter II Sp. z o.o.

ludziska piekne- idealne podsumowanie. Pionki się zreja a warszawka rozdaje karty rozdaje pieniądze a niby pracownicy nic nie robić. Taka prawda wszyscy wokół kombinują a robić nie ma komu

sebi
@only

zwykły pracownik zrównany z pionkiem, tak to właśnie wygląda

Kaska
@Folpolter II Sp. z o.o.

Dlaczego knajnowsze opinie i komentarze sa kasowane?

ona34

jestem mega zadowolona z pracy, duzoracy ale kasa jest POLECAM

Ona
@ona34

Jaki dział, jesli mozna wiedzieć?

Firma z kartonu. Dziś wyslano pracownikom biurowym maila z informacja, ze od teraz będą mieć we wtorki po godzinach i za darmo dyżury w sprzątaniu. To sie w glowie nie miesci! Nie dosc, ze to nie lezy w zakresie obowiazkow pracownikow, do tego firma chce, zeby to robiono za darmo. Chca z pracownikow zrobic (usunięte przez administratora) Do tego jak sie ostatnio okazalo, firma nie zglasza wszystkich pracownikow do ZUSu. Wychodzi to dopiero, jak ktos zachoruje. Sprawa zostanie zgloszona do PIPu. Nie ma zgody na takie zachowanie!

Bysnesmen

Hahahaha pewnie nie dostałeś człowieku premii za nic nieee robienieeee .ef takie jazdy . A czemu się nie podpiszeaz czlowieku? Kazdy mądry w necie i ciekawe te informacje

Lokal

Wykorzystują osoby do pracy z daleka od cwaniaczków firma total(usunięte przez administratora)

Renata
@Lokal

Co masz na myśli? Na czym to wykorzystywanie polega? Przecież chyba im płacą...

Lidia
@Lokal

A piszesz to z perspektywy pracownika? Osobiście zostałeś tak potraktowany?

O.N.A

Mimo swoich starań i angażowania na tyle ile się da rady po jakimś czasie powiedzą prosto w oczy to nie jest to co oczekują. Brak szkolenia z asortymentu z magazynu z obsługi klienta. Utrzymują się tym sposobem że co jakiś czas ktoś jest nowy i ciągnie to za sobą. Cały czas straszenie że jak nie będzie sprzedaży to nie ma co tam szukać. Jedna wielka banda (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@O.N.A

Żaden pracownik nawet nie poduczył Cię troche?

jolo
@Agnieszka

Nie rolą innego pracownika jest szkolenie. Powinien być szkoleniowiec z prawdziwego zdarzenia, którego tam nie ma. Pracownccy są pomocni, ale nie magą sobie pozwolić na pogaduszki bo są rozliczani z każdej minuty pracy.

O.N.A

Omijajcie to miejsce z daleka. Z początku miła atmosfera wszystko zrobią by pokazać się z jak najlepszej strony a później gnębią psychicznie a myślą że to motywacja. Nikt tam długo nie wytrzymuje pół Jasła się tam przewinęło. Fauszerstwo dobijanie człowieka zero pomocy. Jednym słowem samo dno. Co miesiąc przyjmują nowe dziewczyny i to po kilka na raz a za chwilę zwalniają bo nie ma w głosie energii flow musi być ha ha ha cyrk na kółkach.

Jak w Folpolter II Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Też były

Awansu na co?

Renata
@Też były

Z handlowca na wyższe stanowisko.

Najogólniej mówiąc- jako były pracownik do dziś nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem ta firma nadal funkcjonuje. Z tym podejściem do pracowników i klientów jest to wręcz niesamowite.

@były pracownik

Tzn czemu miałaby nie Twoim zdaniem?

@Sylwia

Niekompetentny zarząd, brak szacunku do klientów, brak komponentów do realizacji zamówień, sposoby motywacji pracowników ze średniowiecza. Wszystko wygląda dobrze jedynie na stronie fb, w rzeczywistości najważniejsze jest to żeby wydzwonić jakieś minuty, które niekoniecznie mają odzwierciedlenie w sprzedaży. Do tego pseudo coach aka pod przykrywką dobrej rady przekaże wszystkie Twoje bolączki do zarządu, żeby zrobić raban.

@były pracownik

Ze średniowiecza? To wtedy były jakieś? ;-) Może powiedz jak to w praktyce wygląda

@Sylwia

Myślę, że Pani wie najlepiej jakie metody są stosowane. ;-)

Jaki jest wkład kierownictwa Folpolter II Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

dwa światy i dwie szkoly pracownikow i kierowników, jak ktos pracuje sprzedaje jest ok jak nie, to wiadomo z e nie, dziwne pytanie jestem tu miesiac i mam nadzieje ze popracuje dluzej , praca jest do pracy a nie do atmosfery....

Ktoś

Zerowy. (usunięte przez administratora) Liczy się dla nich tylko ich zysk. Nie szanują pracowników i nie dbają o atmosferę. Wystarczy popatrzeć ile osób zwolniło się w ostatnim czasie

lusia

dużo fajnych konkursów dla handlowców, energizery, możliwość coachingu, kącik relaksu, imprezy firmowe. Atmosfera jest stresowa, ale te dodatki to super rzecz.

Ircia

Nijaki, pod przykrywką uśmiechu i ciepłego głosu kryje się, udawanie że są Tobie niezwykle pomocni. W rzeczywistości to tylko pozory, może nie wszyscy tacy są, ale jednak tak jest.

Iza
@lusia

w tym kąciku relaksu to możesz sobie posiedzieć po 16.00 czyli po godzinach swojej pracy, w trakcie raczej nikt Ci na to nie pozwoli

Pracowałem tam :-D
@lusia

Kącik relaksu to tylko na pokaz by inni myśleli że jest to fajna normalna firma

Klient

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tej firmie? Któryś raz dzwonię i nie mogę się niczego dowiedzieć bo ciągle słyszę od tych Pań, że nie wiedzą bo pracują od niedawna. Jest tam w ogóle ktoś kto pracuje na stałe i wie co sprzedaje i za ile? Bo już chyba sobie dam spokój i pójdę do konkurencji.

ZENADA kliemci piszą haha
@Klient

od kiedy Klienci piszą na goworku ???? czlowieku proponuje zajac sie robota a nie szczuciem

INFORMACJA z 100000 reki
@Klient

to tak jakby zapytać czy na księżycu sa ludzie, każdy ma soja opinie na ten temat a serio, serio serio tu piszesz a nie np do szefów w tej firmie skoro z nia współpracujesz?, taka dobra rada, trza spojrzeć na stronę może tam są a pewnie tak kontakty do zarządzających a nie się wygłupiać tutaj :) :) :) to nie jest o obsłudze klientów ale może ja się nie znam

Dziwny jest ten świat
@Klient

jak mi się nie podoba obsługa idę, gdzie indziej a nie pisze o necie

nicknick
@Klient

Trolluje Wam ktoś strone go work. Gdzie klient by pisal tu takie rzeczy... coś to nie możliwe

@nicknick

Dziękujemy za tę uwagę, być może to dobry kierunek. Zwrócimy się z prośbą do administratorów strony o zweryfikowanie problemu. Pozdrawiamy, Zespół Folpolter

@ZENADA kliemci piszą haha

A czy tu gdzieś jest napisane że jestem ich klientem? Trzeba czytać ze zrozumieniem a później odpowiadać.

@INFORMACJA z 100000 reki

Czy gdzieś jest napisane że współpracuję z tą firmą? Problemy z czytaniem? I widzę że dodatkowo problemy z pisaniem.

@Dziwny jest ten świat

To pisać mogą tylko wybrani czy o co chodzi?

@nicknick

A kto powiedział że jestem klientem? Ja tylko napisałem że dzwoniłem i próbowałem się czegoś dowiedzieć a nie że współpracuję z firmą a to różnica. Poza tym co w tym dziwnego że klient może wystawiać opinię na go work? Ja już o różnych rzeczach słyszałem.

Nie ma nikogo
@Klient

Tam nie ma nikogo kto pracuje długo. Swoją drogą z produkcją to oni nie wiele mają wspólnego, a ceny u konkurencji lepsze. Nie polecam tej firmy.

@Nie ma nikogo

Zgadzam się z Tobą, ta firma to totalna pomyłka. Jeśli ktoś uważa inaczej to jest w wielkim błędzie, wystarczy od czasu do czasu zobaczyć jak się zmienia kadra wchodząc na stronę główną firmy.

Nie ma
@Nie ma nikogo

Połowa ludzi,którzy tam pracują szuka czegoś innego....

Eliz
@Nie ma

Szukają bo pracują za marne grosze i są źle traktowani, to standard e tej firmie

@Eliz

Zgadzam się z Tobą w stu procentach i potwierdzam, dodam jeszcze, że ludzie są też naciągani na kasę, niestety tak jest wiele osób po nie przedłużeniu współpracy po pierwszej umowie odeszło bez wynagrodzenia.

@Eliz

i normalka co tu dziwnego ? chyna, ze jak za (usunięte przez administratora) podobno bywało 100lat w 1 firmie

klient
@INFORMACJA z 100000 reki

Nie znasz się, na tej stronie swoje opinie mogą również wyrażać klienci, stąd do wyboru status Kilient, chyba proste?

oni
@Klient

bo byznesmeni pracuaj nie pisza po portalach czlwoieku :)

@Ircia

obacz na inne a nie pisz dyrdymaly

rzadazcy
@Eliz

chodz do nas nic nie trzeba robic kaska leci i zero stressuuuuuuuu uuuuuuhahaha

Pracowałem tam :-D
@Klient

Na około 50 pracowników średnio jest 10 aktywnych ogłoszeń o pracę. Ich atutem jest młody zespół, tylko zapomnieli dopisać że ten młody miły zespół jest niedoświadczony. Sredniowiecze to mało powiedziane... brak szacunku do pracowników ilość ofert pracy mówi wszystko o tej firmie. Stanowczo odradzam współpracę.

Firma jako pracodawca przoduje w złych opiniach w Jaśle i okolicy. Mając doświadczenie pracy w tym miejscu jest to dla mnie w zupełności zrozumiałe. Przede wszystkim atmosfera zniechęca a ludzie nie są doceniani. To miejsce pełne złej energii wręcz stresogenne. Brak zasad, brak standardów, brak procedur, brak kompetencji w zarządzaniu, które cechuje zaściankowość i krótkowzroczność (zdarzają się kelnerki na stanowiskach menadżerskich). Podnoszenie planów sprzedażowych w połowie miesiąca. Ciągła nie kończąca się fluktuacja pracownicza. Widoczna, szerząca się frustracja i zniechęcenie, brak możliwości rozwoju. Czynnik ludzki nie ma tu żadnego znaczenia, tu nie ma miejsca na samodzielność, indywidualizm jest zabijany. Kadra kierownicza rotuje niczym pracownicy sklepów dyskontowych z dużym prawdopodobieństwem doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu. O Work-life balance nikt tu raczej nie słyszał. Słowo „kara” czy „bierzcie się do roboty” to powszechna nomenklatura językowa, która nieodzownie wpisuje się w tutejszą „kulturę pracy”. Brak nowoczesnych rozwiązań (pisanie w zeszytach) Excel mało komu znany, praca na przestarzałych, wyeksploatowanych sprzętach. Brak logicznych rozwiązań systemowych, usprawniających pracę działów i współpracę między nimi. (usunięte przez administratora) Kompletny brak etyki biznesu. Klient nie jest Partnerem do współpracy tylko przedmiotem, który należy wykorzystać, umęczyć telefonami „uciąć”. Wartości typu relacja, partnerstwo, współpraca, zaufanie nie mają tutaj racji bytu…… (usunięte przez administratora)

@były pracownik

Rozumiem a czy jakieś konkretne problemy widzisz typu że no nie płaca czy coś?

Była pracownica
@były pracownik

lepiej bym tego nie ujęła! Idealnie w punkt!

@Sylwia

Nie znam takiego przypadku osobiście

Julka

Bardzo dobrze powiedziane

robol
@były pracownik

kiedyś pracowałem w korpoludkach ludzie co wy wypisujecie jakie madrosci o balansie ble blelelelelelle do roboty bo polska trezba ratowac a nie wymyslac chyba zes nie pracowal nidgy na serio do robotyyyyyyyyyyy

@robol

Od "roboty są traktory" a Ty widocznie nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi. Ja jako człowiek a nie traktor, chcę szacunku, docenienia mojej pracy wraz z doświadczeniem j jakie psiadam, wynagrodzenia adekwatnego do zaangażownia. Myślę, że moje oczekiwania nie są nad wyraz wygórowane. Ty "se rób swoje jak se tak chcesz" i nie wchodz w dyskujsę, która za chwilę Cię przerośnie.............

Artur
@były pracownik

Masz racje. Zaangażowanie powinno być doceniane inaczej pracownik czuje się zdemotywowany. Powiesz ile tam zarabiałeś? Stawka była słaba?

@były pracownik

matkoooooooo jaka ta dzisiesza " mlodziez delikatna nie macie pojecia o pracy a balansowac i udawac nie wiadomo kogo to chyba lepiej załóż firme i prowadz balanse hahahahah

@były pracownik

halo halo się zagalopolas/ es jak widać łatwo oceniasz ot tak jak pasuje .gratuluje postawy

jaaaaaa

Pracuję w Folpolter prawie rok. Jak to w każdej pracy, jest stres, czasem gorzej, czasem lepiej. Pracować trzeba, wykazywać się zaangażowaniem również. Płaca jest adekwatna do zaangażowania. To dobre miejsce do rozwoju i realizowania swoich celów zawodowych. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Asia

widze ze sa tu jedyni madrzy :) kazdy moze myśleć po swojemu ???czy tylko twoja opinia jest jedynie słuszna jak i polski lad..... ;) więcej zrozumienia . kazdy chce zarabic duzo i sie nie orobic ale life is s brutal i full zasadzkasz Szukam pracy bo wrociłam z zagranicy, a tam nauczylam sie zaiwaniac. tyle. bez odbioru.........................

jaaaaaa

no chyba nie, skoro tu pracuję. To moje wnioski i odczucia, a Tobie nic do tego. Skąd w Was ludzie tyle hejtu. Każdy w sieci odważny, bo anonimowy... Żenada...

Mia
@jaaaaaa

Na jakim stanowisku pracujesz

F123

Firma wprowadza ludzi w błąd poszukujących pracy!!! Aplikowałam na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY, gdzie w ogłoszeniu było jasno napisane na jakie stanowisko firma poszukuje pracowników i dokładny zakres obowiązków: -ewidencja dokumentacji przychodzącej i wychodzącej; -obsługa programów poczty elektronicznej; -prowadzenie rejestrów; -archiwizacja dokumentów; -obsługa urządzeń biurowych. Podczas rozmowy okazało się, że jest to praca polegająca wyłącznie na sprzedaży, gdzie w ogłoszeniu nie było NIC na temat aktywnej sprzedaży, strata czasu i pieniędzy na dojazd!! Takie działania są nie na miejscu!!! Po co? Nie można w ogłoszeniu wpisać po prosu, że szukają kogoś do sprzedaży...Pomijam fakt, że jak przyszłam na rozmowę kwalifikacyjną, którą prowadziły 2 Panie, to nawet nie przedstawiły się...

Ona
@F123

Mialam podobnie. Poszłam na rozmowę na stanowisko Asystenta a wciskali mi stanowisko Specjalistę ds. Sprzedaży.

big
@F123

też byłam, fajna atmosfera rozmowy, miłe prowadzące. Nie mam nic do zarzucenia... dziwne rzeczy piszecie...

@big

No właśnie byłaś tylko na rozmowie , jakoś muszą zachęcić do pracy. Przecież od razu ci nie powiedzą jak cie będą traktować. Ale polecam każdemu spróbować i się przekonać a później wystawić opinie . Szczerze nikomu nie polecam tej pracy ale każdy musi sam zdecydować

Ona z iska
@Ktoś

nieprawda, byłam, mówią ze ciężka praca ze stres bo taka jest w sprzedaży, ze trzeba zaiwaniać bo kasa tez zależy od ilości sprzedaży , pewnie byleś w innej firmie

@Ona z iska

Akurat tam pracowałam. Ale ok wiesz lepiej. Spróbuj, przekonasz się.

one
@Ona

jak wciskali, przeciez nikt nikogo nie może zmusić jakias dziwna opinia, byłam była informacja co jesr na rerkrutacji

hahahhahahha

sie usmiałem , telefony do klienta to upokarzanie .....co ten swiat wypuszcza za ludzi do roboty, strach pomyslec co bedzie za 30 lat jak sie ma takie podejscie czlowieku dzis praca praca praca [praca nie iedzenie i czekanie zektos przyjedzie i kupie masakra

ASIULA
@Ktoś

BYŁAM WIDZIAŁAM rozmowa jak rozmowa , mówią ze to trudna praca stresująca trzeba rozmawiać z klientami, chyba ktoś pomylił firmy, albo nie słuchał na rozmowie

Ktos
@ASIULA

Byłaś widziałaś rozmowę i to co ci powiedzieli ze stres i w ogóle. Ale nie byłaś tam na tyle żeby ocenić jak wygląda faktycznie to w praktyce. Jak byłam na rozmowie to też wiedziałam że idę do stresującej pracy (usunięte przez administratora). Każdy może mieć swoje zdanie i wiem że było to w tej firmie :)

Monia
@hahahhahahha

A próbowałaś (eś) wisieć na telefonie 8 godzin wciskając ludziom towar, którego nie chcą? Mało tego, nawet można powiedzieć nic od siebie tylko jakieś wymyślne regułki. I mimo tego, że ktoś mi mówi stanowcze NIE to i tak mam ciągnąć bezsensownie rozmowę bo później odsłuchują i się dowalają czemu powiedziałam tak a nie inaczej. Kto nie pracował w ten sposób to niech się nie wypowiada bo pojęcia nie ma jak to wygląda.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Folpolter II Sp. z o.o.?

Robotna

normalne, trza pracowac gonia do roboty ale sa ok

pracowałam

Praca jak praca, co leży w obowiązkach, trzeba realizować, Ogólnie in plus.

Adrian
@pracowałam

No dobra, a co należy w takim razie do obowiązków tutaj? :)

katarina
@Adrian

o co ty pytASZZZZ

Pszczółka Maja

jak kazdego szefa co to za dziwate pytanie :), nikomu sie nie podoba ze jetesmy pilnowani ale nie spotkałam szefa ktory daje kase a nie sprawdza za co ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Alojz

@Aneta to wraz ze stażem pracy maleje pensja?

Natalia 93
@Alojz

Z tego co wiem tan dostają umowę o pracę i po 8 godz pracują. Można zarobić jak się chce. Narzekacie ale wszędzie trzeba pracować nikt kasy za free nie daje . Pracowałam pół roku i nie mogę narzekać.

Grssa
@Natalia 93

Dlaczego tylko pół roku?

Halina
@Natalia 93

Ta pierwsza umowa o pracę na jaki okres czasu jest zawierana z nowym pracownikiem? I po jakim czasie można liczyć w Folpolterze, że dostanie się umowę na czas nieokreślony?

jaaaaaa

Ludziska, skąd w Was tyle złości... Jakiś (usunięte przez administratora) wypisuje bzdety bez pokrycia.... Dyskusje które nigdzie nie prowadzą... Idźcie i sami się przekonajcie jeśli szukacie pracy.

Natalia93

ale o co ci człowieku chodzi, czytaj ze zrozumieniem. Dobrego dnia życzę :)

zaintersowana

hejka ide na rozmowe na zaopatrzeniowca . Poprosze o info od kogos kto tam aktualnie pracuje jak tam jest

@zaintersowana

Pracowałam długo. Nie pchaj się tam jak nie musisz naprawdę. Szkoda nerwów i tak nikt nie doceni twojej pracy a czekają cie tylko nieprzyjemności.

Zostaw merytoryczną opinię o Folpolter II Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Folpolter II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Folpolter II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folpolter II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 12 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folpolter II Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Folpolter II Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folpolter II Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Folpolter II Sp. z o.o.