Opinie o Agencja Ochrony MK Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony MK Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony MK Sp. z o.o. w Warszawa

koniec jest bliski

Firma MK to jak tu już wszyscy pisali jeden z tworów Kowalczyka. Najgorsza firma jaką znam a obracam się w tym rynku ponad 20 lat. Dlaczego wygrywa przetargi? Dzięki wam bo pracujecie tam bez prawdziwych umów za 14-15 zł. Dlaczego nikt z tym nic nie robi? W momencie jak ktoś zgłasza sprawę do administratora że kowalczyk (usunięte przez administratora) to za chwile przyjeżdża inspektor i wszyscy podpisują papier że jest cudownie. Inspekcja pracy? To kpina, nakładają 500-1000 zł kary Ale nie ma tego złego, Kowalczyk już szuka kolegów bo w kilku przetargach startować nie może. W kilku miejscach pracownicy nie podpisali oświadczeń że jest cudownie i Kowalczyk wyleciał z hukiem a pracownicy założyli sprawę w sądzie. Potrwa chwilę ale odzyskają wszystko bo inaczej nie dostali by nic. Kilka instytucji wszczęło postępowania przeciw t Kowalczykowi więc radzę szukać nowej pracy :)

Roman

Nie polecam, zaniżają stawki, nie płacą składek, nie wypłacają w terminie a jak się zwolnisz to za ostatni miesiąc nie wypłacają wcale.

Elo
@Roman

Tak to prawda słyszałem że za 2 miesiące nie płacą jak się zwolnisz a że 2 miesiące bo tyle opoznienia mają w wyplatach

Roman Nowy wpis

Elo Nowy wpis
@Roman

koniec jest bliski Nowy wpis

Witam wszystkich, Chcę zapytać o wasz pogląd w odniesieniu do pracy w firmie Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.. Czy jest możliwość pracować w niepełnym wymiarze czasowym? Czy odbywają się rekrutacje wewnętrzne? Dziękuje serdecznie za pomoc.

Ta zła

Można wszystko. Pracować na czarno, pracować za darmo. Nie mieć płaconych składek też można. Żałuję każdej minuty którą tam spędziłam. Zdrowia nikt mi nie zwróci….o pieniądzach nie wspomnę …

Kandydat Nowy wpis
@Ta zła

Nie wiem co grosze ludzie którzy wylewają swoje zale na forum czy właśnie takie oszukowanie o którym piszesz w komentarzu. Jeśli uważasz że są nie uczciwi to dlaczego nie złożyłeś np zawsze adomienia do ZUS US PiP i prokuratura 218 k.k Mnie jak gdzieś (usunięte przez administratora) to taki zestaw pism wysyłam gdzie trzeba. PS NIE PRAWCOWAKEM W MK WIEC NIE WIEM JAK JEST NAPRAWDE AKE PO OPINIACH JEDNAK NIE BEDE RYZYKOWAC I U NICH O PRACE STARAC SIE NIE BEDE Pozdrawiam

Również chce zapytać czy jesteście zakładem pracy chronionej. Czekam na odpowiedz,

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Misiek

Pierwszy kontakt z firmą pozytywny.

Olo
@Misiek

Hahahah, człowieku! Uciekaj jak najdalej. Dyłektoły to (usunięte przez administratora) Inspektorzy się zmieniają co miesiąc. Stawki po 14-15 zł. Płaca jak maja kaprys. Uciekaj jak najdalej.

Luki

MK = Kowalczyk . Najgorsza firma na świecie. Nie dajcie się nabrać na czule słowo a i kłamstwa dyrekcji.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Luki

Przelew? Kiedy? Jak przyjdzie to będzie, po co drążyć temat! …… o ile przyjdzie. Ogólnie krzak jakich malo

Lopez

Ta firma to zło. To kolejna spółka Kowalczyka, nie dajcie się oszukać. Zero zusów, zero kasy, pseudo dyretory mają dobry bajer.

Miko

Ludzie! Opamiętajcie się przecież to jest Kowalczyk. Biuro na Jana Kazimierza a wszystkie sprawy załatwianie przez inspektorów na Wolskiej. Omijać szerokim łukiem. Chyba ze ktoś za darmosze lubi pracować.

szalony ewa@gmail.com

Witam chce się dowiedzieć czy jesteście zakładem pracy chronionej dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony MK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony MK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jana Kazimierza 64 lok. 128
    01-248 Warszawa

Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.